Управління житлово-комунального господарства інформує: Благоустрiй територiй
Данi про зеленi насадження що пiдлягають видаленню згiдно до актiв обстеження зелених насаджень (детальніше... )

Данi про виданi дозволи на порушення об`єктiв благоустрою (детальніше... )

Правила утримання i поводження з тваринами на територiї Червоноградської мiської ради (детальніше... )

Місця розміщення зон для вигулу домашніх тварин на територiї м.Червонограда (детальніше... ) Схема (детальніше... )

Правила благоустрою і утримання території м.Червонограда
      Правила благоустрою і утримання території м.Червонограда, затверджені рішенням Червоноградської міської ради від 29.04. 1998 р. № 19 не враховували важливих змін які відбулися в законодавчій базі. У зв'язку з цим виникла необхідність врегулювати права та обов'язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території міста відповідно до Конституції України і Законів України "Про благоустрій населених пунктів", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про відходи", "Про автомобільний транспорт", "Про дорожній рух", "Про житлово-комунальні послуги" та інших документів чинного законодавства України.
      Практика забезпечення належного рівня благоустрою міста потребує більшої конкретизації вимог щодо дотримання правил благоустрою, упорядкування, очищення та утримання території, використання об'єктів благоустрою в місті Червонограді.
      Відповідно робочою групою розроблені нові правила благоустрою території м.Червонограда та затверджені рішенням сесії Червоноградської міської ради №615 від 19.06.2014 року.
      Правила благоустрою території м.Червонограда - нормативно-правовий акт, яким установлюється порядок благоустрою та утримання територій об'єктів благоустрою міста Червонограда, регулюються права та обов'язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території міста.
      Правила спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, і є обов'язковими для виконання на території міста виконавчими органами міської ради, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності і підпорядкування, їх керівниками, працівниками, приватними підприємцями та громадянами.
      Додаток. Правила благоустрою території м.Червонограда.

Про адміністративну відповідальність за паркування автотранспорту на зелених зонах
    Шановні власники, користувачі автотранспортних засобів!
    Управління житлово-комунального господарства Червоноградської міської ради попереджає про адміністративну відповідальність за паркування автотранспорту на зелених зонах міста Червонограда зокрема, що призводить до знищення або пошкодження зелених насаджень чи інших об'єктів озеленення.
    За порушення Правил благоустрою території та законодавства у сфері благоустрою населених пунктів згідно Закону України "Про благоустрій населених пунктів" особа може бути оштрафована, притягнена до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу: громадяни - від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.) і посадові особи (суб'єкти підприємницької діяльності) - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.), - стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Положення про інспекцію з благоустрою м.Червонограда
      Додаток. Положення

2016 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради