На початок<< Вверх<< Спорт - хронiка подiй с.6 >>Вниз >>На кiнець
 Представники Соснiвської школи боротьби у чемпiонатi України
    11-14 червня у м. Iвано - Франкiвську вiдбувся чемпiонат України серед юнакiв та дiвчат 1995-96рр.н. Високий рiвень органiзацiї проведення чемпiонату додав позитивних вражень до перегляду та участi у ньому.
    12 червня змагальну боротьбу розпочали дiвчата .Розiгрувались 10 комплектiв нагород. Переможцi змагань здобували право представляти країну у чемпiонатi Європи (17-21.07.2012р. Польща) та свiту (21-25.08.2012р. Азербайджан).
    У шести фiналах, з десяти вагових категорiй були представники Львiвської школи боротьби, але чемпiонами стали не всi.
    Детальнiше...

 Футбольним матчем вшанували пам'ять Iгоря Пилипчука
    Стало доброю традицiєю вшановувати футбольним матчем пам'ять народного депутата Верховної Ради 3-го скликання, почесного громадянина мiста Червонограда Iгоря Пилипчука. 10 червня у рiдному мiстi Iгоря Пилипчука Соснiвцi вчетверте вiдбувся такий матч.
    До шахтарського мiста завiтали футболiсти-аматори з голландського клубу АВ "Ейндховен". Перед початком гри iз добрими словами- спогадами про Iгоря Пилипчука виступив настоятель церкви Петра i Павла в Соснiвцi отець Зеновiй Буньо. А брат Iгоря Пилипчука Павло подякував усiм присутнiм за органiзацiю матчу, вiдзначивши, що такi матчi будуть проводитись щороку, i вiн гордий, що мав такого брата.
    Детальнiше...

 Фiнiшували змагання II кола мiської дитячо-юнацької шкiльної футбольної лiги
    Фiнiшували змагання II кола мiської дитячо-юнацької шкiльної футбольної лiги сезону 2011-12р.р. Пiсля завершення змагань у пiдгрупах 4 кращих команди -ЧНВК №13, ЧЗШ№1, ЧЗШ№9 та Червоноградської гiмназiї у фiнальному турнiрi 29 травня 2012 р. на мiському стадiонi "Шахтар" розiграли звання чемпiона лiги. Спортивна доля звела переможцiв пiвфiнальних поєдинкiв - команди ЧЗШ№9 та гiмназiї у фiнальному матчi. I лише один м"яч, забитий юнаками з гiмназiї незадовго до кiнця матчу, визначив чемпiона шкiльної футбольної лiги 2011-2012 рокiв. А бронзовi нагороди в серiї пенальтi вибороли юнi футболiсти з ЧЗШ№1.
    Детальнiше...

 УСПIХИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКИХ БОКСЕРIВ
    З 24 по 29 квiтня у м.Львiв пройшли змагання молодiжного чемпiонату України з боксу. Єдиним представником Львiвщини, який пiднявся на найвищий щабель, став вихованець ДЮСШ "Шахтар" червоноградець Iван Данча. Завоювавши "золото", наш юний боксер пiдтвердив звання майстра спорту України та увiйшов до молодiжної нацiональної збiрної команди.
    З 29 квiтня по 3 травня у м. Южноукраїнську тривав вiдкритий чемпiонат фiзкультурно-спортивного товариства "Україна" з боксу серед юнакiв. Вихованцi тренерiв I.Хомяка, С.Макогона, В.Антiпова успiшно виступили на цьому турнiрi, показавши високi спортивнi результати:
    Детальнiше...

 ТРИВАЮТЬ ЗМАГАННЯ II КОЛА МIСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ШКIЛЬНОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛIГИ
    Тривають змагання II кола мiської дитячо-юнацької шкiльної футбольної лiги сезону 2011-12р.р. Пiсля завершення змагань у пiдгрупах 4 кращих команди у фiнальному турнiрi (кiнець травня 2012 р.) розiграють звання чемпiона лiги.
    Детальнiше...

 ФIНIШУВАЛА ВIДКРИТА ПЕРШIСТЬ М. СОСНIВКИ З ВIЛЬНОЇ БОРОТЬБИ
    28 квiтня у шахтарському мiстечку Соснiвка (Львiвська обл.) успiшно пройшла вiдкрита першiсть з вiльної боротьби. У змаганнях прийняли участь юнi борцi та борчинi з усiх спортивних шкiл Львiвщини, якi культивують цей мужнiй вид спорту, також було запрошено команди з Волинської областi. Загалом було 135 учасникiв (116 юнакiв, 19 дiвчат).
    Змагання пройшли на високому органiзацiйному рiвнi. На протязi одного дня розiграли 20 комплектiв нагород .
    Гостями змагань були: Заслужений майстер спорту України, дворазова призерка чемпiонату свiту, дворазова чемпiонка Європи Наталiя Синишин, майстер спорту, призерка чемпiонату Європи Юлiя Кузмiв, заступник начальника обласного управлiння комiтету з питань фiзичного виховання МОН України Iгор Вовк, Заслуженi тренери України:IванПалiй (с.Iваничi, Волинська обл.), Михайло Костюк (с.Пiдгiрцi, Стрийський р-н),голова Володимир-Волинської мiської органiзацiї ФСТ "Спартак" В. Сиротинський, директор СДЮШОР "Спартакiвець" Ярослав Склярський.
    Детальнiше...

 ОЗДОРОВЧО-ЛIКУВАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "РОВЕСНИК" ПРИЙМАВ УЧАСНИКIВ (ВIДЕО)
    23-25 квiтня оздоровчо-лiкувальний комплекс "Ровесник" приймав учасникiв III обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олiмпiйське лелеченя". 22 команди-учасницi (вiд Червонограда була презентована команда ЧЗШ №9), якi представляли кращi школи мiст i районiв Львiвщини, змагались в олiмпiйських вiкторинах, рухливих iграх та конкурсах, комплексних естафетах. На урочистiй церемонiї вiдкриття почеснi гостi - олiмпiйськi чемпiони Богдан Макуц та Олександр Петрiв побажали юним спортсменам досягти нових спортивних вершин, достойно виступити на фестивалi i цiкаво провести час з новими друзями!
    Детальнiше...

 ВИСТУП СОСНIВСЬКИХ БОРЦIВ У ГОРОДЕНКА
    19-21 квiтня у м. Городенка (Iвано- Франкiвська обл..) вiдбувся всеукраїнський турнiр з вiльної боротьби серед юнакiв 1997-99ррн.,2000-2002рр.н. та дiвчат 1997-98 рр.н. присвяченого пам'ятi тренерiв викладачiв Городенкiвської ДЮСШ, майстрiв спорту, Ореста Маренди та Руслана Чельдiєва. У змаганнях прийняло участь 275 спортсменiв (35- дiвчат, 240 юнакiв ) з Чернiвецької, Київської, Львiвської, Iвано-Франкiвської областей.
    Детальнiше...

 ВИХОВАНЦI СОСНIВСЬКОЇ ШКОЛИ БОРОТЬБИ У ЧЕМПIОНАТI ЛЬВIВСЬКОЇ ОБЛАСТI
    12 квiтня у м. Львовi завершився чемпiонат Львiвської областi з вiльної боротьби серед юнакiв та дiвчат 1995-97рр.н.у якому прийняло участь 96 спортсменiв (юнакiв -71 , дiвчат - 25).За пiдсумками чемпiонату буде сформована збiрна команда областi для участi у чемпiонатi України ,який вiдбудеться 11-14 червня у м. Iвано-Франкiвську.
    Приємно вiдзначити успiшний виступ спортсменiв м. Соснiвки (вiддiлення СДЮШОР "Спартакiвець" , спортивне товариство "Спартак"), яку представляли у чемпiонатi 5-ть спортсменiв.
    Детальнiше...

 "СРIБНI" ПРИЗЕРИ У ГАЛИЦЬКОМУ ХОКЕЇ - ЧЕРВОНОГРАДЦI
    В сезонi 2011 - 2012 року надзвичайно успiшно виступив мiський хокейний клуб "Червоноград". Зайнявши, високе третє мiсце у чемпiонатi Захiдноукраїнської хокейної лiги, нашi хокеїсти впевнено виступили i в чемпiонатi Львiвщини. Перемiгши у своїй пiдгрупi, хокейний клуб "Червоноград" у пiвфiналi зустрiвся з ХК "Еней" з мiста Дрогобич. Рахунок зустрiчi 6:2 - i нашi земляки у фiналi!
    Напружена гра з явними фаворитами чемпiонату - майстрами ключки iз Новояворiвська склалась на жаль не на нашу користь ( 4:1 на користь чемпiону - ХК "Явiр").
    Детальнiше...

 СПОРТИВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ НЕПОВНОСПРАВНОЇ МОЛОДI "ПОВIР У СЕБЕ"
    3 квiтня 2012р. вiдбувся II вiдкритий мiський спортивний фестиваль для атлетiв з особливостями розумового та фiзичного розвитку м.Червонограда. Участь прийняли: г/о "Спортивна федерацiя для атлетiв з особливостями розумового та фiзичного розвитку м.Червонограда", НРЦ "Свiтанок", г/о "Нiка", г/о "Промiнь надiї". Органiзатори: Президент та заступник президента г/о"Спортивна федерацiя для атлетiв з особливостями розумового та фiзичного розвитку м,.Червонограда" Дворак М.В. i Фiлiн О.В. та за пiдтримки мiського голови I.I.Чудiйовича та начаьника вiддiлу з питань фiзичної культури та спорту В.I.Гаврилюка. Фестиваль проходив в спортивному залi ДЮСШ№1(подяка адмiнiстрацiї та тренерському складу за активну допомогу у пiдготовцi та проведеннi). Команди та всi учасники були нагородженi грамотами мiського голови та памятними вимпелами.Також були вiдзначенi активнi мами та батьки дiтей.
    Детальнiше...

 ПЕРЕМОЖНИЙ ВИСТУП БОРЦIВ М. СОСНIВКИ
    29-31 березня у м. Ковелi вiдбувся традицiйний турнiр з вiльної боротьби iменi героя Великої вiтчизняної вiйни Смiрнова В.А. серед дiвчат 1998-2000рр.н., юнакiв 1995-7рр.н.та молодших. Вiдкритий чемпiонат областi серед юнiорiв та юнiорок. У турнiрi прийняло участь понад 370 спортсменiв з рiзних областей України. Гостями турнiру була команда з Якутiї (Росiя).
    Переможцi змагань:
    Детальнiше...

 ВIДБУВСЯ ЧЕМПIОНАТ ЛЬВIВЩИНИ (ВЕРСIЯ WKF) СЕРЕД ШКОЛЯРIВ
    У останнiй день березня у Львiвському лiсотехнiчному коледжi вiдбувся Чемпiонат Львiвщини (версiя WKF) серед школярiв. Змагання органiзували Управлiння освiти Львiвської мiської ради та Шкiльна Лiга Карате м. Львова. Позмагатися приїхали 200 спортсменiв зi Львiвської областi, а також з Тернополя. Турнiр став дуже цiкавим завдяки чудової органiзацiї i високому рiвню учасникiв.
    На змаганнях крiм вiдбору кращiх спортсменiв на Чемпiонат України, визначився рейтинг загальноосвiтнiх шкiл, в яких дiти займаються карате.
    Детальнiше...

 МIСТО СОКАЛЬ ПРИЙМАЛО ОБЛАСНИЙ КОНКУРС - ФЕСТИВАЛЬ СПОРТИВНИХ СIМЕЙ
    24 - 25 березня мiсто Сокаль приймало обласний конкурс - фестиваль спортивних сiмей "Тато, мама, я - спортивна сiм'я". Змагання складались iз трьох естафет на водi та п'яти конкурсiв - випробувань у спортивному залi, i включали в себе вправи на швидкiсть, влучнiсть, спритнiсть. За результатами фестивалю серед мiст обласного п_дпорядкування перемогла команда Червонограда у складi сiм'я Корнова (ЧНВК №3) та сiм'я Забава (ЧНВК №13).
    Детальнiше...

 ЗУСТРIЧ IЗ КОМАНДОЮ З ЖИДАЧЕВА
    15- 17 березня у спортивному залi ДЮСШ №1 вiдбулись змагання чемпiонату областi з волейболу серед юнакiв. 6 команд Львiвщини розiграли комплекти нагород. У фiналi зустрiлись команди Червонограда та Жидачева. Рахунок фiнальної зустрiчi 3:1 на користь гостей. Нашi юнаки стали срiбними призерами чемпiонату.
    Детальнiше...

 ВIДБУЛИСЬ ОБЛАСНI ВIДБIРКОВI ЗМАГАННЯ З ПЛАВАННЯ СЕРЕД IНВАЛIДIВ "ПОВIР У СЕБЕ"
    15 березня у Львовi в басейнi "Динамо" вiдбулись обласнi вiдбiрковi змагання з плавання серед iнвалiдiв "Повiр у себе". Червоноградську громадську органiзацiю "Спортивна федерацiя для атлетiв з особливостями розумового та фiзичного розвитку" достойно представляли:
    Фiлiн Андрiй-1 та 2 мiсця
    Яремкевич Андрiй-1 та 2 мiсця
    Росоловська Свiтлана-3 мiсце
    Детальнiше...

 ВIДБУВСЯ I ЕТАП МIСЬКОГО КУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ФЕСТИВАЛЮ "ТАТО, МАМА, Я - СПОРТИВНАЯ СIМ"Я"
    13 березня вiдбувся I етап мiського культурно-спортивного фестивалю "Тато, мама, я - спортивная сiм"я", який пройшов в басейнi "Дельфiн" ДЮСШ №2. Естафети на водi були веселими та цiкавими, особливо для найменших учасникiв команд. Головний суддя змагань, старший тренер вiддiлення плавання С.Абдулаєва пiсля фiнiшу оголосила результати:
    1 мiсце - сiм"я Батир; 2мiсце - сiм"я Гошко; 3 мiсце - сiм"я Рудницьких. Призери та переможцi отримали пам"ятнi дипломи та подарунки вiд органiзаторiв.
    Детальнiше...

 Вiдбувся I етап мiського культурно-спортивного фестивалю "Тато, мама, я - спортивная сiм'я"
    13 березня вiдбувся I етап мiського культурно-спортивного фестивалю "Тато, мама, я - спортивная сiм"я", який пройшов в басейнi "Дельфiн" ДЮСШ №2. Естафети на водi були веселими та цiкавими, особливо для найменших учасникiв команд. Головний суддя змагань, старший тренер вiддiлення плавання С.Абдулаєва пiсля фiнiшу оголосила результати:
    1 мiсце - сiм"я Батир; 2мiсце - сiм"я Гошко; 3 мiсце - сiм"я Рудницьких. Призери та переможцi отримали пам"ятнi дипломи та подарунки вiд органiзаторiв.
    Детальнiше...

 ЧНВК №13 ГОСТИННО ПРИЙНЯЛА УЧАСНИКIВ ТРАДИЦIЙНОГО ТУРНIРУ КIК-БОКСЕРIВ
    10-11 березня чнвк №13 гостинно прийняла учасникiв традицiйного турнiру кiк-боксерiв "Вимпел-2012".Бiльше 120 юних спортсменiв, якi представляли клуби Львова, Тернополя, Бродiв, Стебника, Дрогобича, Червонограда i, звичайно, Соснiвки виборювали нагороди у рiзних вiкових та вагових категорiях. Органiзатори - Червоноградська та Соснiвськi мiськi ради, Будинок учнiвської творчостi м.Соснiвки, ОЛК "Ровесник" ДП "Львiввугiлля", головний суддя С.Ярмола створили справжнє свято мужностi та спортивного духу пiд час проведення турнiру.
    Детальнiше...

 ВIДБУВСЯ МIСЬКИЙ ТУРНIР З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
    9 - 10 березня в Палацi Спорту вiдбувся традицiйний вiдкритий мiський турнiр з легкої атлетики присвячений Шевченкiвським дням. Шiсть команд учасниць ( бiльше 100 юних спортсменiв) змагались в бiгових та стрибкових видах, приймали участь в естафетах. За результатами дводенної спортивної боротьби в командi ДЮСШ №1 мiста Червонограда визначили переможцiв та призерiв:
    Андрущак Тетяна - I мiсце з бар'єрного бiгу та II з бiгу на 30 метрiв;
    Детальнiше...

 У СОСНIВЦI ВIДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ З КIКБОКСIНГУ
    10-11 березня у Соснiвцi у ЧНВК № 13 вiдбулися змагання з кiкбоксiнгу, обласний турнiр присвячений дню Захисника Вiтчизни. Вихованцi клубiв карате "Абсолют", "Дзiон" та "Сокiл" вирiшили взяти участь у змаганнях за незвичними для нас правилами. Турнiр органiзував соснiвський клуб "Вимпел" (Соснiвський будинок учнiвської творчостi) пiд егiдою Львiвської обласної федерацiї кiкбоксiнгу. На урочистому вiдкриттi учасникiв привiтали директор Соснiвського БУТу Степан Слука i мер Соснiвки Євгенiя Дуброва, а також начальник червоноградського вiддiлу з питань фiзкультури та спорту Валерiй Гаврилюк. Змагання проводилися у 5-х видах програми: семi-контакт, лайт-контакт, фул-контакт, фул-контакт лоукiк, а також за правилами муай-тай. Нашi спортсмени брали участь у роздiлах семi-контакт, лайт-контакт, фул-контакт.
    Детальнiше...

 ВIДБУВСЯ ТУРНIР З МIНI ФУТБОЛУ
    3 березня вiдбувся турнiр з мiнi - футболу до 23 -й рiчницi виводу вiйськ з Афганiстану. Мiський палац спорту прийняв 4 команди учасницi юних спортсменiв. В результатi цiкавого та по - спортивному завзятого турнiру чемпiонами стали юнi соснiвчани. На другому мiсцi команда спортивної школи з Добротвора. Третє мiсце - за командою ДЮСШ №2 мiста Червонограда. Всi учасники турнiру були нагородженi пам'ятними медалями, дипломами та солодкими призами. Головнi органiзатори: Червоноградська мiська рада, мiська спiлка ветеранiв Афганiстану, ДП "Львiввугiлля"
    Детальнiше...

 ПЕРЕМОГА ЮННИХ КАРАТИСТIВ
    У суботу 25 лютого у спортзалi львiвської СЗШ № 86 вiдбувся чемпiонат Львiвської областi з карате-до за версiєю WKF. Органiзував i провiв змагання Львiвський обласний осередок всеукраїнського громадського об'єднання "Федерацiї Фунакошi Шотокан карате України" (голова Н. Вiтер). У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменiв iз клубiв, що розвивають дану версiю карате у Львовi, а також стрийськi, сокальськi i червоноградськi спортсмени. На нинiшнiй час саме версiя WKF має реальнi шанси представляти карате на Олiмпiйських iграх. Вперше у Львовi випробовувались новi правила змагань, якi пропонуватимуться Мiжнародному олiмпiйському комiтетовi (у Червоноградi ми уже обкатували цi правила на турнiрi "Пам'ятi Героїв Крут").
    Детальнiше...

 СОСНIВКА ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ
    18 лютого у Соснiвцi вiдбувся баскетбольний турнiр серед дiвчат присвячений рiчницi виводу вiйськ з Афганiстану. Органiзатори - Червоноградська мiська рада, спiлка воїнiв Афганiстану та колектив фiзкультури ЧНВК №13 забезпечили гарну органiзацiю турнiру. Гостi iз Сокальщини та Волинi традицiйно приймають участь у цих змаганнях. У фiналi соснiвськi дiвчата - команда ЧНВК №13 впевнено перемогла ровесниць iз команди ДЮСШ "Соколяни" з мiста Сокаля i стала переможцем турнiру. Всi учасницi цих цiкавих змагань були нагородженi пам'ятними кубками та медалями вiд органiзаторiв.
    Детальнiше...

 СПАРТИКIАДА ПРОФЕСIЙНО - ТЕХНIЧНОЇ ОСВIТИ МIСТА - ТРИВАЄ
    16 лютого змаганнями волейболу серед хлопцiв продовжилась VII спартакiада мiста Червоноград серед закладiв профтехосвiти. Команди гiрничо - будiвельного лiцею, ВПУ №11 та гiрничо - економiчного коледжу показали гарну спортивну пiдготовку, волю до перемоги та справжнi бiйцiвськi якостi. У пiдсумку чемпiонами стали юнаки з гiрничо - економiчного коледжу. На другому мiсцi - лiцей. Бронзовi медалi вибороли волейболiсти iз ВПУ №11.На черзi змагання iз настiльного тенiсу.
    Детальнiше...

 Стартувала мiська спартакiада серед закладiв технiчної освiти 2012 року
    23 сiчня Червоноградське ВПУ-11 прийняло учасниць турнiру з волейболу серед дiвчат за програмою VII мiської Спартакiади серед закладiв профтехосвiти.
    Кращими, показавши гарну спортивну пiдготовку та бойовий характер, стали дiвчата з ВПУ-11 (тренер Л.Мукосєєва), якi вже за кiлька днiв братимуть участь в зональних змаганнях обласної Спартакiади у м.Кам"янка-Бузька. Побажаємо їм успiху та виходу у фiнал обласних змагань!
    Детальнiше...

 Фiнiшував вiдкритий мiський рiздвяний дитячо-юнацький турнiр з мiнi-футболу
    12 сiчня фiнiшував вiдкритий мiський рiздвяний дитячо-юнацький турнiр з мiнi-футболу, який традицiйно проходив в палацi спорту "Шахтар" ОЛК "Ровесник".
    Пiсля попереднього турнiру до пiвфiналiв увiйшли команди спортивних шкiл Жидачева, Добротвора, Луцька i Червонограда. Пiсля напружених пiвфiнальних матчiв у грi за 1-2 мiсця зiйшлись юнi футболiсти з Луцька та Жидачева, де перемогу святкували останнi. А у грi за 3 мiсце лише пенальтi виявили переможцiв - команду господарiв (ДЮСШ№2 м.Червоноград). На урочистiй церемонiї закриття турнiру команди-призери, кращi гравцi та арбiтри отримали пам"ятнi нагороди.
    Детальнiше...

 Проходить вiдкритий мiський рiздвяний дитячо-юнацький турнiр з мiнi-футболу
    В палацi спорту "Шахтар" з 10 по 12 сiчня проходить вiдкритий мiський рiздвяний дитячо-юнацький турнiр з мiнi-футболу. Змагання традицiйно вiдбуватимуться пiд патронатом Червоноградської мiської ради (голова I.Чудiйович).
    Справжнє свято для юних футболiстiв, команди яких представляють 11 спортивних шкiл Волинi та Львiвщини органiзувала мiська влада, ДЮСШ №2 м.Червонограда, ОЛК "Ровесник".
    Цьогорiч до органiзацiї турнiру долучилась мiська органiзацiя ВО "Свобода", придбавши гарнi нагороди для переможцiв та призерiв змагань. На урочистому вiдкриттi турнiру мiський голова I.Чудiйович. секретар мiської ради П.Пилипчук, почесний гiсть- заслужений тренер України М.Маркевич поздоровили юних футболiстiв з рiздвяними святами та побажали перемоги в чеснiй спортивнiй боротьбi.
    Детальнiше...

 Вiдбувся навчально-тренувальний семiнар з карате-до
    8-9 сiчня вiдбувся навчально-тренувальний семiнар з карате-до у роздiлi "Спортивне кумiте" пiд керiвництвом Майстра спорту України, неодноразового чемпiона України i Європи, Сергiя Червiнського.
    Сергiй - вихованець клубу "Дзiон", уже довгий час працює тренером у столицi, ще активний спортсмен недавно призначений секретарем Української Федерацiї Карате, яка на нинiшнiй час є найбiльш потужною всеукраїнською федерацiєю, що розвиває європейську версiю карате WKF (WORLD KARATE FEDERATION). Органiзувала семiнар федерацiя "Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль". За два днi семiнару спортсмени i тренери мали змогу ознайомитись з новими методиками розвитку швидкостi пересувань, сучасними вправами для розвитку сили та швидкостi ударiв, цiкавими тактичними секретами провiдних спорсменiв. У семiнарi взяли участь не багато спортсменiв, але тi хто прийшли одностайно висловлювали задоволення семiнаром незважаючи на бiль у м'язах.
    Детальнiше...

 ТИ ЗМОЖЕШ, ЯКЩО ЗМIГ Я!!!
    У Червоноградськiй школi - iнтернатi 4 сiчня побували директор Львiвського обласного центру фiзичного здоров'я населення "Спорт для всiх" Вадим Климович та його заступник Валерiй Янюк.
    Вони провели акцiю серед дiтей - сирiт та дiтей, позбавлених батькiвського пiклування, - "Ти з можеш, якщо змiг я".
    Усiх учасникiв спортивної акцiї Вадим Климович та начальник вiддiлу у справах фiзичної культури та спорту Валерiй Гаврилюк нагородили грамотами та пам'ятними медалями. Львiвськi гостi подарували iнтернатiвцям також канцелярськi товари - зошити, альбоми, фарби для малювання, м'ячi. Така акцiя вiдбулась завдяки тiснiй спiвпрацi Червоноградської мiської ради iз Львiвським обласним центром фiзичного здоров'я населення "Спорт для всiх".
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Спорт - хронiка подiй с.6 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради