Розпорядження мiського голови (архiв)
Додаток №2
до розпорядження міського голови
Вiд 7.03.2008 № 37
м.Червоноград
Заходи
по проведенню весняної толоки з озеленення та благоустрою в м.м.Червонограді, Соснівці та смт.Гірник.

1.КП "Червонограджитлокомунсервіс", КП "Комунальник" та іншим власникам територій:
1.1.Прибрати прибережні зони річок Солокія, Захіний Буг від стихійно організованих звалищ сміття. Термін: березень 2008 року.
1.2.Заключити угоди на вивезення сміття, встановити необхідну кількість контейнерів для сміття та забезпечити його вивезення.Термін: протягом 2008 року.
2.КП "Комунальник" та КП "Червоноградводоканал" провестити прочистку міської системи дощової каналізації (березень - квітень 2008 року) та постійно утримувати її в належному стані.
3.КП "Комунальник", КП "Червонограджитлокомунсервіс" та КП "Червоноградводоканал" не допускати затоплень підвалів в житлових будинках і прилеглих територій під час повеней і дощів.Термін: протягом 2008 року.
4.Шахті "Великомостівська" прочистити водовідвідну канаву садівничих товариств в районі "Застава". Термін: березень - квітень 2008 року.
5.ВГРЗ №12 прочистити водовідвідну канаву по вул.Львівській до вул.Хмельницького в м.Червонограді. Термін: березень- квітень 2008 року.
6.Всім підприємствам,установам,організаціям та закладам м.м.Червонограда, Соснівки та смт.Гірник провести весняну у толоку до Великодніх свят: впорядкування фасадів, встановлення урн, прибирання територій, які закріплені поадресно за ними згідно з додатком №3. Термін: до 25 квітня 2008 року.
7.Всім підприємствам, установам,організаціям та закладам м.м.Червонограда, Соснівки та смт.Гірник, в тому числі КП "Комунальник" і КП "Червонограджитлокомунсервіс", за погодженням з управлінням містобудування та архітектури:
7.1.Провести зрізку сухих і напівсухих дерев, що несуть загрозу життю, здоров'ю людей, шкоду будинкам і комунікаціям.
7.2.Провести підсадку дерев у парках, скверах ти біля доріг. Термін: протягом березня-квітня 2008 року.
8.Санітарно-екологічній службі,санітарно-епідеміологічній станції, товариству охорони природи, управлінню земельних ресурсів щомісячно проводити перевірку стану річок Солокія і Заіхідний Буг, зелених насаджень на території Червоноградської міської ради.
9.Міським відділам освіти та культури розробити і провести заходи на екологічну тематику (олімпіади, виставки, навчання, культурно-просвітницькі заходи).
10.Директорам загальноосвітніх шкіл провести акції "Посади дерево і збережи його".
11.Засобам масової інформації міста (газети "Новини Прибужжя", "Рекламно-інформаційний вісник", радіо "Новий Двір", телерадіокомпанія "Бужани") проводити пропаганду за збереження довкілля.
Керуючий справами виконкому Г.Тимчишин

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради