На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.3 >>Вниз >>На кiнець
 Проведено обласнi зональнi змагань з футболу серед учнiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв
    02.03.2019 на базi ДЮСШ № 1 було проведено обласнi зональнi змагань з футболу серед учнiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв "Шкiльна футзальна лiга України".Мiсця серед переможцiв розподiлились таким чином
    I - м. Червоноград
    II - Сокальський р-н (с. Сiлець)
    Командi переможцiв бажаємо успiху та перемоги.
    Опублiковано 04.03.2019
    Детальнiше...

 "Як парость виноградної лози, плекайте мову" у ЧЗШ I ст. №11
    З нагоди вiдзначення Мiжнародного дня рiдної мови 26 лютого вчитель Грабовська Любов Ярославiвна провела конкурс мiж учнями третiх класiв на тему: "Як парость виноградної лози, плекайте мову".
    Учасники виконували рiзноманiтнi складнi завдання, розгадували ребуси i кросворди. Завдяки конкурсу школярi поглибили знання з рiдної мови.
    Вболiвальники теж виконували веселi, цiкавi завдання.
    Заступник директора школи Оксана Володимирiвна Пянило нагородила переможцiв грамотами.
    Опублiковано 01.03.2019
    Детальнiше...

 "Я здоров'я збережу, сам собi допоможу" у ЧЗШ I ст. №11
    22 лютого вчитель Занько Марiя Мирославiвна мiж учнями 4-В класу провела конкурс "Я здоров'я збережу, сам собi допоможу". Дiти об'єднались у команди "Вiтамiни", "Спортивнi дiячi", "Мурашки здоров'я", самостiйно готували назви команд, девiзи, малювали плакати.
    Школярi розгадували кросворди, ребуси, вгадували малюнок, що був на спинi, вiдповiдали на питання вчителя. Веселим та цiкавим було змагання "Збери букви". Змагаючись дiти пригадали як дбати про здоров'я. Переможцi конкурсу були нагородженi грамотами, якi вручила директор школи Красiльчук Богдана Ярославiвна.
    Опублiковано 01.03.2019
    Детальнiше...

 "Тато, мама, я - спортивна сiм'я"
    Дякуємо сiм'ям Барни Богдана, учня 3-В класу, Котяя Максима, учня 2-Б класу за участь у мiських змаганнях "Тато, мама, я - спортивна сiм'я".
    Ви продемонструвати свою спритнiсть, кмiтливiсть, наполегливiсть, витривалiсть, дружнi вiдносини один з одним, командну єднiсть.
    Вiтаємо!!! Ви завзято змагалися за честь нашої школи!
    Опублiковано 01.03.2019
    Детальнiше...

 "Ми однокласники" у ЧЗШ I ст. №11
    19 лютого у 1-А класi вчителем Благутою Наталiєю Iванiвною було проведено виховний захiд "Ми однокласники". Невимушена атмосфера панувала у залi: дiти декламували вiршi, розiгрували сценки, спiвали пiснi.
    Свої артистичнi здiбностi учнi проявили у iнсценiзацiї казки "Колобок" (на сучасний лад). На свято до першокласникiв завiтали казковi герої, якi пiдняли настрiй не тiльки учням, а й усiм присутнiм.
    На закiнчення свята директор школи Красiльчук Богдана Ярославiвна подякувала батькам першокласникiв за виховання дiтей, а учням - за участь у святi та побажала успiхiв у навчаннi.
    Опублiковано 01.03.2019
    Детальнiше...

 Мiжнародний день рiдної мови у ЧЗШ I ст. №11
    21 лютого у школi вiдзначили Мiжнародний день рiдної мови. Учнi 4 - Б та 4 - В класу на уроцi "Я у свiтi " пiдготували плакати "Моя рiдна мова", якими прикрасили коридори школи.
    Вчителi разом iз своїми учнями розучили вiршi , пiснi про нашу рiдну мову. У школi було оформлено фото зону, де всi бажаючi мали можливiсть сфотографуватися. Знову у школi запрацював "вiдкритий мiкрофон" у актовiй залi. Дiти спiвали, читали вiршi про мову, прославляли нашу рiдну Україну. Завершилося свято спiльним виконанням пiснi "Мова єднання". Бережiмо i шануймо рiдну мову!
    Опублiковано 01.03.2019
    Детальнiше...

 "Зиму проводжаєм, весну-красну зустрiчаєм" у ЧЗШ I ст. №11
    Настання весни нашi предки вважали справжнiм святом та урочисто вiдзначали її прихiд.
    Ось i у 2-А класi (вчитель Клим'юк Вiталiя Михайлiвна), останнього зимового дня, учнi проводжали Зиму, а закликали у гостi Весну веселили вiршами, пiснями, танцями.
    А ще другокласники розказували безлiч народних прикметi обрядiв, пов'язаних з християнським свято Стрiтення.
    Яскравi та святковi костюми учнiв додали ще бiльшого настрою глядачам.
    Опублiковано 01.03.2019
    Детальнiше...

 "Заряджаємось!" у ЧЗШ I ст. №11
    Коли душа i серце так прагнуть весни, щирих посмiшок, теплоти взаємин i трохи романтики, то немає нiчого неможливого для нашого творчого колективу. Цiлий сплеск позитивних емоцiй, вилитих у чарiвних мелодiях, створених колективно на дитячих музичних iнструментах. Це варто було не тiльки бачити, а й чути! Дякуємо за iдею Львiвському лiцею 66 i панi Лiлi Фещук.
    Опублiковано 01.03.2019
    Детальнiше...

 Весна у ЧЗШ I ст. №11
    Сьогоднi 1 березня у нашiй школi свято. До нас завiтала дзвiнкоголоса, квiтуча красуня Весна. Вона постукала у наше вiконце теплими променями сонця, дзвiнким спiвом птахiв i ароматом квiтiв. Тепло i свiтло стало на душi i в серцi в кожного.
    Дiти радiли зустрiчi з Весною. Залюбки називали ознаки весни, вiдгадували загадки про першi веснянi квiти, про птахiв, якi повертаються в рiднi краї. Разом iз Веснонькою водили хороводи i танцювали на веселiй перервi.
    Опублiковано 01.03.2019
    Детальнiше...

 "Веселковий тиждень" у ЧЗШ I ст. №11
    Кiнець зимового перiоду i приходу весни, коли ще навкруг сiро i непривiтно, а хочеться яскравих барвiв, у нашiй школi кожен день тижня зафарбувався у кольори веселки.
    Кольори змiнюють наш настрiй i внутрiшнiй стан, заспокоюють i змушують дiяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Ентузiазм та творчий пiдхiд колективу нашої школи допомогли зробити цей тиждень справжнiм святом як для дiтей, так i для дорослих. Кожен день "Веселкового тижня" пройшов на високому емоцiйному пiдйомi. Учнi та вчителi приходили в школу в одязi кольорiв веселки. Кожен день був присвячений певному кольору.
    Опублiковано 01.03.2019
    Детальнiше...

 "Борцям за волю України" учнi ЧЗШ I ст. №11
    20 лютого учнi 4-В класу з класним керiвником Занько Марiєю Мирославiвною бiля меморiалу "Борцям за волю України" запалили свiчку пам'ятi i вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотнi.
    Опублiковано 01.03.2019
    Детальнiше...

 "Puzzle - 2019" у ЧЗШ I ст. №11
    20 лютого 2019 року в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня № 11 була проведена Всеукраїнська гра з англiйської мови "Puzzle - 2019". 45 учнiв (26 четвертокласникiв та 19 третьокласникiв) мали нагоду позмагатися за звання Всеукраїнського та регiонального переможця.
    Змiст Гри складають завдання з англiйської мови, лiтератури та країнознавства (культури), якi потребують певної ерудицiї, кмiтливостi, уважностi, зосередження й, безумовно, почуття гумору, адже вони зорiєнтованi не тiльки на механiчне заучування правил, скiльки на логiчне мислення.
    Опублiковано 01.03.2019
    Детальнiше...

 Обговорено питання про небезпеки вiд захоплення електронними сигаретами
    Сьогоднi пiд час наради лiдерiв шкiльного учнiвського самоврядування серед iншого обговорено i питання про небезпеки вiд захоплення електронними сигаретами. Головний спецiалiст вiддiлу освiти Галина Лобащук спiльно з учнями визначили суспiльнi i медичнi небезпеки вiд вейпiв. А керiвник ювенальної превенцiї Iрина Панасюк наголосила на правовiй вiдповiдальностi за курiння (у тому числi й електронних сигарет) у громадських мiсцях,а також вiдповiла на питання школярiв.
    Опублiковано 28.02.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар-практикум вчителiв образотворчого мистецтва та мистецтва
    27 листопада 2019 року у ЧЗШ№12 вiдбувся семiнар-практикум вчителiв образотворчого мистецтва та мистецтва на тему: "Сучасний пiдхiд до формування компетентностей учнiв засобами мистецтва". Учасники семiнару ознайомилися з iсторiєю української геральдики, яка красномовно нагадує нам про багате минуле, традицiї, котрi пережили вiки, а стилiзованi елементи розкривають реальнi подiї та явища, що доносять до нас у символiчнiй формi вiдомостi з минулого України. У практичнiй частинi семiнару, учнi 8-х класiв презентували родиннi герби, а учителi практично застосували свої знання при створеннi гербу школи.
    Опублiковано 28.02.2019
    Детальнiше...

 Iнформацiя про семiнар учителiв української мови та зарубiжної лiтератури 27.02. у ЧЗШ № 1
    27 лютого на базi ЧЗШ №1 вiдбувся семiнар учителiв української мови i лiтератури та зарубiжної лiтератури на тему "Формування читацьких компетентностей в умовах особистiсно зорiєнтованого навчання".
    У теоретичному блоцi навчання педагоги обговорювали структуру уроку за технологiєю ОЗОН, роль органiзацiйно - дiяльнiсних умiнь учнiв у вихованнi компетентного читача, а в практичнiй частинi семiнару мали спiлкування з письменником-iнтелектуалом, перекладачем Андрiєм Содоморою та письменником i видавцем Василем Габором.
    Опублiковано 28.02.2019
    Детальнiше...

 Проводився конкурс "Тато, мама, я - спортивна сiм'я"
    На виконання розпорядження мiського голови та з метою популяризацiї здорового способу життя 27 лютого 2019 року на базi ДЮСШ №1 проводився конкурс "Тато, мама, я - спортивна сiм'я". У конкурсi взяло участь 19 сiмей, серед яких 11 сiмей з дiвчатками та 8 сiмей з хлопчиками.
    У нелегкiй боротьбi мiсця розподiлились так:
    Сiм'ї з дiвчатками:
    Iмiсце - сiм'я Смеречанських (ЧЗШ №5);
    Опублiковано 28.02.2019
    Детальнiше...

 У ходi вiзиту на Львiвщину дружина Президента Марина Порошенко вiдкрила Червоноградський iнклюзивно-ресурсний центр
    Iнклюзивно-ресурсний центр розрахований для дiтей вiком вiд 2 до 18 рокiв. Центр вiдкрито для забезпечення прав дiтей з особливими освiтнiми потребами.
    Новостворений IРЦ розташований у примiщеннi ЗДО № 13. У закладi створено комфортнi умови для навчання та виховання дiтей з особливими освiтнiми потребами: кiмнати облаштовано новими меблями, необхiдною технiкою та корекцiйним обладнанням.
    Серед фахiвцiв центру - вчитель лiкувальної фiзкультури, практичний психолог, вчитель-логопед, вчитель-дефектолог. Вони проводитимуть корекцiйно-розвитковi заняття з дiтьми, складатимуть та за потреби коригуватимуть для них iндивiдуальнi програми розвитку. Маючи висновок фахiвцiв IРЦ дитина зможе навчатися у iнклюзивному або спецiальному класi звичайної школи.
    Опублiковано 28.02.2019
    Детальнiше...

 Чемпiонат мiста з волейболу серед дiвчат
    25 лютого 2019 року на базi ЧСШ №8 проводився чемпiонат мiста з волейболу серед дiвчат. У нелегкiй боротьбу мiсця розподiлились таким чином:
    Iмiсце - ЧЗШ №1, вчитель фiзичної культури Мишок К.Р.;
    IIмiсце - ЧНВК №3, вчителi фiзичної культури Мишок Т.П., Корнова Т.П,;
    III мiсце - Гiмназiя, вчителi фiзичної культури Гулавська I.В., Середоха Б.Р.
    Наше мiсто Червоноград на обласних змаганнях буде представляти команда ЧЗШ №1. Бажаємо їм успiху i перемоги!
    Опублiковано 27.02.2019
    Детальнiше...

 Майстер-клас для вчителiв математики
    Iнтернет практично полонив наше життя. Сьогоднi для розвитку iнтересу дiтей до навчання на уроцi недостатньо лише особистiсних якостей вчителя, необхiдно створювати i новi технiчнi умови навчання. Саме такий пiдхiд до уроку продемонструвала для вчителiв математики ЗЗСО мiста Чуприна Оксана Василiвна.
    21 лютого 2019 року вчитель математики Червоноградської загальноосвiтньої школи № 9 Чуприна О. В. провела майстер-клас на тему "Використання iнтернет-ресурсiв в роботi вчителя математики (Kahoot, LearningApps, Google Форми)". Пiд час майстер-класу показала використання мобiльних пристроїв в навчальному процесi для перевiрки знань онлайн за допомогою додатку Kahoot, виконання iнтерактивних вправ у LearningApps та створення онлайн опитувань за допомогою iнтернет-ресурсу - Google Форми.
    Опублiковано 25.02.2019
    Детальнiше...

 Вартiсть утримання одного учня в ЗНЗ м. Червонограда за 2018р.
    
    Опублiковано 25.02.2019
    Детальнiше...

 Семiнар заступникiв директорiв ЗЗСО м.Червонограда
    20 лютого Червоноградською загальноосвiтньою школою I ступеня № 11 (директор - Богдана Ярославiвна Красiльчук, заступник директора - Оксана Володимирiвна Пянило) було органiзовано семiнар-практикум "Iнновацiйна дiяльнiсть освiтнього закладу в умовах реформування системи освiти" для заступникiв директорiв закладiв загальної середньої освiти Червонограда, Соснiвки та Гiрника.
    Семiнар вiдбувся на базi лiцею № 66 м. Львова, яким натхненно керує панi Лiля Фещук.Вже з порогу лiцею, де особисто зустрiла учасникiв заходупанi директор, i до останньої митi прощання на тому ж порозi, усi учасники зустрiчi мали посмiшки на обличчi, щирiсть i простоту вiдносин, приємнiсть спiлкування i сам позитив!
    Опублiковано 25.02.2019
    Детальнiше...

 Флешмоб патрiотичної лiтератури "Подаруй дитинi книгу" у ЗЗСО м. Червонограда
    Виховання свiдомого громадянина, патрiота, набуття молоддю соцiального досвiду, високої культури мiжнацiональних взаємин, формування у молодi потреби та умiння жити в громадському суспiльствi, духовностi та фiзичної досконалостi, моральної, художньо-естетичної культури - такi завдання патрiотичного виховання ставлять у закладах загальної середньої освiти мiст Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник серед учнiв.
    Патрiотичне виховання в школах спрямовується на залучення учнiв до глибинних пластiв нацiональної культури i духовностi, формування у дiтей та молодi нацiональних свiтоглядних позицiй, iдей, поглядiв i переконань на основi цiнностей вiтчизняної та свiтової культури. Тому, в ЗЗСО мiст Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник, серед учнiв проведено флешмоб "Подаруй патрiотичну книгу дитинi".
    Опублiковано 22.02.2019
    Детальнiше...

 Майстер-клас для молодих вихователiв Червоноградських закладiв дошкiльної освiти
    21 лютого, в Мiжнародний день рiдної мови, у закладах дошкiльної освiти мiст Червонограда, Соснiвки, смт. Гiрник вiдбуваються святкування, вiдкритi заняття, приуроченi цiй знаменнiй датi.
    На базi ЗДО № 19 (Кожуховська Надiя Володимирiвна, директор; Жигайло Мар'яна Богданiвна, вихователь-методист) проведено вiдкритий мiський майстер-клас для молодих вихователiв усiх закладiв дошкiльної освiти на тему: "Iнтерактивнi технологiї формування комунiкативної компетенцiї дiтей дошкiльного вiку".
    Опублiковано 22.02.2019
    Детальнiше...

 Майстер - клас на тему "Шляхи формування комунiкативних компетентностей через використання традицiйних та iнновацiйних методiв навчання"
    20 лютого 2019 року Коваленко Надiя Теофiлiївна, учитель початкових класiв ЧЗШ № 5, провела майстер - клас на тему "Шляхи формування комунiкативних компетентностей через використання традицiйних та iнновацiйних методiв навчання". Педагог з багаторiчним стажем, майстер своєї справи, Коваленко Н.Т. презентувала свiй досвiд роботи з даної методичної проблеми та надала кориснi рекомендацiї своїм колегам - учителям початкових класiв ЗЗСО мiста, щодо розвитку мовленнєвої компетенцiї молодших школярiв. Методичний дiалог, до якого запросила методист IМЦО Перець Н.М., зацiкавив присутнiх не тiльки своєю актуальнiстю, а й практичними шляхами та порадами розвязання проблем та труднощiв, що виникають при формуваннi комунiкативних компетентностей молодших школярiв.
    Опублiковано 22.02.2019
    Детальнiше...

 Святковий захiд "Мова рiдна, слово рiдне"
    "Кожна людина, яка поважає себе, країну, мову, не буде калiчити своєї мови, бо вихована людина говорить грамотно i красиво навiть про найбуденнiшi речi, бо мова не дiлиться на святкову i буденну", - саме такими словами розпачала класний керiвник III гiмназiйного класу Вегера А. В. святковий захiд "Мова рiдна, слово рiдне" , який вiдбувся у четвер, 21 лютого. У цей день уся спiльнота вiдзначає Мiжнародний день рiдної мови. Для учнiв 7-8 класiв гiмназисти розповiдали про iсторiю та розвиток рiдної мови, майстерно декламували вiршi, виконували пiснi, провели вiкторину "Чистота i багатство рiдної мови".
    Опублiковано 21.02.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулося вiдкриття експозицiї, присвяченої нашому Герою, загиблому захиснику Батькiвщини, Луговськиому Юрiю -"Баррету"
    21 лютого в музеї декоративно-прикладного мистецтва ЧНВК №13 вiдбулося вiдкриття експозицiї, присвяченої нашому Герою, загиблому захиснику Батькiвщини, Луговськиому Юрiю -"Баррету".
    Народження: 5 червня 1994 р., м. Червоноград, Львiвська область.
    Сержант!Старший iнструктор (командир вiддiлення)!
    Окремий загiн спецiального призначення "Азов", Схiдне ОТО НГУ !
    Загинув 9 березня 2018 р. у снайперськiй дуелi в околицях с. Водяне на Приморському напрямку,
    Опублiковано 21.02.2019
    Детальнiше...

 Проведено майстер-класи вчителями трудового навчання
    20.02.2019 року у Червоноградському НВК № 13 проведено майстер-класи вчителями трудового навчання: Ясеницький Р.О. "Види з'єднань деталей", Матiйкiв О.С. "Українська народна iграшка". Вчителi використовували iнтерактивнi методи навчання, метод-проектiв. На уроцi використовувалась мультимедiйна технiка. Практичнi роботи учнiв були спрямованi на виготовлення української народної iграшки та динамiчної iграшки з елементами з'єднання.
    Опублiковано 20.02.2019
    Детальнiше...

 Команда ЧНВК №3 взяла участь в обласних змаганнях з футболу у м. Львовi
    16 лютого 2019 року команда ЧНВК №3 взяла участь в обласних змаганнях з футболу у м. Львовi на базi спортивного комплексу "Iнтерспорт" за концепцiєю "Спорт заради розвитку" задля превенцiї "Кубок довiри" з представниками правоохоронних органiв.
    Органiзаторами даного заходу є представництво Дитячого фонду ООН (ЮНIСЕФ) в Українi, Благодiйний фонд "Розвиток футболу в Українi".
    Партнери: Нацiональна полiцiя України, Федерацiя футболу України.
    Опублiковано 19.02.2019
    Детальнiше...

 Iнструктивно-методична нарада вихователiв-методистiв ЗДО мiста Червонограда
    12.02.2019 на базi ЧНВК № 10 вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти вiдбулася iнструктивно-методична нарада вихователiв-методистiв ЗДО мiста на тему "Органiзацiя освiтньої та науково-методичної дiяльностi в ЗДО за допомогою Еxcel-таблиць" яку органiзувала Закус Галина Василiвна, методист IМЦО.
    Ознайомив та провiв практичну роботу щодо використання excel-таблиць Володимир Ярославович Рiзник, методист IМЦО.
    У ходi роботи розглядалися питання щодо забезпечення вихователiв-методистiв комунiкативними iнструментами для розвитку електронного сервiсу.
    Опублiковано 15.02.2019
    Детальнiше...

 Обласний освiтянський семiнар методистiв з дошкiльної освiти
    13 лютого 2019 року на базi ЗДО № 13 м. Самбора (Хом'як Надiя Миколаївна, директор) вiдбувся обласний семiнар методистiв рай (мiськ) методкабiнетiв з дошкiльної освiти "Педагогiка партнерства ЗДО в контекстi становлення Нової української школи", який органiзувала Бiлан Олександра Iванiвна, доцент кафедри педагогiка ЛОIППО.
    Пiд час семiнару педагоги закладу показали активнi форми роботи з батьками, новi методи впровадженi в навчання дошкiльнят старших груп, провели майстер-класи з учасниками i вихованцями.
    Опублiковано 15.02.2019
    Детальнiше...

 "Цифровий дивограй" у ЧЗШ I ст. №11
    30 сiчня 2019 року учнi 2-Б класу та їх батьки взяли участь у математичному квестi "Цифровий дивограй", який пiдготувала i провела Куровець Снiжана Валерiївна.
    Пiсля подiлу класу на команди учасники отримали маршрут квестової зони, на якому були позначенi зупинки, де на них чекали цiкавi та пiзнавальнi завдання.
    Пiд час проходження квесту учнi показали вмiння дiяти у командi задля досягнення спiльної мети. Були цiкаво спостерiгати з якою цiкавiстю та ентузiазмом учнi та їх батьки виконують завдання, з якою енергiєю вони поспiшають до наступної станцiї.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Урок з практичними навичками у ЧЗШ I ст. №11
    30 сiчня у 1-В класi був проведений урок навчання грамоти з практичними навиками, який пiдготували i провели вчителi початкових класiв Майдюк Вiталiя Богданiвна та Прокопчук Марiя Iванiвна.
    Пiд час уроку дiти закрiплювали знання про букви Б, б ("бе") та її звукове значення, формували навички читання, розвивали усне мовлення. Закiнчився урок приготуванням бутербродiв. Дiти вчилися готувати бутерброди, ознайомилися зi способами їх оформлення, iз загальними правилами сервiрування бутербродного столу. Цей урок сприяв виховуванню бережливого ставлення до хлiба, як ознаку культури людини та запоруки її добробуту.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 "Про дитячий булiнг" для дiтей ЧЗШ I ст. №11
    31 сiчня 2019 року у ЧЗШ I ст. №11 до третьокласникiв завiтав студент- консультант юридичної клiнiки "Pro Bono" Нацiонального унiверситету "Острозька академiя" Олег Мусiй, який в доступнiй формi розповiв про дитячий булiнг, причини його виникнення, способи подолання та вiдповiдальнiсть за неадекватнi дiї.
    У формi дiалогу дiти зробили висновок, що краще вирiшувати конфлiктнi ситуацiї в толерантнiй формi.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 "Попередження насильства та булiнгу в школi" у ЧЗШ I ст. №11
    З метою здiйснення правоосвiтньої роботи, запобiгання дитячому насиллю, виховання у дiтей почуття толерантностi, небайдужостi до чужого горя у ЧЗШ I ст. №11 для учнiв 3-А та 4-В класiв протягом тижня вiдбулися виховнi години з елементами тренiнгу "Попередження насильства та булiнгу в школi", "Стоп булiнг" , якi провела практичний психолог Притулка Галина Василiвна.
    Дiти виконували вправи "Самопрезентацiя" "Асоцiацiя Булiнг", "Вiтер дме на :", "Словесний автопортрет", "Скринька безпеки", якi сприяли вирiшенню конфлiктних ситуацiй.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Окроплення водою, освяченою на Водохреща у ЧЗШ I ст. №11
    28 сiчня ми радо приймали у своїй шкiльнiй оселi нашого духовного наставника - отця Iвана Макуха, який прийшов iз йорданською водою для благословення та освячення школи.
    Вiн побажав усiм присутнiм, щоб Божа благодать була з нами у цьому 2019 роцi. Також звертався до учнiв кожного класу зi щирими словами-проханнями добре вчитися, гiдно поводитися, любити рiдну Україну, батькiв, народ. Дiти з великою радiстю, увагою та дитячою любов'ю зустрiчали отця.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 "Нумо, хлопцi!" у ЧЗШ I ст. №11 (2-А)
    30 сiчня у 2-А класi вiдбулися конкурс-змагання "Нумо, хлопцi!", якi пiдготувала i провела класний керiвник Клим'юк Вiталiя Михайлiвна.
    Усiх хлопцiв було об'єднано у двi команди "Блискавка" i "Лiдери". Для учасникiв були пiдiбранi iнтелектуальнi та руховi конкурси. Усi завдання були спрямованi на розвиток логiчного мислення i рухових якостей: швидкостi, спритностi, сили; на формування колективу, взаємодопомоги i дружби.
    Пiсля змагань команди були нагородженi грамотами, якi вручила директор школи Богдана Ярославiвна Красiльчук. Та, головне - яскравi, незабутнi емоцiї, азарт i дух змагальностi, щирих вболiвань з боку дiвчаток i батькiв, що ще надовго збережуться у пам'ятi.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Математична вiкторина "Найрозумнiший" у ЧЗШ I ст. №11
    В рамках тижня математики Костюк Алiна Володимирiвна 1 лютого провела математичну вiкторину "Найрозумнiший". Участь брали команди 3-х класiв "Знайки", "Пiзнайко" i "Ерудити".
    Завдання вiкторини були надзвичайно цiкавими та рiзноманiтними. Кожна команда могла проявити свою кмiтливiсть, спритнiсть та винахiдливiсть. Вболiвальники теж частково були задiянi у змаганнях та щиро вболiвали за своїх однокласникiв.
    Команди усiма силами боролись за перемогу, та отримали звання "Найрозумнiший" гравцi команди "Ерудити" 3-В класу.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 "Математичнi вузлики" у ЧЗШ I ст. №11 (3-Б)
    30 сiчня класний керiвник Гануляк Галина Степанiвна провела у 3-Б класi вiкторину "Математичнi вузлики".
    Учнi були подiленi на 3 команди. Вони розв'язували приклади, кросворди i ребуси, складали з сiрникiв головоломки, розiгрували сценки. Дiти довели, що не тiльки гарно вчаться, а й умiють цiкаво i весело змагатися.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Екскурсiя у музей Червоноградської загальноосвiтньої школи I ступеня №11
    13 лютого до нашої школи завiтали учнi 4-А класу ЧНВК № 10 з вчителькою Корчук Любов'ю Iванiвною. Гостi побували у шкiльному музеї "Українська свiтлиця".
    Екскурсiю провела Притулка Вiталiя, учениця 4-Б класу нашої школи. Дiти iз задоволенням розглядали старовинний нацiональний одяг, вишитi рушники, предмети побуту, якими користувалися люди у давнину. Особливо дiтям сподобалася металева праска з вуглинками всерединi.
    Вивчаймо нашу iсторiю, бережiмо традицiї українського народу.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Екскурсiя у музей "Сокальщина" учнiв ЧЗШ I ст. №11
    25 сiчня 2019 року учнi 1-Б класу (вчитель Пташкограй Олександра Михайлiвна) вiдвiдали iсторико-краєзнавчий музей "Сокальщина", що у мiстi Сокаль. У музеї зiбрано i виставлено для показу старовиннi ялинковi прикраси та iграшки.
    З легенди дiзналися, чому саме деревця ялинки встановлюють в українських оселях i що найпершими прикрасами були яблука, горiшки, цукерки. Дiти з цiкавiстю розглядали склянi iграшки рiзноманiтних форм: кульки, бурульки, шишки, грибочки тощо. Але особливу увагу привернули iграшки, виготовленi з соломи, тканини, шишок, паперу.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

 Екскурсiя у музей Iсторiї та релiгiї учнiв ЧЗШ I ст. №11
    1 лютого 2019 року учнi 4-Б класу (вчитель Чавс Уляна Миколаївна) вiдвiдали музей Iсторiї та релiгiї - замок Потоцьких, що у мiстi Червоноград. Учнi дiзналися, що великою популярнiстю користується палац Потоцьких у Львовi. Однак, справжнiм родинним гнiздечком цього, мабуть, найвiдомiшого польського шляхетського роду, був палац не у Львовi, а у їх власному мiстечку Кристинополi, тепер ми його знаємо пiд назвою Червоноград.
    Опублiковано 14.02.2019
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.3 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради