ПОВIДОМИТИ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ РУКА ДОПОМОГИ Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста Червоноградський МВ ДРАЦС ГТУЮ у Львiвськiй областi
Податкова - хронiка подiй
 З 11 вересня сплачуємо податки виключно на новi рахунки
    Як наголошує начальник вiддiлу монiторингу доходiв та облiково - звiтних систем Червоноградського управлiння ГУ ДФС у Львiвськiй областi Руслана Тхiр, що з 11 вересня 2018 року дiють виключно новi бюджетнi рахунки для сплати податкiв, зборiв, платежiв до державного та мiсцевих бюджетiв (МФО 899998).
    Таким чином, починаючи з 11.09.2018 кошти, якi сплачувались платниками податкiв на рахунки зi старими реквiзитами не будуть зараховуватись до бюджетiв, а повертатимуться платникам, як нез'ясованi надходження.
    Детальнiше...

 Нелегальне працевлаштування - вiдсутнiсть соцiальних гарантiй в майбутньому
    Днями в Червоноградi вiдбулося чергове засiдання робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення за участю заступника начальника управлiння - начальника вiддiлу адмiнiстрування податкiв i зборiв з фiзичних осiб Червоноградського управлiння Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi Надiї Дячук, фахiвцiв Головного управлiння Держпрацi у Львiвськiй областi, Червоноградської мiської ради, Червоноградського вiддiлу обслуговування громадян (сервiсний центр) Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Львiвськiй областi та Червоноградської мiської фiлiї Львiвського обласного центру зайнятостi населення.
    Детальнiше...

 "Електронний кабiнет" - це сервiс спiлкування та листування платникiв з органами ДФС (06.11.2018)
    В рамкам реалiзацiї просвiтницького проекту "Я маю право" завiдувач сектору обслуговування платникiв Червоноградського управлiння Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi Людмила Якiмчук проiнформувала платникiв щодо впровадження нових електронних сервiсiв, що в свою чергу зменшує витрати часу на адмiнiстрування податкових платежiв.
    Посадовець зазначила, що приватна частина "Електронного кабiнету" розширює можливостi платникiв для реалiзацiї своїх обов'язкiв та прав у сферi оподаткування в режимi on-line i включає такi сервiси, зокрема:
    Детальнiше...

 Детiнiзацiя ринку працi - важлива тема сьогодення (25.10.2018)
    На цьому тижнi в примiщеннi Червоноградського мiськвиконкому вiдбулося чергове засiдання робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення. В засiданнi приймали участь керiвництво Червоноградської ОДПI, представники Головного управлiння Держпрацi, органiв мiсцевої влади, управлiння працi та соцiального захисту населення та iншi.
    В ходi зустрiчi було заслухано роботодавцiв щодо виплати заробiтної плати нижче законодавчо встановленого рiвня. Члени комiсiї звернули увагу на дотриманнi вимог чинного законодавства в частинi використання найманої робочої сили, запобiгання фактам неофiцiйних трудових вiдносин та запобiгання проявам ,,тiньової зайнятостi".
    Детальнiше...

 Про пiдвищення заробiтної плати та офiцiйне працевлаштування найманих працiвникiв йшлося на черговому засiданнi комiсiї (27.09.2018)
    Нещодавно вiдбулося чергове засiдання комiсiї з питань легалiзацiї та виплати заробiтної плати за участi начальника Червоноградської ОДПI Оксани Полтавець.
    Роботодавцям вкотре наголосили щодо належного оформлення трудових вiдносин та забезпечення виконання вимог трудового законодавства вiдповiдно Кодексу законiв про працю України. Звернули увагу, що працiвник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та без повiдомлення про прийом на роботу органу ДФС.
    Детальнiше...

 Про дотримання вимог трудового законодавства спiлкувались з роботодавцями в Червоноградi
    Спiльно з органами мiсцевої влади Червоноградською ОДПI систематично здiйснюється контроль за дотриманням суб'єктами господарювання вимог чинного законодавства про працю.
    З цiєю метою органiзовуються засiдання комiсiй де заслуховують посадових осiб та пiдприємцiв, якi нарахували зарплату нижче мiнiмального розмiру.
    Спiлкуючись з роботодавцями, члени комiсiї акцентували увагу присутнiх на повнiй зайнятостi працiвникiв, належного оформлення трудових вiдносин, дотримання мiнiмальних гарантiй в оплатi працi та пiдвищення заробiтної плати до середньообласного рiвня.
    Детальнiше...

 На порядку денному - виплата заробiтної плати не нижче мiнiмальної
    Днями вiдбулося чергове засiдання мiської робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення за участю керiвництва Червоноградської ОДПI, Червоноградського вiддiлу обслуговування громадян (сервiсний центр) Головного управлiння Пенсiйного фонду України у Львiвськiй областi, представникiв Головного управлiння Держпрацi у Львiвськiй областi, Червоноградської мiської ради, управлiння працi та соцiального захисту населення, вiддiлу економiки Червоноградської мiської ради.
    Детальнiше...

 Про недопустимiсть виплати заробiтної плати нижче встановленого рiвня на засiданнi робочої групи
    Задля недопущення виплати заробiтної плати менше законодавчо встановленого рiвня, днями в Червоноградському мiськвиконкомi пiд головуванням заступника мiського голови Вiталiя Гаманюка вiдбулося чергове засiдання робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення.
    В рамках засiдання члени робочої групи провели спiвбесiди iз суб'єктами пiдприємницької дiяльностi щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплатi заробiтної плати, своєчасностi та повноти сплати податкiв i зборiв, легального використання найманої робочої сили.
    Детальнiше...

 Нагородження учасникiв конкурсу дитячої творчостi "Бюджет країни - очима дитини"
    Нещодавно в актовому залi Червоноградської ОДПI вiдбулось урочисте нагородження дипломами переможцiв першого етапу конкурсу дитячої творчостi ,,Бюджет країни - очима дитини".
    З вiтальним словом до учасникiв заходу звернулась очiльник фiскального вiдомства Оксана Полтавець. Як зазначила начальник Червоноградської ОДПI , що з метою формування економiчної грамотностi та податкової культури у школярiв - майбутнiх платникiв, Головним управлiнням ДФС у Львiвськiй областi запроваджено конкурс дитячої творчостi. Саме за допомогою малюнкiв, творiв, комп'ютерної анiмацiї школярi мали змогу виразити своє бачення та пiдкреслити вагомiсть сплати податкiв у розбудовi держави.
    Детальнiше...

 Вiд щирого серця вiтаємо Вас з Рiздвом Христовим!
    Шановнi колеги!
    Бажаємо, щоб радiсть Рiздвяних днiв стали запорукою оптимiзму в прийдешньому роцi, а чарiвний спiв рiздвяних колядок сповнив Ваш дiм добром i щастям, добробутом i злагодою.
    Зичимо Вам здоров'я, здiйснення всiх бажань i надiй, успiхiв у Ваших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрiстю, яка допоможе здолати всi негаразди.
    Бажаємо усiм родинного тепла та затишку, благословенної рiздвяної зiрки, смачної кутi.
    Христос народився!
    Детальнiше...

 Про вимоги трудового законодавства на засiданнi робочої групи
    В примiщеннi червоноградського мiськвиконкому вiдбулось засiдання робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення. У роботi комiсiї взяли участь представники Червоноградської ОДПI, мiського центру зайнятостi, управлiння соцiального захисту населення, вiддiлу економiчного розвитку i торгiвлi мiськвиконкому та управлiння держпрацi.
    Члени Комiсiї проiнформували суб'єктiв господарювання про належне оформлення трудових вiдносин, недопущення фактiв виплати заробiтної плати на рiвнi нижчому вiд встановленої законодавством мiнiмальної заробiтної плати. Особливу увагу звернули на проведення iндексацii та дотриманнi мiнiмальних гарантiй. Окрiм цього, з пiдприємцями поспiлкувалися щодо дотримання норми робочого часу та вiдпочинку, встановлення вихiдних днiв.
    Детальнiше...

 Платникам податкiв про iнформацiйно - довiдковi послуги
    Фiзичнi та юридичнi особи для отримання iнформацiйно-довiдкових послуг з питань оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування та iншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, а також щодо роботи Акредитованого центру сертифiкацiї ключiв IДД ДФС можуть звертатись до Контакт-центру ДФС. Про це повiдомила начальник вiддiлу обслуговування платникiв Червоноградської ОДПI Людмила Якiмчук в ходi зустрiчi з платниками податкiв.
    Детальнiше...

 Легалiзацiя трудових вiдносин на постiйному контролi
    Пiд керiвництвом заступника мiського голови Вiталiя Гаманюка проведено чергове засiдання робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення. Засiдання вiдбулося за участi керiвництва Червоноградської ОДПI, представникiв органiв мiсцевої влади, фахiвцiв управлiння працi та зайнятостi населення, центру зайнятостi населення.
    В ходi зустрiчi було заслухано запрошених суб'єктiв господарювання та проаналiзованi причини виплати заробiтної плати у розмiрi, меншому законодавчо встановленого мiнiмуму та наголошено щодо необхiдностi приведення її у вiдповiднiсть до чинних норм.
    Детальнiше...

 Червоноградська ОДПI ГУ ДФС у Львiвськiй областi iнформує!
    З нагоди вiдзначення 26-ї рiчницi Дня Незалежностi України та з метою збереження кращих традицiй українського народу в Червоноградськiй ОДПI Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi нещодавно вiдбувся конкурс на кращий прикладний витвiр з вишиванки та на кращу вишиванку.
    Його мета - виховання любовi i бережливого ставлення до спадщини українського народу та поширення культурних традицiй в Українi.
    На конкурсi були представленi вишитi роботи, серед яких - сорочки, рушники, сукнi, картини. Всi експонати вишитi працiвниками податкової iнспекцiї.
    Детальнiше...

 Не втрачає актуальностi - легалiзацiя виплати заробiтної плати
    Нещодавно за участi представникiв Червоноградської ОДПI ГУ ДФС у Львiвськiй областi вiдбулося засiдання мiської робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення. У заходi взяли участь також фахiвцi Головного управлiння Держпрацi у Львiвськiй областi, Червоноградської мiської ради, Сокальського об'єднаного управлiння ПФУ Львiвської областi та Червоноградського мiського центру зайнятостi населення.
    Детальнiше...

 Кращим платникам вручили Подяки з нагоди професiйного свята
    У другу недiлю червня своє професiйне свято - День працiвникiв легкої промисловостi вiдзначають представники даної галузi. Саме з цiєї нагоди напередоднi, в примiщеннi Червоноградської ОДПI Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi вiдбулась зустрiч керiвництва з платниками податкiв.
    Очiльник iнспекцiї пiдкреслила про вагомiсть та вшанування працiвникiв i ветеранiв галузi легкої промисловостi. Саме завдяки ним населення областей i мiст має можливiсть купувати якiсну продукцiю мiсцевого виробництва.
    Детальнiше...

 Рiвень заробiтної плати на контролi
    Днями начальник Червоноградської ОДПI Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi Оксана Полтавець взяла участь у черговому засiданнi мiської тимчасової комiсiї з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати. Засiдання вiдбулося пiд керiвництвом заступника мiського голови Вiталiя Гаманюка.
    Пiд час засiдання було проаналiзовано причини виникнення порушень чинного законодавства при нарахуваннi заробiтної плати найманим працiвникам нижче законодавчо встановленого мiнiмуму та за результатами обговорення було надано рекомендацiї роботодавцям, вiдповiдно до яких має бути виправлена ситуацiя, що склалася. Також члени комiсiї наголосили роботодавцям на необхiдностi дотримання законодавства щодо офiцiйного оформлення трудових вiдносин з найманими працiвниками та вжиття всiх заходiв щодо виплати заробiтної плати своїм працiвникам у розмiрi не менше 3200 гривень на мiсяць.
    Детальнiше...

 Передбачена вiдповiдальнiсть за порушення трудового законодавства
    Днями, пiд керiвництвом заступника мiського голови Вiталiя Гаманюка проведено чергове засiдання робочої групи з питань легалiзацiї виплати заробiтної плати та зайнятостi населення. Засiдання вiдбулося за участi начальника Червоноградської ОДПI Оксани Полтавець та представникiв органiв мiсцевої влади, а також запрошених суб'єктiв господарювання.
    В ходi зустрiчi було заслухано присутнiх та проаналiзованi причини щодо нарахування та виплати заробiтної плати нижче мiнiмальної.
    Детальнiше...

 Податкiвцi Червоноградської ОДПI вiдзначили День вишиванки
    Вишиванка вважається оберегом вiд усього лихого, символом краси, благополуччя та мiцного здоров'я. Вона настiльки сильно увiйшла до життя української людини, що в нашiй країнi влаштовуєтеся свято - День вишиванки. Це свято нацiональної єдностi яке покликане зберегти споконвiчнi народнi традицiї створення та носiння етнiчного вишитого українського одягу.
    Долучилися до вiдзначення цьогорiчного Дня вишиванки, який святкується вже традицiйно кожного третього четверга травня i фахiвцi Червоноградської ОДПI Головного управлiння ДФС у Львiвськiй областi, якi прийшли на роботу у вишиванках.
    Детальнiше...

 Про змiни в податковому законодавствi - на семiнарi для платникiв
    З метою сприяння бiльшiй поiнформованостi платникiв податкiв, щодо застосування норм чинного податкового законодавства, в Червоноградськiй ОДПI вiдбувся черговий семiнар для суб'єктiв господарської дiяльностi - юридичних осiб, на якому податкiвцi проiнформували про останнi змiни в податковому законодавствi.
    Фахiвцi розповiли про особливостi адмiнiстрування рентної плати за спецiальне використання води та екологiчного податку у 2017 роцi. Зокрема, щодо збiльшення ставок з 01 сiчня .
    Детальнiше...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради