Спорт - хронiка подiй << Назад
 ФУТБОЛЬНЕ СВЯТО "ВIРНI ЗБIРНIЙ" - В ЧЕРВОНОГРАДI
    13 травня, в недiлю, Федерацiя футболу України та її партнер - компанiя "Перша приватна броварня" проведуть в Червоноградi, як i 11 областях України спортивно-розважальне футбольне свято "Вiрнi збiрнiй".
    Символiчно, що вiдкривати такий святковий футбольний марафон випала честь саме Волинськiй областi та Львiвщинi . З 3 по 6 травня такi заходи вже успiшно вiдбулись почергово у Ковелi, Кiверцях, Володимирi-Волинському та Нововолинську. Родзинкою футбольного свята на Волинi була автограф-сесiя знаменитого футболiста київського "Динамо" та iнших українських команд, а також вiдомого у минулому футбольного тренера Володимира Лозинського.
    Час проведення футбольних свят - з 17:00 до 20:00.
    Програма кожного заходу включатиме рiзнi конкурси з футбольного фрiстайлу, сили удару, футбольної технiки, мiж якими проводитимуться вiкторини зi сцени. Також пiд час свята функцiонуватимуть iгровi зони, де бажаючi зможуть пограти футбольнi симулятори на PlayStation. Протягом усього заходу також можна буде поповнити лави "Вiрних збiрнiй" та приєднатися до руху українських футбольних уболiвальникiв.
    Отже, запрошуємо всiх футбольних фанiв, вiд малих i до дорослих, 13 травня на Вiчеву площу Червонограда о 17-00год., де всiх учасникiв футбольного свята чекатимуть гарнi призи!
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради