На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Вiдбувся семiнар для учителiв хiмiї
    18.04.2019 вiдбувся семiнар для учителiв хiмiї на тему "Компетентiсний пiдхiд при вивченi хiмiї".
    В рамках семiнару вчителi вiдвiдали школу вiльних та небайдужих, де ознайомилися з методами та пiдходами до навчання. Пiд час семiнару учасникiв ознайомили з лабораторiями органiчного синтезу ЛНУ iменi Iвана Франка та використанням сучасних комп'ютерних технологiй при вивченнi хiмiї.
    Опублiковано 19.04.2019
    Детальнiше...

 Показовий день цивiльного захисту в ЗДО я/с № 10 м. Червонограда
    17 квiтня 2019 року колектив закладу дошкiльної освiти я/с № 10 приймав начальникiв цивiльного захисту закладiв дошкiльної освiти мiст Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник.
    Пiд час вiдкритого заходу до Дня цивiльного захисту продемонстровано заняття-квест у виконаннi дiтей старшої групи "Спритнi та обержнi", яке пiдготували та продемонстрували Бучинська Тетяна Михайлiвна, вихователь-методист i Кулик Олена Ярославiвна, iнструктор з фiзичної культури ЗДО № 10. У iгровiй формi походу до супермаркету, парку дошкiльнята продемонстрували свої знання з безпеки дитини у рiзноманiтних ситуацiях, правила поведiнки в примiщеннi, на вулицi, парку, поводження в екстерних ситуацiях тощо.
    Опублiковано 19.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулися обласнi змагання серед учнiв ЗЗСО допризовної молодi
    18.04.2019 в м. Миколаєвi за програмою ХХVIII спортивних iгор школярiв Львiвщини вiдбулися обласнi змагання серед учнiв ЗЗСО допризовної молодi.
    Збiрна команда м. Червонограда посiла III командне мiсце.
     3 iндивiдуальнi I мiсця з плавання здобули учнi Мончiн Вiктор (ЧСШ № 8), Шевчук Валентин (ЧНВК № 10), Топiльницький Олександр (ЧЗШ № 12) , а також одне iндивiдуальне I мiсце з пiдтягування на перекладенi виборов Топiльницький Олександр (ЧЗШ № 12).
    Опублiковано 18.04.2019
    Детальнiше...

 Нарада вихователiв-методистiв закладiв дошкiльної освiти
    11 квiтня 2019 року на базi закладу дошкiльної освiти № 13 вiдбулася нарада вихователiв - методистiв ЗДО.
    До порядку денного були включенi питання про освiтню програму ЗДО, як єдиного комплексу освiтнiх компонентiв, визначених Базовим компонентом дошкiльної освiти,про пiдсумками атестацiї педагогiчних працiвникiв закладiв дошкiльної освiти у 2019 роцi та науково-методичне забезпечення освiтнього процесу у 2019-2020 н.р.
    У нарадi взяли участь спецiалiст вiддiлу освiти Iрина Поручинська та методист IМЦО Галина Закус.
    Опублiковано 12.04.2019
    Детальнiше...

 Шкiльна волейбольна лiга
    11 квiтня 2019 року в ДЮСШ №1 вiдбулись обласнi фiнальнi змагання з волейболу "Шкiльна волейбольна лiга". Команда Червоноградської гiмназiї в запеклiй боротьбi здобула II мiсце.
    Вiтаємо наших юних спортсменiв. Бажаємо їм подальшого успiху та побiльше нових спортивних перемог!
    Опублiковано 12.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар учителiв початкових класiв м. Червонограда
    Вiдповiдно до плану роботи IМЦО 11 квiтня 2019 року на базi ЧЗШ № 6 вiдбувся семiнар учителiв початкових класiв м. Червонограда на тему "Упровадження iнновацiй у навчально-виховний процес початкової школи". Педагоги ЗЗСО мiста ознайомились iз практичними формами i методами упровадження iнновацiй учителiв Львiвського лiцею № 66. Учителi 1-х та 2-х пiлотних класiв лiцею провели вiдкритi уроки, на яких подiлилися iз Червоноградськими колегами досвiдом з упровадження iгрових методик ЛЕГО.7
    Опублiковано 12.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся обласний тур конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно"
    29.03.2019 року вiдбувся у м.Львовi обласний тур конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно". 19 учнiв мiст Червонограда та Соснiвки достойно представили свої школи на цьому конкурсi i всi вибороли призовi мiсця. Нагородження переможцiв вiдбудеться у м.Львовi у центрi творчостi дiтей та юнацтва Галичини "Погулянка" в травнi на закриттi обласної виставки творчих робiт учнiв.
    Вiтаємо переможцiв та їх викладачiв i бажаємо нових здобуткiв!
    Опублiковано 11.04.2019
    Детальнiше...

 Зразковий музичний театр "КОЛЬОРОВI ПАРАСОЛЬКИ" взяв участь у Всеукраїнському конкурсi фестивалi "ВЕСНЯНИЙ ЗОРЕПАД"
    7 квiтня 2019 року Зразковий музичний театр " КОЛЬОРОВI ПАРАСОЛЬКИ" Будинку дитячої та юнацької творчостi м. Соснiвки взяв участь у Всеукраїнському конкурсi фестивалi "ВЕСНЯНИЙ ЗОРЕПАД" у м. Львiв. Конкурс проходив за пiдтримки Мiнiстерства культури України та нацiональної спiлки композиторiв України.
    Вiтаєм вихованцiв з численними перемогами!
    Молодша група (5-8 р) посiли I мiсце!!!!
    Опублiковано 10.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся обласний дитячий шаховий турнiр
    24.03.19р у Соснiвцi вiдбувся обласний дитячий шаховий турнiр (79 учасникiв), приїхали команди з Ковеля,Володимир Волинська, Червонограда, В.Мостiв,Жовкви i Львова. Турнiр проводився на базi ЧХШ №7 директор Мокрiй I.М., органiзатором був БДЮТ м.Соснiвки директор С.I.Слука та керiвник гуртка шахiв Кутира М.А.
    В напруженiй боротьбi команда м Соснiвки виборола 2 командне мiсце, пропустивши вперед команду Червонограда, третє мiсце виборола команда Жовкви, Результати Соснiвчан - приняло участь 18 шахiстiв - у турнiрi А 1,2,3 розряди ( 31 учасник) - Петрашкевич П-1р набрав 6.5 оч iз 9 посiвши 3м,
    Опублiковано 10.04.2019
    Детальнiше...

 Семiнар-практикум для практичних психологiв та соцiальних педагогiв ЗЗСО м. Червонограда
    4 квiтня 2019 року на базi ЧНВК "СШ-колегiум" № 3 вiдбувся семiнар практичних психологiв та соцiальних педагогiв ЗЗСО на тему: "Перша домедична допомога та ненасильницьке спiлкування ( Non-violent Communication).
    Учасники i гостi семiнару набули практичних навичок домедичної та першої медичної допомоги, розглянули ряд конфлiктних ситуацiй i шляхи їх подолання, працювали в групах, удосконалили навички рацiональної дiяльностi та взаємодiї за унiверсальною методикою Non-violent Communication.
    Опублiковано 09.04.2019
    Детальнiше...

 Обласнi фiнальнi змагання чемпiонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнакiв i дiвчат ЗЗСО
    03.04.2019 року проведено на базi ДЮСШ № 1 обласнi фiнальнi змагання чемпiонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнакiв i дiвчат ЗЗСО
    Здобута перемога розподiлилась мiж командами у такому порядку:
    Юнаки (старша група)
    I - м. Львiв ( СЗШ № 1) - грамота
    II - м. Червоноград (ЧЗШ № 12) - грамота
    III - м. Львiв ( СЗШ № 99) - грамота
    Опублiковано 08.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулись обласнi зональнi змагання з гандболу серед учнiв ЗЗСО
    23 березня 2019 року на базi ДЮСШ № 1 вiдбулись обласнi зональнi змагання з гандболу серед учнiв ЗЗСО. Перемогу отримали команда юнакiв ЧЗШ № 12 та команда дiвчат ЧНВК № 13.
    Вiтаємо команди - переможцiв . Бажаємо в подальшому творчих успiхiв та спортивних досягнень усiм учасникам змагань.
    Опублiковано 03.04.2019
    Детальнiше...

 Засiдання круглого столу до Мiжнародного дня розповсюдження iнформацiї про аутизм
    Щороку 2 квiтня у свiтi вiдзначають Мiжнародний день розповсюдження iнформацiї про аутизм, який запровадила Генеральна асамблея ООН у 2007 роцi. Таке рiшення було прийнято задля привернення свiтової уваги до дiтей та дорослих, якi страждають вiд аутизму.
    Iнклюзивно-ресурсний центр Червоноградської мiської ради долучився до цiєї iнiцiативи проведенням засiдання круглого столу працiвникiв IРЦ та батькiв. Зустрiч була iнформативною та цiкавою.
    Опублiковано 01.04.2019
    Детальнiше...

 Нарада музкерiвникiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда
    27.03.2019 на базi ЗДО № 19 вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти вiдбулася нарада музкерiвникiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки, смт. Гiрник.
    На нарадi обговорили питання щодо роботи музкерiвникiв з iнновацiйної дiяльностi, спланували заходи на новий навчальний рiк.
    Опублiковано 01.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар-практикум учителiв фiзики
    Вiдповiдно до плану роботи IМЦО, 28 березня 2019 року на базi ЧСШ № 8 вiдбувся семiнару-практикуму на тему "Дослiдницька робота та навчальнi екскурсiї як дiєвий засiб соцiалiзацiї учнiв в процесi вивчення фiзики"
    Розпочався семiнар з майстер-класу, який провела методист IМЦО Пирiг I.В. для колег з використання додатку Plickers у роботi вчителя фiзики.
    У другi частинi учасники семiнару побували на шахтi "Степова", де ознайомилися з роботою пiдприємства, технологiчними процесами видобування вугiлля.
    Опублiковано 01.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулась методична рада Iнформацiйно - методичного центру м. Червонограда
    29 березня 2019 року вiдповiдно до плану роботи IМЦО на березень в примiщеннi Iнклюзивно-ресурсного центру освiти вiдбулось чергове засiдання методичної ради IМЦО м.Червонограда.
    На порядок денний ради були винесенi питання:
    1.Про систему методичної роботи педагогiчних колективiв ЧСШ № 8, ЧЗШ № 12, ЧНВК № 13.
    2.Про розгляд та схвалення методичних розробок педагогiчних працiвникiв закладiв загальної середньої освiти.
    З першим питанням виступив директор IМЦО Ярослав Антонiв, який проаналiзував систему методичної роботи у вищезазначених закладах освiти й акцентував увагу на важливостi професiйного зростання кожного педагогiчного працiвника за умови якiсної органiзацiї методичної роботи у закладах освiти мiста та їх участi в iнновацiйних проектах та експериментальнiй навчально-методичнiй роботi.
    Опублiковано 01.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулася нарада директорiв закладiв загальної середньої та позашкiльної освiти
    Згiдно плану роботи вiддiлу освiти 28 березня 2019 року в малiй сесiйнiй залi Червоноградської мiської ради проведено нараду директорiв закладiв загальної середньої та позашкiльної освiти.
    Перед керiвниками виступили начальник вiддiлу освiти Iгор Гомонко, заступник мiського голови Наталiя Турко, заступник начальника вiддiлу освiти Iван Кардинал, головний спецiалiст вiддiлу освiти з питань виховної роботи та позашкiльної освiти Галина Лобащук.
    Опублiковано 28.03.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулася нарада директорiв закладiв дошкiльної освiти
    Згiдно плану роботи вiддiлу освiти на 2018-2019 26 березня 2019 року на базi ЗДО № 7 проведено нараду директорiв закладiв дошкiльної освiти.
    Перед керiвниками ЗДО виступили начальник вiддiлу освiти Iгор Гомонко та спецiалiст з дошкiльного виховання Iрина Поручинська.
     В ходi наради начальник вiддiлу освiти звернув увагу на питання електронної реєстрацiї та прийому дiтей у заклади дошкiльної освiти у 2019-2020 н.р.Спецiалiст вiддiлу освiти iнформувала присутнiх про результати вивчення стану соцiально-педагогiчногопатронату в ЗДО, виконання статтi 11Закону України "Про дошкiльну освiту".
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар-практикум учителiв математики
    Викладання - це мистецтво, а не ремесло, у цьому самий корiнь учительської справи: вiчно винаходити, вимагати, удосконалюватися - це єдиний можливий курс сучасного вчителя.
    Iнтернет практично полонив наше життя. Сьогоднi для розвитку iнтересу дiтей до навчання на уроцi недостатньо лише особистiсних якостей учителя. Необхiдно створити i новi технiчнi умови навчання. Тому ми хочемо звернути увагу на використання освiтнiх iнтернет-ресурсiв на уроках математики.
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся мiський етап всеукраїнського конкурсу колективiв екологiчної просвiти ЗЗСО та ЗПО м.Червонограда
    19.03. 2019 на базi ЧЗШ № 9 був проведений мiський етап конкурсу колективiв екологiчної просвiти ЗЗСО та ЗПО, присвячений темi "Земля - наш спiльний дiм. Висвiтлення проблеми "Моя мала Батькiвщина".
    Активну участь у конкурсi взяли колективи ЧЗШ № 1,ЧЗШ № 2, ЧНВК № 3, ЧЗШ № 4, ЧЗШ № 7, ЧЗШ № 9, ЧНВК № 10, ЧЗШ № 12, ЧЗШ № 14, Червоноградської гiмназiї, ЦЕНТУМ.
    За пiдсумками та рiшенням журi мiського конкурсу переможцями мiського етапу конкурсу колективiв екологiчної просвiти визнано:
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 Взяли участь у еко-проектi спрямованого на популяризацiю активної дiяльностi
    26.03..2019 на базi БДЮТЧ учителi трудового навчання взяли участь у проектi спрямованого на популяризацiю активної дiяльностi на благо чистого довкiлля з виготовлення ЕКО - торбинок.
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулися обласнi зональнi змагання з волейболу
    21.03.2019 на базi ЧНВК № 3 вiдбулися обласнi зональнi змагання з волейболу серед команд юнакiв та дiвчат ЗЗСО "Шкiльна волейбольна лiга України"
    Перемогу здобули (дiвчата) старша вiкова група I мiсце - ЧЗШ № 1, I мiсце - молодша група - ЧНВК № 3.
    Серед юнакiв перемогу вибороли (юнаки) I мiсце - молодша група - Червоноградської гiмназiї.
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 Семiнар-практикум вчителiв - логопедiв ЗДО на тему: "Використання iнновацiйних технологiй у роботi iз дiтьми iз аутистичними та мовленнєвими порушеннями"
    25.03.2019 на базi Iнклюзивно-ресурсного центру Червоноградської мiської ради був проведений семiнар-практикум вчителiв - логопедiв ЗДО на тему: "Використання iнновацiйних технологiй у роботi iз дiтьми iз аутистичними та мовленнєвими порушеннями".
    У роботi семiнару взяли участь учителi-логопеди закладiв дошкiльної освiти мiста, директор та фахiвцi IРЦ.
    На семiнарi виступила голова Львiвського осередку УАКП Лiля Лепеха, яка ознайомила присутнiх iз дiагностикою та системою корекцiйної роботи з дiтьми iз алалiєю та аутистичними порушеннями.
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 Читання поезiї Великого Кобзаря учнiв ЧЗШ I ст. №11
    7 березня учнi нашої школи бiля пам'ятника Т.Г. Шевченка читали поезiю Великого Кобзаря: "I мертвим, i живим, i ненародженим:" читав учень 3-А класу Старостiн Юрiй; "I досi сниться:" - учениця 3-В класу Сторожишин Iлона; "Менi тринадцятий минало" - учень 4-А класу Зьомбра Вiталiй; "Вiтер з гаєм розмовляє" - учениця 4-Б класу Притулка Вiталiя; "За сонцем хмаронька пливе" - учень 4-В класу Юристовський Олесь; "Зоре моя вечiрняя" - учень 4-В класу Стовба Денис.
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 Пiдтримка вiйськовополонених морякiв у ЧЗШ I ст. №11
    Школярi 3-Б класу вирiшили пiдтримати вiйськовополонених морякiв.
    Вони виготовили власноруч кораблики i кожен дав своєму витвору патрiотичну назву з надiєю на швидше повернення героїчних морякiв.
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 Екскурсiя у музей-свiтлицю Тараса Городецького учнiв ЧЗШ I ст. №11
    18 березня учнi 3-Б класу вiдвiдали з класним керiвником Гануляк Галиною Степанiвною музей-свiтлицю Тараса Городецького.
    П. Юлiя Бурко провела дуже цiкаву, змiстовну екскурсiю. Дiти iз задоволенням розглядали експонати писанок. Несподiванкою стало те, що дiдусь нашого однокласника Величенка Володi є рiдним братом Городецького Тараса.
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 Екскурсiя у мiську бiблiотеку учнiв ЧЗШ I ст. №11
    22 березня учнi - четвертокласники разом з завiдувачем бiблiотеки Барнасюк Свiтланою Григорiвною та педагогом-органiзатором Прокопчук Марiєю Iванiвною побували у мiськiй бiблiотецi.
    Там їх зустрiла майстриня та дослiдниця яворiвської забавки п. Галина Шумило, яка розповiла, що саме забавка, а не iграшка, присвячена для забавляння дитини, виготовлена з натуральної деревини м'яких порiд дерева та розмальована яскравими барвами, притаманними лише яворiвськiй забавцi - жовтою, зеленою та червоною. Також представила школярам зразки яворiвських забавок. Найбiльш популярними є деркачi (рахкала), возики, запряженi кониками, коники, пташки, що махають крильми, калатала, трiскунцi, гультяї, колиски, тачки та iншi вироби.
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 Вiкторина "Я люблю Україну" у ЧЗШ I ст. №11
    22 березня в 4-А класi вiдбулася вiкторина "Я люблю Україну", яку провела класний керiвник Станасюк Оксана Iванiвна.
    Учнi показали знання про минуле i сьогодення нашої держави. Проведення конкурсiв вiдбувалося весело i цiкаво. Всi учнi проявили активнiсть, артистизм, умiння працювати в командi.
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 "Казка в гостi завiтала" у ЧЗШ I ст. №11
    Казка - це чарiвна країна. Казка - давнiй i мудрий порадник. Це вона нам дає перше уявлення про добро i зло, правду i неправду, чеснiсть, справедливiсть.
    Казки - це нашi великi i мудрi вчителi, що спочатку виховують, а вже потiм розважають. Тому у березнi першокласники разом з вихователем Вацюрою Марiєю Богданiвною провели чарiвний i захоплюючий виховний захiд "Казка в гостi завiтала". Дiти з великим захопленням перевтiлювалися в казкових героїв i вiдчули себе справжнiми акторами. На сценi була справжня дружня атмосфера. Свято подарувало i артистам, i глядачам багато радостi та веселого настрою.
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 "Збережемо первоцвiти - першi посмiшки весни" у ЧЗШ I ст. №11
    21 березня учнi 3-А класу з вчителем Юристовською Iриною Михайлiвною пiдготували i провели виховний захiд "Збережемо первоцвiти - першi посмiшки весни".
    Метою заходу було спрямовувати школярiв на вивчення рослин рiдного краю, заохочувати до збереження первоцвiтiв та природоохоронної роботи. Учасники дiйства розповiли про цiннiсть i неповторнiсть весняних квiтiв рiдного краю, використавши iнсценiзацiї, легенди, пiснi, вiршi.
    Звертання первоцвiтiв про захист до присутнiх торкнулось кожного. Адже вони є безцiнним даром природи, який треба зберегти для наступних поколiнь.
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 "Збережемо гармонiю Землi" у ЧЗШ I ст. №11
    "Збережемо гармонiю Землi" - пiд таким гаслом 22 березня пройшло свято у 3-Б класi (класний керiвник Гануляк Галина Степанiвна).
    Дiти показали, який радiсний, квiтучий, чарiвний свiт навколо нас. В своєму виступi розкрили болючу тему людської байдужостi, закликали задуматись над своєю дiяльнiстю.
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

 Мiнiстерство освiти i науки закупило сучаснi мiжнароднi психодiагностичнi методики для Iнклюзивно-ресурсних центрiв
    Комплексна психолого-педагогiчна оцiнка розвитку дитини є надзвичайно важлива для визначення оптимального освiтнього маршруту для кожної дитини з особливими освiтнiми потребами.
    З метою визначення рiвня iнтелектуального розвитку Мiнiстерство освiти i науки закупило сучаснi мiжнароднi психодiагностичнi методики для Iнклюзивно-ресурсних центрiв: WISC-IV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD.
    Такi методики дозволяють оцiнити невербальний та вербальний iнтелект дитини, її сприйняття i мислення, швидкiсть обробки iнформацiї, робочу пам'ять i функцiонування нейропсихологiчних процесiв, що лежать в його основi. Вони також забезпечують оцiнку IQ, визначають здiбностi та потенцiал дитини, набутi знання та навички. Саме вони допомагають визначити сильнi та слабкi сторони у розвитку дитини, органiзувати навчальний процес так, щоб кожна дитина змогла максимально реалiзувати свої здiбностi.
    Опублiковано 26.03.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар-практикум учителiв iнформатики
    Вiдповiдно до плану роботи IМЦО, 26 березня на базi ЧЗШ № 4 вiдбувся семiнар учителiв iнформатики на тему "Безпечний iнтернет".
    Учителi школи Романчук Н.Я. та Ковальчук Г.П. представили доповiдi на теми : "Безпека дитини в Iнтернетi. Про що необхiдно говорити?", "Соцiальнi мережi. Як уберегти учнiв вiд залежностi?".
    Були розглянутi правила спiлкування в Iнтернетi, небезпечнi кiбертехнологiї, з якими можуть зустрiтися дiти, працюючи в Iнтернетi. Розглянутi правила безпечного спiлкування в соцiальних мережах та чатах. Проведенi психологiчнi вправи з метою виховання культури спiлкування.
    Опублiковано 26.03.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар учителiв англiйської та французької мови
    Вiдповiдно до плану роботи IМЦО на базi ЧЗШ № 4 вiдбувся семiнар учителiв англiйської та французької мови.7
    Доповiдi на теми : "Кiно як засiб формування ключових компетенстностей учнiв на уроках англiйської мови", :"Формування iншомовної комунiкативної компетенцiї учнiв у навчаннi читання англомовних текстiв".:"Вiдеофiльми як засiб розвитку комунiкативної компетенцiї на уроках англiйської мови" представили учителi -Антонюк О.М.; Мазник О.Я; Бандрiвська М.Б.;
    З учителями подiлилась досвiдом роботи та продемонструвала презентацiю учитель Гута В.I.; "Лiтература та кiно, як засоби пiдвищення комунiкативної компетенцiї учнiв на уроках французької мови".
    Опублiковано 25.03.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулися обласнi фiнальнi змагання з волейболу ЗЗСО серед дiвчат у м. Турка
    22-.24.03.2019 року м. Турка, вiдбулися обласнi змагання з волейболу серед дiвчат ЗЗСО.
    У змаганнях взяли участь 11 команд областi:
    Вiтаємо команду дiвчат ЧЗШ № 1 за зайняте III мiсце у обласних змаганнях з волейболу.
    Опублiковано 25.03.2019
    Детальнiше...

 Уроки - пам'ятi Великого Кобзаря у ЧЗШ I ст. №11
    Є у нас українцiв iмена, що увiбрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким стало iм'я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезiя викликає в людях почуття гордостi i захоплення красою, своєю силою i народною мудрiстю.
    У рамках вiдзначення Шевченкiвських днiв у кожному класi проводилися уроки - пам'ятi Великого Кобзаря. Дiти переглядали вiдеопрезентацiї про життєвий шлях Тараса Шевченка, розглядали його картини, читали, обговорювали та малювали iлюстрацiї до його творiв.
    Опублiковано 25.03.2019
    Детальнiше...

 Спiвпраця з ЗДО №16 (ЧЗШ I ст. №11)
    7 березня учнi Червоноградської загальноосвiтньої школи I ступеня №11 завiтали в гостi до вихованцiв ЗДО №16 на свято вшанування Великого Кобзаря.
    Дiти разом декламували поезiю Тараса Шевченка, дiзнавалися про його життя i творчiсть. Висловлюймо разом свою шану великому Кобзаревi, адже його заповiтнi слова завжди житимуть у пам'ятi українського народу.
    Опублiковано 25.03.2019
    Детальнiше...

 Лiтературнi читання у ЧЗШ I ст. №11
    Кожного року на початку весни, у свiтлi березневi днi, вся Україна вшановує пам'ять великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.
    7 березня у нашiй школi вiдбулися лiтературнi читання до 205-ти рiччя великого Кобзаря. В заходi взяли участь учнi 3-4 класiв нашої школи, а також учнi гiмназiї, якi декламували поезiї великого Кобзаря, iнсценiзували його твiр "Тополя".
    У кожного Шевченко - свiй, тому вiршi учасники обрали самi, керуючись власними уподобаннями та мiркуваннями. Школярi намагалися передати всю палiтру почуттiв, якi вклав автор у кожний рядок. Виступи залишили незабутнi враження в серцях слухачiв.
    Опублiковано 25.03.2019
    Детальнiше...

 Екскурсiя учнiв ЧЗШ I ст. №11 у свiтлицю-музей Т.Г.Шевченка у ЧЗШ I-III ст. № 9
    6 березня, пiд час декади присвяченiй 205-рiччю вiд дня народження Т.Г.Шевченка, вихованцi 1-3-х класiв разом з вихователями Хомiцькою Лесею Юрiївною, Вацюрою Марiєю Богданiвною та педагогом-органiзатором Прокопчук Марiєю Iванiвною вiдвiдали свiтлицю-музей Т.Г.Шевченка у ЧЗШ I-III ст. № 9.
    Пiд час екскурсiї учнi мали можливiсть пригадати його нелегке, безрадiсне дитинство, творчiсть поета i художника.
    У свiтлицi дiти побачили предмети побуту українського народу, його символи, обереги, а також найрiзноманiтнiшi учнiвськi творчi роботи, присвяченi Великому Кобзаревi. Екскурсiя викликала значний iнтерес та зацiкавлення, спонукала школярiв усе бiльше заглиблюватися у величну поетичну, писемну та художню спадщину Великого Тараса.
    Опублiковано 25.03.2019
    Детальнiше...

 "Наш свiт врятує доброта" у ЧЗШ I ст. №11
    У вiвторок, 05.03.2019, вiдбувся цiкавий виховний захiд по творах В. О. Сухомлинського "Наш свiт врятує доброта" з учнями групи подовженого дня 2-3 класiв пiд керiвництвом Хомiцької Лесi Юрiївни.
    На ньому дiти нагадали життєвi iстини, яких вчить нас знаменитий педагог у своїх творах - любов до друзiв, до батькiв та до нашої Батькiвщини. В постановцi боротьби добра i зла, учнi показали, що добро вкотре перемагає зло. Сучаснi пiснi, iгри з глядачами та цiкавi сценки розкрили талант учнiв.
    Опублiковано 25.03.2019
    Детальнiше...

 Новi книги в шкiльнiй бiблiотецi ЧЗШ № 1 з Iнституту модернiзацiї змiсту освiти
    Палiй Наталiя Богданiвна, голова батькiвської ради Червоноградської школи №1, разом iз завiдувачем бiблiотеки Олiйник Г.М створили проект "BOOK ROOM", який допоможе зробити бiблiотеку школи осередком для читання та розвитку. Ми вiримо, що паперовi книги завжди будуть у модi зi своєю атмосфернiстю. Ми хочемо показати дiтям, що читати все ще цiкаво.
    Нова органiзацiя бiблiотечного простору передбачає створення мiсця для вiдпочинку, цiкавих зустрiчей iз письменниками та затишними куточками для читання. Саме такою ми бачимо нову сучасну шкiльну бiблiотеку.
    Опублiковано 25.03.2019
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради