На початок<< Вверх<< Туризм - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Мобiльна iнформацiйна виставка "Iсторiя Кристинополя"
    Червоноградським вiддiлом культури в рамках реалiзацiї рiчної програми з розвитку туризму, а саме розвитку неформальної освiти молодi у сферi туризму i краєзнавства - виготовлено мобiльну iнформацiйну виставку про iсторiю Червонограда-Кристинополя, яка "подорожуватиме" освiтнiми закладами мiста.
    На 5-ти двостороннiх стендах розкрито iсторiю мiста вiд заснування до 1951 року у наступних роздiлах:
    - Виникнення мiста та його власники
    - Iсторiя палацу Потоцьких
    Детальнiше...

 У Червоноградi презентували проморолик про туристичний потенцiал мiста
    У Червоноградi презентували проморолик про туристичний потенцiал мiста. Проєкт реалiзовано Благодiйним фондом "Фундацiя розвитку Червонограда" в рамках мiської програми фiнансової пiдтримки соцiально-культурних проєктiв громадських органiзацiй та громадських спiлок у 2020 роцi.
    Посилання на вiдео: https://www.youtube.com/watch?v=5c85bxV5QEQ
    "Червоноград продовжує свiй туристичний поступ i зараз ми працюємо над розвитком i промоцiєю водного, iндустрiального, вiйськового туризмiв та iнших напрямкiв.
    Детальнiше...

 На екскурсiю - в шахту!
    Чи має майбутнє iндустрiальний туризм на Сокальщинi? На це та iншi питання разом шукали вiдповiдi на шахтi "Лiсова" ДП "Львiввугiлля".
    У середу, 29 липня, з робочим вiзитом до Червонограда прибули представники Львiвської ОДА, заступник начальника управлiння туризму та курортiв Тарас Лозинський та Юлiя Стукало провiдний спецiалiст управлiння. Управлiння туризму та курортiв Львiвської ОДА, а також Андрiй Процик начальник вiддiлу культури Червоноградської мiської ради, спецiалiст вiддiлу культури Юрiй Гринiв та Олег Стельмах депутат ЧМР, заступник голови профспiлки шахти, вiдвiдали вугiльну шахту "Лiсова".
    Детальнiше...

 У Червоноградi встановлено туристичне ознакування
    У Червоноградi, в рамках "Стратегiї туристичного розвитку мiста", проведено черговий етап туристичного ознакування.
    Встановленi iнформацiйнi стовпи з вказiвниками до основних iсторичних об'єктiв, вулиць, об'єктiв мiської iнфраструктури вздовж пiшого туристичного маршруту довкола iсторичної частини мiста. А також встановлено "нульовий" стовп з вказанням напрямку та вiдстанi до мiст, з якими давнiй Кристинопiль був iсторично пов'язаний та до мiст-побратимiв сучасного Червонограда.
    Детальнiше...

 Iсторична частина Червонограда буде ознакована
    Червоноград почав втiлювати туристичну стратегiю розвитку мiста. Iсторичнi об'єкти, що розташованi у старiй частинi мiста матимуть свої знаки.
    Вiдтак, спецiалiст Вiддiл культури Червоноградської мiської ради Юрiй Гринiв спiльно iз керiвницею Музей iсторiї релiгiї (Палац Потоцьких) Галиною Гриник розробили туристичний маршрут основними пам'ятками вулиць Святого Володимира, Шевськiй, Б. Хмельницького.
    По цьому колу планується встановлення туристичних вказiвних стовпiв, якi зможуть скерувати туриста з одного мiсця в iнше. Також будуть встановленi вказiвники вулиць та об'єктiв мiської iнфраструктури. Наразi виготовленi знаки. Пiсля карантину планується їх встановлення. Червоноград буде готовий гарно зустрiти нових гостей мiста!
    Детальнiше...

 Затверджено "Стратегiю туристичного розвитку Червонограда на 2020-2022 роки"
    20 лютого 2020 року рiшенням 49-ї сесiї Червоноградської мiської ради сьомого скликання було затверджено "Стратегiю туристичного розвитку Червонограда на 2020-2022 роки".
    Ознайомитись з текстом документу можна на офiцiйний сторiнцi Червоноградської мiської ради Детальнiше...
    Детальнiше...

 У Червоноградi проведуть паспортизацiю вiкових дерев
    В листопадi цього року на територiї Сокальської центральної районної лiкарнi стався кричущий випадок знищення вiкових дерев. Для недопущення у майбутньому таких протиправних дiй у м. Червоноградi туристичним ресурсом Krystynopol.info та Вiддiлом культури Червоноградської мiської ради iнiцiйовано процедуру паспортизацiї та занесення до природоохоронного фонду держави вiкових дерев територiї мiста, що мають культурну, iсторичну чи природну цiннiсть.
    Детальнiше...

 Iнтерактивна карта туристичних об'єктiв Сокальщини
    На сайтi Krystynopol.info запрацювала iнтерактивна карта туристичних об'єктiв для бiльш зручнiшого та наочного представлення культурної спадщини регiону. База локацiй з їхнiми описами буде регулярно поповнюватись.
    Онлайн-карта бази об'єктiв сайту доступна за посиланням: https://krystynopol.info/turystychna-karta/
    Детальнiше...

 Шейхет Мейлах у Червоноградi допоможе звести меморiал євреям Кристинополя
    19 листопада 2019 року вiдбулася робоча зустрiч червоноградцiв з Шейхетом Мейлахом - керiвником релiгiйної громади "Турей Загав", директором Центру дослiдження iудаїки та благодiйної органiзацiї "Єврейське вiдродження" по питанню зведення меморiалу євреям мiста Кристинопiль по вулицi Белзькiй у Червоноградi.
    Пам'ятник буде споруджено саме на дiлянцi, що розташована на територiї колишнього цвинтаря євреїв, що пiдтверджується архiвними документами та аерофотозйомкою мiсцевостi 1944 року. Згiдно рiшення депутатського корпусу ЧМР на дану дiлянку накладено мораторiй i видiлено пiд будiвництво вищеназваного об'єкту.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Туризм - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради