Спорт - хронiка подiй << Назад
 "ОЛIМПIЙСЬКЕ ЛIТО-2017" КРОКУЄ ЧЕРВОНОГРАДОМ
    На протязi червня-липня у Червоноградi вiдбуваються спортивнi заходи за програмою "Олiмпiйське лiто".
    26 червня, до 55-рiчного ювiлею ДНЗ №2 "Берiзка", для маленьких вихованцiв закладу було органiзовано "Олiмпiйський день", який "пролетiв" на одному диханнi. Цiкавою родзинкою змагань стала безпосередня участь у пiдготовцi та спортивних виступах вихователiв та всiх працiвникiв садочку!
    А 4 липня в оздоровчому таборi "Ровесник" ( директор - Василь Карвацький) урочисто вiдзначили "Олiмпiйський день-2017". На урочисту церемонiю вiдкриття малих Олiмпiйських Iгор в гостi до юних спортсменiв завiтали начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради Валерiй Гаврилюк та заступник директора обласного центру "Спорт для всiх" Iрина Пiдлужна.
    Серед 450 учасникiв табiрної змiни традицiйно проводиться дитяча спартакiада з рiзноманiтних видiв спорту, цiкавих для юних учасникiв. Змагання з футболу, волейболу, настiльного тенiсу, плавання, легкої атлетики викликають великий iнтерес як серед юних спортсменiв, так i численних глядачiв. Загалом "Олiмпiйський день" пройшов весело, цiкаво, у чеснiй спортивнiй боротьбi. Всi призери та переможцi малих Олiмпiйських Iгор вiдзначаються пам"ятними дипломами, медалями та кубками. Органiзатори спортивного заходу: Львiвський обласний центр фiзичного здоров"я населення "Спорт для всiх", вiддiл фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради та адмiнiстрацiя ОЛК"Ровесник".
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради