Спорт - хронiка подiй << Назад
 Спортивний День Червонограда
    24 червня в палацi спорту "Шахтар" пройшов баскетбольний турнiр присвячений дню мiста Червонограда та дню молодi. Продемонструвати свою майстернiсть гри у баскетбол зголосилось 8 команд,серед яких були i професiонали в своїй справi. Отже команди роздiлились на 2 групи по 4 команди, де з групи вийшли двi кращих команди. В пiдсумку переможцем стала команда Rodman brothers на чолi з молодими але досвiдченими спортсменами Миколою Лейбиком, Юрiєм Хмiлем та Шажком Петром. Срiбними призерами стала команда - Коростенський, Якименко, Загорець. Третє мiсце зайняли фаворити турнiру Libero ( Денисюк, Харлампович, Зубик, Клименко).
    А бiля мiської ради в центрi мiста вiдбувся традицiйний рапiд-турнiр з шахiв, присвячений Дню молодi та Дню мiста. На старт вийшли 32 учасники, серед яких були 5 КМСiв, 18 першорозрядникiв, 5 другорозрядникiв та 4 третьорозрядники.
    Чемпiоном турнiру в драматичнiй боротьбi став Володимир ШАПОВАЛ, набравши 8 очок з 9 можливих, випередивши лише за додатковими показниками срiбного призера Вiктора КОТОВСЬКОГО (єдиний, хто обiграв чемпiона), який лише в заключному 9турi спiткнувся на Мирославi КУТИРI, що дало тренеру з сусiдньої Соснiвки вибороти бронзову нагороду, набравши 6,5очок.
    Серед молодi призерами стали Євген ШВИРЬОВ (Соснiвка), Денис СОРОКА (БДЮТЧ) - по 5очок i Павло ПЕТРАШКЕВИЧ (Соснiвка) - 4очка.
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради