Спортивнi досягнення << Назад
 Новини з баскетбольних майданчикiв
    Завершився сезон Шкiльної баскетбольної лiги Львiвщини серед юнакiв 2004 - 2005 року народження. Пiсля тривалого сезону в 2 кола команда БК "Шахтар" здобула путiвку в playoff. В пiвфiналi, змагаючись з ДЮСШ №1 м.Львова, червоноградцi поступились своїм однолiткам.
    А 11 травня у спорткомплексi ЛНУ iменi.Франка проходили матчi за 3-4, та 1-2 мiсця. Учасниками стали БК Шахтар (Червоноград) та СШ №17(Львiв) - за 3-4 мiсця, та ДЮСШ №1 ( Львiв) - "Олiмпiк" (Львiв) - за 1-2 мiсця. В запеклiй боротьбi нашi юнi баскетболiсти здобули перемогу з рахунком 45-42!
    А чемпiонами шкiльної лiги Львiвщини стала команда "Олiмпiк" (Сихiв-Львiв). По завершенню змагань були врученi нагороди гращим гравцям за сезон 2016-2017 рокiв.
    14 травня в палацi спорту Шахтар вiдбувся вже традицiйний мiжобласний турнiр " Кубок Червонограда" для юнакiв 2002- 2003 р.н. Зустiчались команди "Волиньбаскет" ( Луцьк), "Олiмп" ( Нововолинськ) та 2 команди з Червонограда - "Шахтар - 2" i юнi баскетболiсти - бронзовi призери шкiльної лiги 2004-2005 року народження. Перша гра з "Волиньбаскет" показала, що на турнiрi практично всi команди одного рiвня пiдготовленостi. До останньої хвилини нiхто не мiг вгадати переможця,проте вчаснi тактичнi дiї тренера команди БК " Шахтар" Романа Федаша допомогли здобути перемогу для червоноградських баскетболiстiв. Остаточний рахунок - 49:44 на користь юних червоноградцiв. Далi запеклi баталiї розгорнулись мiж двома волинськими командами, де перемогу в овертаймi здобули юнаки з Новолинська - 45:44. Здобувши непростi перемоги над нашими самими молодшими баскетболiстами, у фiналi турнiру зiйшлися "Олiмп" та БК "Шахтар". З перших хвилин нашi гравцi показали вiдмiнний захист i швидкi атаки, тому вже у першiй половинi матча змогли вiдiрватись вiд суперника по набутим очкам. Пiсля першої половини гри рiзниця була + 13 очкiв на користь "Шахтаря". До кiнця гри вдалось ще бiльше збiльшити перевагу у 20 очкiв. Отже остаточний рахунок - 49:29 на користь Червонограда.
    Остаточнi результати турнiру:
    1.БК Шахтар (Червоноград)
    2.Олiмп ( Нововолинськ)
    3.Волиньбаскет (Луцьк)
    4.БК Шахтар 2004- 2005р.н.(Червоноград)
    Склад гравцiв команди Червонограда: Якимович Олег, Богуславський Олександр, Стащук Василь, Гладковський Олексiй, Гавриляк Юрiй, Бiда Олег, Мончук Владислав, Лебiдь Станiслав.
    Найкращий гравець турнiру: Якимович Олег(Червоноград)
    На головну спортивнi досягнення...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради