Спортивнi досягнення << Назад
 Спортивний Червоноград - лiдер галузi на Львiвщинi!
    Завершився спортивний 2016 рiк. На черговому засiданнi Колегiї Управлiння фiзичної культури та спорту ЛОДА було пiдведено пiдсумки спортивного року на Львiвщинi. Перемогу у ХХV спортивних Iграх Львiвської областi, як основному комплексному спортивно-масовому заходi регiону, здобув Червоноград, ставши абсолютним чемпiоном серед 30 команд мiст та районiв Львiвщини! Змагання проходили на протязi цiлого року з 20 видiв спорту серед дорослих (18-39рокiв) спортсменiв та команд. I практично у всiх видах червоноградцi були серед призерiв (!). Колегiєю були вiдмiченi переможнi виступи мiських команд з баскетболу, волейболу, плавання. Достойно представили Червоноград нашi спортивнi сiм"ї -переможцi мiського фестивалю "Тато, мама, я-спортивна сiм"я", юнацька команда з допризовного багатоборства. Абсолютним переможцем обласних змагань з армспорту (капiтан команди-майстер спорту Вiкторт Кравець) стали нашi спортсмени, пiдвiвши переможний пiдсумок виступу Червонограда у ХХV спортивних Iграх Львiвщини.
    Головний "секрет" перемоги нашого мiста в обласному рейтингу - спiльна робота мiської влади, громадських фiзкультурно-спортивних федерацiй, органiзацiй та клубiв, спортивних шкiл Червонограда по розвитку фiзкультурно-масової та спортивної роботи на територiї Червоноградської мiської ради. Основний напрям роботи мiської влади в галузi фiзичної культури на сучасному етапi розвитку Червонограда - створення умов для проведення масових спортивно-оздоровчих заходiв, особливо серед молодi мiста. В бюджетi Червонограда i на 2017 рiк запланованi кошти на реалiзацiю програми розвитку фiзичної культури та спорту, програми "Олiмпiйська надiя", де основний акцент зроблено на розвиток дитячо-юнацького та молодiжного спорту, допомогу спортивним клубам та федерацiям мiста, розвиток прiоритетних видiв спорту (бокс, футбол, баскетбол, спiдвей та iншi види).
    У найближчих планах - розбудова спортивної iнфраструктури мiста.
    На територiї ЧЗШ №7 вже облаштовано сучасний майданчик зi штучним покриттям для потреб юних футболiстiв. На черзi - створення нового фiзкультурно-оздоровчого центру на базi спорткомплексу "Шахтар", який передано у власнiсть громади мiста.
    Отже, гармонiйний розвиток дитячо-юнацького, дорослого та ветеранського спорту в Червоноградi вже вкотре отримав достойну оцiнку.
    На головну спортивнi досягнення...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради