Освiта - хронiка подiй << Назад
 Показовий день цивiльного захисту в ЗДО я/с № 10 м. Червонограда
    17 квiтня 2019 року колектив закладу дошкiльної освiти я/с № 10 приймав начальникiв цивiльного захисту закладiв дошкiльної освiти мiст Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник.
    Пiд час вiдкритого заходу до Дня цивiльного захисту продемонстровано заняття-квест у виконаннi дiтей старшої групи "Спритнi та обержнi", яке пiдготували та продемонстрували Бучинська Тетяна Михайлiвна, вихователь-методист i Кулик Олена Ярославiвна, iнструктор з фiзичної культури ЗДО № 10. У iгровiй формi походу до супермаркету, парку дошкiльнята продемонстрували свої знання з безпеки дитини у рiзноманiтних ситуацiях, правила поведiнки в примiщеннi, на вулицi, парку, поводження в екстерних ситуацiях тощо.
    Олесович Анжела Вячеславiвна, начальник цивiлього захисту (директор закладу) провела iнструктаж дiї колективу та присутнiх при загрозi та виникненнi надзвичайної ситуацiї.
    Провiдний iнспектор Червоноградського МВ ГУ ДСНС України Львiвської областi старший лейтенант служби ЦЗ ознайомив з надзвичайними ситуацiями та правилами поведiнки у рiзних ситуацiях.
    Традицiйними стали тренування пiд час проведення Тижня знань з основ безпеки дитини у ЗДО, вихiд дiтей та присутнiх у закладi. Показовим та цiкавим було демонстрацiя тушiння вогню.
    Завершився День цивiльного захисту обговоренням та обмiном досвiду в рiзноманiтних ситуацiях.
    На головну освiта хронiка подiй...

2012 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради