Рiшення сесiй мiської Ради (архiв)
РIШЕННЯ
XIII СЕСIЇ
четвертого скликання
Вiд 25.10.2005 № 358
м.Червоноград
Про передачу визначеного майна Соснiвської мiської лiкарнi з комунальної власностi територiальних громад Львiвської областi у комунальну власнiсть територiальної громади м.Червонограда.

    Керуючись частиною 1 статтi 26 Закону України "Про мiсцеве самоврядування в Українi", враховуючи звернення депутатiв Соснiвської мiської ради вiд 21.10.2005р. та необхiднiсть усунення соцiальної напруги яка склалась в м.Соснiвцi при прийняттi рiшень щодо використання корпусу Соснiвської мiської лiкарнi, Червоноградська мiська рада
ВИРIШИЛА:
    1. Звернутись з клопотанням до Львiвської обласної ради про передачу визначеного майна Соснiвської мiської лiкарнi з комунальної власностi територiальних громад Львiвської областi у комунальну власнiсть територiальної громади м.Червонограда.
    2. Дати згоду на передачу у комунальну власнiсть територiальної громади м.Червонограда на баланс Червоноградської мiської лiкарнi визначеного майна Соснiвської мiської лiкарнi що знаходиться у комунальнiй власностi територiальних громад Львiвської областi.
    3. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну комiсiю з питань бюджету та майна комунальної власностi (В.Єсип) та з питань охорони здоров'я i соцiального захисту (Я.Панчишин).
Мiський голова Iгор Чудiйович

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради