Спортивнi досягнення << Назад
 У мiстi Жовква перемогою сiмей з Червонограда завершився обласний фестиваль "Мама, тато, я - спортивна сiм'я"
    24-25 березня 2018 року у мiстi Жовква вiдбувся обласний фестиваль "Мама, тато, я - спортивна сiм'я", за програмою ХХVII спортивних Iгор Львiвщини та змагань серед людей з iнвалiднiстю.
    Змагання вiдбувалися у спортивному залi Жовкiвської ДЮСШ (м.Жовква, вул. Воїнiв УПА, 22). Змагання органiзованi Львiвським обласним центром фiзичного здоров'я населення "Спорт для всiх", управлiнням фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, КЗ ЛОР "Львiвський регiональний центр з фiзичної культури та спорту iнвалiдiв "Iнваспорт" за пiдтримки вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi.
    Участь у змаганнях брали сiмейнi команди у складi: мати, батько та дитина (хлопчик та дiвчинка 2008-2010 р.н.). У особисто-командних змаганнях виступали команди мiст обласного значення та районiв областi.
    Родини випробовували свої сили у команднiй та в особистiй першостях, до яких входила низка рiзноманiтних спортивних естафет: естафети "Мисливство", "Смуга перешкод", "Слалом", "Хокей", "Єралаш".
    У змаганнях прийняли участь 24 команди (72 осiб).
    Переможцi та призери були вiдзначенi кубками, медалями та грамотами вiд Львiвського обласного центру "Спорт для всiх", а також подарунками вiд вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi.
    Але попри офiцiйнi результати - переможцями були усi учасники - сiмейнi команди були задоволенi i можливiстю випробувати себе на спортивнiй аренi, представити свiй район чи мiсто, можливiстю поспiлкуватися й загалом цiкаво й змiстовно провести час у сiмейному колi.
    За результатами змагань учасники посiли наступнi мiсця:
    Командна першiсть (команди мiст обласного значення та районiв областi):
    I мiсце - м.Червоноград
    II мiсце -Сокальський район
    III мiсце - Жовкiвський район
    IV мiсце - м.Новий Роздiл
    V мiсце - м.Самбiр
    VI мiсце - Самбiрський район
    VII мiсце - м. Стрий
    VIII мiсце - Старосамбiрський район
    IX мiсце - Пустомитiвський район
    X мiсце - Бродiвський район
    XI мiсце - Стрийський район
    XII мiсце -Городоцький район
    XIII мiсце - Перемишлянський район
    XIV - Буський район
    На головну спортивнi досягнення...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради