Освiта - хронiка подiй << Назад
 "У Королiвствi Фонетики" у ЧЗШ I ст. №11
    7 травня 2019 року у ЧЗШ I ст. №11 вiдбулося свято прощання з Буквариком "У Королiвствi Фонетики", який пiдготували i провели вчитель 1-В класу Вацюра Марiя Богданiвна разом з своїми першачками.
    Свято радiсне i водночас з присмаком суму. Актова зала школи була святково прикрашена буквами алфавiту, квiтами, рiзнокольоровими кульками. Прощання з першою книжкою Букварем, це перша сходинка у шкiльному життi, яку сьогоднi подолали учнi,аджеце не тiльки прощання з першим пiдручником, який першокласники вже встигли полюбити. Це - демонстрацiя перших досягнень, смiливих крокiв та творчих здобуткiв наймолодших школярiв. Кожен школяр починає нелегку мандрiвку країною знань саме з Букваря.
    Сьогоднi кожен першокласник вiддав шану i висловив слова подяки своїй першiй книжечцi. Школярi декламували вiршi, продемонстрували знання абетки, а також спiвали веселi пiснi i танцювали. Маленькi артисти були задоволенi своїми виступами! В оченятах свiтились радiсть, захоплення та гордiсть.
    Директор школи Красiльчук Богдана Ярославiвна побажала дiтям добра й благополуччя, мiцного здоров'я, успiхiв у подальших роках навчання, щастя i миру у кожнiй домiвцi, впевненостi у власних силах, невичерпного завзяття та здiйснення всiх мрiй.
    Свято Букварика закiнчилося, але шлях до знань тiльки розпочався!
    На головну освiта хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради