Спорт - хронiка подiй << Назад
 "СРIБНI" ПРИЗЕРИ У ГАЛИЦЬКОМУ ХОКЕЇ - ЧЕРВОНОГРАДЦI
    В сезонi 2011 - 2012 року надзвичайно успiшно виступив мiський хокейний клуб "Червоноград". Зайнявши, високе третє мiсце у чемпiонатi Захiдноукраїнської хокейної лiги, нашi хокеїсти впевнено виступили i в чемпiонатi Львiвщини. Перемiгши у своїй пiдгрупi, хокейний клуб "Червоноград" у пiвфiналi зустрiвся з ХК "Еней" з мiста Дрогобич. Рахунок зустрiчi 6:2 - i нашi земляки у фiналi!
    Напружена гра з явними фаворитами чемпiонату - майстрами ключки iз Новояворiвська склалась на жаль не на нашу користь ( 4:1 на користь чемпiону - ХК "Явiр").
    Отже, вiтаємо "срiбних" призерiв чемпiонату Львiвщини з хокею на льоду 2012 року - хокейний клуб "Червоноград". I зичимо подальших спортивних успiхiв.
    Пiдсумовуючи успiшний хокейний сезон, капiтан та тренер команди Орест Левицький та Василь Распаркiн завiтали у гостi до мiського голови Iгоря Чудiйовича. Вiдбулась плiдна та конструктивна розмова про перспективи розвитку хокею у нашому мiстi. Представники клубу вручили почеснi нагороди мiському головi та запевнили, що Червоноград є i залишиться одним iз найхокейнiших мiст на Львiвщинi.
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради