Спорт - хронiка подiй << Назад
 ВИХОВАНЦI СОСНIВСЬКОЇ ШКОЛИ БОРОТЬБИ У ЧЕМПIОНАТI ЛЬВIВСЬКОЇ ОБЛАСТI
    12 квiтня у м. Львовi завершився чемпiонат Львiвської областi з вiльної боротьби серед юнакiв та дiвчат 1995-97рр.н.у якому прийняло участь 96 спортсменiв (юнакiв -71 , дiвчат - 25).За пiдсумками чемпiонату буде сформована збiрна команда областi для участi у чемпiонатi України ,який вiдбудеться 11-14 червня у м. Iвано-Франкiвську.
    Приємно вiдзначити успiшний виступ спортсменiв м. Соснiвки (вiддiлення СДЮШОР "Спартакiвець" , спортивне товариство "Спартак"), яку представляли у чемпiонатi 5-ть спортсменiв.
    Переможцi змагань.
    Ашарiн Роман -1997р.н., КМС, вагова категорiя до 42 кг. тренери : Кушнiр А.В. (м. Соснiвка), Раковський О.Г.- (Львiвське училище фiзичної культури).
    Ашарiн Петро - 1995р.н. КМС, вагова категорiя до 58 кг. тренери : Кушнiр А.В. (м. Соснiвка), Раковський О.Г.- (Львiвське училище фiзичної культури).
    Вольська Соломiя - 1996р.н., КМС, вагова категорiя до 56 кг. тренер : Кушнiр А.В. (м. Соснiвка), учениця 9-го класу СШ № 7 , яка на своєму шляху перемогла досвiдчених спортсменок з Львiвського училища фiзичної культури та впевнено виборола право представляти Львiвщину у чемпiонатi України.
    Срiбним призером змагань став Чегус Микола - 1996р.н. I розряд, вагова категорiя до 46 кг. тренер : Кушнiр А.В. (м. Соснiвка), учень 9 класу СШ № 14. Микола у фiнальнiй сутичцi поступився спортсмену з Львiвського училища фiзичної культури Дутцi Анатолiю з мiнiмальним рахунком у першому перiодi 1 : 1, у другому перiодi 0 : 1.
    Менш вдалий був виступ ще однiєї Соснiвчанки Ярмолюк Катерини, яка посiла 4-те мiсце, але до чемпiонату країни ще е час виправити помилки та здiйснити бiльш ретельну пiдготовку.
    Ще один представник м. Соснiвки став переможцем змагань це Андрiй Галушка - КМС, вагова категорiя до 85 кг., який виступає за товариство "Динамо"
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради