На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.50 >>Вниз >>На кiнець
 Обмiнялися досвiдом керiвники - педагоги
    31 жовтня Червоноград вiдвiдала група педагогiв-керiвникiв навчальних закладiв Тернополя.
    В малiй сесiйнiй залi Червоноградської мiської ради вiтав гостей мiський голова Iгор Чудiйович. Звертаючись до присутнiх, вiн вiдзначив високу результативнiсть та досягнення педагогiв навчальних закладiв мiста, зазначив, що освiтня галузь є одним iз прiоритетiв мiської влади.
    В рамках семiнару з проблеми "Iнновацiйна дiяльнiсть у навчально-виховному процесi та управлiннi закладом" керiвники навчальних закладiв Тернополя вiдвiдали ДНЗ №19,ЧНВК "СШ-колегiум" №3, ЧЗШ №№11,9, Червоноградську гiмназiю. Вiдбулася творча зустрiч з керiвниками дошкiльних навчальних закладiв №№6, 9, 17, 18, 19.
        Детальнiше...

 Осiннi канiкули - з користю
    Цiкаво i змiстовно проводили осiннi канiкули учнi Червоноградської загальноосвiтньої №7. Разом з батьками та класними керiвниками Петришак Г.А., Микулою I.П., Цiнцiрук Л.Б. учнi 5 -7 класiв вiдвiдали визначнi мiсця мiста Львова, побували в Шевченкiвському гаї, iсторичному музеї, спустились в кофейну шахту. Учнi 9 i 10 класiв пiд керiвництвом Наконечної Л.I. вiдвiдали замки мiста Луцька. На перших шкiльних зустрiчах учнi подiлились своїми враженнями.
        Детальнiше...

 "Осiння паночка" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 12
    17 жовтня у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 12 вiдбувся конкурс "Осiння панночка". Дiвчатка 5-6 класiв презентували свої таланти та здiбностi у конкурсах: "Моя вiзитка", "Перевтiлення у казкового героя", "Я- фотомодель ", "Мiй талант", "Я- маленька господинька". Перемогла учасниця з 5-А класу Самсiн Юлiана.
    Але за результатами конкурсу не було переможених - кожна учасниця стала переможницею в окремiй номiнацiї та отримала гарнi подарунки.
        Детальнiше...

 Подорож святими мiсцями нашого краю
    14 жовтня п'ятикласники Червоноградської загальноосвiтньої школи № 12 разом з батьками та класним керiвником Тетяною Iванiвною Титар здiйснили цiкаву та змiстовну подорож святими мiсцями нашого краю. Юнi червоноградцi вiдвiдали Крехiв та Страдч. Окрiм приємних вражень та спогадiв у душах дiтей знайшли своє мiсце роздуми про добро i зло, вiчнi цiнностi.
        Детальнiше...

 "Коса - дiвоча краса" - переконанi у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 12
    17 жовтня у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 12 вiдбулася незвична зустрiч поколiнь. У 5- А класi пройшла вiдкрита виховна година "Ой, не рiж косу, бо хорошая!".
    Дiти розповiдали про народнi звичаї, традицiї , пов'язанi iз косою, дiлились народними рецептами догляду за волоссям. А мами дiвчаток провели майстер-клас iз плетiння коси. П'ятикласницi вiдчули себе моделями , демонструючи рiзноманiтнi зачiски з елементами заплетеної коси. Всi зрозумiли , що коса - це модно i сучасно.
        Детальнiше...

 Подорож вулицями давньої столицi
    У День Покрови, 14 жовтня, учнi 7-А та 9-Б класiв побували у столицi нашої Батькiвщини. Окрiм екскурсiї вулицями та iсторичними мiсцями древнього Києва запам'яталися юним червоноградцям i храми - Києво-Печерська лавра, Софiївський та Михайлiвський собори, вразили майдан Незалежностi та Європейська площа.
        Детальнiше...

 П'ятикласники Червоноградської загальноосвiтньої школи № 9 у Львовi
    21 жовтня п'ятикласники Червоноградської загальноосвiтньої школи № 9 побували на екскурсiї у Львовi. Вiдвiдали Музей народної архiтектури та побуту "Шевченкiвський гай". Поглибили свої знання з iсторiї України 17-19 столiття.
    Найбiльше дiтям запам'яталися такi архiтектурнi пам'ятки: сiльська садиба з будинком та стайнею (1819р.), дерев'яна церква (1763р.), кузня, школа, лiсопильня (тартак), сукновальня, водяний млин та вiтряк.
    Осiннi краєвиди Львова дiти розглядали з Високого Замку. Гуляли алеями найбiльш романтичного i овiяного багатьма легендами парку "Високий Замок".
        Детальнiше...

 Стартувала Шкiльна футбольна лiга
    15 жовтня на базi Червоноградської загальноосвiтньої школи №9 вiдбулося вiдкриття V сезону мiської дитячо-юнацької футбольної лiги. Учасниками заходу були представники футбольних команд всiх шкiл мiста, ансамбль "Гармонiя", команда "Олiмпiйське лелеченя", творчий колектив ЧНВК №3. Усiх присутнiх привiтали почеснi гостi: заступник мiського голови пан Андрiй Залiвський, начальник вiддiлу освiти пан Iгор Гомонко, начальник вiддiлу фiзичної культури i спорту пан Валерiй Гаврилюк.
        Детальнiше...

 Екологiчна акцiя у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 4
    Останнi сонячнi днi жовтня стали вдалою канвою для проведення екологiчної акцiї учнями Червоноградської загальноосвiтньої школи № 4. Учнi 5- 11 класiв, зорганiзованi лiдерами шкiльного самоврядування, подбали про те, щоб стара частина мiста i територiя школи були добре пiдготованi до зими. Зiбране смiття та опале листя ще раз нагадали школярам, що чисто не там, де прибирають, а там , де не смiтять.
        Детальнiше...

 Конкурс знавцiв iсторiї козаччини у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 4
    Традицiйно у жовтнi в навчальних закладах мiста проходять заходи щодо вшанування героїчного минулого нашого народу. Школярi змагаються у спритностi та силi. 23 жовтня у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 4 вiдбулися iнтелектуальнi змагання знавцiв iсторiї Козаччини та козацьких традицiй "Козацькому роду нема переводу". Переможцями за пiдсумками змагань стали учнi 8-Б класу.
        Детальнiше...

 Воїни УПА в гостях у школярiв
    18 жовтня у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi №4 на уроцi нацiонально-духовного розвитку школяра вiдбулась зустрiч учнiв 5-11 класiв з ветеранами УПА i конкурс учнiвських плакатiв до 70 рiчницi створення УПА. Школярi з задоволенням слухали розповiдi ветеранiв i задавали цiкавi питання. Протягом жовтня в школi також дiяв учнiвський лекторiй "Сторiнки нашого минулого: УПА". Керiвник пресцентру Данильчак Софiя разом зi своїми помiчниками щодня висвiтлювала окремi фрагменти з минулого. А в ефiрi шкiльного радiо звучали пiснi УПА.
        Детальнiше...

 В гостях у школярiв - чотириногi друзi
    В рамках тижня бiологiї та екологiї в Червоноградськiй спецiалiзованiй школi пройшла традицiйна виставка домашнiх улюбленцiв. Учнi 6 - 11-й класiв iз задоволенням беруть у нiй участь. На виставцi були представленi рiзнi породи собак, кiшок. Тут були птахи, морськi свинки, хом'ячки. Словом, було на що i на кого подивитись. Органiзувала виставку вчитель бiологiї Ярослава Iванiвна Iванишин.
        Детальнiше...

 Вечiр пам'ятi Наталiї Григорiвни Воробйової
    19 жовтня у Народному домi вiдбувся концерт зразкового ансамблю народного танцю "Молодiсть". Концерт вiдбувся у пам'ять засновника та багаторiчного крiвника колективу Наталiї Гргорiвни Воробйової, яка 11 жовтня вiдсвяткувала б свiй 70-лiтнiй ювiлей. Органiзатором дiйства була донька Наталiї Григорiвни -- Прибєга Людмила Вiталiївна, яка продовжила роботу мами та уже протягом багатьох рокiв керує ансамблем i створила ще один дитячий колектив "Первоцвiт".
        Детальнiше...

 Козацькi забави у Червоноградськiй спецiалiзованiй школi № 8
    Традицiйно щороку у жовтнi у Червоноградськiй спецiалiзованiй школi № 8 вiдбуваються Козацькi забави. Учнi 5-6-х класiв iз задоволенням беруть у них участь. Готуючись, дiти вивчають iсторiю козаччини, побут, козацькi пiснi. Знайомляться iз бiографiєю та дiяльнiстю вiдомих козацьких ватажкiв. До свята дiтям допомагають готуватися батьки. Вони разом готують козацькi страви (це один iз традицiйних конкурсiв). Учнi випускають стiннiвку про козацтво, готують художнi номери iз козацькими iнсценiвками. Друга частина заходу проходить у спортзалi -- це спортивнi змагання, естафети. "Козаки" змагаються у силi, спритностi, витривалостi. I, звiсно, перемогу отримує найсильнiший.
        Детальнiше...

 Вибори шкiльного парламенту у Червоноградськiй спецiалiзованiй школi № 8
    Передвиборча гонка охопила i Червоноградськi навчальнi заклади. У жовтнi вiдбулися вибори президента та Парламенту у Червоноградськiй спецiалiзованiй школi № 8.
    Кандидатами на пост президента зареєструвалося троє: Гавалко Павло (10-А клас), Котик Тетяна (11-А клас), Пущик Анна (11-В клас). Вiд початку навчального року у школi тривала передвиборча агiтацiя. Кандидати створили свої передвиборчi програми, проводили зустрiчi з учнями школи, дебати. Завершенням усього передвиборчого процесу вибори. Президентом за бiльшiстю голосiв було обрано Пущик Анну.
        Детальнiше...

 Iнтелектуальнi iгри у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 7
    6 жовтня у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 7 вiдбувся традицiйний фiлологiчний турнiр "Що? Де? Коли?", який пiдготувала та провела вчитель української мови та лiтератури Петришак Г. А. разом з незмiнною помiчницею - бабусею ученицi i випускницею школи, мiсцевою поетесою Надiєю Заблоцькою. Iнтелектуальна гра не лише вiдобразила знання юних соснiвчан з предмета, а й спонукала їх до читання, пошуку нової iнформацiї, знайомства з лiтературою рiдного краю.
        Детальнiше...

 Як ярмаркували у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 11
    У середу 17 жовтня, у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 11 вчитель 2-Б класу Чавс У.М. разом зi своїми учнями провела виховний захiд "Українська ярмарка". На свято були запрошенi батьки, вчителi та учнi 2-А, В класiв. Вони змогли побачити веселий продаж речей українських майстрiв, почути жартiвливi гуморески, вiдгадати цiкавi загадки. Вчителька ознайомила дiтей з традицiями ярмаркування українського народу, виховувала риси дбайливого господаря, фор-мувала бережливе ставлення до результатiв працi.
        Детальнiше...

 Червоноградська загальноосвiтня школа № 7 святкує 70 рiчницю УПА
    Ряд заходiв, спрямованих на святкування 70 рiчницi УПА, вiдбувся у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 7.
    Пiсля зустрiчi з отцем Iваном Цiнцiруком, який розповiв про роль Андрея Шептицького для УПА, учнi 5 - 10 класiв пройшли пiшою ходою по вулицi, на якiй розташована школа.
    14 жовтня бiля Хреста борцям за волю України у Соснiвцi учасники народознавчого факультативу, учнi 5 класу, разом iз заступником директора Касьяновою Наталiєю Йосипiвною провели лiтературно-музичну композицiю.
    Цiкаво i змiстовно пройшов фестиваль повстанської творчостi. 15 жовтня спiльно з учасниками i свiдками подiй 1942-1944 рокiв на захiдних землях п. Василем Фариною, Миколою Пелехом, Василем Годяком виконували учнi повстанськi та народнi пiснi.
        Детальнiше...

 Свято козацької слави у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 5
    11 жовтня у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 5 вiдбулося свято козацької слави, яке стало уже традицiйним напередоднi Дня школи. Учасники дiйства - учнi 5-8 класiв, батьки, вчителi.
    У рамках свята вiдбувся ряд заходiв: молебен, який проводив настоятель церкви Пресвятої Богородицi Владичицi України отець Володимир, козацьке коло, на яке прибув отаман Захiдноукраїнського куреня Прикарпатської сiчi Троцюк Володимир Борисович, спортивнi розваги, приготування i презентацiя козацьких страв, козацька вiкторина.
        Детальнiше...

 Свято краси i таланту у ЧНВК №10
    У понедiлок 15.10. 2012 р. у Червоноградському навчально-виховному комплексi №10 вiдбулося свято-конкурс "Панна Українська Осiнь - 2012" для учнiв 5-7 класiв. За титул "Панна Українська Осiнь - 2012" змагалися 8 учасниць у таких конкурсах: "Вiзитка", "Королiвська вбрання", "Талант", "Юна квiтникарка", "Сюрприз", "Група пiдтримки". За результатами всiх конкурсiв перемогу здобула учениця 6-А класу Кiнах Тетяна.
        Детальнiше...

 "Козацькому роду нема переводу"
    У п`ятницю 12.10.2012 р. в примiщеннi шкiльного спортзалу Червоноградського навчально-виховного комплексу №10 вiдбулося свято-конкурс "Козацькi забави -2012" для учнiв 6-7 класiв. За результатами конкурсiв ("Козацький перелiк", "Iсторiя козакiв", "Як козаки силою вихвалялись", "Стрибки в мiшках", "Пiднiми гирю", "Смачний кулiш") перемогу здобув курiнь 7-Б класу.
        Детальнiше...

 70 рокiв вiд дня створення Української Повстанської Армiї
    11.10.2012р. у Червоноградському навчально-виховному комплексi №10 у 11-х класах вiдбулася вiдкрита виховна година на тему: "Вони захищали свою батькiвщину" за участю станичного УПА у Червоноградi Принуди Андрiя Петровича та методиста IМЦО Костишин Наталiї Олексiївни.
        Детальнiше...

 День вчителя у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 12
    5 жовтня у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 12 панувала особливо святкова та урочиста атмосфера. Звучали щирi вiтання. пiснi ,жарти,танцi. Вiдбулось традицiйне свято-презентацiя талантiв одинадцятикласникiв з нагоди Дня вчителя. На свято були запрошенi всi вчителi школи ,дирекцiя. не забули i ветеранiв школи. Приємнi враження i хороший настрiй подарували випускники у цей день педагогам.
        Детальнiше...

 Зустрiч поколiнь у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 9
    1 жовтня, у День ветерана, учнi 11-х класiв Червоноградської загальноосвiтньої школи № 9 запросили на зустрiч учасницю партизанського руху в роки II Свiтової вiйни Лучинок О.М.. Уважно слухали учнi, бо розповiдь була зворушливою, емоцiйною. Не раз здригнувся голос у Ольги Миколаївни, коли згадувала про те, що довелося пережити їй, молодiй дiвчинi, у страшнi часи вiйни.
        Детальнiше...

 Зустрiч з червоноградською поетесою у червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 11
    9 жовтня у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi №11 вiдбулася зустрiч четвертокласникiв з мiсцевою поетесою Людмилою Ржегак, яку органiзувала шкiльний бiблiотекар Барнасюк С.Г.
    Людмила Антонiвна розповiла про себе, прочитала всiм присутнiм свої вiршi, якi написала недавно i готує до друку, а також подiлилася планами на майбутнє.
    Приємною несподiванкою для автора стало те, що учнi декламували напам'ять її вiршi та читали власнi.
    На закiнчення Людмила Ржегак побажала дiтям любити Україну, бути мужнiми i водночас нiжними та чуйними до поетичного слова.
        Детальнiше...

 "Панорама педагогiчних iдей"
    3 жовтня у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 4 вiдбувся незвичний урок для учнiв 11 класiв. Завдяки iнтерактивним технологiям та майстерностi вчителя - Цьони Михайла Романовича - одинадцятикласники ознайомилися iз цiкавою та корисною iнформацiєю з теми "Електричне коло". Вiдбувся урок в рамках шкiльного проекту "Панорама педагогiчних iдей"
        Детальнiше...

 Вивчають iсторiю рiдного краю учнi Червоноградської загальноосвiтньої школи № 1
    29 вересня здiйснили цiкаву пiзнавальну екскурсiю замками Львiвщини здiйснили учнi 7 - 8 класiв Червоноградської загальноосвiтньої школи № 1 (класнi керiвники6 Попик Галина Богданiвна, Джох Галина Iванiвна, Чекулаєва Галина Сергiївна та соцiальний педагог Крук Iрина Василiвна).
    Олеський, Золочiвський та Пiдгорецький замки не тiльки розповiли школярам свою цiкаву, а подлекуди й трагiчну, iсторiю а й вразили величчю та духом, який зберегли, незважаючи на всi складнi перiоди свого iснування.
        Детальнiше...

 Подорож у свiт професiйно-технiчної освiти
    2 жовтня дев'ятикласники Червоноградської загальноосвiтньої школи № 7 стали гостями одного iз закладiв професiйно-технiчної освiти - Червоноградського професiйного гiрничо-будiвельного лiцею.
    Школярi дiзналися багато цiкавої та корисної iнформацiї про iсторiю цього навчального закладу, про здобутки та перемоги. Окрiм того гостям запропонували ознайомитися iз особливостями професiй, спецiалiстiв з яких готують в лiцеї. Особливо зацiкавили старшокласникiв спецiальностi, пов'язанi iз роботою в закладах громадського харчування - кухар, бармен, кондитер - адже поспостерiгати за їх роботою можна безпосередньо на робочих мiсцях.
        Детальнiше...

 Подорож у царство книг здiйснили учнi Червоноградської загальноосвiтньої школи № 11
    У четвер 27 вересня вихованцi групи продовженого дня 2-4 класiв ЧЗШ I ступеня №11 разом з вихователем Кутняк Н.В., бiблiотекарем Барнасюк С.Г. i педагогом-органiзатором Прокопчук М.I. здiйснили екскурсiю в мiську бiблiотеку для дiтей. Там нас зустрiла заступник директора по роботi з дiтьми Дуда Надiя Степанiвна. Вона ознайомила учнiв з бiблiотечними виставками, розказала про правила користування абонементом, а також запропонувала оглянути комп'ютерний зал.
        Детальнiше...

 Пам'ятаємо минуле
    4 жовтня учнi Червоноградської загальноосвiтньої школи № 4 зустрiлися iз ветераном Другої свiтової вiйни Ольгою Миколаївною Лученок, яка у 40 роках минулого столiття воювала в одному iз партизанських загонiв, що дiяв на територiї Бiлорусi. Захоплююча i хвилююча розповiдь про боротьбу партизан проти загарбникiв, перемоги та втрати в роки вiйни не залишила байдужими школярiв
        Детальнiше...

 Святкують День мiста юнi соснiвчани
    30 вересня Соснiвка святкувало свiй 55 ювiлей. Долучилися до святкування i учнi Червоноградської загальноосвiтньої школи № 7. 24 вересня пройшла у закладi цiкава шкiльна лiнiйка, на якiй розповiдали про iсторiю створення мiста, вiдбулися в класних колективах зустрiчi з видатними соснiвчанами. Учнi 6 класу разом з класним керiвником Петришак Г.А. пiдготували святкове вiршоване привiтання, 5-11 класiв 28 вересня виклали святково-квiтковий рушничок , 4-11 класiв намалювали вiтальне панно. Запам'ятався соснiвчанам i мiський майданс та святковий концерт до якого долучилися юнi мешканцi мiста.
        Детальнiше...

 Рейд "Щоденник" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 9
    28 вересня дирекцiєю Червоноградської загальноосвiтньої школи № 9 спiльно з членами учнiвського самоврядування було проведено рейд перевiрки учнiвських щоденникiв серед учнiв 5-6 класiв. В ходi перевiрки було з'ясовано, чи систематично ведуться записи розкладу урокiв, домашнього завдання; чи класними керiвниками проводиться оцiнювання стану ведення щоденникiв та поведiнки учнiв; вчителями-предметниками виставляються поточнi оцiнки.
        Детальнiше...

 Спортивнi розваги у ДНЗ
    27 вересня у дошкiльному навчальному закладi № 12 весело та цiкаво пройшли спортивнi розваги "Ми веселi дошкiльнята". Учасниками стали вихованцi старших груп. Iнструктор з фiзкультури Людмила Василiвна Козловська використала нетрадицiйне спортивне обладнання, рухливi iгри, естафети.
        Детальнiше...

 Свято у дошкiльному навчальному закладi № 1
    27 вересня 2012 року на базi Дошкiльного навчального закладу №1 "Сонечко" вiдбулось засiдання "Клубу молодого вихователя", на якому були присутнi вихователi-початкiвцi дошкiльних навчальних закладiв мiста та ветерани дошкiльної справи ДНЗ№1.
    У святковiй програмi взяли участь вихованцi, батьки та педагоги дошкiльного навчального закладу №1, якi пiдготували святкову програму та вiтання педагогiчним працiвникам.
        Детальнiше...

 Шкiльнi бiблiотекарi святкують професiйне свято
    27 вересня Червоноградська загальноосвiтня школа № 14 зустрiчала гостей - бiблiотекарiв шкiльних бiблiотек навчальних закладiв Червонограда.
    Вiтальнi плакати, знайомство зi школою, святковий концерт, екскурсiя в шкiльному музеї - святкова програма заходу. Учасниками шкiльного свята до Дня бiблiотекаря стали найкращi колективи мiста "Червона рута"(керiвник I. Дуванова), "Кольоровi парасольки" (керiвник I. Федонюк).
        Детальнiше...

 День дошкiльника у дошкiльному навчальному закладi № 4
    27 вересня у дошкiльному навчальному закладi №4 "Калинонька" вiдзначали День дошкiльника.
    Маленькi вихованцi привiтали колектив квiтами, вiршами, пiснями, таночками . У рамках свята пройшли веселi iгри, розваги, цiкавi заняття, спортивнi змагання мiж вихованцями старших груп.
        Детальнiше...

 Святкують наймолодшi червоноградцi
    26 вересня 2012 року святково у дошкiльному навчальному закладi № 9 ВП шахти "Межирiчанська" вперше вiдзначили Всеукраїнський День Дошкiлля. До колективу дошкiльного закладу, вихованцiв та батькiв зi словами вiтань звернулися завiдувач Наталiя Володимирiвна Мастикаш та вихователь-методист Наталiя Валерiївна Дмитрук. Усiх працiвникiв привiтали святковим концертом маленькi вихованцi. Сподiваємось, що День Дошкiлля буде й надалi улюбленим святом для всiх, хто вiрить у краще майбутнє дошкiльної освiти.
        Детальнiше...

 "Нiка" в гостях у школярiв Червоноградської загальноосвiтньої школи №9
    17 вересня гостями Червоноградської загальноосвiтньої школи № 9 стали члени Червоноградської мiської громадської органiзацiї неповносправної молодi "Нiка".
    Учнi школи мали нагоду переглянути концертну програму та виставу "Незвичайний ярмарок". Враженi талантом, майстернiстю, силою волi неповносправної молодi, учнi аплодували артистам iз захопленням.
    Ця зустрiч була не першою, адже спiвпраця навчального закладу iз органiзацiєю триває уже кiлька рокiв. Подiбнi заходи допомагають нам стати толерантнiшими, уважнiшими до потреб iнших, задуматись над сенсом свого життя.
        Детальнiше...

 Сходження на гору Макiвка
    18-20 вересня команда учнiв Червоноградської загальноосвiтньої школи № 4 взяла участь у щорiчному сходження учнiвської молодi на гору Макiвку, де в 1999роцi був вiдкритий меморiальний комплекс на честь Українських Сiчових Стрiльцiв. Цьогорiч сходження було приурочене до 120 рiччя Олени Степанiв-Дашкевич - хорунжої УСС.
    Перемогу (III мiсце) у конкурсi на кращу авторську поезiю про Олену Степанiв-Дашкевич здобула Яна Ходачук. Окрiм нагород учасники сходження ще отримали безлiч незабутнiх вражень i задоволення вiд Карпатських краєвидiв i чистого гiрського повiтря.
        Детальнiше...

 Олiмпiйський тиждень у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi №5
    У рамках тижня, присвяченого олiмпiйському руху, в ЧЗШ №5 вiдбулося ряд цiкавих, змiстовних заходiв.
    Юних спортсменiв (учнiв 9-11-х класiв), вчителiв, батькiв зорганiзував учитель фiзкультури Заяць Вiталiй Васильович.
    Учасники спортивного дiйства пройшли випробування на силу рук. Найсильнiшим i най витривалiшим виявився учень 11 класу Володимир Баландюк.
    Особливо захоплюючою була товариська зустрiч iз футболу (збiрна учнiв - збiрна вчителiв), переможцями якої стали учнi.
    Старшокласники стали учасниками першостi школи iз настiльного тенiсу. Перемогу здобув учень 9-А класу Богдан Андрущак.
        Детальнiше...

 День спортовця у Соснiвцi
    8 вересня школярi навчальних закладiв Соснiвки - учнi 5-6 класiв взяли участь у заходах, приурочених Дню спортовця. Цiкавим та змiстовним став цей день для юних соснi чан, якi разом iз класними керiвниками, батьками, друзями, родичами стали учасниками спортивних дiйств. До пробiгу вулицями Соснiвки долучилися i представники мiської влади. Юнi соснiвчани захопилися спортивним флеш-мобом та боролися за звання найспритнiших та найвитривалiших у спортивнiй естафетi.
        Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.50 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради