Спортивнi досягнення << Назад
 Спортивнi Iгри Львiвщини продовжуються. Цiєї суботи збiрнi команди мiст i районiв областi змагалися в плаваннi
    17 березня 2018 року у плавальному басейнi Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи успiшно вiдбулися особисто-команднi змагання з плавання у межах ХХVII обласних комплексних Iгор Львiвщини серед збiрних команд районiв областi, мiст обласного значення та об'єднаних територiальних громад за програмою ХХVII спортивних Iгор Львiвщини.
    Змагання проведено обласним центром "Спорт для всiх" за пiдтримки управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi, обласної Асоцiацiї ветеранiв спорту та КЗ ЛОР "Львiвський регiональний центр з фiзичної культури та спорту iнвалiдiв "Iнваспорт".
    Загалом у змаганнях взяли участь 55 команд, серед яких у категорiї "Дорослi" - 24 команди, у категорiї "Ветерани" - 23 команди та 8 команд у категорiї "Люди з iнвалiднiстю". Всього у обласних фiнальних змаганнях взяли участь 139 осiб.
    Нагороднi мiсця у турнiрнiй таблицi розмiстились таким чином:
    1 мiсце посiла команда з м. Трускавця
    2 мiсце посiла команда м. Червонограда
    3 мiсце - збiрна м. Новий Роздiл.
    В особистих залiках серед кращих виявилися:
    В категорiї "дорослi" серед жiнок на дистанцiї 50 метрiв 1 мiсце посiла Баличева Оксана (м. Червоноград), 2 мiсце - Смеречинська Софiя (м. Трускавець) та 3 мiсце - Медвiдь Мирослава (м. Новий Роздiл); серед чоловiкiв на дистанцiї 50 метрiв переможцями стали: Гуменецький Роман (м. Трускавець) - 1мiсце, Намис Вiталiй (м. Червоноград)- 2 мiсце та 3 мiсце посiв Трохим Тарас (Сокальський район); серед чоловiкiв на дистанцiї 100 метрiв перемогу виборов Коцибан Владислав (м. Трускавець), "срiбло" отримав Абдулаєв Сергiй (м.Червоноград) та бронзову медаль здобув Стасенко Богдан (м.Стрий).
    На головну спортивнi досягнення...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради