На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.51 >>Вниз >>На кiнець
 Проходив мiський етап Всеукраїнського конкурсу екологiчних агiтбригад
    22 та 23 березня на базi ЧЗШ № 4 та ЧЗШ № 7 проходив мiський етап Всеукраїнського конкурсу екологiчних агiтбригад. У конкурсi взяли участь 5 навчальних закладiв. Переможцями стали :
    I мiсце - ЧЗШ № 14,
    II мiсце - ЧНВК № 10, III мiсце - ЧЗШ № 7 та БДЮТЧ
    Варто вiжзначити, що агiтбригада ЧЗШ № 14 виборола ii мiсце на обласному етапi конкурсу, який проходив 30 березня та 1 квiтня у Львовi. Вiтаємо переможцiв!
        Детальнiше...

 Тиждень духовностi
    З 19 по 23 березня у Червоноградському навчально-виховному комплексi "середня школа - колегiум" №3 пройшов тиждень духовностi. У час великого посту, напередоднi свiтлого свята Пасхи учнi, вчителi, батьки мали змогу зiбратися разом для щирої молитви. Щоранку, перед початком урокiв проходила спiльна молитва. Дiти звертаталися iз проханням про здоров'я для своїх родин, мир i злагод у кожному домi, добро i справедливiсть у нашiй країнi.
        Детальнiше...

 Шевченкiвський тиждень у школi
    В березнi, впродовж традицiйного для школи Шевченкiвського тижня у Червоноградському навчально-виховному комплексi "Середня школа - колегiум" №3 вiдбувся пiзнавальний лiтературний вечiр " Вiнок шани Кобзарю" , приурочений дню народження Т.Г. Шевченка.
    Учнi 9-Б класу, їх класний керiвник та вчитель української мови та лiтератури Стефанiя Йосафатiвна Куцериб пiдготували цiкавий захiд. Найтрагiчнiшi сторiнки життя Шевченка проiлюстрували рядками iз поетичних творiв Кобзаря. Зворушливо звучали вiршi великого поета. Усi присутнi мали змогу долучитися до скарбницi творчостi Шевченка.
        Детальнiше...

 Вiдбувся спiльний виховний захiд на правову тематику
    21 березня у ЧЗШ № 12 вiдбувся спiльний виховний захiд на правову тематику "Подорож у країну Прав дитини", який провели учнi 4-Б та 8-А класiв . Дiти ознайомилися з основними документами , в яких сформульованi права та обов' язки дiтей, дiзналися про них за допомогою мультимедiйних презентацiй. Iнсценiзуючи уривки народних казок, учнi потрапили в країну Прав дитини, де пережили рiзнi життєвi ситуацiї та зрозумiли, як важливо знати свої права й не забувати про обов'язки. Виховну годину пiдсумувала гра "Спiймай свої права".
        Детальнiше...

 Пройшов тиждень духовностi у ЧЗШ №6
    З 19 по 23 березня 2012 р. пройшов тиждень духовностi у ЧЗШ №6
        Детальнiше...

 Проведена конференцiя "Загадка феномену Тараса Шевченка"
    23 березня у ЧЗШ№12 була проведена конференцiя "Загадка феномену Тараса Шевченка". Учнi 10-А класу розповiли про цiкавi факти iз життя Кобзаря,звучали поезiї, пiснi. Сподобалися глядачам фрагменти кiнофiльму "Тарас Шевченко". Схвилювали усiх пiснi у виконаннi шкiльного ансамблю "Форте", акапельне виконання Стельмах Василиною та Гавдьом Олегом (учнi 10-А класу) . Учасники свята часткою свого серця торкнулися Шевченкового генiя, його святої i незрадливої любовi до України.
        Детальнiше...

 Тиждень духовностi у ЧЗШ №9
    З 19-23.03.2012 у школi пройшов тиждень духовностi. У рамках тижня були проведенi щоденнi спiльнi молитви учнiв, педагогiв, батькiв пiд проводом отця Йосифа з церкви Св. Юра. Також кожного дня проводились Великопоснi науки "Про пiст i молитву", "Про милосердя", "Про покликання кожної людини", "Про прощення". Проведено виставку творчих робiт на тему "Моя Україна - Божий дар", у якiй взяли участь учнi 1-9 класiв. Керiвник гуртка Iонайтєнє Наталя Володимирiвна провела майстер-клас з виготовлення писанок. Для учнiв 5-11 класiв 23.03. була проведена Хресна дорога за участю членiв Марiйської дружини.
        Детальнiше...

 Завiтала молодь Апостольства
    23 березня в ЧЗШ №4 з Хресною дорогою завiтала молодь Апостольства "Молитва" i до глибини зворушили струни любовi до Господа i до ближнього в душi кожного учня.
        Детальнiше...

 Проходив тиждень духовностi
    З 19 по 23 березня в ЧЗШ №4 проходив тиждень духовностi, в рамках якого ранковi щоденнi молитви вiдбувались бiльш урочисто з реколекцiями i благословенням оо.Iгнатiя i Себастьяна ЧСВВ. В четвер до нас на молитву завiтала сестра-служебниця Дарiя, яка розповiла про свiй 70-рiчний шлях служiння Богу.
        Детальнiше...

 Декада правових знань
    З 05.03.2012 по 14.03.2012 у ЧЗШ №9 пройшла декада правових знань. Соцiально-педагогiчне дослiдження "Молодь i протиправна поведiнка", проведене соцiальним педагогом Н.Р. Турко, дало можливiсть вивчити думку учнiв щодо причин, якi спонукають молодь до протиправних дiй, їх ставлення до проблеми узалежнення, органiзацiї профiлактичної роботи в школi.
    Вiкторина "Знаємо права - виконуємо обов'язки" (5-i класи), виховнi години, iнформацiйна просвiта, сприяли пiдвищенню правової свiдомостi, навичок i звичок правомiрної поведiнки учнiв.
        Детальнiше...

 Вiдбулися тренiнговi заняття для батькiв майбутнiх першокласникiв
    У ЧЗШ №7 Вiдбулися тренiнговi заняття для батькiв майбутнiх першокласникiв. Пiдготовка до навчання у школi є важливим завданням не лише для дiтей, а й для їх батькiв. Тому 15/03/2012 у ЧЗШ №9 соцiальним педагогом та практичним психологом О.П. Беркитою було органiзовано тренiнг для батькiв майбутнiх першокласникiв. Пiд час занять батьки оволодiли знаннями i навичками, якi допоможуть успiшнiй адаптацiї першокласникiв.
        Детальнiше...

 Вiдбувся конкурс на кращий самостiйно складений твiр (проза, поезiя) про генiального сина України
    07.03.2012 в актовому залi У ЧЗШ №7 вiдбулося пiдбиття пiдсумкiв конкурсу "Золоте перо", у якому взяли участь учнi 5-11 класiв. Найбiльш активними були п'ятикласники, це були їх першi спроби. Призери визначались у 2 номiнацiях: "Краща поезiя", "Кращий прозовий твiр". Перемогу у цьому конкурсi отримали - Стець Алiна - 5-В клас та Йовик Степан 7-Б клас. Переможцi отримали солодкi призи, а учасники почеснi грамоти.
        Детальнiше...

 Шевченкiвський тиждень у школi
    У ЧНВК "СШ - колегiум" №3 на початку березня пройшов традицiйний для школи Шевченкiвський тиждень, приурочений дню народження Великого Кобзаря.
    Вiдкрили урочистостi наймолодшi знавцi i шанувальники творчостi поета. 6 березня у 5-Б класi вiдбувся лiтературний ранок "Тарасовими стежками". П'ятикласники та їх класний керiвник, викладач української мови та лiтерату-ри Галина Михайлiвна Кутковська пiдготували цiкавий i пiзнавальний захiд. Школярi обрали улюблений вiрш Т.Г. Шевченка, декламували й презентували власноруч виконану iлюстрацiю.
        Детальнiше...

 Вiдбулася зустрiч учнiв iз начальником Соснiвського вiддiлення мiлiцiї
    В Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 14 у рамках проведення Тижня правових знань вiдбулася зустрiч учнiв 10 - 11 класiв iз начальником Соснiвського вiддiлення мiлiцiї Дубневичем М. В. Учнi прослухали цiкаву лекцiю про права та обов'язки неповнолiтнiх, про вiдповiдальнiсть за скоєння протиправних дiй. Пiсля лекцiї Дубневич М. В. вiдповiв на усi запитання старшокласникiв.
    У цей же день було проведено Раду профiлактики для учнiв, якi не дотримуються вимог до учнiв.
        Детальнiше...

 У ЧЗШ №14 вiдбулася презентацiя фiльму "Патрiарх"
    Доторкнутися серцем до частинки iсторiї нашої держави допомогли учням представники молодiжного Руху України. Презентацiя фiльму "Патрiарх" не залишила байдужим жодного старшокласника. Краще осмислити значення постатi Йосипа Слiпого допомiг дiтям о. Iван (УГКЦ Петра й Павла м. Соснiвки).
        Детальнiше...

 У ЧЗШ №14 була екскурсiя в пожежну частину м. Соснiвка
    Змiстовною була екскурсiя учнiв 4 класу разом iз класним керiвником Таточенко С. Л. та учнiв 5 класу (кл. керiвник Цюпа Н. В.) в пожежну частину м. Соснiвка, де дiтям розповiли про правила поведiнки з вогнем та вогненебезпечними предметами. Окрiм того, школярi мали можливiсть детально вивчити будову пожежної машини.
        Детальнiше...

 У ЧЗШ №14 учнi провели святковий концерт
    7 березня учнi школи провели святковий концерт для працiвникiв школи та батькiв. Хлопцi вивчили багато поезiї про жiнок. Шкiльний ансамбль пiдготував ц3iкавi нормальнi номери.
        Детальнiше...

 У ЧЗШ №12 вiдбувся вiдкритий урок iсторiї
    21.02 у чзш № 12 вiдбувся вiдкритий урок iсторiї у 9-А класi для молодих вчителiв мiста ,який провела Мацькiв Лiдiя Iллiвна. Дев' ятикласники вивчали особливостi нацiонально - визвольного руху у Наднiпрянськiй Українi другої половини дев'ятнадцятого столiття, познайомились iз iсторичною постаттю В.Антоновича i його внеском в нацiональне вiдродження України, захищали презентацiї про нього, обговорювали актуальнiсть iдей цiєї непересiчної особистостi.Учнi працювали з iсторичними джерелами, аналiзували циркуляри мiнiстра Валуєва , висловлювали свої думки щодо фактiв i подiй минулого.
        Детальнiше...

 У ЧЗШ №12 вiдбувся цiкавий конкурс
    02.03 у чзш № 12 вiдбувся цiкавий конкурс, який став уже традицiйним для дiвчат 7-8 класiв пiд назвою "Ми - україночки". Дiвчата змагались у конкурсах : краса в iменi твоїм, коса - дiвоча краса, бабусина скриня, я- господиня , мої таланти. Вiдбувся ярмарок українських звичаїв, де учасницям запропонували вiдповiсти на запитання, якi вони самi собi обрали за допомогою чарiвної скриньки. Конкурсантки довели що українськi дiвчата надзвичайно розумнi i талановитi. Кожна з них була переможницею у певнiй номiнацiї. Пiдготувала i провела конкурс вчитель української мови та лiтератури Скалецька Наталiя Богданiвна
        Детальнiше...

 У ЧЗШ №7 проходив тиждень безпеки життєдiяльностi
    З 27.02. по 03.02 проходив тиждень безпеки життєдiяльностi. У школi було проведено бесiди i уроки з питань охорони здоров'я, розглянуто поведiнку i дiї людини в надзвичайних ситуацiях. Учнями 8 i 9 класiв переглянуто вiдеофiльм "Батьки i дiти. Вiчний конфлiкт". В 6-7 класах проведено урок - лекцiю на тему "Поведiнка людини в надзвичайних i стресових ситуацiях". Учнями 10 класу було проведено бесiди з учнями 1-6 класiв про надання першої медичної допомоги при виникненнi надзвичайної ситуацiї, про поведiнку учнiв, яка може призвести до виникнення надзвичайних ситуацiй. Школярi зрозумiли : доля людини у власних руках!.
        Детальнiше...

 У ЧЗШ №7 проходив тиждень свiтової лiтератури
    З 27.02 по 03.03 2012 в школi проходив тиждень свiтової лiтератури. В ходi тижня вчителями Наконечної Л.I., Нечипорук В.I. проведено:
    - учнями 3 класу проведено музичну хвилинку "Дитяча музика у творах свiтової лiтератури"
    - учнi 6 класу переглянули художнiй фiльм за твором Жюль Верна "П'ятнадцятирiчний капiтан"
    - учнi 9 i 10 класiв прийняли участь в iнтелектуальнiй грi "Що?Де?Коли?!и" на тему "Логiка - бог мислячих"
    - учнi 8 класу провели вiдкритий урок пiд керiвництвом вчителя Наконечної Л.I. "Доба європейського Вiдродження . Франческо Петрарка"
        Детальнiше...

 У ЧНВК №10 вiдбувся ранок "Уклiн Тобi, Тарасе"
    06.03.2012 у 1-А класi (Корчук Л.I) вiдбувся ранок "Уклiн Тобi, Тарасе". На святi учнi декламували вiршi ("Доля", "Менi тринадцятий минало", "Свiтає", "Зоре моя, вечiрняя", "Тече вода з-пiд явора", "Сонце заходить"), виконали пiснi ("Думи мої, думи мої", "Зацвiла в долинi:", "На високiй дуже кручiй", "Ой у лузi червона калина похилилася", "Уклiн Тобi, Тарасе!"), вiдтворили сценки ("Оксанка i Тарас", "Тарас i дяк", "Дiдусь, мати i Тарас", "Ярина i Тарас", "Мати i тарас").
        Детальнiше...

 У ЧНВК №10 вiдбулося свято до дня народження Т.Г. Шевченка
    06.03.2012 вiдбулося свято до дня народження Т.Г. Шевченка "Любовi пам`ять незабутня" для учнiв 6-А та 6-Б класiв. Свято проводила класний керiвник 6-В классу Папаєвич О.Г. Учнi декламували вiршi, розiгрували сценки. На виступi був показаний уривок з фiльму "Заповiт Т.Г. Шевченка". Також прозвучали пiснi на слова Т.Г. Шевченка "Зоре моя, вечiрняя", "Заповiт", "Така її доля", пiд час звучання яких демонструвались картини написанi Т.Г. Шевченком.
        Детальнiше...

 У ЧЗШ №7 завершились пiдготовчi заняття для майбутнiх першокласникiв
    Завершились пiдготовчi заняття для майбутнiх першокласникiв. За короткий час малята познайомились зi школою, вчителькою i здружились мiж собою. Цiкаво i змiстовно проходили заняття , швидко та весело пробiгали перерви. В школi малятам сподобалось i вони з нетерпiнням чекають Першого вересня.
        Детальнiше...

 У ЧНВК №10 вiдбулася презентацiя фiльму "Йосиф Слiпий"
    01.03.12 у ЧНВК No.10 вiдбулася презентацiя Андрiя Ковальського (голови обласної мододiжної органiзацiї "Народного руху") фiльму "Йосиф Слiпий" для учнiв 10-11 класiв.
        Детальнiше...

 У ЧНВК №10 пiдготували свято до Дня жiнок
    07.03.2012 учнi 9-А класу ЧНВК № 10 (Сичук М.М.) пiдготували свято до Дня жiнок. Учнi спiвали, декламували вiршi, розповiдали легенди та гуморески про жiнок.
        Детальнiше...

 У ЧНВК №10 вiдбулося свято до Мiжнародного дня рiдної мови
    У п`ятницю 24.02.2012 вiдбулося свято до Мiжнародного дня рiдної мови для учнiв 7-8 класiв. Учнi 8-Б класу (Заневич М. Є.) декламували вiршi та виконали пiснi про мову.
        Детальнiше...

 У ЧНВК №10 вiдбувся правознавчий турнiр "Магiстри юстицiї"
    23.02.2012р. у 9-А класi вiдбувся правознавчий турнiр "Магiстри юстицiї" (Олексович I.Б.).Клас був подiлений на три команди: "Юнi суддi", "Юнi прокурори", "Юнi адвокати". Турнiр складався з 4-х турiв ("Правознавча розминка", "Знаєш - вiдпочиваєш", "Юридичний буквар", "Ситуацiя"), за пiдсумками якого перемогу здобула команда "Юнi суддi".
        Детальнiше...

 У ЧНВК №10 вiдбувся шкiльний турнiр з iнтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
    24.02.2012 0 15.00год. вiдбувся шкiльний турнiр з iнтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" мiж учнями 7-8 класiв. Змагання складалися з 3 турiв по 8 запитань. Оцiнювало команди журi у складi основних гравцiв команди ЧНВК No.10. За пiдсумками турiв беззаперечним лiдером стала команда 8-Б класу.
        Детальнiше...

 У ЧНВК №10 вiдбулося свято
    24.02.2012р. у ЧНВК №10 вiдбулося свято у 3-Б класш "Рiдна домiвка, рiдна сiм`я - тут виростає доля моя" (Грабовська Г. Б.). Прозвучали у виконаннi дiтей пiснi: "Україна", "Тато i мама", "Любiть свою хату", "По гриби", "По дорозi жук". У супроводi музичного iнструменту (бандури) Софiя Струж виконала пiсню "Осiнь", а Наталiя Болiбрух виконала на фортепiано "Мазурку".
        Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар вчителiв-логопедiв дошкiльних навчальних закладiв
    6 березня на базi iнформацiйно-методичного центру освiти вiдбувся семiнар вчителiв-логопедiв дошкiльних навчальних закладiв з проблеми "Особливостi корекцiйних занять з дiтьми дошкiльного вiку, що мають фонетико-фонематичнi порушення мовлення". Пiд час семiнару учасники обговорили особливостi розвитку звукової культури мовлення у дiтей з порушенням мовлення, методики застосування гри з кольором як засобу логопедичної корекцiї дошкiльникiв iз фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення, переглянули та проаналiзували заняття iз звукової культури мовлення (диференцiацiя звукiв с-ш) "Урок у лiсовiй школi".
        Детальнiше...

 Вiдбулось Свято Рiдної мови i конкурс плакатiв про рiдну мову
    21.02.2012. в ЧЗШ №4 вiдбулось Свято Рiдної мови i конкурс плакатiв про рiдну мову. Вiдкритий виховний захiд пiдготували вчителi української мови i лiтератури Боса Ганна Володимирiвна i Коваль Стефанiя Миколаївна з учнями 5-А i Б класiв.
        Детальнiше...

 Розпочали вшанування пам'ятi Йосифа Слiпого
    2012 рiк рiшенням Верховної Ради України проголошено роком патрiарха греко-католицької церкви Йосифа Слiпого. Партiя "Народний рух України" спiльно з мiським вiддiлом освiти i священиками мiста розпочали вшанування пам'ятi презентацiєю i обговоренням фiльму "Патрiарх" про життєвий подвиг Йосифа Слiпого. 28.02.2012 до ЧЗШ № 4 завiтали декан Червоноградського деканату iгумен монастиря св. Юра ЧСВВ УКГЦ о. Iгнатiй Москалюк, депутат мiської ради Iгор Корнат, методист IМЦО Любов Хляка зустрiлися з вчителями i учнями школи.
        Детальнiше...

 Вiдбулося родинне свято День Весни i День рiдної мови
    24 лютого в БДЮТ м.Соснiвки вiдбулося родинне свято День Весни i День рiдної мови. Органiзатором свята була керiвник гуртка Федонюк Оксана Миронiвна.
        Детальнiше...

 Другокласникам про зимовi розваги
    16 лютого у 2-Б класi Червоноградської загальноосвiтньої школи № 12 (класовод Галина Ярославiвна Пшик) вiдбувся вiдкритий урок з української мови з розвитку зв'язаного мовлення "Зимовi розваги дiтей". Урок вiдзначився глибоким пiзнавальним змiстом та розмаїттям методiв та прийомiв. Дiти вчилися складати розповiдь за малюнками, працювали в групах, залюбки брали участь в iнтерактивних iграх "Гронування", "Займи позицiю", "Сенкан". Розповiдi, якi склали учнi оформили у виглядi книжки-розкладки.
        Детальнiше...

 Мовознавчий турнiр у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 12
    20 лютого семикласники Червоноградської загальноосвiтньої школи № 12 взяли участь у цiкавому та пiзнавальному мовознавчому конкурсi "Нашi iмена", органiзованого вчителем Зоряною Мирославiвною Кiшак. Двi команди учнiв 7-А класу - "Джерельце" та "Росинка" - назвали бiльше ста рiдкiсних iмен. Звучали народнi пiснi, вiршi українських поетiв. Цiкавим був мультимедiйний проект ,пiдготовлений учасниками конкурсу.
        Детальнiше...

 Другокласники Червоноградської загальноосвiтньої школи № 12 у царствi птахiв
    17 лютого у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 12 у 2-А класi (класовод Наталiя Ярославiвна Жук) вiдбувся вiдкритий урок з предмету "Я i Україна". Пiд час уроку другокласники презентували у виглядi творчих проектiв свої знання про птахiв. Пiдготованi легенди, перекази, прислiв'я та приказки, цiкавинки про пернатих перенесли присутнiх на уроцi у свiт пернатих. Сприяв цьому i перегляд фiльму "Завiтаймо у царство пташок". Закiнчився урок розвiшуванням годiвничок iз кормом у шкiльному саду.
        Детальнiше...

 Вiдбулося свято-конкурс "Козацькi забави"
    В День Стрiтення 15 лютого у Червоноградському навчально-виховному комплексi № 10 у 5-А класi (класний керiвник Криштопа Ольга Iванiвна) вiдбулося свято-конкурс "Козацькi забави".
    Учасники чотирьох команд "Джура", "Чайка", "Сокiл", "Лiдер"обравши собi вiдповiднi псевдо, наприклад - "Розумна голова", "Живчик", "Шибайголова", "Чорне око", "Грiм" та iн.) змагалися у знаннях, вмiннях, вправностi, витривалостi. За результатами конкурсiв "Представлення", "Таланти", "Кулiш", "Iнтелектуальний", "У єдностi сила народу!", "Покажи, щоб зрозумiти", "Танцюють всi!", "Кулiнарний" журi у складi представникiв учнiвського самоврядування високо оцiнили команди. А переможцем стала команда "Джура".
        Детальнiше...

 Проведено творчу зустрiч
    15 лютого у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 7 вчителями української мови пiд керiвництвом Любовi Василiвни Сокiл було проведено творчу зустрiч з працiвниками мiської бiблiотеки до Дня Стрiтеня. Учнi третiх та шостих класiв пiдготували цiкавi мiнi-вистави про святкування Стрiтеня на Українi.
        Детальнiше...

 Проходив тиждень правових знань
    Протягом тижня з 13 до 17 лютого в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 7 проходив тиждень правових знань, приурочений Конвенцiї прав дитини та тиждень iсторiї та права. В школi в цей час вiдбулись тематичнi виховнi години "Соцiально-правовi гарантiї для дiтей в Українi"; в класних кiмнатах створенi iнформацiйнi кутки для дiтей та батькiв. Iрина Василiвна Терех, вчитель iсторiї та права, провела брейн-ринг "Богдан Хмельницький - визволитель України"; класнi колективи 7-8 класiв взяли участь в рольовiй грi "Україна - правова держава"; а семикласники, окрiм того, провели iсторичний марафон "Ярослав Мудрий - славний князь Київської Русi"
        Детальнiше...

 Ще раз про християнське виховання у дошкiльних навчальних закладах
    16 лютого на базi Червоноградського дошкiльного навчального закладу № 9 вiдбувся семiнар вихователiв-методистiв з проблеми "Християнське виховання дiтей дошкiльного вiку". У роботi семiнару активну участь взяв отець Михайло Микита з церкви Пресвятої Богородицi Владичицi України. Пiд час семiнару учасника завiдувачем ДНЗ № 9 Мастикаш Наталiєю Володимирiвною було представлено проект "Християнське виховання" , спрямований на налагодження спiвпрацi мiж педагогами, батьками, церквою. Вихователь-методист Наталiя Валерiївна Дмитрук ознайомила з матерiалами роботи творчої групи щодо проведення тижнiв духовностi у ДНЗ.
        Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.51 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради