Спорт - хронiка подiй << Назад
 ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТI ТА ДЕНЬ ШАХТАРЯ У ЧЕРВОНОГРАДI ПРОЙШЛИ ПО-СПОРТИВНОМУ!
    В кiнцi серпня в Червоноградi традицiйно вiдбуваються масовi змагання з багатьох видiв спорту в програмi святкування Дня Незалежностi i Дня шахтаря. Вiд найменших мешканцiв Червонограда до ветеранiв спорту приймають участь в цих популярних заходах, адже справжнiй шахтарський гарт неможливий без регулярних занять фiзичною культурою та спортом. I, цьогорiч, велика кiлькiсть глядачiв з iнтересом спостерiгала за змаганнями юних футболiстiв, баскетболiстiв, єдиноборцiв та представникiв багатьох iнших видiв спорту, якi успiшно розвиваються в шахтарському Червоноградi. В мiському парку вирували емоцiї на веселих естафетах, у яких брали участь молодi шахтарськi родини Червонограда. Юнацький турнiр з боксу став справжньою родзинкою шахтарського свята (кращим боксером турнiру визнано червоноградця Максима Бреля).
    А спiдвейнi старти, присвяченi 35-рiччю виступiв П.Федика, зiбрали на трибунах стадiону "Гiрник" велику кiлькiсть поцiновувачiв цього мужного виду спорту.
    Загалом святковi днi пройшли весело та цiкаво. Всi призери та переможцi змагань вiдзначено пам"ятними дипломами, медалями, кубками та рiзноманiтними призами, адже органiзатори святкових заходiв - вiддiл фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради та ДП "Львiввугiлля" забезпечили високу органiзацiю спортивного дiйства.
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради