Розпорядження мiського голови (архiв)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МIСЬКОГО ГОЛОВИ
Вiд 23.03.2011 № 72-р
м.Червоноград
Про органiзацiю та проведення мiсячника з облаштування спортивних майданчикiв за мiсцем проживання та в мiсцях масового вiдпочинку населення

    На виконання наказу Мiнсiм"ямолодьспорту України вiд 08.02.2011 р. № 381 "Про проведення Всеукраїнського мiсячника "Спорт для всiх-спiльна турбота", наказу обласного управлiння з питань фiзичної культури та спорту вiд 15.03.2011 року №212 та з метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фiзичною культурою i масовим спортом рiзних вiкових груп населення, активiзацiї процесiв ремонту та облаштування спортивних майданчикiв на територiї Червоноградської мiської ради:
    1.Провести з 01.04 по 30.04.2011 року мiсячник з облаштування спортивних майданчикiв за мiсцем проживання та у мiсцях масового вiдпочинку населення (надалi мiсячник) у м.м.Червоноградi, Соснiвцi та смт.Гiрник.
    2.Створити органiзацiйний комiтет для пiдготовки та проведення мiсячника (надалi-оргкомiтет) та затвердити його склад (додається).
    3.Вiддiлу освiти (I.Гомонко), директорам КП "Комунальник" (В.Федаш), КП "Червонограджитлокомунсервiс" (Ю.Кукоба) спiльно з громадськими фiзкультурно-спортивними органiзацiями розробити i провести комплекс заходiв з приведення до належного стану закрiплених за ними спортивних споруд.
    4.Рекомендувати директору спорткомплексу "Шахтар" Ю.Раздобрєєву взяти участь в мiсячнику i провести необхiднi роботи на територiї спорткомплексу.
    5.Вiддiлу освiти (I.Гомонко) в ходi мiсячника пiдготувати стадiони ЧСШ№8-9 та ЧЗШ№12-гiмназiї до проведення змагань II кола мiської дитячо-юнацької шкiльної футбольної лiги.
    6.Оргкомiтету до 05 травня 2011 року пiдвести пiдсумки проведення мiсячника.
    7.Керiвникам установ та органiзацiй, вiддiлу з питань фiзичної культури та спорту Червоноградської мiської ради забезпечити iнформацiйну пiдтримку мiсячника в засобах масової iнформацiї.
    8.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника мiського голови А.Залiвського.
Мiський голова I.Чудiйович

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради