На початок<< Вверх<< Спортивнi досягнення с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Вiдмiнний виступ легкоатлетiв ЧДЮСШ-1 в Iвано-Франiвську!
    19-20.12.2018р. вiдбувся Всеукраiнський турнiр з легкої атлетики " College open" у м. Iвано-Франкiвську.
    Переможнi пiдсумки виступу юних червоноградцiв (вiддiлення легкої атлетики ДЮСШ №1 - тренер Оксана Хомяк): два перших , п'ять призових мiсць i рекорд змагань у стрибках у довжину. Лiстунова Алiна, Остапiв Тетяна, Заманягре Юлiя, Барицький Олександр, Кундик Руслан, Семенець Володимир!
    Детальнiше...

 ПЕРЕМОГИ ЧЕРВОНОГРАДСЬКИХ ПЛАВЦIВ
    15 грудня 2018 року у мiстi Червоноград, басейн ДЮСШ №2 вiдбувся чемпiонат областi з плавання серед ДЮСШ ( дiвчата 2008 р.н., хлопцi 2007 р.н.), в якому брали участь 11 команд Львiвщини (бiльше 120 учасникiв).
    Чемпiонами областi стали такi вихованцi ДЮСШ № 2 м.Червонограда:
    Гiрак Таня - 50, 100м н/сп;
    Вашкiв Марта - 100м бат ;
    Мончiн Артем - 50,100м н/сп.
    Детальнiше...

 Переможний фiнiш червоноградських спортсменiв у ХХVII спортивних Iграх Львiвщини
    17 листопада в м.Радехiв вiдбулись змагання чемпiонату Львiвщини з армрестлiнгу серед 17 команд мiст та районiв за програмою ХХVII обласних спортивних Iгор - останнього виду програми. Перемiгши у вкрай напружених поєдинках по черзi всi команди, червоноградськi спортсмени вибороли "золото" турнiру, посiвши I загальнокомандне мiсце!
    Чемпiонами ХХVII спортивних Iгор Львiвщини з армспорту 2018 року стали: Пащук Вiктор (III мiсце особисто), Сигловий Володимир (II мiсце), Телевка Максим (IV мiсце), Сторощук Ростислав i багаторазовий чемпiон Львiвщини та України з армспорту, майстер спорту України, капiтан команди Червонограда - Вiктор Кравець (I мiсце).Таким чином, у всiх (!) вагових категорiях червоноградцi завершили змагання серед кращих.
    Детальнiше...

 На Львiвщинi найкраще грають у волейбол жiнки з Нового Роздолу та Червонограда
    У мiстi Сокалi вiдбулися змагання з волейболу в рамках програми комплексних спортивних iгор Львiвщини за участi 21 чоловiчої та 11 жiночих команд з мiст, районiв та ОТГ областi.
    10-11 листопада пройшли фiнальнi змагання за програмою ХХУII спортивних Iгор Львiвщини з волейболу, де були представленi жiноча та чоловiча команди Червонограда.
    За результатами фiнального турнiру наша жiноча команда виборола "срiбнi" нагороди, а сильна чоловiча збiрна Червонограда посiла 4-е мiсце.
    Попереду - останнiй вид ХХУII спортивних Iгор Львiвщини - армспорт, який прийме м.Радехiв.
    Детальнiше...

 ЛЕГКОАТЛЕТИ ЧЕРВОНОГРАДА-СЕРЕД КРАЩИХ НА "ОЛIМПIЙСЬКОМУ ДНI - 2018"
    8 вересня в м.Львiв вiдбулись змагання з легкої атлетики-легкоатлетичного кросу за програмою ХХУII спортивних Iгор Львiвщини, де урочисто вiдзначили День фiзичної культури та спорту. Органiзаторами свята виступили Управлiння фiзичної культури та спорту ОДА, ЛОЦ ФЗН "Спорт для всiх", КЗ "Iнваспорт", вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi за пiдтримки ДЮСШ, федерацiй, Львiвського державного унiверситету фiзичної культури та спорту i любителiв активного способу життя. На святi були присутнi голова ОДА Олег Синютка, перший заступник голови ЛОР Андрiй Бiлоус, державний секретар Мiнiстерства молодi та спорту України Олег Немчинов , голова профiльної комiсiї ЛОР Петро Жукровський, голова вiддiлення НОК у Львiвськiй областi Юрiй Турянський, голови ФСТ, ветерани фiзкультурно- спортивного руху, провiднi спортсмени Львiвщини.
    Детальнiше...

 "ОЛIМПIЙСЬКЕ ЛIТО-2018" в ОЛК "Ровесник"
    На протязi червня-липня у Червоноградi вiдбуваються спортивнi заходи за програмою "Олiмпiйське лiто".
    19 липня в оздоровчому таборi "Ровесник" ( директор - Василь Карвацький) урочисто вiдзначили "Олiмпiйський день-2018". На урочисте вiдкриття та нагородження чемпiонiв та призерiв малих Олiмпiйських Iгор в гостi до юних спортсменiв завiтали начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради Валерiй Гаврилюк та заступник директора обласного центру "Спорт для всiх" Iрина Пiдлужна. Серед 350 учасникiв табiрної змiни традицiйно проводиться дитяча спартакiада з рiзноманiтних видiв спорту, цiкавих для юних учасникiв. Змагання з футболу, волейболу, настiльного тенiсу, плавання, легкої атлетики викликають великий iнтерес як серед юних спортсменiв, так i численних глядачiв. Загалом "Олiмпiйський день" пройшов весело, цiкаво, у чеснiй спортивнiй боротьбi.
    Детальнiше...

 Визначилися переможцi шостої обласної спартакiади Львiвщини "Сила духу - 2018"
    Днями у м. Миколаєвi завершилися обласнi змагання за програмою шостої спартакiада Львiвщини "Сила духу". На змагання прибуло 14 команд, з районiв та мiст обласного пiдпорядкування областi, а саме команди: мiст Львова, Трускавця, Червонограда та збiрнi районiв: Бродiвського, Буського, Дрогобицького, Жидачiвського, Жовкiвського, Золочiвського, Перемишлянського, Кам'янсько-Бузького, Миколаївського, Пустомитiвського, Сокальського, Стрийського, Яворiвського.
    Детальнiше...

 Подвiйна перемога Алiни Лiстунової на чемпiонатi України з легкої атлетики
    В Харковi з 5 по 8 червня пройшли змагання чемпiонату України з легкої атлетики серед юнакiв 2003 року народження та молодших.
    I знову з перемогою повернулась червоноградська спортсменка - учениця ДЮСШ №1 та ЧНВК №3 Алiна Лiстунова. ЇЇ потрiйний стрибок на 11,46м виявився "бронзовим", а результат 5,52м у стрибках в довжину принiс перемогу та високе звання чемпiонки України!
    Вiтаємо нашу юну спортсменку та їх тренера Оксану Хомяк з високим спортивним досягненням!
    Детальнiше...

 Футбольнi перемоги юнакiв з ЧДЮСШ №2
    09 червня 2018 року в м.Мостиська вiдбувся турнiр з мiнi-футболу серед учнiв 2009-2010 р.н.. Команда ДЮСШ № 2 здобула перемогу у турнiрi.
    Детальнiше...

 Баскетбольнi перемоги Червонограда
    Завершився сезон 2017/18 рокiв юнацької баскетбольної лiги Львiвщини.
    Серед 10 юнацьких команд 2003-2004 рокiв народження вперше червоноградська команда "Шахтар-ЧЗШ №12", проявивши справжнiй спортивний гарт i не програвши жодного матчу (!), завоювала "золото" турнiру!
    Вiтаємо команду (капiтан Якимович Олег, тренер Федаш Роман, директор ЧЗШ №12 Свьонтек Уляна).
    Нещодавно у мiстi Самборi за пiдтримки управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, обласного центру "Спорт для всiх", вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi успiшно завершилися змагання з баскетболу серед жiночих та чоловiчих команд Львiвщини за програмою ХХVII обласних комплексних спортивних Iгор. Цьогорiчнi баскетбольнi змагання були присвяченi пам'ятi багаторiчного керiвника вiддiлу спорту Самбiрської райдержадмiнiстрацiї, знаного баскетболiста Львiвщини Володимира Яцковського, який вiдiйшов у вiчнiсть в травнi 2016 року.
    Детальнiше...

 Перемога Алiни Лiстунової у фiналi Гiмназiади України з легкої атлетики!
    В Одесi завершились фiнальнi змагання Гiмназiади України з легкої атлетики.
    З перемогою повернулась червоноградська спортсменка-учениця ДЮСШ №1 Алiна Лiстунова. ЇЇ потрiйний стрибок на 11,68м виявився найкращим!
    Гарнi результати показали також червоноградськi спортсменки-члени збiрної команди Львiвщини Софiя Данча ( 6 мiсце у бiгу на 800м), Тетяна Середюк ( 8 мiсце у потрiйному стрибку) та Юлiя Заманягре ( 9 мiсце у стрибках в довжину).
    Вiтаємо наших юних спортсменок та їх тренера з ДЮСШ №1 Оксану Хомяк!
    Детальнiше...

 ХОКЕIСТИ ЧЕРВОНОГРАДА - СЕРЕД КРАЩИХ НА ЛЬВIВЩИНI
    14 квiтня в м.Новояворiвську вiдбулись змагання з хокею "Кубок весни-2018". Серед 6 дорослих команд червоноградська команда, проявивши справжнiй спортивний гарт, завоювала "золото" турнiру! Як вiдзначив президент червоноградського хокейного клубу, граючий тренер нашої команди О. Левицький- загалом турнiр пройшов весело, цiкаво, у чеснiй спортивнiй боротьбi. Всi призери та переможцi змагань вiдзначено пам"ятними дипломами, медалями та кубками вiд Федерацiї хокею Львiвщини.
    Детальнiше...

 У мiстi Жовква перемогою сiмей з Червонограда завершився обласний фестиваль "Мама, тато, я - спортивна сiм'я"
    24-25 березня 2018 року у мiстi Жовква вiдбувся обласний фестиваль "Мама, тато, я - спортивна сiм'я", за програмою ХХVII спортивних Iгор Львiвщини та змагань серед людей з iнвалiднiстю.
    Змагання вiдбувалися у спортивному залi Жовкiвської ДЮСШ (м.Жовква, вул. Воїнiв УПА, 22). Змагання органiзованi Львiвським обласним центром фiзичного здоров'я населення "Спорт для всiх", управлiнням фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, КЗ ЛОР "Львiвський регiональний центр з фiзичної культури та спорту iнвалiдiв "Iнваспорт" за пiдтримки вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi.
    Детальнiше...

 У Харковi завершився чемпiонат України серед юнакiв 2007-2008 р.н.
    Пiдсумковi результати змагань:
    Матч за 7 мiсце
    ДФК "Бiлгород Сiтi" - ДЮСШ "Лiдер" - 2:4
    Матч за 5 мiсце
    СДЮШОР №2 - ФК "Фенiкс"-"Атлет" - 7:4
    Матч за 3 мiсце
    ФСК "Iллiчiвець" - "Рочин"-ДЮСШ №1м.Червоноград - 3:3 (пiсля с.п. - 1:2)
    Детальнiше...

 Спортивнi Iгри Львiвщини продовжуються. Цiєї суботи збiрнi команди мiст i районiв областi змагалися в плаваннi
    17 березня 2018 року у плавальному басейнi Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи успiшно вiдбулися особисто-команднi змагання з плавання у межах ХХVII обласних комплексних Iгор Львiвщини серед збiрних команд районiв областi, мiст обласного значення та об'єднаних територiальних громад за програмою ХХVII спортивних Iгор Львiвщини.
    Змагання проведено обласним центром "Спорт для всiх" за пiдтримки управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї, вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi, обласної Асоцiацiї ветеранiв спорту та КЗ ЛОР "Львiвський регiональний центр з фiзичної культури та спорту iнвалiдiв "Iнваспорт".
    Детальнiше...

 Черговi перемоги червоноградського спорту
    ПЛАВАННЯ
    24 лютого 2018 року у м.Iвано-Франкiвську вiдбувся традицiйний турнiр "Кубок Прикарпаття" в категорiї " Мастерс". Тренер - викладач вiддiлення плавання Червоноградської ДЮСШ №2 Абдулаєв Сергiй Сергiйович брав участь у складi клубу "Євро Львiв" i здобув двi перемоги на дистанцiях 50м та 100м н/сп з результатом 1.01.44 i встановив новий рекорд України в категорiї 30-34 роки.
    Детальнiше...

 Червоноград приймав баскетбольну Спартакiаду Львiвщини
    8 лютого у палацi спорту "Шахтар" пройшла фiнальна частина Спартакiади школярiв Львiвщини з баскетболу серед юнацьких команд. У турнiрi взяли участь 7 команд: команди шкiл з Червонограда, Бродiв, Радехова, Перемишлян, Пустомит та 2 команди зi Львова: Львiв "Олiмпiк"- СЗШ №1та Львiв - СЗШ №45.
    За результами проведених змагань трiйка призерiв виглядала так:
    1. "Олiмпiк"- СЗШ №1(м.Львiв)
    2. ЧЗШ №12 (м.Червоноград)
    Детальнiше...

 Червоноград очолює спортивний рух на Львiвщинi
    Розпочався новий 2018 рiк. На пiдсумковому засiданнi Колегiї Управлiння фiзичної культури та спорту ЛОДА було пiдведено пiдсумки минулого спортивного року на Львiвщинi. Перемогу у ХХVI спортивних Iграх Львiвської областi, як основному комплексному спортивно-масовому заходi регiону, вже вкотре здобув Червоноград, ставши абсолютним чемпiоном серед 30 команд мiст та районiв Львiвщини!
    Змагання Iгор проходили на протязi цiлого року з 20 видiв спорту серед дорослих спортсменiв та команд та показали рiвень розвитку масового фiзкультурно-спортивного руху на територiї областi.
    Детальнiше...

 Юнi червоноградськi плавцi-серед найкращих Українi
    6-9 грудня 2017 у мiстi Днiпро вiдбувся заключний в цьому роцi Чемпiонат України з плавання серед юнакiв. У змаганнях взяли участь команди iз 21-ї областi України i мiста Києва (загальна кiлькiсть учасникiв - 364).
    Вихованцi ЧДЮСШ №2 Пятночко Влад i Пятночко Юлiя представляли наше мiсто у складi збiрної Львiвської областi. У своїй вiковiй категорiї вони показали високi спортивнi результати, посiвши п"яте та дев"яте мiсце вiдповiдно.
    Детальнiше...

 Перемога юних баскетболiсток Червонограда
    29 - 30 листопада 2017 року у мiстi Сокаль вiдбулась першiсть Львiвської областi з баскетболу серед команд дiвчат ДЮСШ 2003 - 2004 р.н.
    В змаганнях брали участь команди м. Львова, м. Сокаля, м. Яворова, м. Ходорова та м. Червонограда.
    I команда м. Червонограда посiла перше мiсце, здобувши перемогу у фiналi над командою м. Сокаля з рахунком 59 : 37!
    Тренер команди Голеня Алла Остапiвна, тренер першої категорiї ДЮСШ № 1 м. Червонограда.
    А кращим гравцем чемпiонату визнанано Марiю Близнюк - нападаючу команди Червонограда.
    Детальнiше...

 Старт чоловiчого баскетбольного сезону в Червоноградi
    29 листопада в палацi спорту " Шахтар" пройшла календандарна гра Шкiльної баскетбольної лiги Львiвщини серед юнакiв 2003-2004 р.н. Наша мiська команда " Шахтар" приймала команду " Карпатськi Леви" i переконливо здобула перемогу з рахунком 93:40. В турнiрнiй таблицi в наших юних баскетболiстiв -100% результат: 3 гри - 3 перемоги! Основа команди - учнi ЧЗШ №12, якi тижнем ранiше здобули перемогу у першостi Червонограда серед ЗНЗ.
    Детальнiше...

 Переможний фiнiш червоноградських спортсменiв у ХХVI спортивних Iграх Львiвщини 2017 року
    11 листопада м.Миколаїв приймало останнiй вид змагань ХХVI спортивних Iграх Львiвщини - армспорт. I, хоча бiльшiсть мiсць в загальному залiку Iгор вже знайшло своїх "господарiв", обласний турнiр рукоборцiв зiбрав велику кiлькiсть команд та спортсменiв (бiля 100 учасникiв). Стало приємною традицiю останнiх рокiв, коли червоноградцi звитягою в армспортi передають переможну естафету рiдному мiсту i в загальному залiку спортивних Iгор Львiвщини! Незважаючи на високу конкуренцiю, не став несподiванкою потужний виступ червоноградської команди i на цьогорiчному турнiрi.
    Детальнiше...

 Червоноградськi шахiсти - серед кращих на Львiвщинi!
    В м. Новояворiвську 7-8 жовтня проходили команднi змагання з шахiв за програмою ХХVI комплексних спортивних Iгор Львiвщини.
    Серед 19 дорослих команд, в надзвичайно впертiй спортивнiй боротьбi, трiйка призерiв остаточно мала такий вигляд:
    1м. - Стрийський район;
    2м. - Городоцький район;
    3 м- м.Червоноград
    Вiтаємо з успiшним виступом червоноградських шахистiв ( В.Музичка, М.Гапчин, Ю.Гутiвська, тренер-I.Лещишак)!
    Детальнiше...

 Команда Червоноградської мiської асоцiацiї iнвалiдiв в ХХХ Спартакiадi Львiвщини для людей з iнвалiднiстю завоювала 1 мiсце у загальнокомандному залiку!
    12-13 вересня 2017 року в ОЛК "Ровесник" була проведена XXХ Спартакiада Львiвщини для людей з iнвалiднiстю. Спартакiада проводиться з метою широкого залучення людей з iнвалiднiстю до систематичних занять фiзичною культурою i спортом, популяризацiї параолiмпiйського руху, визначення кращих спортсменiв-iнвалiдiв областi для участi у Всеукраїнських змаганнях.
    В XXХ Спартакiадi Львiвщини для людей з iнвалiднiстю вiд м. Червонограда приймали участь двi команди:
    Червоноградська мiська асоцiацiя iнвалiдiв.
    Детальнiше...

 Команда України серед кращих на європейському баскетбольному форумi!
    17-22 серпня у м.Скоп'є (Македонiя) пройшов юнацький чемпiонат Європи з баскетболу серед дiвчат (U-16). Серед кращих команд Старого Свiту достойно виглядала команда України, посiвши у пiдсумку змагань високе 4 мiсце. А одним з найсильнiших гравцiв української дружини стала наша землячка - член нацiональної юнацької збiрної України, учениця КСЛI Вiкторiя Ростоцька, яка розпочинала шлях у великий спорт у ЧДЮСШ №1 (тренер-Алла Голеня) та ЧНВК №13 м.Соснiвки.
    Детальнiше...

 Черговий успiх червоноградської легкої атлетики
    Юна червоноградська спортсменка Шабля Марiя-Анастасiя виборола 3 мiсце у потрiйному стрибку на Чемпiонатi Украiни серед юнiорiв, який проходив 26-28 06.2017 року у мiстi Луцьку.
    Вiтаємо з успiхом ученицю ЧДЮСШ №1 та ii тренера Хомяк Оксану!
    Детальнiше...

 ХХVI спортивнi Iгри Львiвщини - в розпалi
    24-25 червня в Добротворi та 1-2 липня в м.Сокаль вiдбулись фiнальнi змагання за програмою ХХVI спортивних iгор Львiвщини з пляжного волейболу та баскетболу 3х3 - нового та швидко прогресуючого олiмпiйського виду спорту, де були представленi жiночi та чоловiчi команди Червонограда.
    У змаганнях з кожного виду спорту взяли участь бiльше 20 команд мiст обласного значення та районiв областi.
    За результатами фiнальних турнiрiв (де, до речi, Червоноград був представлений повними складами команд: жiночими i чоловiчими) нашi команди посiли наступнi призовi мiсця: у пляжному волейболi 2 мiсце i "срiбло" нашої жiночої пари (Тетяна Cтепаник i Оксана Фiгура); "колегi" - баскетболiстки стали "бронзовими" призерами турнiру (Iрина Гавалко, Вiкторiя Паламар i Свiтлана Горун). Спортивну честь Червонограда, завоювавши "срiбнi" нагороди баскетбольного турнiру серед чоловiкiв, вдало захищали Роман Федаш, Максим Чорнобай, Тарас Шльомський та Тарас Загорець.
    Детальнiше...

 Новини з баскетбольних майданчикiв
    Завершився сезон Всеукраїнської юнацької баскетбольної лiги серед спортсменок 2001-2002 року народження. Кращим гравцем в номiнацiї "центровий" визнано члена нацiональної юнацької збiрної України (U-16), ученицю КСЛI Ростоцьку Вiкторiю, яка розпочинала шлях у великий спорт у ЧДЮСШ №1 (тренер-Алла Голеня) та ЧНВК №13 м.Соснiвка.
    Вiтаємо з з успiхом молоду спортсменку та її тренера!
    Детальнiше...

 Визначилися переможцi обласних змагань з плавання за програмою XXVI комплексних спортивних Iгор Львiвщини-2017
    10 червня в басейнi дитячо-юнацького спортивного клубу "Спортовець" мiста Трускавець завершилися змагання з плавання за програмою XXVI спортивних Iгор Львiвщини. Змагання, участь в яких взяли 8 команд мiст обласного значення та 14 команд районiв областi, органiзовано управлiнням фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї за активного сприяння обласного центру "Спорт для всiх", вiддiлення НОК України у Львiвськiй областi та обласної асоцiацiї ветеранiв спорту.
    Детальнiше...

 Червоноградська сiм'я Корнова - серед кращих на фiнальних змаганнях Всеукраїнського фестивалю "Мама, тато, я - спортивна сiм'я"!
    29 - 31 травня 2017 року в мiстi Бердянськ пройшов фiнал Всеукраїнського фестивалю "Мама, тато, я - спортивна сiм'я". Команду Львiвської областi представляла сiм'я Корнова - з Червонограда - переможцi мiських i обласних змагань, а саме батько - Корнова Андрiй, мама Тетяна та донька Юлiя. Команди змагалися в чотирьох комплексних естафетах ("Стрiтбол", "Єралаш", "Смуга перешкод", "Слалом") та вiдповiдали на запитання вiкторини, за яку також отримували бали.
    Детальнiше...

 Вiтаємо юних легкоатлетiв ДЮСШ №1 Червонограда!
    27-28 травня луцький стадiон "Авангард" приймав командний чемпiонат України серед юнiорiв. Загалом у Чемпiонатi взяли участь 356 спортсменiв. Львiвську область на цих змаганнях представляло 16 атлетiв (з них - 5 червоноградцiв, учнiв ДЮСШ №1- тренер О.Хомяк). У командному залiку Львiвська область посiла 7 мiсце iз сумою 450 очок.
    Хамула Наталiя-Вiкторiя у стрибках у довжину стала "срiбним" призером з результатом 5.93м, виконавши норматив кандидата в майстри спорту України та вiдiбравшись на юнiорський чемпiонат Європи в Iталiї ! З високим четвертим результатом (11,88м) фiнiшувала Шабля Марiя-Анастасiя у потрiйному стрибку, зупинившись лише за крок вiд "бронзової" медалi. Додали очки до командного залiку Львiвщини i Солодуха Тетяна (висота), Середюк Тетяна (довжина), Заманягре Юлiя (довжина).
    Детальнiше...

 Вiдбувся чемпiонат Львiвської областi серед юнакiв та дiвчат з плавання
    19-20.05.2017 у м.Львiв вiдбувся чемпiонат Львiвської областi серед юнакiв та дiвчат з плавання. Команду ДЮСШ№2 м.Червонограда представляли хлопцi 2003 р.н. i дiвчата 2004 р.н. i молодшi (тренери - С.Абдулаєв та Ю.Ткач)
    Переможцями i призерами змагань стали:
    Пятночко Юлiя - 50,100 на спинi - 1 мiсце, 200 на спинi - 2 мiсце
    Пятночко Влад 100 н/сп- 1, 50, 200 н/сп - 2мiсце.
    Муха Iлона - 100 бат. - 3 мiсце
    Детальнiше...

 Новини з баскетбольних майданчикiв
    Завершився сезон Шкiльної баскетбольної лiги Львiвщини серед юнакiв 2004 - 2005 року народження. Пiсля тривалого сезону в 2 кола команда БК "Шахтар" здобула путiвку в playoff. В пiвфiналi, змагаючись з ДЮСШ №1 м.Львова, червоноградцi поступились своїм однолiткам.
    А 11 травня у спорткомплексi ЛНУ iменi.Франка проходили матчi за 3-4, та 1-2 мiсця. Учасниками стали БК Шахтар (Червоноград) та СШ №17(Львiв) - за 3-4 мiсця, та ДЮСШ №1 ( Львiв) - "Олiмпiк" (Львiв) - за 1-2 мiсця. В запеклiй боротьбi нашi юнi баскетболiсти здобули перемогу з рахунком 45-42!
    Детальнiше...

 Мiжнароднi перемоги юних борцiв iз Соснiвки
    З 30 по 31 березня в Естонiї ( м. Таллiн) вiдбувались мiжнароднi змагання з вiльної, греко -римської i жiночої боротьби. Цей турнiр зiбрав 2100 учасникiв (!) з 20 країн i 86 клубiв, проходив на 14 килимах. Брали участь такi країни як Естонiя, Литва, Латвiя, Росiя, Нiмеччина, Швецiя, Швейцарiя, Англiя, Польша, США, якi, до речi, привезли 25 учасникiв пiд керiвництвом колишнього вихованця соснiвської школи боротьби, а зараз члена збiрної США Назара Кульчицького. Україну представляли два учня ЧНВК №13 м. Соснiвка, якi тренуються в заслуженого тренера України Кушнiра Андрiя. Велiнський Назар ( 29 кг) виборов 1 мiсце, в запеклiй боротьби подолавши спортсмена з Росiї i Велiнський Артур (42 кг), який у фiналi поступився борцю з Естонiїї. Всi учасники були приємно враженi органiзацiєю i теплим прийомом естонцiв.
    Детальнiше...

 Урочисте нагородження червоноградської спортсменки
    24 березня 2017 року вiддiлення Нацiонального Олiмпiйського Комiтету України у Львiвськiй областi провело урочисту церемонiю нагородження найкращого спортсмена мiсяця Львiвщини.
    За пiдсумками виступiв у лютому 2017 року за пiдсумкам спiльного голосування членiв виконавчого комiтету обласного вiддiлення НОК та колегiї управлiння фiзичної культури та спорту Львiвської облдержадмiнiстрацiї найбiльшим досягненням визнано перемогу велосипедистки Тетяни Клiмченко на етапi Кубка свiту з перегонiв на треку у Лос-Анжелесi. Уродженка Червонограда Клiмченко на четвертому заключному етапi Кубка свiту (змагання проходили 25-26 лютого 2017 року) не мала рiвних у дисциплiнi "скретч" (групова гонка на 10 кiлометрiв з вибуванням).
    Детальнiше...

 Спортивнi сiм'ї з Червонограда та Соснiвки - найсильнiшi на Львiвщинi!
    Минулими вихiдними в Жовквi на високому органiзацiйному рiвнi вiдбувся обласний традицiйний конкурс-фестиваль спортивних сiмей "Тато, мама, я - спортивна сiм"я - 2017".
    Бiля 30 найспортивнiших сiмей Львiвщини виборювали звання чемпiонiв. Веселi змагання включали себе конкурси-естафети на швидкiсть, влучнiсть, координованiсть рухiв. По-спортивному чесна , але завзята боротьба, точилась упродовж всього турнiру, тримаючи в напруженнi численних глядачiв. Червоноград представляли переможцi мiських змагань - сiм"я Велiнських та сiм"я Корнова -чемпiони Львiвщини та учасники Всеукраїнського фiналу.
    Детальнiше...

 Представники армспорту Львiвщини успiшно виступили в чемпiонатi України 2017 року!
    Цими днями у м. Харковi, в палацi спорту "Локомотив" на високому спортивно-технiчному рiвнi завершився XXIV чемпiонат України серед дорослих з армспорту. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменiв з 22 областей України та розiграно 17 комплектiв медалей в 11 вагових категорiях серед чоловiкiв та в 6 вагових категорiях серед жiнок. Новинкою цьогорiчного чемпiонату стала пряма iнтернет трансляцiя усiх попереднiх поєдинкiв та фiнальної частини.
    Детальнiше...

 ЧЕРВОНОГРАД ЩИРО ВIТАЄ НАШУ ТЕТЯНУ КЛIМЧЕНКО - ВИХОВАНКУ ДЮСШ №2 ТА ЇЇ ПЕРШОГО ТРЕНЕРА В'ЯЧЕСЛАВА РУДЬКА!!!
    В американському Лос-Анджелесi вiдбувся завершальний четвертий етап Кубка свiту з велотреку, на якому українцi здобули двi медалi.
    Наша Тетяна Клiмченко - (вихованка ДЮСШ №2) святкувала перемогу у дисциплiнi скретч, а Любов Басова принесла Українi "срiбло" в iндивiдуальному спринтi.
    Окрiм цього, за пiдсумками чотирьох етапiв свiтового Кубка визначилися найсильнiшi спортсмени у загальних залiках. Так, одразу 5 українцiв посiли мiсця в трiйках призерiв.
    Друге мiсце у скретчi - у Тетяни Клiмченко.
    Детальнiше...

 Олiмпiйське лелеченя крокує Червоноградом!
    26 сiчня на базi Червоноградської гiмназiї вiдбувся II етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дiтей та юнацтва "Олiмпiйське лелеченя".
    Змагання вiдбулися з метою популяризацiї олiмпiйського руху серед учнiвської молодi, у яких взяли участь учнi загальноосвiтнiх навчальних закладiв мiста. Олiмпiйський дух витав серед учасникiв змагань. Нелегко було здобути перемогу, оскiльки всi команди були фiзично пiдготованi. Допомагали здобути перемогу i активнi вболiвальники.
    Детальнiше...

 Спортивний Червоноград - лiдер галузi на Львiвщинi!
    Завершився спортивний 2016 рiк. На черговому засiданнi Колегiї Управлiння фiзичної культури та спорту ЛОДА було пiдведено пiдсумки спортивного року на Львiвщинi. Перемогу у ХХV спортивних Iграх Львiвської областi, як основному комплексному спортивно-масовому заходi регiону, здобув Червоноград, ставши абсолютним чемпiоном серед 30 команд мiст та районiв Львiвщини! Змагання проходили на протязi цiлого року з 20 видiв спорту серед дорослих (18-39рокiв) спортсменiв та команд. I практично у всiх видах червоноградцi були серед призерiв (!). Колегiєю були вiдмiченi переможнi виступи мiських команд з баскетболу, волейболу, плавання. Достойно представили Червоноград нашi спортивнi сiм"ї -переможцi мiського фестивалю "Тато, мама, я-спортивна сiм"я", юнацька команда з допризовного багатоборства. Абсолютним переможцем обласних змагань з армспорту (капiтан команди-майстер спорту Вiкторт Кравець) стали нашi спортсмени, пiдвiвши переможний пiдсумок виступу Червонограда у ХХV спортивних Iграх Львiвщини.
    Детальнiше...

 НОВИНИ ПЛАВАННЯ
    16.12.2016 у м.Червоноградi в басейнi Дельфiнвiдбулась Першiсть Львiвської областi серед учнiв ДЮСШ з плавання серед хлопцiв 2005 та дiвчат 2006 рокiв народження та молодших. У змаганнях приймали участь наступнi команди: ДЮСШ №9 м.Львiв, ДЮСШ iм. Кутенка м.Львiв, ДЮСШ "Соколяни" м.Сокаль, ДЮСШ м.Золочiв, СК"Нiка" м.Львiв, ДЮСШ"Галичина " м.Львiв, ПРАТ КВВС "Аквапарк" м.Львiв, ДЮСШ м.Дрогобич, ДЮСШ" м.Миколаїв, ДЮСШ№2 м.Червоноград. Загальна кiлькiсть учасникiв змагань 173 спортсмена.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Спортивнi досягнення с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради