Спорт - хронiка подiй << Назад
 "Олiмпiйський урок-2018" в Червоноградi
    В п`ятницю, 7 вересня, ЧЗШ №12 приймала учасникiв загальномiського "Олiмпiйського уроку" до Дня фiзичної культури та спорту, який започаткував Нацiональний Олiмпiйський комiтет України спiльно з Мiнiстерством освiти i науки України та Мiнiстерством молодi та спорту України у 2005 роцi.
    Цього року для нагородження та вручення премiй Червоноградської мiської ради за програмою "Олiмпiйська надiя-2018" видiлено 20 тис. грн.
    Грошову премiю отримали учнi Червоноградської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Алiна Лiстунова (I мiсце на Гiмназiадi України, I мiсце на Чемпiонатi України в стрибках у довжину, III мiсце на Чемпiонатi України в потрiйному стрибку), Анастасiя Шабля (IV мiсце на Чемпiонатi України серед юнiорiв, IV мiсце на командному Чемпiонатi України серед юнiорiв), неодноразовi переможцi обласних змагань Юлiя Заманягре, Тетяна Середюк, Руслан Кундик, Софiя Данча, Олександр Барицький, Вiкторiя Карпяк - вихованцi тренера ЧДЮСШ №1 Оксани Хомяк.
    Нагороди також отримали учнi вiддiлення спортивної гiмнастики, команди з футзалу, баскетболу, волейболу ДЮСШ №1.
    Грошовi премiї та нагороди отримали кращi вихованцi - плавцi Червоноградської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Юлiя та Владислав Пятночкi, Руслана Война, Уляна Побережник, Юлiя Федун, Анна Гiрак, а також чемпiони обласних та всеукраїнських змагань з вiддiлень боксу, легкої атлетики та футболу.
    Грамотами вiддiлу освiти нагородженi кращi вчителi фiзичної культури червоноградських шкiл - Роман Федаш (ЧЗШ №12), Свiтлана Богач (ЧЗШ №1), Тарас Мишок та Тетяна Корнова (ЧНВК №3), Вiталiй Заяць та Богдан Середоха (ЧЗШ №5), Галина Шабля та Оксана Дякiв (ЧСШ №8), Микола Голеня (ЧНВК №13), Свiтлана Алексєєва та Iрина Гулавська (Червоноградська гiмназiя).
    У номiнацiї "Кращi спортсмени-параолiмпiйцi мiста" нагороду отримав переможець обласної спартакiади з перегонiв на вiзках Василь Гедзь.
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради