Розпорядження мiського голови (архiв)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МIСЬКОГО ГОЛОВИ
Вiд 7.03.2008 № 37
м.Червоноград
Про проведення весняної толоки з озеленення та благоустрою.

    На виконання Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Указу Президента України від 03.03.2008р. № 186/2008, розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 06.03.2008р. №195/0/5-08 та з метою поліпшення благоустрою та санітарного стану на території Червоноградської міської ради:
    1.Провести з 7 березня до 20 квітня 2008 року весняну толоку з озеленення та благоустрою, спрямовану на оздоровлення екологічної та санітарної ситуації в регіоні, поширення, пропаганду та популяризацію екологічних знань.
    2.Створити організаційний комітет для підготовки та проведення весняної толоки з озеленення та благоустрою (надалі - оргкомітет) та затвердити його склад згідно з додатком № 1.
    4.Затвердити план заходів на оздоровлення екологічної ситуації в м.м.Червонограді, Соснівці та смт.Гірник на 2008 рік згідно з додатком № 2.
    5.Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності провести благоустрій територій згідно з додатком № 3.
    6.Міському голові м.Соснівка п.І.Харчук, селищному голові смт.Гірник п.В.Мартинюк, керівникам підприємств, установ та організацій:
    6.1.До 12 березня 2008 року створити відповідні робочі групи в населених пунктах, на підприємствах, установах та організаціях, залучивши до них представників громадсько-політичних організацій.
    6.2.Забезпечити підготовку технічного обладнання машин і механізмів для виконання запланованих обсягів робіт та подекадно, починаючи з 17 березня 2008 року, інформувати міський оргкомітет про їх виконання.
    7.Начальникам відділів Червоноградської міської ради взяти під контроль та сприяти в організації роботи підпорядкованих служб міста і відомчих підприємств щодо приведення до належного санітарного тану парків,скверів, прибудинкових та інших територій, дворів приватного житлового сектору.
    8.Оргкомітетові до 25 квітня 2008 року підбити підсумки проведення на території Червоноградської міської ради весняної толоки з озеленення та благоустрою.
    9.Керівникам підприємств, установ та організацій розробити заходи по проведенню весняної толоки з озеленення та благоустрою та подати на затвердження в управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Червоноградської міської ради до 12 березня 2008 року.
    10.Фінансовому управлінню виконавчого комітету Червоноградської міської ради (О.Стефанів) профінансувати заходи, пов'язані з проведенням весняної толоки з озеленення та благоустрою за рахунок коштів місцевого бюджету.
    11.Керівникам підприємств, установ та організацій, управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Червоноградської міської ради (З.Наливайко) подавати в засоби масової інформації матеріали про хід виконання весняної толоки з озеленення та благоустрої території Червоноградської міської ради.
    12.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою
Мiський голова Iгор Чудiйович

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради