Спорт - хронiка подiй << Назад
 Фiнiшувала Спартакiада м.Червонограда серед навчальних закладiв технiчної освiти 2018 року
    Вiдкритими мiськими змаганнями з шахiв та шашок (головний суддя - I.С.Лещишак) фiнiшувала Спартакiада м.Червонограда серед навчальних закладiв технiчної освiти 2018 року.
    З змаганнi з шахiв перемогу прогнозовано здобув КМС з боксу студент гiрничого коледжу Даниїл РОГОВСЬКИЙ, який набрав 3очка з 4можливих. Срiбну нагороду здобув його колега з ЧГЕКу Олег ЧУРАБА, який теж набрав 3очки, програвши вирiшальну зустрiч Даниїлу, а бронзу виборов студент лiцею Вiталiй ЖЕСТКО, який набрав 2очки, перемiгши в стартовому турi переможця Роговського. 4мiсце посiв лiцеїст Анатолiй ТИТЮК - 2очка i заключне 5мiсце зайняв ще один студент лiцею Iгор НОСУЛIЧ, не набравши жодного очка.
    В турнiрi з шашок серед жiнок перемогу здобула Наталiя ВИШКО, друге мiсце посiла Христина ЧЕМЕРИС (обидвi представляли мiський центр соцiальних служб для молодi), третьою стала Христина МАТВIЙЧУК (лiцей), яка виявилась кращою серед студентiв. Головний органiзатор змагань - вiддiл фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради висловлює подяку керiвникам колективiв фiзкультури гiрничо-будiвельного лiцею, гiрничо-економiчного коледжу та ВПУ-11 за сприяння в проведеннi змагань Спартакiади.
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради