Спортивнi досягнення << Назад
 Визначилися переможцi шостої обласної спартакiади Львiвщини "Сила духу - 2018"
    Днями у м. Миколаєвi завершилися обласнi змагання за програмою шостої спартакiада Львiвщини "Сила духу". На змагання прибуло 14 команд, з районiв та мiст обласного пiдпорядкування областi, а саме команди: мiст Львова, Трускавця, Червонограда та збiрнi районiв: Бродiвського, Буського, Дрогобицького, Жидачiвського, Жовкiвського, Золочiвського, Перемишлянського, Кам'янсько-Бузького, Миколаївського, Пустомитiвського, Сокальського, Стрийського, Яворiвського.
    Загальна кiлькiсть учасникiв змагань понад 60 осiб.
    Замовником цього заходу виступив Фонд соцiального страхування України в особi управлiння виконавчої дирекцiї Фонду у Львiвськiй областi, а його органiзацiя i проведення забезпечувалася Львiвською обласною органiзацiєю ФСТ "Спартак" спiльно з Миколаївською районною державною адмiнiстрацiєю.
    До програми Спартакiади були включенi змагання з шести видiв спорту: армспорт, гирьовий спорт, бомбаскет, дартс, настiльний тенiс, шахи.
    Змагання в кожному видi спорту вiдбувалися в напруженiй боротьбi, де учасники докладали максимум зусиль щоби досягти свого найкращого результату.
    Вiдтак в турнiрi з настiльного тенiсу серед чоловiкiв Петро Яковенко (м. Червоноград) виборов бронзову нагороду, Сергiй Гнатишин (Яворiвський район) - срiбну медаль i на найвищу сходинку п'єдесталу пошани пiднявся Микола Михалюк (м. Червоноград).
    У командному залiку змагань з настiльного тенiсу мiсця розподiлилися таким чином:
    I мiсце - м. Львiв
    II мiсце - м. Червоноград
    III мiсце - Яворiвський район
    За програмою змагань з дартсу було зареєстровано найбiльшу кiлькiсть учасникiв: 25 чоловiкiв, 5 жiнок та 4 спортсмени у вiзку. Учасники змагалися у двох вправах: метання дротикiв з положення сидячi i з положення стоячи. В залiк зараховувалася сума з двох спроб. При цьому третє мiсце виборов Роман Городнiй (Яворiвський район), з рiзницею в одне очко Iгор Михайлiцький (Золочiвський район) став другим, поступившись переможцю змагань Iгорю Барану (м. Червоноград). У командному залiку мiсця розподiлилися так:
    I мiсце - м. Червоноград
    II мiсце - Золочiвський район
    III мiсце - Яворiвський район
    Емоцiйно й насичено вiдбулися змагання з бомбаскету, де учасники змагалися у двох вправах: кидання м'яча в баскетбольний кошик з положення сидячи i з положення стоячи. В змагання серед чоловiкiв Василь Кулеба (Золочiвський район) став володарем бронзової медалi, а перше i друге мiсця розiграли червоноградцi Iгор Косов та Богдан Подоляк, де Б. Подоляк отримав перемогу. У командному залiку мiсця розподiлилися таким чином:
    I мiсце - м. Львiв
    II мiсце - Золочiвський район
    III мiсце - м. Червоноград
    В атлетичних видах програми - змаганнях з армреслiнгу та гирьовому спортi також точилася напружена боротьба, яка викликала захоплення не тiльки в учасникiв, а i в чисельних вболiвальникiв. Спортсмени змагалися у двох вагових категорiях: до 85 кг та +85 кг. В армреслiнгу у легшiй ваговiй категорiї третє мiсце виборов Григорiй Лучин (м. Червоноград), Василь Кулинич (м. Дрогобич) став другим, а перемогу здобув Ростислав Стращук (м. Червоноград). У важчiй ваговiй категорiї +85 кг Володимир Жабiн (м. Червоноград) посiв третє мiсце, Юрiй Маланчук (Яворiвський район) обiйшов попередника на одну позицiю, а переможцем став Андрiй Смулка (Сокальський район). У командному залiку мiсця розподiлилися таким чином:
    I мiсце - м. Червоноград
    II мiсце - Золочiвський район
    III мiсце - Сокальський район
    В гирьовому спортi у ваговiй категорiї до 85 кг бронзу виборов Василь Кулинич (м. Дрогобич), а Володимир Андрущак (м. Червоноград) перемiг - Богдана Лисецького (Сокальський район). У важковаговикiв Володимир Жабiн (м. Червоноград) зробив дубль з бронзовою нагородою, Василь Кулеба (Золочiвський район) став другим а сокальчанин Андрiй Смулка виявився переможцем. У командному залiку мiсця розподiлилися наступним чином:
    I мiсце - Сокальський район
    II мiсце - м. Червоноград
    III мiсце - Золочiвський район
    За програмою змагань з шахiв взяли участь лише чоловiки. Микола Бадьо (м. Дрогобич) виборов бронзову медаль, срiбло здобув Iван Погорiлець (м. Червоноград), а переможцем другий рiк поспiль став Мирослав Кутира (м. Червоноград). У командному залiку мiсця розподiлилися таким чином:
    I мiсце - м. Червоноград
    II мiсце - Сокальський район
    III мiсце - м. Дрогобич
    Вiдтак у загальнокомандному комплексному залiку за сумою усiх видiв програми спартакiади виявилися такi результати:
    I мiсце - м. Червоноград
    II мiсце - Золочiвський район
    III мiсце - м. Львiв
    За пiдсумками обласних змагань буде сформовано збiрну команду Львiвщини, яка 11-14 вересня 2018 року вiзьме участь у фiнальнiй частинi Всеукраїнської Спартакiади "Сила духу", що вiдбудеться у м. Ужгородi.
    На головну спортивнi досягнення...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради