Спорт - хронiка подiй << Назад
 У СОСНIВЦI ВIДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ З КIКБОКСIНГУ
    10-11 березня у Соснiвцi у ЧНВК № 13 вiдбулися змагання з кiкбоксiнгу, обласний турнiр присвячений дню Захисника Вiтчизни. Вихованцi клубiв карате "Абсолют", "Дзiон" та "Сокiл" вирiшили взяти участь у змаганнях за незвичними для нас правилами. Турнiр органiзував соснiвський клуб "Вимпел" (Соснiвський будинок учнiвської творчостi) пiд егiдою Львiвської обласної федерацiї кiкбоксiнгу. На урочистому вiдкриттi учасникiв привiтали директор Соснiвського БУТу Степан Слука i мер Соснiвки Євгенiя Дуброва, а також начальник червоноградського вiддiлу з питань фiзкультури та спорту Валерiй Гаврилюк. Змагання проводилися у 5-х видах програми: семi-контакт, лайт-контакт, фул-контакт, фул-контакт лоукiк, а також за правилами муай-тай. Нашi спортсмени брали участь у роздiлах семi-контакт, лайт-контакт, фул-контакт.
    Результати участi наших спортсменiв:
    Мартинюк Максим (Сокаль, СЗШ №3) i Якуц Володимир (Сокаль, СЗШ № 2) посiли 3 мiсця у роздiлi лайт-контакт категорiя 2002 рiк народження до 40 кг;
    Крiль Олег (Червоноград, гiмназiя) також здобув "бронзу" у роздiлi семi-контакт, а Герасимчук Давид (Сокаль, СЗШ №3) у роздiлi лайт-контакт категорiя 2001 рiк народження до 38 кг;
    Пiньковський Мирон (Червоноград, гiмназiя) здобув 3-те мiсце у лайт-контактi категорiя 1998 рiк народження до 50 кг;
    Крiль Мар'ян (Червоноград, гiмназiя) здобув 2-ге мiсце у семi-контактi здобув перше мiсце у лайт-контактi категорiя 1998 рiк народження до 55 кг;
    Масловський Олександр (Червоноград) здобув срiбло у фул-контактi категорiї 1996-1997 рiк народження до 60 кг;
    Горбань Володимир (Сокаль, гiмназiя) - 2 мiсце у фул-контактi категорiї 1996-1997 рiк народження до 55 кг;
    Гейко Тетяна (Червоноград, СЗШ №8) - 2 мiсце у семi-контактi категорiї 1997-1998 рiк народження i перше мiсце у лайт-контактi до 45 кг.
    Слiд вiдзначити гiдний рiвень органiзацiї змагань. Але на фонi доброї органiзацiї неприємно видiлялось слабка пiдготовка секретарiату i вiдверто упереджене суддiвство деяких львiвських суддiв.
    Нашi спортсмени i батьки нормально реагували, коли програвали дiйсно сильнiшим суперникам. Наприклад, незважаючи на поразку, Горбань Володимир щиро привiтав суперника Владислава Леськiва зi Львова i його асистентiв. Як пiзнiше з'ясувалося, Влад неодноразовий чемпiон Європи з боксу i кiкбоксiнгу i недаремно має звання "Майстер спорту України". До речi Влад виступав також в старших категорiях i у роздiлi лоу-кiк, де усi бої виграв достроково. Приємно потиснути руку гiдному супернику.
    З iншого боку незрозумiле суддiвство, а потiм дисквалiфiкацiя нашої Танi у семi-контактi викликало справедливе обурення батькiв. Незважаючи на рiзницю в правилах, нашi батьки вмiють вiдрiзнити попадання вiд промахiв. Пiзнiше тренер, i вiн же реферi, знiмає свою вихованку з фiнального поєдинку у лайт-контактi, де з нею мала зустрiтися наша Таня. Адже було очевидно, що Таня переможе. Аналогiчна ситуацiя спiткала i Крiля Олега в тому ж семi-контактi i у того ж реферi.
    В цiлому дуже цiкавi змагання. Новi враження i досвiд будуть у нагодi для наших учнiв у майбутньому.
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради