Спорт - хронiка подiй << Назад
 Новини плавання
    15-18.03.2017 у м Днiпро пройшов Чемпiонат України з плавання серед юнакiв в якому приймали участь найсильнiшi плавцi України, в вiковiй категорях: дiвчата 2004р.н та хлопцi 2003р.н. За пiдсумками вiдбiркових обласних змагань була сформована збiрна команда Львiвської областi з 12 спортсменiв. Учнi ДЮСШ№2 Пятночко Юлiя та Пятночко Влад представляли наше мiсто у складi збiрної команди. Команда Львiвської областi посiла перше командне мiсце у своїй групi. Пятночко Юлiя на дистанцiї 50 м на спинi з результатом 34,86 посiла 11 мiсце, серед свого вiку 2 мiсце. Зараз триває пiдготовка до лiтнього Чемпiонату України який пройде у м.Бровари у червнi.
    **********
    24-25.03.2017 у м.Львiв на базi басейну Динамо вiдбулись одночасно двоє змагань - Спартакiада школярiв Львiвщини та першiсть областi з плавання серед учнiв ДЮСШ. Команда ДЮСШ№2 м.Червонограда вдало виступила на цих змаганнях виборовши перше командне мiсце. Переможцями та призерами змагань стали: Хмiль Станiслав, Попов Денис, Война Руслана, Федун Юлiя, Пятночко Юлiя, Пятночко Влад, Гiрак Анна, Галдзiцький Олександр, Улицька Оксана, Побережник Уляна.
    **********
    5-6.04.2017 у м.Сокаль вiдбувся турнiр пам"ятi А.В.Глуховецького. В загальному командному залiку ДЮСШ№2 посiла перше мiсце. Переможцi i призери змагань у багатоборствах 50+100+200 - Пятночко Юлiя, Пятночко Влад, Гiрак Анна, Мурзаков Юрiй, Мончiн Вiктор, Кустов Ростислав, Побережник Уляна.
    
    На головну спорт хронiка подiй...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради