Спорт - хронiка подiй << Назад
 Футбольним матчем вшанували пам'ять Iгоря Пилипчука
    Стало доброю традицiєю вшановувати футбольним матчем пам'ять народного депутата Верховної Ради 3-го скликання, почесного громадянина мiста Червонограда Iгоря Пилипчука. 10 червня у рiдному мiстi Iгоря Пилипчука Соснiвцi вчетверте вiдбувся такий матч.
    До шахтарського мiста завiтали футболiсти-аматори з голландського клубу АВ "Ейндховен". Перед початком гри iз добрими словами- спогадами про Iгоря Пилипчука виступив настоятель церкви Петра i Павла в Соснiвцi отець Зеновiй Буньо. А брат Iгоря Пилипчука Павло подякував усiм присутнiм за органiзацiю матчу, вiдзначивши, що такi матчi будуть проводитись щороку, i вiн гордий, що мав такого брата.
    Перший символiчний удар по м'ячу у грi зробив син Iгоря Мар'яновича Юлiан. Щодо самого матчу, то вiн пройшов за переваги господарiв поля. Уже в першому таймi "Гiрник" перемагав 6:2. Та по перервi гостi зусиллями Павла Ониська (грав за Соснiвку в 2001 роцi), який приїхав допомогти командi з Країни тюльпанiв, забили три голи. Та все ж у пiдсумку перемогу святкували соснiвчани - 8:5. У господарiв забитими м'ячами вiдзначились - Анатолiй Дерев'янкiн - 2, Анатолiй Коваленко - 2, Андрiй Дева - 2, Володимир Пiдкiпняк, Роман Кондюх. Пiсля гри гравцi "Гiрника" отримали в подарунок вiд суперникiв iгрову форму та футбольнi м'ячi.
    Ця поразка не засмутила гостей i вони запросили господарiв поля наступного року вiдвiдати Ейндховен та провести декiлька товариських матчiв. Гостi були враженнi пiдтримкою уболiвальникiв, якi їх гостинно пiдтримували впродовж усiєї гри.
    У день матчу тренери та гравцi АВ "Ейндховена" прогулялися мiстом та побували в школi №14 i подарували учням цього навчального закладу футбольнi м'ячi та футбольну форму.
    Нагадаємо, що Iгор Пилипчук трагiчно загинув 2 травня 2009 року у горах Гiмалаях.
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради