На початок<< Вверх<< Спорт - хронiка подiй с.5 >>Вниз >>На кiнець
 ПЕРЕМОГА ФК "ШАХТАР" У ДОМАШНЬОМУ МАТЧI
    10 травня стартував чемпiонат Львiвщини з футболу серед команд прем"єр-лiги у Червоноградi. Суперником червоноградського "Шахтаря" стала команда "Опiр" м.Львiв. На церемонiї вiдкриття мiський голова Iгор Чудiйович привiтав учасникiв та гостей футбольного свята i побажав спортивних успiхiв командам. А напружений i по-спортивному видовищний матч завершився перемогою господарiв з рахунком 2:0.
    Детальнiше...

 За крок до плейофу!
    Вже три роки червоноградський баскетбольний клуб "Шахтар" не приймав участi у чемпiонатi України, i кожного року були рiзнi причини: вiдсутнiсть гравцiв, нестача коштiв та iншi. Але цього року зiбрались всi, кому ця гра не була чужою та байдужою, i знайшли рiшення як заявити команду в чемпiонат України. Це дiйсно стало свято в нашому мiстi, адже це єдиний iгровий вид спорту, який представляє Червоноград на найвищому рiвнi в Українi.
    Детальнiше...

 Чемпiонат України серед юнiорiв з боксу
    Гук Сергiй (учень ДЮСШ Шахтар)- 2 мiсце у ваговiй категорiї 46 кг, в якiй брали участь 30 участникiв, вiн провiв 5 поєдинкiв у фiналi поступився кримскому спортсмену, майстру спорта, фiналiсту
    Детальнiше...

 ЧДЮСШ №1 приймав учасникiв загальномiського конкурсу-фестивалю спортивних сiмей
    10 квiтня ЧДЮСШ №1 приймав учасникiв загальномiського конкурсу-фестивалю спортивних сiмей "Тато. мама, я - спортивна сiм"я".
    19 найспортивнiших сiмей мiста виборювали звання чемпiонiв. Веселi змагання включали себе 5 конкурсiв-естафет на швидкiсть, влучнiсть, координованiсть рухiв. По-спортивному чесна , але завзята боротьба, точилась упродовж всього турнiру. тримаючи в напруженнi численних глядачiв. Серед сiмей з хлопцями трiйка призерiв стала такою:
    Детальнiше...

 Команди нашого мiста здобули право участi у фiнальному турнiрi
    Перемiгши команди Золочева та Буська на зональ них змаганнях з волейболу у Червоноградi , за програмою ХХII спортивних iгор Львiвщини, жiноча, чоловiча та ветеранськi команди нашого мiста здобули право участi у фiнальному турнiрi, який приймав Львiв 6 квiтня. За результатами фiнального турнiру ( де, до речi, тiльки Червоноград був представлений одразу трьома складами команд - жiночим, чоловiчим та ветеранським жiночим ) нашi команди посiли 4-i мiсця, а ветерани стали "бронзовими" призерами турнiру, у якому цьогорiч всього взяли участь бiльше 25 волейбольних команд Львiвщини.
    Детальнiше...

 Вiдбувся традицфйний регiональний кубок Термобуду
    29-30.05.2013 у Червоноградi вiдбувся традицфйний регiональний кубок Термобуду.
    Приймали участь команди мiст Ковеля, Львова, Луцька, Сокаля та Червонограда.
    Загальна кiлькiсть учасникiв - 99.
    Командна першiсть
    1 Червоноград ДЮСШ№2 К-1 1838
    2 КДЮСШ iм.Є.Кондратовича 1778
    3 Львiв КДЮСШ iм.Кутенка 1445
    Детальнiше...

 Пройшов дитячо-юнацький турнiр з волейболу
    22-24 березня у м.Київ пройшов дитячо-юнацький турнiр з волейболу, присвячений пам"ятi Б.П.Терещука.
    Червоноградська команда юнакiв ДЮСШ №1 (тренер-Г.Шевчук) посiла III мiсце, виборовши "бронзовi" нагороди у змаганнях.
    Детальнiше...

 Команди нашого мiста здобули право участi у фiнальному турнiрi
    Перемiгши команди Золочева та Буська на зональ них змаганнях з волейболу у Червоноградi , за програмою ХХII спортивних iгор Львiвщини, жiноча, чоловiча та ветеранськi команди нашого мiста здобули право участi у фiнальному турнiрi, який прийматиме Львiв вже 6 квiтня.
    Детальнiше...

 Вiдбулася урочиста презентацiя книги "Майбутнє Львiвщини - талановитi дiти"
    2 квiтня у Центрi творчостi та юнацтва Галичини, що у Львовi вiдбулася урочиста презентацiя книги "Майбутнє Львiвщини - талановитi дiти". У книзi серед iнших дитячих колективiв вiдзначено також нашу федерацiю "Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль" i зокрема клуби "Дзiон" з Червонограда i "Сокiл" з сокальської СЗОШ №3.
    У числi багатьох обдарованих дiтей Львiвщини пам'ятними кубками i дипломами вiдзначенi два наших вихованцi Бiгун Сергiй (нинi студент Київського нацiонального торгово-економiчного унiверситету) та Горбань Володимир (учень Сокальської гiмназiї iм. О.Романiва).
    Детальнiше...

 Першiсть Соснiвки з волейболу
    Склади команд:
    Група "А"
    Команда СК "Захiд"
    1. Старих Роман
    2. Шипот Назар
    3. Меуш Артем
    4. Хрептак Юрiй
    Детальнiше...

 Традицiйний дитячий Шевченкiвський турнiр з легкої атлетики
    15-16 березня традицiйний дитячий Шевченкiвський турнiр з легкої атлетики зiбрав бiля 100 учасникiв зi спортивних шкiл Рiвненщини, Волинської та Львiвської областей. В палацi спорту панувала атмосфера справжнього легкоатлетичного свята! Програма турнiру включала в себе змагання з бiгу на 30м, бар"єрний бiг, стрибки у довжину та висоту i, звичайно, самий захоплюючий вид - естафети 4х100м, де переможцями стали команди юнакiв та дiвчат Червоноградської ДЮСШ №1 (Шабля Настя, Солодуха Таня, Капiтанчук Мар"яна, Андрущак Таня-дiвчата; Адамян Агас, Куземський Вiталiй, Чорно гiль Юрiй, Зiнченко Максим-хлопцi).Тренер команди i головний суддя - Оксана Хом'як. Органiзатори змагань - ЧДЮСШ №1 та вiддiл з питань фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради.
    Детальнiше...

 Фiнiшував чемпiонат мiста з мiнi-футболу
    9 березня фiнiшував чемпiонат мiста з мiнi-футболу серед аматорських команд. По-справжньому масовi змагання залучили до активних занять спортом бiльше 200 учасникiв. Цьогорiч 24 команди у 2-х лiгах виборювали нагороди турнiру, фiнали якого вiдбулись у суботу. Чемпiоном Червонограда з футзалу 2013 року стали спортсмени з команди "Iмперiя-2", якi у напруженому i по-спортивному видовищному матчi здолали команду "Київ-Захiд" з рахунком 2:1. Бронзовi нагороди - у команди "Волком" (с.Волиця).
    Детальнiше...

 ЧДЮСШ №1 приймала обласнi фiнальнi змагання ХХII Спартакiади школярiв Львiвщини з баскетболу
    15 - 16 лютого ЧДЮСШ №1 приймала обласнi фiнальнi змагання ХХII Спартакiади школярiв Львiвщини з баскетболу. 5 команд роздiлених на двi пiдгрупи, впродовж 2 - х днiв розiграли звання чемпiона Львiвщини. У фiналi зустрiлись господарi турнiру - команда ЧЗШ №8 Червонограда та команда Сихiвського району з мiста Львова. Фiнальний свисток зафiксував перемогу гостей. Отже, за червоноградцями "срiбло", на третьому мiсцi команда гiмназiї з мiста Самбiр.
    Детальнiше...

 Вiдбулись змагання чемпiонату Львiвщини зi спортивної гiмнастики
    15 лютого в ДЮСШ №1 вiдбулись змагання чемпiонату Львiвщини зi спортивної гiмнастики для за програмою юнацьких розрядiв. В гостi до нас завiтали команди ДЮСШ "Будiвельник" та "Олiмп-Л" (м.Львiв). Успiшно виступили червоноградськi гiмнасти : серед дiвчат перемогу здобули Микульчин Лiля, Лищишин Яна та Попушой Катя; серед хлопцiв найкращими стали Наумов Вiталiй, Синицький Влад i Кулинич Марко. Всi учасникi турнiру були нагородженi пам"ятними дипломами та подарунками вiд органiзаторiв.
    Детальнiше...

 Пройшов традиiйний турнiр з мiнi - футболу серед дитячих команд
    12 лютого пройшов традиiйний турнiр з мiнi - футболу серед дитячих команд. 6 команд змагались за призи турнiру, яким з року в рiк опiкується мiська спiлка воїнiв-афганцiв. По-справжньому масовi та цiкавi змагання залучили до активних занять спортом бiльше 60 юних футболiстiв зi Львова, Добротвора, Соснiвки та Червонограда. Цьогорiч лише серiя пенальтi вирiшила долю переможця фiнальної зустрiчi мiж командами ДЮСШ з Добротвора та Червоноградської ДЮСШ№1 (основний час-2:2). "Бронза" - за командою "Гiрник (Соснiвка), яка у матчi за третє мiсце перемогла суперникiв з ЧДЮСШ №2. Пiсля завершеннi турнiру всi команди -учасницi та кращi гравцi були нагородженi кубками та пам"ятними дипломами.
    Детальнiше...

 Чемпiонат областi з плавання
    16.02.2013 у м. Червоноградi вiдбувся Вiдкритий чемпiонат областi з плавання серед юнакiв, юнiорiв i молодi. Загальна кiлькiсть учасникiв - 125. Примали участь команди мiста Львова, Трускавця та Червонограда. У загальному пiдсумку усiх змагань чемпiоном стала команда ДЮСШ№2 м. Червонограда. Переможцями та призерами змагань стали: Давидюк Олег, Давидюк Євгенiй, Бучинський Богдан, Порiйький Микита, Дикий Олександр, Куцериб Анна, Рубаха Софiя, Кметь Василь, Камiнський Андрiй, Шаловило Анна, Абдулаєв Сергiй.
    Детальнiше...

 Розпочався чемпiонат мiста з мiнi-футболу серед аматорських команд
    2 лютого розпочався чемпiонат мiста з мiнi-футболу серед аматорських команд. По-справжньому масовi змагання залучили до активних занять спортом бiльше 200 учасникiв. Цьогорiч 24 команди боротимуться за нагороди турнiру, фiнали якого вiдбудуться у березнi. А шахтарськi колективи фiзкультури за програмою мiської спартакiади вже завершили мiнi-футбольнi поєдинки. Чемпiоном стала команда шахти "Вiдродження", "срiбло" та "бронза" - за командами з шахт "Лiсова" та "Степова".
    Детальнiше...

 Вiдбувся традицiйний турнiр з карате-до присвячений пам'ятi Героїв Крут
    У недiлю, 3 лютого, у червоноградському Народному Домi вiдбувся традицiйний турнiр з карате-до присвячений пам'ятi Героїв Крут. Змагання провела Червоноградська Шкiльна Лiга. Вшанувати пам'ять героїв України зiбралися 4 клуби: "Дзiон", "Абсолют", "Сокiл" i "Сiч". 56 спортсменiв вiд 5 до 15 рокiв змагалися у трьох видах програми : за правилами Iрiгумi (спрощений варiант правил для початкiвцiв) змагалися новачки з бiлими поясами, для бiльш досвiдчених спортсменiв було кумi те за правилами федерацiй WKC (варiант правил безконтактного карате) i шиай кемпо (повний контакт у захисному спорядженi).
    Детальнiше...

 Тривають змагання УII спартакiади закладiв технiчної освiти м.Червонограда 2013 року
    31 сiчня в ДЮСШ №1 вiдбулись змагання з волейболу. Переможцем серед юнацьких команд стали спортсмени Червоноградського гiрничо-економiчного коледжу.
    Детальнiше...

 Увага влади - спортивному життю мiста
    17 та 21 сiчня вiдбулись першi, в новому 2013 роцi, засiдання Координацiйної ради мiської програми з розвитку фiзичної культури та спорту.
    У складi Координацiйної ради - представники органiв мiської влади, провiднi фахiвцi галузi фiзичної культури та спорту мiста.
    На перше засiдання запрошувались керiвники спортивних клубiв, федерацiй, асоцiацiй з видiв спорту (футбол, баскетбол, туризм, хокей та iншi), якi успiшно розвиваються на територiї Червоноградської мiської ради.
    Детальнiше...

 НАГОРОДИЛИ КРАЩИХ У ОСВIТЯНСЬКIЙ СПАРТИКIАДI
    25 грудня 2012 року пiдсумовуючи рiк спорту та здорового способу життя в Червоноградi, на колегiї вiддiлу освiти вiдбулось урочисте нагородження призерiв та переможцiв освiтянської спартакiади 2012 року. Перший вид - змагання "шкiряного" м'яча; другий - змагання з баскетболу серед дiвчат на хлопцiв. Також нагородили переможцiв II етапу Всеукраїнської олiмпiади з фiзичної культури та спорту - це учнi Червоноградської гiмназiї та ЧЗШ №12. До нагородження долучився та особисто нагородив депутат мiської ради, член мiської федерацiї футболу Назарiй Бiлобран, голова постiйної депутатської комiсiї з питань освiти, культури, духовного вiдродження, сiм'ї, молодi та спорту Олександр Суханов, начальник вiддiлу з питань фiзичної культури та спорту Валерiй Гаврилюк, методист вiддiлу освiти з питань фiзичної культури та спорту Мирон Кутковський.
    Детальнiше...

 Вiдбулись зимовi спортивнi змагання до Дня святого Миколая
    19 -20 грудня в Дитячому мiстечку Червонограда вiдбулись зимовi спортивнi змагання до Дня святого Миколая. Органiзатори- вiддiл з питань фiзичної культури спорту Червоноградської мiської ради та спортивний клуб "Гарт" на чолi з керiвником клубу Вiталiєм Ткачиком, доклали зусиль щоб всi учасники були нагородженi солодкими подарунками та пам'ятними дипломами. Всiм юним спортсменам дуже сподобались веселi естафети на льоду та хокейнi баталiї, якi додали здоров'я, наснаги та бадьорого настрою у передноворiчний час.
    Детальнiше...

 СОСНIВКА СПОРТИВНА ПИШАЄТЬСЯ УСПIХАМИ
    У суботу, 22 грудня в Народному Домi Соснiвки вiдбулось нагородження кращих спортсменiв, тренерiв, фахiвцiв галузi фiзичної культури та спорту. Мiський голова Соснiвки Євгенiя Дуброва та голова спортивного клубу "Захiд" Олег Галушка вiтали на сценi кращих футболiстiв, борцiв, баскетболiсток, гiмнастiв, якi своїми успiхами торували спортивний шлях галицького шахтарського краю. В гостi на свято також завiтали начальник вiддiлу з питань фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради Валерiй Гаврилюк, представники депутатського корпусу Червонограда Олександр Суханов та Назарiй Бiлобран, гордiсть спортивної Соснiвки- майстер спорту мiжнародного класу з вiльної боротьби, член нацiональної команди України, учасниця олiмпiади в Пекiнi Наталя Синишин. В щирiй доброзичливiй атмосферi свята були вiдмiченi успiхи юних соснiвчан, ветеранiв спорту, випускникiв спортивних та загальноосвiтнiх шкiл мiста.
    Детальнiше...

 Турнiр з мiнi - футболу до Дня св. Миколая
    17 грудня ДЮСШ №1 гостинно прийняла учасникiв дитячо - юнацького турнiру з мiнi - футболу присвяченому Дню Святого Миколая. Крiм чотирьох команд з Червонограда, в гостi завiтали дитячi команди з спортивних шкiл з мiст Кам'янка - Бузька та Радехова. Цiлий день палали спортивнi баталiї серед юних футболiстiв 2004 - 2000 рокiв народження. Бойовий фiнал звiв у поєдинку команди Червонограда - 1 та ДЮСШ мiста Радехiв. Лише один м'яч забитий червоноградцями у другому таймi принiс перемогу нашим юнакам! На урочистiй церемонiї закриття начальник вiддiлу з питань фiзичної культури та спорту Валерiй Гаврилюк поздоровив з наближенням рiздвяних свят та побажав юним футболiстам майбутнiх спортивних досягнень. Всi учасники та призери турнiру були нагородженнi медалями, дипломами та кубками. Солодкi призи для всiх забезпечили спонсори з мiського вiддiлення "Укрсоцбанку".
    Детальнiше...

 Вiдбувся вiдкритий турнiр з карате-до "Кубок Червонограда 2012"
    У недiлю, 16 грудня, у ДЮСШ №1 вiдбувся вiдкритий турнiр з карате-до "Кубок Червонограда 2012". Близько 100 спортсменiв iз Червонограда, Сокаля, Смiли i Львова змагалися за Великий Кубок Червонограда. Червоноградська Шкiльна Лiга була представлена клубами "Дзiон" (Народний Дiм), "Сiч" (Народний Дiм), "Абсолют" (Будинок учнiвської творчостi) i "Сокiл" (Сокаль). На урочистому вiдкриттi змагань головний суддя вiдрапортував Червоноградському мiському Головi про готовнiсть спортсменiв до змагань. Пролунав Гiмн України, Iгор Iванович Чудiйович оголосив змагання вiдкритими i привiтав червоноградцiв i гостей нашого мiста з початком традицiйних (чотирнадцятих по рахунку) змагань.
    Детальнiше...

 ЮНI ПЛАВЦI ОТРИМАЛИ СЕРТИФIКАТИ
    Фiнiшувала програма навчання плаванню дiтей з багатодiтних сiмей. Впродовж 1,5 мiсяцiв 122 дитини з мiського осередку "Щаслива родина" з Соснiвки, Гiрника та Червонограда пiд керiвництвом досвiдчених iнструкторiв: Золочiвського Володимира, Золочiвського Романа, Ковалишин Галини та Майданової Майi в басейнi спорткомплексу "Шахтар" засвоїли навички та вмiння плавання, ази здорового способу життя, бадьоростi духу та тiла. Був органiзований довiз всiх бажаючих юних спортсменiв та батькiв до басейну.
    Детальнiше...

 Червоноградська ДЮСШ №1 прийняла юних учасникiв мiнi - футбольного турнiру
    6 грудня Червоноградська ДЮСШ №1 прийняла юних учасникiв мiнi - футбольного турнiру присвяченого Дню Збройних Сил України: команди спортивних шкiл з Радехова, Камянки - Бузької та двi команди ДЮСШ №1. За результатами напруженої спортивної боротьби, чемпiоном турнiру стала команда з Радехова, юнi червоноградцi з команди ДЮСШ №1 завоювали "срiбло", бронза за футболiстами з кам'янки - Бузької. Переможцiв та призерiв турнiру нагородили кубками .медалями та грамотами члени мiської Спiлки Воїнiв Афганiстану.
    Детальнiше...

 "Олiмпiйське лелеченя" здобула ЧЗШ №8
    5 грудня у спортзалi ЧЗШ№9 пройшли мiськi фiнальнi змагання за програмою Всеукраїнського турнiру "Олiмпiйське лелеченя" мiж командами шкiл № 8, 9,12, 13. Пiсля теоретичних частини з цiкавими спортивними питаннями на олiмпiйську тематику та комплексу цiкавих та веселих естафет за сумою набраних балiв перемогу здобула команда ЧЗШ№8, яка i представлятиме Червоноград на обласному етапi Всеукраїнських змагань "Олiмпiйське лелеченя".
    Детальнiше...

 Пройшов традицiйний мiжнародний шаховий фестиваль "Кубок Червонограда-2012"
    Наприкiнцi листопада на базi ОЛК "Ровесник" пройшов традицiйний уже восьмий за лiком мiжнародний шаховий фестиваль "Кубок Червонограда-2012". Цього року в ньому прийняло участь 37шахiстiв з 5країн - Росiї, Вiрменiї, Естонiї, Молдови, Бiлорусi та 15мiст України. Було проведено 4турнiри В турнiрi "А" з нормою мiжнародного майстра перемогу майстер ФIДЕ з Таллiна Iлля Вовк, якому пiдкорився бал ММ, набравши 8очок. Друге мiсце посiв гiсть з Єревана Рафаель Бакунц, пiдставши вiд чемпiона всього на пiвочка, а третє мiсце подiлили майстер ФIДЕ Тарон Шагбазян з Луганська та мiжнародний майстер з Вiрменiї Варгес Товмасян, набравши по 7очок.
    Детальнiше...

 Вiдбулися вiдкритi мiськi змагання
    10 листопада на рiчцi Захiдний Буг вiдбулися вiдкритi мiськi змагання з технiки спортивного водного туризму "Кубок Захiдного Бугу-2012". На круговiй дистанцiї "Спринт з елементами слалому" у класi С-4 (чотиримiсний катамаран) перемогу iз абсолютним результатом 236,47 секунд здобула команда "Червоноградського клубу туристiв", 2 мiсце iз вiдривом в одну секунду посiла команда Львiвської пошуково-рятувальної групи (237,77 секунд), 3 мiсце - iще одна команда Львiвської ПРГ. Всього у змаганнях в цьому класi суден взяли участь 7 команд. А в класi С-2 (двомiсний катамаран) визначали кращих з-помiж 9 команд. Отож, першiсть у львiв'ян (203,04 сек.), "срiбло" у червоноградцiв (218,06 сек.), а 3 мiсце у команди Славської пошуково-рятувальної групи (235,81 сек.).
    Детальнiше...

 Цiкавий турнiр з баскетболу
    Цiкавий турнiр з баскетболу вiдбувся у Червоноградi. 10-11 листопада у Палацi спорту "Шахтар", де 6 дитячих команд спортивних шкiл та клубiв з Самбора, Перемишлян, Луцька, Нововолинська i 2 команди Червонограда розiграли нагороди. Для багатьох учасникiв - це першi офiцiйнi змагання у спортивному життi, адже вiк юних баскетболiстiв- 11-13 рокiв. Перемогу у турнiрi, присвяченому Всесвiтньому дню молодi, здобули бiльш досвiдченi хлопцi з Нововолинська, якi у надзвичайно напруженому фiнальному поєдинку здолали однолiткiв з Луцька-команду "Волиньбаскет".
    Детальнiше...

 Команда "UKRAINIAN TEAM" посiла 1-ше загальнокомандне мiсце
    Команда "UKRAINIAN TEAM" посiла 1-ше загальнокомандне мiсце на мiжнародному турнiрi "Opawskie Mountains Cup",що проходив 3 листопада в м.Пруднiк (Польща), здобувши загалом 14 золотих, 26 срiбних та 26 бронзових медалей.
    Два перших i одне трете мiсце - це внесок Червоноградської шкiльної лiги карате у командну копилку. Гейко Таня здобула першi мiсця у кумiте категорiї 14-15 рокiв до 47 i до 54 кг. А Пастущин Софiя у категорiї 14-15 рокiвдо 47 кг здобула бронзову нагороду. Вiтаємо дiвчат з вдалим виступом!
    Детальнiше...

 Стартував другий сезон плавання
    31 жовтня розпочалась програма навчання навикам плавання дiтей з багатодiтних сiмей "Щаслива родина" в Червоноградi. Завдяки плiднiй спiвпрацi мiської влади, адмiнiстрацiї ОЛК "Ровесник" ДП "Львiввугiлля" i мiського осередку "Щасливої родини" вдалось залучити бiльше 24 тисяч коштiв обласного бюджету для оздоровлення та фiзичного розвитку 122 дiтей з Червонограда, Соснiвки та Гiрника. Пiд час пiдготовчого перiоду було визначено басейн спорткомплексу "Шахтар", як основну базу для реалiзацiї програми. Адже гарнi умови занять якi створили юним плавцям, сподобались i їх батькам. Колектив досвiдчених iнструкторiв -Роман та Володимир Золочiвськi, Галина Ковалишин та Майя Майданова забезпечують дотримання графiку навчально-тренувальних занять та гарний настрий своїм юним вихованцям. Пiсля завершення програми заплановано велике спортивне свято з урочистим врученням посвiдчень "Юного плавця".
    Детальнiше...

 ТУРНIР ЗА КУБОК ЦЕНТРУ ЗВ'ЯЗКУ "ГРАФ" (ВIДЕО)
    У суботу 20 жовтня у Палацi Спорту вчетверте вiдбувся турнiр iз футболу за кубок центру зв'язку "Граф". Змагання стали уже традицiйними. Iнiцiатором та органiзатором їх є депутат Червоноградської мiської ради, голова правлiння call center "GRAF" Назарiй БIЛОБРАН.
    Впродовж усього дня школярi старших класiв змагались за головний приз турнiру. Третє мiсце у змаганнях посiли учнi ЧЗШ №1, другими стали соснiвчани iз ЧЗШ №14. Першiсть та кубок отримали вихованцi Червоноградської школи iнтернату.
    Детальнiше...

 15 ЖОВТНЯ РОЗПОЧАВСЯ 5 СЕЗОН МIСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛIГИ
    15 жовтня в урочистiй атмосферi розпочався 5 сезон мiської дитячо-юнацької футбольної лiги, котра була започаткована з iнiцiативи мiського голови I. Чудiйовича. Цьогорiч господарем святкового футбольного дiйства стала ЧЗШ №9 (директор Л.Денисюк). Пiсля внесення державного Прапора та виконання гiмну України сезон було вiдкрито. У вiтальному словi заступник мiського голови Андрiй Залiвський привiтав команди шкiл з початком змагань шкiльної футбольної лiги та побажав майбутнiх спортивних успiхiв учасникам. Вiд голови федерацiї футболу, зокрема її голови Назарiя Бiлобрана, учасникам було вручено професiйний футбольний м'яч. А далi вся увага присутнiх була прикута до цiкавої концертної програми, яку на високому рiвнi пiдготували колективи ЧНКВК №3 та ЧЗШ №9 i яка була сприйнята юними футболiстами та гостями свята на "бiс". Пiсля завершення вiдкриття вiдбулись змагання I туру:
    Детальнiше...

 ДО ДНЯ МIСТА 6 ДИТЯЧИХ КОМАНД СПОРТИВНИХ ШКIЛ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, РАДЕХОВА, КАМ"ЯНКI-БУЗЬКОЇ I ЧЕРВОНОГРАДА РОЗIГРАЛИ НАГОРОДИ "КРИСТИНОПОЛЯ-320"
    До дня мiста цiкавий турнiр з футзалу вiдбувся у Червоноградi. 6-7 жовтня у Палацi спорту "Шахтар" 6 дитячих команд спортивних шкiл Хмельницького, Радехова, Кам"янкi-Бузької i Червонограда розiграли нагороди "Кристинополя-320". Для багатьох учасникiв - це першi офiцiйнi змагання у спортивному життi, адже вiк юних футболiстiв - 12 рокiв i молодшi. Перемогу у турнiрi, присвяченому Дню мiста у Червоноградi здобули бiльш досвiдченi хлопцi з Радехiвської ДЮСШ, якi у фiналi перемогли однолiткiв з Кам"янкi-Бузької.
    Детальнiше...

 Вiдбулися змагання з карате ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНIР З ШИАЙ КЕМПО ТА ВIДКРИТИЙ КУБОК ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТI З КАРАТЕ WKF "КУБОК МОНАРХА"
    29 вересня у м. Смiла, що на Черкащинi, вiдбулися змагання з карате ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНIР З ШИАЙ КЕМПО ТА ВIДКРИТИЙ КУБОК ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТI З КАРАТЕ WKF "КУБОК МОНАРХА". Збiрна Червоноградської Лiги карате у складi 8 спортсменiв взяли участь у завзятих поєдинках на смiлянськiй землi i здобули 3-те мiсце у загальнокомандному залiку.
    До збiрної команди увiйшли спортсмени трьох наших клубiв: "Абсолют", Дзiон" та "Сокiл". Вiд клубу "Абсолют" боролися за медалi 4 спортсмена. Осiпов Ярослав заробив 5 медалей у категорiї 10-11 рокiв до 38 кiлограмiв. Другi мiсця за програмою Шиай Iпон, iндивiдуальне ката WKF та iндивiдуальне кумiте WKF, а також третi мiсця у програмi Шиай Гохон та Шиай Кемпо. Пiдкович Iван у категорiї 14-15 рокiв до 70 кг показав наступнi результати - перше мiсце у ката WKF, другi мiсця у Шиай Гохон та кумiте WKF та трете мiсце у Шиай Гохон. Масловський Олександр (14-15 рокiв 60-65 кг) здобув другi мiсця у Шиай Гохон та Шиай Кемпо.
    Детальнiше...

 Спортивно-масовим святом в Червоноградi Львiвщина вiдзначила День фiзичної культури i спорту та старт обласного олiмпiйського уроку
    8 вересня 2012 року на площi Вiчевiй в шахтарському Червоноградi за участю спортивної громадськостi Львiвщини, представникiв влади та депутатського корпусу, любителiв спорту, вихованцiв ДЮСШ, представникiв ЗМI та учасникiв обласних змагань з баскетболу за програмою ХХI спортивних iгор Львiвщини й V обласних iгор ветеранiв спорту вiдбулося обласне спортивно-масове свято з нагоди вiдзначення Дня фiзичної культури i спорту та старту Всеукраїнського олiмпiйського уроку.
    Детальнiше...

 Червоноградський десант з шахiв: Мукачево-Березне-Новояворiвськ
    В липнi червоноградський десант в складi тренера i 6учнiв - Дмитро Котовський, Вiталiй Смалюк, Олег Друзь, Роман Браташ, Андрiй Салик, Тарас Рогозiн та Михайло Леськiв висадились на мiжнародний шаховий турнiр Мукачiвське лiто-2012. Фестиваль цей проходить традицiйно i в ньому приймають участь представники майже усiх областей України, а також представники Францiї, Словаччини, Чехiї, Росiї, Бiлорусi та Вiрменiї. Всього прийняло участь бiльше 250(!) учасникiв. Я безумовно задоволений своїм виступом, адже менi вдалось пройти турнiр "В" (80учасникiв) без жодної поразки (до речi єдиним в турнiрi) i по набраним очкам за звичайною системою я подiлив I-IIмiсце з Сергiєм Мухою (Чернiгiв) - по 7,5очок i навiть за коефiцiєнтом Бухгольца випередив його (в 6турi я йому завдав єдиної поразки). Але на фестивалi була введена польська система (перемога-3очки, нiчия-1, поразка-0). А тут уже я - другий, 21очко, а в мого конкурента - Сергiя - 22очки. Найкраще серед учнiв виступили:
    Детальнiше...

 Юнi "соколята" у "Ровеснику"
    26 - 27 червня в ОЛК "Ровесник" вiдбулась теренова гра "Сокiл -Джура". Органiзатором даного дiйства були червоноградськi клуби "Дзiон" i "Абсолют". За два днi вишколу члени клубу та всi бажаючi з таборiв вiдпочинку змагались у вправах на силу, швидкiсть, витривалiсть. У гостi до учасникiв вишколу завiталим червоноградськi козаки iз Захiднобузької Сiчi. Також завiтав у гостi начальник вiддiлу з питань фiзичної культури та спорту Валерiй Гаврилюк, який передав почеснi дипломи для призерiв та переможцiв змагу , привiтав iз Днем Конституцiї нашої держави та побажав спортивних успiхiв учасникам дiйства.
    Детальнiше...

 Представники Соснiвської школи боротьби у чемпiонатi України
    11-14 червня у м. Iвано - Франкiвську вiдбувся чемпiонат України серед юнакiв та дiвчат 1995-96рр.н. Високий рiвень органiзацiї проведення чемпiонату додав позитивних вражень до перегляду та участi у ньому.
    12 червня змагальну боротьбу розпочали дiвчата .Розiгрувались 10 комплектiв нагород. Переможцi змагань здобували право представляти країну у чемпiонатi Європи (17-21.07.2012р. Польща) та свiту (21-25.08.2012р. Азербайджан).
    У шести фiналах, з десяти вагових категорiй були представники Львiвської школи боротьби, але чемпiонами стали не всi.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Спорт - хронiка подiй с.5 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради