Спортивнi досягнення << Назад
 ХХVI спортивнi Iгри Львiвщини - в розпалi
    24-25 червня в Добротворi та 1-2 липня в м.Сокаль вiдбулись фiнальнi змагання за програмою ХХVI спортивних iгор Львiвщини з пляжного волейболу та баскетболу 3х3 - нового та швидко прогресуючого олiмпiйського виду спорту, де були представленi жiночi та чоловiчi команди Червонограда.
    У змаганнях з кожного виду спорту взяли участь бiльше 20 команд мiст обласного значення та районiв областi.
    За результатами фiнальних турнiрiв (де, до речi, Червоноград був представлений повними складами команд: жiночими i чоловiчими) нашi команди посiли наступнi призовi мiсця: у пляжному волейболi 2 мiсце i "срiбло" нашої жiночої пари (Тетяна Cтепаник i Оксана Фiгура); "колегi" - баскетболiстки стали "бронзовими" призерами турнiру (Iрина Гавалко, Вiкторiя Паламар i Свiтлана Горун). Спортивну честь Червонограда, завоювавши "срiбнi" нагороди баскетбольного турнiру серед чоловiкiв, вдало захищали Роман Федаш, Максим Чорнобай, Тарас Шльомський та Тарас Загорець.
    Вiтаємо з прекрасним спортивним результатом червоноградських спортсменiв!
    I, хоча фiнiшують обласнi спортивнi Iгри-2017 тiльки в кiнцi року, вже тепер в загальному залiку Червоноград впевнено лiдирує серед команд мiст та районiв Львiвщини.
    На головну спортивнi досягнення...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради