Спорт - хронiка подiй << Назад
 На Львiвщинi двi школи стали переможцями проекту "Zero Waste School" вiд Фонду Кличка
    Серед 50-ти українських шкiл переможцями проекту "Zero Waste School"стали Дрогобицька загальноосвiтня школа I-III ступенiв №4 та Червоноградська загальноосвiтня школа I-III ступенiв №1. Незабаром команди-переможцi дiтей спiльно з вчителями фiзичної культури приїдуть до Києва, щоб взяти участь у тренiнгу "Active Citizens", пiд час якого навчаться взаємодiяти всерединi мiсцевих громад, вести перемовини, опанують шляхи вирiшення складних ситуацiй.
    На практичному семiнарi iз управлiння проектами команди складуть план реалiзацiї власного проекту, навчаться прогнозувати ризики, комунiкувати зi громадськими органiзацiями та медiа.
    Також учасники дiзнаються, як долати перешкоди, що трапляються на шляху втiлення проектiв, отримають рекомендацiї, як залучати фiнансування для розвитку громад. А професiйним досвiдом подiляться лiдери думок зi сфери екологiї.
    Пiсля закiнчення першої частини проекту учасники повернуться додому та проведуть дводенний тренiнг для учнiв та вчителiв своїх шкiл, батькiв, де навчатимуть їх правильно сортувати смiття (папiр, метал, пластик тощо) та отримувати завдяки цьому кошти на потреби школи та громади. Згодом, у вереснi цього року, школи-учасницi проекту органiзують "Zero Waste Day" для мешканцiв свого мiста.
    Управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї вiтає переможцiв проекту "Zero Waste School" iз Львiвщини та висловлю подяку за iнформацiйну пiдтримку вiддiлам фiзичної культури та спорту мiста Дрогобича та Червонограду, а також Iнформацiйно-методичному центру освiти вiддiлу освiти Червоноградської мiської ради.
    Довiдково:
    Цього року Фонд Кличка вперше започаткував конкурс в рамках проекту "Zero Waste School. Для участi у проектi спортивна школа або навчальний заклад формувала команду, яка складалась iз 4 школярiв (2 дiвчини та 2 хлопцiв, 8 та 10 класiв) та одного педагога. Учасники записували 1-хвилинну вiдео презентацiю своєї команди та завантажували на канал YouTube. Опiсля необхiдно було заповнити заявку в системi: https://my.klitschkofoundation.org. Вiдiбранi команди будуть безкоштовно вивчати основи проектного менеджменту на тренiнгу в Києвi.
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради