Податкова - хронiка подiй
 На порядку денному - виплата заробiтної плати не нижче мiнiмальної
    Днями вiдбулося чергове засiдання мiської робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення за участю керiвництва Червоноградської ОДПI, Червоноградського вiддiлу обслуговування громадян (сервiсний центр) Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Львiвськiй областi, представникiв Головного управлiння Держпрацi у Львiвськiй областi, Червоноградської мiської ради, управлiння працi та соцiального захисту населення, вiддiлу економiки Червоноградської мiської ради.
    В ходi засiдання заслухали суб'єктiв господарювання, якi за червень 2018 року виплатили заробiтну плату працiвникам нижче мiнiмальної. Запрошенi платники надали пояснення щодо причин нарахування та виплати найманим працiвникам заробiтної плати нижче законодавством встановленого мiнiмуму.
    Члени комiсiї наголосили щодо необхiдностi виплати заробiтної плати вiдповiдно до норм трудового законодавства, дотриманнi мiнiмальних гарантiй в оплатi працi, легалiзацiї трудових вiдносин. Було акцентовано на повнiй зайнятостi працiвникiв та оптимiзацiї умов працi.
    На головну податкова хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради