На початок<< Вверх<< Спорт - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 "День стрибуна" успiшно пройшов в Червоноградськiй ДЮСШ №1
    5-6 грудня на базi ДЮСШ №1 вiдбулись традицiйнi змагання з легкої атлетики присвяченi Дню Святого Миколая - "День стрибуна". Участь у них взяли найкращi юнi легкоатлети Червонограда. Органiзатор - вiддiлення легкої атлетики ДЮСШ №1 (старший тренер Хомяк О.В.) та вiддiл фiзичної культури i спорту мiської ради.
    Найкращi спортивнi результати в пiдсумку проведеного турнiру показали:
    серед молодших школярiв: Настя Гончар, Бенюк Данило, Бурич Олександр та Хiраш Владислав. В групi старших юнакiв найсильнiшими стали Лiстунова Алiна серед дiвчат i Коляда Микола серед хлопцiв.
    Детальнiше...

 Високi результати червоноградських плавцiв
    В кiнцi жовтня у мiстi Трускавець вiдбувся чемпiонат областi з плавання серед юнiорiв та молодi.
    Вихованцi червоноградської ДЮСШ №2 брали участь та посiли такi мiсця:
    Гiрак Анна - I мiсце 50м н/сп
    - II мiсце 100м н/сп, 50м бат
    - III мiсце 50м в/с, 50м брас, 100м к/пл
    Побережник Уляна - III мiсце 100м,200м брас
    Шевчук Валентин - III мiсце 800м в/с
    Детальнiше...

 Соцiальний проект ФК "Шахтар" "Давай, грай!" стартував в Червоноградi
    29 вересня в Червоноградi на футбольному майданчику бiля церкви Пресвятої Богородицi Владичицi України, за адресою вул.Героїв Майдану ,12, розпочав роботу соцiальний проект ФК "Шахтар" "Давай, грай!" для дiтей, якi люблять футбол i хочуть грати в нього на свiжому повiтрi. В першому турнiрi взяло участь 6 дитячих команд рiзного вiку, а нагороди та приїзд в наше мiсто знаного футбольного майстра В"ячеслава Шевчука забезпечили органiзатори футбольного свята.
    Детальнiше...

 "Олiмпiйський урок-2018" в Червоноградi
    В п`ятницю, 7 вересня, ЧЗШ №12 приймала учасникiв загальномiського "Олiмпiйського уроку" до Дня фiзичної культури та спорту, який започаткував Нацiональний Олiмпiйський комiтет України спiльно з Мiнiстерством освiти i науки України та Мiнiстерством молодi та спорту України у 2005 роцi.
    Цього року для нагородження та вручення премiй Червоноградської мiської ради за програмою "Олiмпiйська надiя-2018" видiлено 20 тис. грн.
    Грошову премiю отримали учнi Червоноградської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Алiна Лiстунова (I мiсце на Гiмназiадi України, I мiсце на Чемпiонатi України в стрибках у довжину, III мiсце на Чемпiонатi України в потрiйному стрибку), Анастасiя Шабля (IV мiсце на Чемпiонатi України серед юнiорiв, IV мiсце на командному Чемпiонатi України серед юнiорiв), неодноразовi переможцi обласних змагань Юлiя Заманягре, Тетяна Середюк, Руслан Кундик, Софiя Данча, Олександр Барицький, Вiкторiя Карпяк - вихованцi тренера ЧДЮСШ №1 Оксани Хомяк.
    Детальнiше...

 ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТI ТА ДЕНЬ ШАХТАРЯ У ЧЕРВОНОГРАДI ПРОЙШЛИ ПО-СПОРТИВНОМУ!
    В кiнцi серпня в Червоноградi традицiйно вiдбуваються масовi змагання з багатьох видiв спорту в програмi святкування Дня Незалежностi i Дня шахтаря. Вiд найменших мешканцiв Червонограда до ветеранiв спорту приймають участь в цих популярних заходах, адже справжнiй шахтарський гарт неможливий без регулярних занять фiзичною культурою та спортом. I, цьогорiч, велика кiлькiсть глядачiв з iнтересом спостерiгала за змаганнями юних футболiстiв, баскетболiстiв, єдиноборцiв та представникiв багатьох iнших видiв спорту, якi успiшно розвиваються в шахтарському Червоноградi. В мiському парку вирували емоцiї на веселих естафетах, у яких брали участь молодi шахтарськi родини Червонограда. Юнацький турнiр з боксу став справжньою родзинкою шахтарського свята (кращим боксером турнiру визнано червоноградця Максима Бреля).
    Детальнiше...

 Вiдбулась мiська Спартакiада серед неповносправних спортсменiв, присвячена ХХVI-й рiчницi Незалежностi України
    9 серпня на стадiонi "Шахтар" вiдбулись масовi фiнальнi змагання ХХII мiської Спартакiади iнвалiдiв. Участь взяли участь громадськi органiзацiї Червонограда - "Нiка", "Спортивна федерацiя атлетiв", "Промiнь надiї" i, звичайно, асоцiацiя iнвалiдiв. Спортсмени виборювали призовi мiсця в змаганнях з перегонiв на вiзках, шашок, шахiв, бiльярду, бiгу на 60м, дартсу та iнших видiв. Червоноградськi параолiмпiйцi за пiдсумками змагань завоювали бiля 30 медалей рiзного _атунку, а саме:
    Детальнiше...

 День шахiв-2018 успiшно пройшов в Червоноградi
    20 липня - Мiжнародний день шахiв, з чим вiтаємо усiх любителiв (i не тiльки) цiєї мудрої гри.
    В суботу, 21липня, бiля центрального вiддiлення "Ощадбанку" пройшов шаховий турнiр в честь Дня шахiв для всiх бажаючих. Контроль часу був по 5хвилин + 2секунди на хiд.
    Другий рiк поспiль переможцем стає Микола Гапчин, здобувши перемоги в усiх 9 партiях з 9 можливих (!). Срiбним призером став Iгор Лещишак, поступившись лише чемпiону i набравши 8 очок.
    "Бронза" за Iгорем Тхiром - 5,5очок.
    Детальнiше...

 Мiжнароднi змагання юних футболiстiв Червонограда та Соснiвки
    З 14 по 17 липня в м.Албена (Болгарiя) вiдбулись мiжнароднi дитячi змагання з футболу. Червоноград та Соснiвку представляли 3 юнацьких команди ДЮСШ №2 рiзних вiкових категорiй (тренер В.Гавалко)
    Серед багатьох дитячих команд червоноградська команда (старша вiкова категорiя), проявивши справжнiй спортивний гарт, завоювала "золото" турнiру! Двi iншi нашi команди посiли 2 та 4 мiсця. А загалом турнiр пройшов весело, цiкаво, у чеснiй спортивнiй боротьбi. Всi призери та переможцi змагань вiдзначено пам"ятними дипломами, медалями та кубками вiд органiзаторiв.
    Детальнiше...

 У Червоноградi вiдкрито унiверсальний спортивний майданчик
    1 липня 2018 року неподалiк Червоноградського навчально-виховного комплексу "Спецiалiзована школа I-II ст. -колегiум" № 3, що на вулицi Корольова, 11, вiдбулось урочисте вiдкриття унiверсального спортивного майданчика.
    На урочистому вiдкриттi були присутнi: голова Львiвської обласної ради Олександр Ганущин, начальник управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї Роман Хiм'як, мiський голова Червонограда Андрiй Залiвський, начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради Валерiй Гаврилюк.
    Детальнiше...

 Спортивний День Червонограда
    24 червня в палацi спорту "Шахтар" пройшов баскетбольний турнiр присвячений дню мiста Червонограда та дню молодi. Продемонструвати свою майстернiсть гри у баскетбол зголосилось 8 команд,серед яких були i професiонали в своїй справi. Отже команди роздiлились на 2 групи по 4 команди, де з групи вийшли двi кращих команди. В пiдсумку переможцем стала команда Rodman brothers на чолi з молодими але досвiдченими спортсменами Миколою Лейбиком, Юрiєм Хмiлем та Шажком Петром. Срiбними призерами стала команда - Коростенський, Якименко, Загорець. Третє мiсце зайняли фаворити турнiру Libero ( Денисюк, Харлампович, Зубик, Клименко).
    Детальнiше...

 Юнi плавцi Червонограда на лiтньому чемпiонатi України
    6-9 червня 2018 року у мiстi Днiпро вiдбувся лiтнiй Чемпiонат України серед юнакiв з плавання. Червоноградську ДЮСШ №2 представляли Пятночко Юлiя, Гiрак Анна та Пятночко Влад у складi збiрної команди Львiвської областi. У змаганнях приймали участь 373 учасники з 21областi України та м. Київ. Пятночко Юлiя посiла 10 мiсце на 50 м на спинi та 6 мiсце в естафетному плаваннi 4 х100м (комбiнована змiшана), Пятночко Влад посiв 12 мiсце на 200м на спинi. У першiй групi команда Львiвської областi посiла друге мiсце.
    Детальнiше...

 Вдалий виступ юних легкоатлетiв ЧДЮСШ №2
    15-16 травня 2018 року в м.Львовi вiдбувся Чемпiонат Львiвської областi з легкої атлетики серед учнiв ДЮСШ 2001-2004 р.н. Команда ДЮСШ №2 показала гарнi спортивнi результати на цих змаганнях:
    Чемпiонами областi стали: Гук Богдан - метання ядра
    Кулiєвич Каролiна - стрибки у висоту.
    Цiхоцький Максим - 60м з/б
    Свинцицька Рiта - стрибки у довжину
    Детальнiше...

 В Самборi вiдбувся баскетбольний турнiр пам'ятi Володимира Яцковського
    Нещодавно в спортивному залi Самбiрської ДЮСШ вiдбувся дитячий турнiр з баскетболу, присвячений пам'ятi Володимира Яцковського. Володимир Богданович Яцковський був вiдомим баскетболiстом, який у свiй час грав за збiрну України. Все своє життя присвятив розвитку спорту, своїм прикладом залучав молодь до здорового способу життя.
    З привiтальним словом до учасникiв змагань звернувся мiський голова Юрiй Гамар та заступник мiського голови Святослав Ухач.
    Детальнiше...

 ФУТБОЛЬНЕ СВЯТО "ВIРНI ЗБIРНIЙ" - В ЧЕРВОНОГРАДI
    13 травня, в недiлю, Федерацiя футболу України та її партнер - компанiя "Перша приватна броварня" проведуть в Червоноградi, як i 11 областях України спортивно-розважальне футбольне свято "Вiрнi збiрнiй".
    Символiчно, що вiдкривати такий святковий футбольний марафон випала честь саме Волинськiй областi та Львiвщинi . З 3 по 6 травня такi заходи вже успiшно вiдбулись почергово у Ковелi, Кiверцях, Володимирi-Волинському та Нововолинську. Родзинкою футбольного свята на Волинi була автограф-сесiя знаменитого футболiста київського "Динамо" та iнших українських команд, а також вiдомого у минулому футбольного тренера Володимира Лозинського.
    Детальнiше...

 На Львiвщинi двi школи стали переможцями проекту "Zero Waste School" вiд Фонду Кличка
    Серед 50-ти українських шкiл переможцями проекту "Zero Waste School"стали Дрогобицька загальноосвiтня школа I-III ступенiв №4 та Червоноградська загальноосвiтня школа I-III ступенiв №1. Незабаром команди-переможцi дiтей спiльно з вчителями фiзичної культури приїдуть до Києва, щоб взяти участь у тренiнгу "Active Citizens", пiд час якого навчаться взаємодiяти всерединi мiсцевих громад, вести перемовини, опанують шляхи вирiшення складних ситуацiй.
    Детальнiше...

 Червоноградськi волейболiстки - "бронзовi" призери фiналу обласної Спартакiади школярiв
    Фiнальний турнiр обласної Спартакiади школярiв з волейболу серед дiвчат цьогорiч вiдбувся 16-17 березня у м. Турка серед 12 команд-учасниць. Основу команди Червонограда на обласних фiнальних змаганнях представляла команда ЧЗШ № 1-переможець мiського турнiру. Успiшно провiвши всi матчi, нашi дiвчата ( тренери команди С.Богач та Г.Шевчук) завоювали "бронзовi" нагороди фiналу обласної Спартакiади школярiв.
    Детальнiше...

 Червоноградськi плавцi успiшно виступили на зимовому чемпiонатi України
    26-29 березня у м. Бровари вiдбувся зимовий чемпiонат України з плавання серед юнакiв (дiвчата 2005, хлопцi 2004 р.н.)
    У змаганнях взяли участь 22 областi i м.Київ, усього 369 учасникiв.
    Збiрна команда Львiвської областi посiла перше мiсце у першiй групi.
    Юнi червоноградськi плавцi з ДЮСШ №2 - Пятночко Влад, Пятночко Юлiя та Гiрак Анна виступали у складi збiрної команди. Пятночко Влад посiв два сьомих мiсця на дистанцiях 100,200 на спинi. Пятночко Юлiя була п"ятою на 50 м на спинi та 9-тою на 100 спина. В естафетному плаваннi посiли 5-те мiсце.
    Детальнiше...

 Вiдбувся ХII традицiйний регiональний Кубок Термобуду
    09-10 березня 2018 року у м.Червоноградi,в басейнi ДЮСШ №2 вiдбувся ХII традицiйний регiональний Кубок Термобуду. В цьому турнiрi взяли участь 8 команд з мiст Луцька, Ковеля, Тернополя, Дрогобича, Сокаля ( 130 учасникiв). Участь брали учнi у двох вiкових групах: 2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н.
    Результати червоноградської команди:
    Пятночко Юлiя посiла чотири I мiсця на дистанцiях - 50м ,100м, 200м н/сп; 200м в/с II мiсце - 50м, 100м в/с.
    Пятночко Владислав посiв I мiсце - 50м, 100м, 200м в/с, 50м, 100м, 200м н/сп.
    Детальнiше...

 Вiдбувся традицiйний фестиваль спортивних сiмей Червонограда
    20 березня в ЧДЮСШ №1 на високому органiзацiйному рiвнi вiдбувся загальномiський традицiйний конкурс-фестиваль спортивних сiмей "Тато, мама, я - спортивна сiм"я - 2018".
    19 найспортивнiших сiмей мiста виборювали звання чемпiонiв. Веселi змагання включали себе конкурси-естафети на швидкiсть, влучнiсть, координованiсть рухiв. По-спортивному чесна , але завзята боротьба, точилась упродовж всього турнiру, тримаючи в напруженнi численних глядачiв. Серед сiмей з хлопцями трiйка призерiв стала такою:
    Детальнiше...

 Фiнiшувала Спартакiада м.Червонограда серед навчальних закладiв технiчної освiти 2018 року
    Вiдкритими мiськими змаганнями з шахiв та шашок (головний суддя - I.С.Лещишак) фiнiшувала Спартакiада м.Червонограда серед навчальних закладiв технiчної освiти 2018 року.
    З змаганнi з шахiв перемогу прогнозовано здобув КМС з боксу студент гiрничого коледжу Даниїл РОГОВСЬКИЙ, який набрав 3очка з 4можливих. Срiбну нагороду здобув його колега з ЧГЕКу Олег ЧУРАБА, який теж набрав 3очки, програвши вирiшальну зустрiч Даниїлу, а бронзу виборов студент лiцею Вiталiй ЖЕСТКО, який набрав 2очки, перемiгши в стартовому турi переможця Роговського. 4мiсце посiв лiцеїст Анатолiй ТИТЮК - 2очка i заключне 5мiсце зайняв ще один студент лiцею Iгор НОСУЛIЧ, не набравши жодного очка.
    Детальнiше...

 В Червоноградi вiдбувся традицiйний мiжобласний турнiр з легкої атлетики, присвячений Шевченкiвським дням
    09-10.03.2018р. в Червоноградi вiдбувся традицiйний мiжобласний турнiр з легкої атлетики, присвячений Шевченкiвським дням, де взяли участь команди ДЮСШ зi Львова, Сокаля, Нововолинська , Володимир - Волинська та Червонограда.
    Вихованцi ЧДЮСШ № 1 - головного органiзатора змагань, показали наступнi результати:
    переможцi: Гончар Анастасiя - стрибок у довжину,
    Барицький Олександр - бiг 20м
    призери: Андрущак Якiв - бiг 20м з/б
    Детальнiше...

 В розпалi баскетбольний сезон 2017-18
    В розпалi баскетбольний сезон 2017-18, де виступають одразу три команди з Червонограда.
    Перша доросла команда приймає участь в Аматорськi Баскетбольнiй Лiзi Луцька. По рiвню команд, якi виступають тут - вони нiчим не поступаються рiвню першої Лiгi України. Баскетболiсти червоноградського "Шахтаря" пiсля 7 турiв займають 4 мiсце в турнiрнiй таблицi i мають дуже хорошi шанси поборотися за чемпiонство в стадiї плей-офф.
    Друга юнацька команда "Шахтар-2" ,яку представляють юнаки 2003 року народження, найбiльш перспективнiша, проводить прекраний сезон. Вони - вже чемпiони мiської спартакiада школярiв ( основа-команда ЧЗШ №12), вiце- чемпiони обласної спартакiади, i на даний момент - лiдери Шкiльної Баскетбольної Лiги Львiвщини!
    Детальнiше...

 Новини плавання
    6-17 лютого 2108 року в м.Червоноград, в басейнi ДЮСШ №2, вiдбувся зимовий чемпiонат областi з плавання серед юнiорiв та молодi. В цьому чемпiонатi брали участь 8 команд областi ( 100 учасникiв).
    Команда ДЮСШ № 2 серед молодi посiла II мiсце, серед юнiорiв були третiми.
    Чемпiонкою областi на дистанцiях 50м, 100м, 200м н/сп, 800м в/с стала Пятночко Юлiя.
    Пятночко Владислав був першим - 50м, 100м ,200м н/сп, 800м в/с.
    Попов Денис - I мiсце на дистанцiї 200м бат.
    Детальнiше...

 У розпалi змагання ХII-ї Спартакiади технiчної освiти м.Червонограда 2018року
    У розпалi змагання ХII-ї Спартакiади технiчної освiти м.Червонограда 2018 року. На черзi - змагання з волейболу, де, як вiдмiтила головний суддя турнiру Галина Шевчук-тренер ДЮСШ №1, юнi спортсмени показали справжнi спортивнi вмiння та навички у гри у волейбол. Всi iгри турнiру пройшли цiкаво, у по-спортивному напруженiй боротьбi.
    Головний пiдсумок турнiру - вдосконалення волейбольної майстерностi учнiв та позитивнi, дружнi емоцiї юних гравцiв!
    Детальнiше...

 Стартувала ХII-а Спартакiада технiчної освiти м.Червонограда 2018 року
    Спартакiада технiчної освiти м.Червонограда проводиться з метою активiзацiї масової фiзкультурно-спортивної роботи в навчальних закладах технiчної освiти мiста, пiдвищення якостi роботи колективiв фiзкультури навчальних закладiв та органiзацiї змiстовного вiдпочинку учнiв ВПУ-11, гiрничо-будiвельного лiцею i гiрничо-будiвельного коледжу.
    Загальне керiвництво проведенням Спартакiади здiйснюється вiддiлом фiзичної культури i спорту Червоноградської мiської ради, а забезпечення пiдготовки i проведення змагань Спартакiади в окремих видах покладається на колективи фiзкультури i суддiвськi колегiї навчальних закладiв.
    Детальнiше...

 Команда ДЮСШ № 2 - переможець традицiйного юнацького рiздвяного турнiру з футзалу
    З 11 по 12 сiчня у Червоноградi за сприяння мiської влади та ФК "Рочин" вiдбувся футзальний турнiр, який був присвячений пам'ятi старшого тренера-викладача червоноградської ДЮСШ №2 Ярослава Мурованого.
    Участь у змаганнях взяли 10 дитячих команд (2006/2007 р. н.), якi були роздiленi на двi групи. Пiсля iгор в групах вiдбулися стиковi матчi. У грi за 3 мiсце "Рочин"-ДЮСШ № 1" (Червоноград) перемiг з рахунком 5:1 ровесникiв з ДЮСШ Миколаїв, У фiналi турнiру, в якому зустрiлися переможцi груп, юнi вихованцi "Рочина", а саме "Рочин"-ДЮСШ № 2" (Червоноград), розгромили 6:0 своїх однолiткiв з мiста Пустомити.
    Детальнiше...

 Вiдбувся мiський фiнальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олiмпiйське лелеченя"
    В кiнцi минулого року на базi Червоноградської гiмназiї вiдбувся мiський фiнальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олiмпiйське лелеченя". 8 команд-учасниць, якi представляли ЗНЗ м.Червонограда, Соснiвки та Гiрника, змагались в олiмпiйських вiкторинах, рухливих iграх та конкурсах, комплексних естафетах. Провiвши весь "олiмпiйський" день на одному диханнi i перемiгши всi команди-суперницi, господарi змагань-юнi гiмназисти (третiй рiк поспiль!) посiли перше мiсце та вибороли почесне право представляти Червоноград на обласних фiнальних змаганнях юних "олiмпiйцiв" весною 2018 року! На другому та третьому мiсцях - вiдповiдно команди ЧЗШ №5 i ЧНВК №3.
    Детальнiше...

 Новини плавання
    3-4 листопада 2017 року у м. Дрогобич вiдбувся Всеукраїнський турнiр "Осiнь Прикарпаття", присвячений 70-рiччю мiсцевого ДЮСШ. У змаганнях взяли участь команди спортивних шкiл Львова, Києва, Долини, Трускавця та Червонограда.
    Вихованцi ДЮСШ №2 м.Червонограда успiшно виступили на турнiрi:
    Пятночко Юлiя - 50 н/сп, 100 н/сп, 50 в/с, 100 к/пл - 1 мiсце,
    Пятночко Влад -50 н/сп, 100 н/сп, 50 в/с, 200 к/пл - 1 мiсце,
    Гiрак Анна - 50 н/сп, 100 н/сп, 100 к/пл - 2 мiсце,
    Детальнiше...

 Новини легкої атлетики
    З 29 по 30 вересня 2017 року у м.Червоноград вiдбувся чемпiонат Львiвської областi серед учнiв ДЮСШ 2004-2005 р.н. з легкої атлетики, пам'ятi народного депутата України I.Пилипчука. Вдало виступили юнi червоноградськi спортсмени з ДЮСШ №1 та ДЮСШ №2, а саме, чемпiонами та призерами змагань з команди ДЮСШ №1 стали:
    I мiсце - Барицький Олександр - метання м'яча - 57м
    I мiсце - Тесленко Марiя - потрiйний стрибок - 7.80м
    Детальнiше...

 В Червоноградi стартував черговий сезон шкiльної футбольної Лiги
    З 09 по 11 жовтня 2017 року в Червоноградському НВК "Спецiалiзована школа I-II ступенiв - колегiум" №3 пройшов I тур мiської учнiвської футбольної лiги серед учнiв 7-8 класiв. Участь взяли: 7-А, Б, 8-А, Б, В класи.
    I мiсце зайняла команда учнiв 8 - А класу.
    II мiсце - команда 8 - В класу.
    III мiсце - команда 7- А класу.
    Нагороджували юних спортсменiв начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради Валерiй Гаврилюк, директор ЧНВК №3 Петро Шкiлюк та головний органiзатор та суддя змагань - вчитель-методист Тетяна Корнова.
    Детальнiше...

 Вiдзначено кращих спортсменiв Червонограда
    У 2005 роцi Нацiональний Олiмпiський комiтет України, Мiнiстерство освiти i науки України та Мiнiстерство України у справах сiм`ї, молодi та спорту започаткували спiльний проект - Всеукраїнський Олiмпiйський урок, метою якого є виховання школярiв на гуманiстичних цiнностях Олiмпiйського руху. Дванадцять рокiв поспiль у всiх мiстах i селах нашої держави вiдбуваються Олiмпiськi уроки за участi вiдомих спортсменiв та призерiв Олiмпiйських iгор, чемпiонiв свiту та Європи, заслужених тренерiв України, фахiвцiв сфери фiзичної культури та спорту.
    Детальнiше...

 ЛЕГКОАТЛЕТИ ЧЕРВОНОГРАДА-СЕРЕД КРАЩИХ НА ЛЬВIВЩИНI
    9 вересня в м.Буськ вiдбулись змагання з легкої атлетики-легкоатлетичного кросу за програмою ХХУI спортивних Iгор Львiвщини, де урочисто вiдзначили День фiзичної культури та спорту. Серед 19 дорослих команд червоноградська команда, проявивши справжнiй спортивний гарт, завоювала "бронзовi" нагороди турнiру, пропустивши вперед тiльки господарiв-легкоатлетiв Буська та сильну дружину кросменiв зi Стрия. Кращими в нашiй командi стали Оксана Баличева серед жiнок та Святослав Голiнчак i Вiталiй Намис серед чоловiкiв. Загалом "Олiмпiйський день" пройшов весело, цiкаво, у чеснiй спортивнiй боротьбi. Всi призери та переможцi змагань вiдзначено пам"ятними дипломами, медалями та кубками. Органiзатори спортивного заходу: Львiвський обласний центр фiзичного здоров"я населення "Спорт для всiх" та вiддiл фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради.
    Детальнiше...

 Червоноградцi взяли участь у сходженнi на гору Макiвка
    В останнi днi серпня вiдбулось сходження на гору Макiвка у рамках ХХVI комплексних спортивних Iгор Львiвщини, присвячене 101-iй рiчницi бою Сiчових Стрiльцiв та вшанування пам'ятi загиблих в бою на Макiвцi. Органiзаторами сходження виступили Управлiння молодi та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, обласний центр ФЗН "Спорт для всiх", вiддiл фiзичної та спорту Червоноградської мiської ради.
    У сходженнi прийняло участь бiля 300 осiб рiзного вiку - вiд 5 до 70 рокiв (!) з 20 районiв та мiст областi. Особливо хочеться вiдзначити участь людей з iнвалiднiстю, якi брали участь у сходженнi.
    Детальнiше...

 День шахiв пройшов в Червоноградi
    20 липня бiля офiсу Центральної пошти в центрi мiста вiдбувся масовий блiц-турнiр, присвячений Мiжнародному Дню шахiв. В запеклiй боротьбi перемогу здобув Микола Гапчин, набравши 8,5очок з 10 можливих (єдина поразка в турнiрi). В заключнiй партiї вiн перемiг Василя Музику, який став третiм призером, а "срiбло" виборов Вiктор Котовський, який єдиний пройшов турнiр без поразок. Усi призери набрали по 8,5 очок.
    Краща "десятка" гравцiв по завершенню турнiру виглядала так:
    Детальнiше...

 "ОЛIМПIЙСЬКЕ ЛIТО-2017" КРОКУЄ ЧЕРВОНОГРАДОМ
    На протязi червня-липня у Червоноградi вiдбуваються спортивнi заходи за програмою "Олiмпiйське лiто".
    26 червня, до 55-рiчного ювiлею ДНЗ №2 "Берiзка", для маленьких вихованцiв закладу було органiзовано "Олiмпiйський день", який "пролетiв" на одному диханнi. Цiкавою родзинкою змагань стала безпосередня участь у пiдготовцi та спортивних виступах вихователiв та всiх працiвникiв садочку!
    А 4 липня в оздоровчому таборi "Ровесник" ( директор - Василь Карвацький) урочисто вiдзначили "Олiмпiйський день-2017". На урочисту церемонiю вiдкриття малих Олiмпiйських Iгор в гостi до юних спортсменiв завiтали начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради Валерiй Гаврилюк та заступник директора обласного центру "Спорт для всiх" Iрина Пiдлужна.
    Детальнiше...

 Мiжнароднi змагання юних футболiстiв Червонограда
    3-4 червня у м.Перпiн'ян (Францiя) пройшов традицiйний дитячий футбольний турнiр, в якому взяли участь 44 команди 4 вiкових категорiй з Францiї, Бельгiї та України.
    Нашу державу вперше представляла делегацiя з 2-х львiвських команд та 2-х команд ДЮСШ №2 Червонограда (тренер - Василь Гавалко).
    Два днi у Францiї пройшли для юних спортсменiв з рiзних країн, як справжнє свято футболу, де панувала атмосфера чесної спортивної боротьби, дружби та взаєморозумiння.
    А заслуженi "бронзовi" нагороди нашої команди стали приємним подарунком юним футболiстам Червонограда вiд органiзаторiв турнiру!
    Детальнiше...

 Пройшов командний чемпiонат України серед юнiорiв
    27-28 травня у Луцьку пройшов командний чемпiонат України серед юнiорiв. Вдало виступили на цих змаганнях вихованцi ЧДЮСШ №1 - Хамула Наталя- Вiкторiя - стрибих в довжину, з результатом 5.93м. посiла II мiсце, Шабля Анастасiя в потрiйному стрибку, з результатом 11.88м посiла IV мiсце (тренер Хомяк О.В.) збiрна команда Львiвщини посiла IIV мiсце з 24 обласних команд.
    Вiдео...
    Детальнiше...

 Новини легкої атлетики
    Травень принiс багато гарних результатiв та спортивних перемог учням вiддiлення легкої атлетики ЧДЮСШ №1 (тренер О.Хомяк)
    Мiжнароднi змагання з легкої атлетики Кубок "Дружби"
    05-06.05.2017р. м.Ужгород
    I мiсце - Шабля Анастасiя - стрибок у довжину - 5.41м, потрiйний стрибок - 11.92м
    II мiсце - Свинцицька Маргарита - потрiйний стрибок - 10.03м
    III мiсце - Середюк Тетяна - стрибок у довжину - 5.11м
    Детальнiше...

 I етап Кубку МАСЕК вiдбувся у Червоноградi
    В суботу, 13 травня, на червоноградському мототрецi "Гiрник iменi Iгоря Марка" стартував цьогорiчний розиграш Кубка МАСЕК. Незважаючи на досить прохолодну погоду вболiвальники, всуперiч прогнозам i побоюванням, заповнили вiдсоткiв на 70 трибуни, палко пiдтримуючи усiх без виключення спортсменiв.
    Результати змагань:
    1. Оскар Бобер (Польша) - 15 (3,3,3,3,3)
    2. Вiктор Трофимов (Україна) - 14 (3,3,3,2,3)
    Детальнiше...

 Новини плавання
    15-18.03.2017 у м Днiпро пройшов Чемпiонат України з плавання серед юнакiв в якому приймали участь найсильнiшi плавцi України, в вiковiй категорях: дiвчата 2004р.н та хлопцi 2003р.н. За пiдсумками вiдбiркових обласних змагань була сформована збiрна команда Львiвської областi з 12 спортсменiв. Учнi ДЮСШ№2 Пятночко Юлiя та Пятночко Влад представляли наше мiсто у складi збiрної команди. Команда Львiвської областi посiла перше командне мiсце у своїй групi. Пятночко Юлiя на дистанцiї 50 м на спинi з результатом 34,86 посiла 11 мiсце, серед свого вiку 2 мiсце. Зараз триває пiдготовка до лiтнього Чемпiонату України який пройде у м.Бровари у червнi.
    Детальнiше...

 В Червоноградi стартував футбольний сезон
    Матчами ФК "Рочин" (м.Соснiвка) проти команд "Агробiзнес" (0:0) та "Демня" (1:1) у чемпiонатах України та Львiвщини з футболу, розпочався сезон цiкавого та якiсного футболу в Червоноградi, за яким вiддавна скучив вболiвальник.
    I, хоча, результатами перших iгор є по-справжньому бойовi нiчиї, заповненi трибуни стадiону "Шахтар" "проголосували" за великий футбол у нашому мiстi з гарними традицiями та багаторiчними досягненнями у цьому найпопулярнiшому у свiтi видi спорту!
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Спорт - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради