Спорт - хронiка подiй << Назад
 Соцiальний проект ФК "Шахтар" "Давай, грай!" стартував в Червоноградi
    29 вересня в Червоноградi на футбольному майданчику бiля церкви Пресвятої Богородицi Владичицi України, за адресою вул.Героїв Майдану ,12, розпочав роботу соцiальний проект ФК "Шахтар" "Давай, грай!" для дiтей, якi люблять футбол i хочуть грати в нього на свiжому повiтрi. В першому турнiрi взяло участь 6 дитячих команд рiзного вiку, а нагороди та приїзд в наше мiсто знаного футбольного майстра В"ячеслава Шевчука забезпечили органiзатори футбольного свята.
    Не секрет, що в нашiй країнi футбол вважається спортом номер один i його розвитку на професiйному рiвнi придiляється досить багато уваги: дiють ДЮСШ, академiї та рiзнi профiльнi секцiї. А ось ситуацiя з аматорським футболом кардинально протилежна. Адже футбол є дуже популярним видом спорту серед пiдростаючого поколiння, хоча далеко не у всiх є можливiсть i данi займатися ним професiйно. Тому результатом плiдної спiвпрацi мiської влади Червонограда i футбольного клубу "Шахтар" став розвиток даного соцiального проекту у нашому мiстi з тим, щоб футбол був доступний кожному хлопчиковi i дiвчинцi. Здоровий спосiб життя кожного маленького українця - ось головна мета проекту!
    Стати учасником проекту "Давай, грай!" може кожна дитина вiком вiд 7 до 12 рокiв, який хоче грати в футбол без специфiчних вiдборiв. Провадиться пошук i тренерiв - волонтерiв, якi щодня проводитимуть заняття з хлопцями i дiвчатами на синтетичних футбольних полях останнього поколiння. Звичайно, якщо дитина проявить футбольнi таланти в рамках проекту, вона може бути запрошена в дитячу академiю клубу "Шахтар".
    На даний момент за пiдтримки компанiї ДТЕК проект реалiзується 11 мiстах України. Вiд сьогодня вiдкрито проект в 12-м мiстi, i це Червоноград.
    Найближчим часом також будуть вiдкритi майданчики в мiстах Добротвiр (Львiвська область) i Щастя (Луганська область).
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради