На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Вiдбувся виїзний семiнар-практикум для вчителiв географiї
    14.05.2019 року вiдбувся виїзний семiнар-практикум "Концепцiя обладнання, практичного використання та перспективного розвитку природничо-дослiдницького комплексу" для вчителiв географiї ЗЗСО м.Червонограда та Пустомитiвського району.
    Учасникiв семiнару гостинно зустрiли в опорному закладi "Пустомитiвська ЗОШ № 1 I-III ступенiв". З вступним словом-вiтанням перед учасниками заходу виступив завiдувач методичним кабiнетом вiддiлу освiти Пустомитiвської РДА Щерба Стефан Стефанович.
    Опублiковано 22.05.2019
    Детальнiше...

 День позашкiльника
    18 травня яскраво i насичено пройшов у Червоноградi День позашкiльника. Керiвники гурткiв i секцiй Станцiї юних технiкiв, Центру еколого-натуралiстичної творчостi учнiвської молодi, Будинку дитячої та юнацької творчостi Червонограда, Червоноградських дитячо-юнацьких шкiл № 1 та № 2 спiльно з вихованцями звiтували перед громадськiстю мiста про свої здобутки за навчальний рiк. У фойє народного дому - барвистi фотозони, картиннi галереї, виставки моделей лiтакiв, вiтрильникiв, демонстрацiя дивовижних електронних приладiв, добiрка лiкарських рослин, демонстрацiя моделей шитого чи плетеного одягу... I все це розмаїття створене вправними руками наших талановитих дiтей пiд керiвництвом педагогiв. А ще на огляд мiстян були представленi численнi кубки i грамоти, здобутi гурткiвцями в змаганнях, конкурсах i турнiрах. Пiд час виставки дiти могли долучитися до розписування еко-торбинок (продовження благодiйної акцiї, про яку вже писали ранiше).
    Опублiковано 21.05.2019
    Детальнiше...

 Нарада завiдувачiв бiблiотек ЗЗСО м. Червонограда
    16 травня 2019 року вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти в бiблiотецi ЧЗШ № 2 вiдбулася iнструктивно-методична нарада завiдувачiв бiблiотек ЗЗСО мiста Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник.
    На нарадi одним iз питань було планування бiблiотечної дiяяльностi на новий навчальний рiк. Сплановано методичнi об'єднання, семiнари, творчi зустрiчi та проведено анкетування щодо покращення роботи у бiблiотеках ЗЗСО.
    Одним iз головних питань було забезпечення учнiв ЗЗСО пiдручниками. Обговорювалися питання щодо перерозподiлу мiж ЗЗСО та повного забезпечення учнiв пiдручниками.
    Опублiковано 20.05.2019
    Детальнiше...

 Учнi Червонограда на Дитячому фестивалi-форумi "Книгоманiя"
    17-19 травня 2019 року в Львiвському палацi мистецтв вiдбувся форум-фестиваль дитячого читання "Книгоманiя" у форматi великої гри "Супергерої рятують планету". Органiзатори свята, Форум видавцiв разом з Львiвською мiською радою, Львiвською ОДА, Львiвською обласною радою, Департаментом освiти i науки ЛОДА створили належнi умови для учнiв та найкращих читачiв бiблiотек. У "Книгоманiї" брали участь 614 учасникiв Форуму, серед яких 42 автори, 34 видавництва, 61 митець, 53 науковцi, 43 бiблiотекарi.
    Опублiковано 20.05.2019
    Детальнiше...

 Творча зустрiч вихователiв закладiв дошкiльної освiти мiста Червонограда
    15.05.2019 на базi ЗДО № 13 вiдбулася творча зустрiч вихователiв закладiв дошкiльної освiти, якi мають звання "вихователь-методист".
    Педагоги обговорили проблеми дошкiлля i запланували на новий навчальний рiк проведення майстер-класiв з молодими вихователями.
    Зустрiч органiзовано вiдповiдно до плану iнформацiйно-методичного центру освiти.
    Опублiковано 17.05.2019
    Детальнiше...

 Семiнар учителiв основ здоров'я
    Вiдповiдно до плану роботи IМЦО 15 травня 2019 року на базi ЧЗШ № 9 вiдбувся семiнар-практикум учителiв основ здоров'я на тему "Форми та види булiнгу. Наслiдки шкiльного насильства". У роботi семiнару взяла участь директор Червоноградського мiсцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталя Олексiївна Костишин, яка повiдомила про те, якi дiї повиннi чинити педагоги, що стали свiдками булiнгу. Учасники семiнару, працюючи в групах, вчилися розпiзнавати певнi ознаки булiнгу та попереджати його. Андрiй Дiкальчук, заступник начальника вiддiлу право просвiтництва та надання безоплатної правової допомоги, назвав педагогам перелiк категорiй громадян, якi мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Методист IМЦО Перець Надiя Михайлiвна акцентувала увагу учасникiв методичного заходу на важливостi негайного повiдомлення керiвництва навчального закладу про ситуацiї, якi складаються в шкiльному колективi.
    Опублiковано 17.05.2019
    Детальнiше...

 Педагогiчний мiст Львiв - Червоноград "Авторська модель ЕКОшкола - в дiї"
    16 травня 2019 вiдбувся педагогiчний мiст Львiв - Червоноград "Авторська модель ЕКОшкола - в дiї", органiзований вчителем бiологiї ЧЗШ № 6 I.В. Теодорович. В рамках семiнару вчителi бiологiї вiдвiдали iнтегрований захiд "Вплив механiчних коливань на живу природу", практичне заняття з екологiї "Знаходження нiтратiв в овочах i фруктах", iнтегровану гру "Суд над майонезом",екологiчний "живий" журнал "Планета - наш спiльний дiм", workshop "Мережа життя".
    Опублiковано 17.05.2019
    Детальнiше...

 Семiнар-практикум практичних психологiв та вихователiв - методистiв ЗДО м. Червонограда
    Вiдповiдно до плану роботи IМЦО 16 травня 2019 року на базi ЗДО я/с №10 вiдбувся с семiнар-тренiнг за участю практичних психологiв та вихователiв - методистiв ЗДО на тему: "Булiнг в дитячому садку:мiф чи реальнiсть".
     У роботi семiнару взяла участь спецiалiст I категорiї Вiддiлу освiти Поручинська Iрина Дмитрiвна, яка ознайомила присутнiх з вимогами чинного законодавства з питань протидiї булiнгу.
    Пiд керiвництвом Лисак Iрини Iванiвни, практичного психолога ЗДО я/с №10, в ходi тренiнгу "Причини булiнгу, шляхи їх вирiшення" практичнi психологи та вихователi-методисти отримали можливiсть удосконалити навички рацiональної взаємодiї учасникiв освiтнього процесу для профiлактики насилля. Працюючи в групах, навчилися розпiзнавати основнi ознаки булiнгу та попереджати причини його виникнення.
    Опублiковано 17.05.2019
    Детальнiше...

 Семiнар-практикум практичних психологiв ЗДО м. Червонограда
    Вiдповiдно до плану роботи IМЦО 2 травня 2019 року на базi ЗДО я/с №17 вiдбувся семiнар практичних психологiв ЗДО на тему: "Мандала, як засiб профiлактики професiйного вигорання педагогiв".
    Козак Наталя Степанiвна, практичний психолог ЗДО я/с №17 ознайомила присутнiх iз технiкою арт-терапiї, як використання "мандали" у протидiї професiйному вигоранню педагогiв.
    Учасники семiнару, працюючи в групах, вчились застосовувати технiку мандала-терапiї в роботi, з метою корекцiї емоцiйного стану, нормалiзацiї поведiнки, дiагностики актуального настрою, для пiдвищення самооцiнки, формуванню "Я-концепцiї" та створенню сприятливих умов розвитку здатностi до саморегуляцiї.
    Опублiковано 17.05.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулася зустрiч вчителiв iсторiї мiста з старшим викладачем кафедри суспiльствознавчої освiти ЛОIППО Василькiв Iриною Дмитрiвною
    08.05.2019 на базi ЧЗШ № 9 вiдбулася зустрiч вчителiв iсторiї, викладачiв курсу "Громадянська освiта" мiста з старшим викладачем кафедри суспiльствознавчої освiти ЛОIППО, автором пiдручникiв Василькiв Iриною Дмитрiвною.
    Пiд час зустрiчi були розглянутi актуальнi питання викладання iсторiї (iнтегрований курс), громадянської освiти. Створено творчу групу, яка працюватиме над посiбником з громадянської освiти "Тестовi завдання. Контроль та перевiрка знань".
    Опублiковано 13.05.2019
    Детальнiше...

 "У Королiвствi Фонетики" у ЧЗШ I ст. №11
    7 травня 2019 року у ЧЗШ I ст. №11 вiдбулося свято прощання з Буквариком "У Королiвствi Фонетики", який пiдготували i провели вчитель 1-В класу Вацюра Марiя Богданiвна разом з своїми першачками.
    Свято радiсне i водночас з присмаком суму. Актова зала школи була святково прикрашена буквами алфавiту, квiтами, рiзнокольоровими кульками. Прощання з першою книжкою Букварем, це перша сходинка у шкiльному життi, яку сьогоднi подолали учнi,аджеце не тiльки прощання з першим пiдручником, який першокласники вже встигли полюбити. Це - демонстрацiя перших досягнень, смiливих крокiв та творчих здобуткiв наймолодших школярiв. Кожен школяр починає нелегку мандрiвку країною знань саме з Букваря.
    Опублiковано 10.05.2019
    Детальнiше...

 Мiськi змагання з вiйськово - патрiотичної гри "Сокiл - "Джура"
    07.05.2019 на базi ЧНВК № 3 було проведено мiськi змагання з вiйськово - патрiотичної гри "Сокiл - "Джура". В змаганнях взяли участь 14 закладiв середньої освiти м. Червонограда.
    Пiсля нелегких конкурсiв у змаганнях перемогла команда ЧЗШ № 9, яка буде представляти мiсто на обласних змаганнях. Бажаємо учасникам успiхiв та перемоги.
    Опублiковано 08.05.2019
    Детальнiше...

 А вже весна, а вже красна у ЧЗШ I ст. №11
    З настанням Великоднiх свят пробуджується не тiльки земля, а й усi людськi надiї та сподiвання на добру долю.
    Це величне свято дає нам нагоду наповнити свої серця любов'ю i добротою, змiцнює кожного з нас духовно. У нашiй школi зустрiчаємо його з благодатним почуттям радостi та духовного очищення. Гаївками i веснянками дiти, вчителi, працiвники, батьки звеселяли усiх, вiдроджуючи i поширюючи традицiї українського народу.
    Опублiковано 06.05.2019
    Детальнiше...

 Педагогiчна рада у школi - джерело натхнення (ЧЗШ I ст. №11)
    У пошуках шляхiв вдосконалення i методичного забезпечення освiтнього процесу вiдбулося чергове засiдання педагогiчної ради школи у формi майстер-класiв, практикумiв з використання методик розвитку мовленнєвих компетентностей.
    Учителi iз задоволенням опинилися у ролi учнiв, об'єднувалися у групи, виконували рiзноманiтнi iнтерактивнi завдання, спiлкувалися, висловлювали свої iдеї, пропозицiї та презентували напрацювання. Майстер-клас органiзували i провели вчителi Юристовська Iрина Михайлiвна, Гануляк Галина Степанiвна i директор школи Богдана Ярославiвна Красiльчук.
    Опублiковано 02.05.2019
    Детальнiше...

 Казковi читання у ЧЗШ I ст. №11
    6 квiтня пiд час тижня дитячої книги учнi 4-х класiв були присутнi на Казкових читаннях. Бiблiотекар школи Барнасюк Свiтлана Григорiвна органiзувала для школярiв зустрiч з модератором лiтературної агенцiї Iреною Янiцькою.
    Учнi з захопленням слухали книгу "Казки чарiвного лiсу", вiдповiдали на запитання, а до кiнця читань перетворилися у справжнiх лицарiв Ордену Книжкової Родини. Зустрiч пройшла в дружнiй, веселiй атмосферi i надовго запам'ятається юним читачам.
    Опублiковано 02.05.2019
    Детальнiше...

 Готуємось до Великодня (ЧЗШ I ст. №11)
    В очiкування Свiтлого свята Воскресiння учнi, вчителi та батьки нашої школи створили вiдповiдний настрiй. У фойє першого поверху школи оформили виставку великодньої атрибутики.
    Святково прибранi кошички, розписанi писанки, композицiї, витинанки, дбайливо виготовленi дитячими руками, дарують тепло i чистоту, створюють атмосферу радостi i свята. Окрасою виставки стало писанкове дерево, яке своїми рукотворними шедеврами прикрасили нашi першокласники i другокласники. Усiм бажаємо веселих свят, смачної паски i Божої ласки! Христос воскрес! Воiстину воскрес!
    Опублiковано 02.05.2019
    Детальнiше...

 Весняна толока 2019 у ЧЗШ I ст. №11
    Весна - гаряча пора для добрих господинь. Потрiбно прибрати рiдну оселю, навести лад на подвiр'ї, у саду, у квiтнику. Дбайливо i завзято взялися до роботи вчителi нашої школи, демонструючи своїм прикладом взiрець для наслiдування. Висаджено дерева i кущi, прибрано територiю. Приємно працювати i жити там, де панує порядок.
    Опублiковано 02.05.2019
    Детальнiше...

 Акцiя "Допоможемо бiйцям" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ст. № 11
    Напередоднi Великоднiх свят у школi проводилася акцiя "Допоможемо бiйцям", до якої долучилися не лише школярi, а й батьки та педагоги.
    Свою увагу, тепло i пiдтримку в цей складний час дiти дарують вiйськовим, якi захищають цiлiснiсть нашої держави.
    Школярi зiбрали Великоднi смаколики, одяг, засоби гiгiєни та листи з побажаннями повернутися додому переможцями. Вони розумiють, яку важливу мiсiю виконують зовсiм незнайомi їм люди - воїни АТО. Кожна коробка з передачею стане символiчним подарунком до свята, аби солдати вiдчули частину родинного тепла.
    Опублiковано 02.05.2019
    Детальнiше...

 "Прощавай, букварику" у ЧЗШ I ст. №11
    16 квiтня 2019 року у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня №11 у 1-Б класi, вчитель Пташкограй Олександра Михайлiвна, вiдбулось яскраве свято "Прощавай, букварику".
    Вихованцi щиро дякували своїй першiй книжцi, яка навчила читати i почали захоплюючу мандрiвку у Країну Знань, радiли, що настав час розлучатись, адже у 2-му класi на них чекають iншi пiдручники. Дiти розкрили свої артистичнi здiбностi при розiгруваннi сценок, декламуваннi вiршiв, виконаннi пiсень.
    Зi словами привiтань виступили класний керiвник Пташкограй Олександра Михайлiвна, заступник директора школи Пянило Оксана Володимирiвна.
    Опублiковано 02.05.2019
    Детальнiше...

 "Подаруй книгу бiблiотецi" у ЧЗШ I ст. №11
    Впродовж тижня дитячої книги у нашiй школi проходила акцiя "Подаруй книгу бiблiотецi". Учнi школи взяли у нiй активну участь. Щира подяка всiм учасникам акцiї за подарованi книги! Завдяки Вам шкiльна бiблiотека поповнилася новими цiкавими примiрниками дитячої лiтератури.
    Опублiковано 02.05.2019
    Детальнiше...

 "Абеткове мiстечко" у ЧЗШ I ст. №11
    17 квiтня у 1-А класi (класний керiвник Благута Наталiя Iванiвна) вiдбувся виховний захiд "Абеткове мiстечко".
    Дiти розкрили свої артистичнi здiбностi при розiгруваннi сценок, декламуваннi вiршiв про кожну лiтеру, смiшинок, виконаннi веселих пiсень. Цiкавим виявився i конкурс для батькiв. На завершення свята з словами привiтань виступила директор школи Красiльчук Богдана Ярославiвна i нагородила учнiв дипломами. Всiх переповнювали позитивнi емоцiї.
    Опублiковано 02.05.2019
    Детальнiше...

 Реабiлiтацiя дiтей з iнвалiднiстю внаслiдок дитячого церебрального паралiчу
    Постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 27.03.2019 №309 затверджено Порядок використання у 2019 роцi коштiв, передбачених у державному бюджетi для здiйснення реабiлiтацiї дiтей з iнвалiднiстю внаслiдок дитячого церебрального паралiчу (далi - Порядок), яким передбачено спрямування бюджетних коштiв на вiдшкодування вартостi реабiлiтацiйних заходiв для дiтей з iнвалiднiстю внаслiдок дитячого церебрального паралiчу закладам охорони здоров'я будь-якої форми власностi та органiзацiйно-правової форми або їх вiдокремленим пiдроздiлам, що забезпечують медичне обслуговування населення на основi вiдповiдної лiцензiї та професiйної дiяльностi медичних (фармацевтичних) працiвникiв, а також реабiлiтацiйним установам, пiдприємствам, закладам, у т.ч. їх вiддiленням, структурним пiдроздiлам незалежно вiд форми власностi, якi мають лiцензiю на провадження господарської дiяльностi з медичної практики.
    Опублiковано 02.05.2019
    Детальнiше...

 Мiськi змагання з легкої атлетики
    23, 24 квiтня на базi стадiону "Шахтар" проводились мiськi змагання з легкої атлетики. 48 медалей вибороли учнi чотирнадцяти ЗЗСО. Базовими школами, якi будуть участь в обласних змаганнях є: Червоноградська гiмназiя та ЧНВК №3.
    Бажаєм успiхiв та перемоги!
    Опублiковано 26.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар для учителiв хiмiї
    18.04.2019 вiдбувся семiнар для учителiв хiмiї на тему "Компетентiсний пiдхiд при вивченi хiмiї".
    В рамках семiнару вчителi вiдвiдали школу вiльних та небайдужих, де ознайомилися з методами та пiдходами до навчання. Пiд час семiнару учасникiв ознайомили з лабораторiями органiчного синтезу ЛНУ iменi Iвана Франка та використанням сучасних комп'ютерних технологiй при вивченнi хiмiї.
    Опублiковано 19.04.2019
    Детальнiше...

 Показовий день цивiльного захисту в ЗДО я/с № 10 м. Червонограда
    17 квiтня 2019 року колектив закладу дошкiльної освiти я/с № 10 приймав начальникiв цивiльного захисту закладiв дошкiльної освiти мiст Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник.
    Пiд час вiдкритого заходу до Дня цивiльного захисту продемонстровано заняття-квест у виконаннi дiтей старшої групи "Спритнi та обержнi", яке пiдготували та продемонстрували Бучинська Тетяна Михайлiвна, вихователь-методист i Кулик Олена Ярославiвна, iнструктор з фiзичної культури ЗДО № 10. У iгровiй формi походу до супермаркету, парку дошкiльнята продемонстрували свої знання з безпеки дитини у рiзноманiтних ситуацiях, правила поведiнки в примiщеннi, на вулицi, парку, поводження в екстерних ситуацiях тощо.
    Опублiковано 19.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулися обласнi змагання серед учнiв ЗЗСО допризовної молодi
    18.04.2019 в м. Миколаєвi за програмою ХХVIII спортивних iгор школярiв Львiвщини вiдбулися обласнi змагання серед учнiв ЗЗСО допризовної молодi.
    Збiрна команда м. Червонограда посiла III командне мiсце.
     3 iндивiдуальнi I мiсця з плавання здобули учнi Мончiн Вiктор (ЧСШ № 8), Шевчук Валентин (ЧНВК № 10), Топiльницький Олександр (ЧЗШ № 12) , а також одне iндивiдуальне I мiсце з пiдтягування на перекладенi виборов Топiльницький Олександр (ЧЗШ № 12).
    Опублiковано 18.04.2019
    Детальнiше...

 Нарада вихователiв-методистiв закладiв дошкiльної освiти
    11 квiтня 2019 року на базi закладу дошкiльної освiти № 13 вiдбулася нарада вихователiв - методистiв ЗДО.
    До порядку денного були включенi питання про освiтню програму ЗДО, як єдиного комплексу освiтнiх компонентiв, визначених Базовим компонентом дошкiльної освiти,про пiдсумками атестацiї педагогiчних працiвникiв закладiв дошкiльної освiти у 2019 роцi та науково-методичне забезпечення освiтнього процесу у 2019-2020 н.р.
    У нарадi взяли участь спецiалiст вiддiлу освiти Iрина Поручинська та методист IМЦО Галина Закус.
    Опублiковано 12.04.2019
    Детальнiше...

 Шкiльна волейбольна лiга
    11 квiтня 2019 року в ДЮСШ №1 вiдбулись обласнi фiнальнi змагання з волейболу "Шкiльна волейбольна лiга". Команда Червоноградської гiмназiї в запеклiй боротьбi здобула II мiсце.
    Вiтаємо наших юних спортсменiв. Бажаємо їм подальшого успiху та побiльше нових спортивних перемог!
    Опублiковано 12.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар учителiв початкових класiв м. Червонограда
    Вiдповiдно до плану роботи IМЦО 11 квiтня 2019 року на базi ЧЗШ № 6 вiдбувся семiнар учителiв початкових класiв м. Червонограда на тему "Упровадження iнновацiй у навчально-виховний процес початкової школи". Педагоги ЗЗСО мiста ознайомились iз практичними формами i методами упровадження iнновацiй учителiв Львiвського лiцею № 66. Учителi 1-х та 2-х пiлотних класiв лiцею провели вiдкритi уроки, на яких подiлилися iз Червоноградськими колегами досвiдом з упровадження iгрових методик ЛЕГО.7
    Опублiковано 12.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся обласний тур конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно"
    29.03.2019 року вiдбувся у м.Львовi обласний тур конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно". 19 учнiв мiст Червонограда та Соснiвки достойно представили свої школи на цьому конкурсi i всi вибороли призовi мiсця. Нагородження переможцiв вiдбудеться у м.Львовi у центрi творчостi дiтей та юнацтва Галичини "Погулянка" в травнi на закриттi обласної виставки творчих робiт учнiв.
    Вiтаємо переможцiв та їх викладачiв i бажаємо нових здобуткiв!
    Опублiковано 11.04.2019
    Детальнiше...

 Зразковий музичний театр "КОЛЬОРОВI ПАРАСОЛЬКИ" взяв участь у Всеукраїнському конкурсi фестивалi "ВЕСНЯНИЙ ЗОРЕПАД"
    7 квiтня 2019 року Зразковий музичний театр " КОЛЬОРОВI ПАРАСОЛЬКИ" Будинку дитячої та юнацької творчостi м. Соснiвки взяв участь у Всеукраїнському конкурсi фестивалi "ВЕСНЯНИЙ ЗОРЕПАД" у м. Львiв. Конкурс проходив за пiдтримки Мiнiстерства культури України та нацiональної спiлки композиторiв України.
    Вiтаєм вихованцiв з численними перемогами!
    Молодша група (5-8 р) посiли I мiсце!!!!
    Опублiковано 10.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся обласний дитячий шаховий турнiр
    24.03.19р у Соснiвцi вiдбувся обласний дитячий шаховий турнiр (79 учасникiв), приїхали команди з Ковеля,Володимир Волинська, Червонограда, В.Мостiв,Жовкви i Львова. Турнiр проводився на базi ЧХШ №7 директор Мокрiй I.М., органiзатором був БДЮТ м.Соснiвки директор С.I.Слука та керiвник гуртка шахiв Кутира М.А.
    В напруженiй боротьбi команда м Соснiвки виборола 2 командне мiсце, пропустивши вперед команду Червонограда, третє мiсце виборола команда Жовкви, Результати Соснiвчан - приняло участь 18 шахiстiв - у турнiрi А 1,2,3 розряди ( 31 учасник) - Петрашкевич П-1р набрав 6.5 оч iз 9 посiвши 3м,
    Опублiковано 10.04.2019
    Детальнiше...

 Семiнар-практикум для практичних психологiв та соцiальних педагогiв ЗЗСО м. Червонограда
    4 квiтня 2019 року на базi ЧНВК "СШ-колегiум" № 3 вiдбувся семiнар практичних психологiв та соцiальних педагогiв ЗЗСО на тему: "Перша домедична допомога та ненасильницьке спiлкування ( Non-violent Communication).
    Учасники i гостi семiнару набули практичних навичок домедичної та першої медичної допомоги, розглянули ряд конфлiктних ситуацiй i шляхи їх подолання, працювали в групах, удосконалили навички рацiональної дiяльностi та взаємодiї за унiверсальною методикою Non-violent Communication.
    Опублiковано 09.04.2019
    Детальнiше...

 Обласнi фiнальнi змагання чемпiонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнакiв i дiвчат ЗЗСО
    03.04.2019 року проведено на базi ДЮСШ № 1 обласнi фiнальнi змагання чемпiонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнакiв i дiвчат ЗЗСО
    Здобута перемога розподiлилась мiж командами у такому порядку:
    Юнаки (старша група)
    I - м. Львiв ( СЗШ № 1) - грамота
    II - м. Червоноград (ЧЗШ № 12) - грамота
    III - м. Львiв ( СЗШ № 99) - грамота
    Опублiковано 08.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулись обласнi зональнi змагання з гандболу серед учнiв ЗЗСО
    23 березня 2019 року на базi ДЮСШ № 1 вiдбулись обласнi зональнi змагання з гандболу серед учнiв ЗЗСО. Перемогу отримали команда юнакiв ЧЗШ № 12 та команда дiвчат ЧНВК № 13.
    Вiтаємо команди - переможцiв . Бажаємо в подальшому творчих успiхiв та спортивних досягнень усiм учасникам змагань.
    Опублiковано 03.04.2019
    Детальнiше...

 Засiдання круглого столу до Мiжнародного дня розповсюдження iнформацiї про аутизм
    Щороку 2 квiтня у свiтi вiдзначають Мiжнародний день розповсюдження iнформацiї про аутизм, який запровадила Генеральна асамблея ООН у 2007 роцi. Таке рiшення було прийнято задля привернення свiтової уваги до дiтей та дорослих, якi страждають вiд аутизму.
    Iнклюзивно-ресурсний центр Червоноградської мiської ради долучився до цiєї iнiцiативи проведенням засiдання круглого столу працiвникiв IРЦ та батькiв. Зустрiч була iнформативною та цiкавою.
    Опублiковано 01.04.2019
    Детальнiше...

 Нарада музкерiвникiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда
    27.03.2019 на базi ЗДО № 19 вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти вiдбулася нарада музкерiвникiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда, Соснiвки, смт. Гiрник.
    На нарадi обговорили питання щодо роботи музкерiвникiв з iнновацiйної дiяльностi, спланували заходи на новий навчальний рiк.
    Опублiковано 01.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбувся семiнар-практикум учителiв фiзики
    Вiдповiдно до плану роботи IМЦО, 28 березня 2019 року на базi ЧСШ № 8 вiдбувся семiнару-практикуму на тему "Дослiдницька робота та навчальнi екскурсiї як дiєвий засiб соцiалiзацiї учнiв в процесi вивчення фiзики"
    Розпочався семiнар з майстер-класу, який провела методист IМЦО Пирiг I.В. для колег з використання додатку Plickers у роботi вчителя фiзики.
    У другi частинi учасники семiнару побували на шахтi "Степова", де ознайомилися з роботою пiдприємства, технологiчними процесами видобування вугiлля.
    Опублiковано 01.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулась методична рада Iнформацiйно - методичного центру м. Червонограда
    29 березня 2019 року вiдповiдно до плану роботи IМЦО на березень в примiщеннi Iнклюзивно-ресурсного центру освiти вiдбулось чергове засiдання методичної ради IМЦО м.Червонограда.
    На порядок денний ради були винесенi питання:
    1.Про систему методичної роботи педагогiчних колективiв ЧСШ № 8, ЧЗШ № 12, ЧНВК № 13.
    2.Про розгляд та схвалення методичних розробок педагогiчних працiвникiв закладiв загальної середньої освiти.
    З першим питанням виступив директор IМЦО Ярослав Антонiв, який проаналiзував систему методичної роботи у вищезазначених закладах освiти й акцентував увагу на важливостi професiйного зростання кожного педагогiчного працiвника за умови якiсної органiзацiї методичної роботи у закладах освiти мiста та їх участi в iнновацiйних проектах та експериментальнiй навчально-методичнiй роботi.
    Опублiковано 01.04.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулася нарада директорiв закладiв загальної середньої та позашкiльної освiти
    Згiдно плану роботи вiддiлу освiти 28 березня 2019 року в малiй сесiйнiй залi Червоноградської мiської ради проведено нараду директорiв закладiв загальної середньої та позашкiльної освiти.
    Перед керiвниками виступили начальник вiддiлу освiти Iгор Гомонко, заступник мiського голови Наталiя Турко, заступник начальника вiддiлу освiти Iван Кардинал, головний спецiалiст вiддiлу освiти з питань виховної роботи та позашкiльної освiти Галина Лобащук.
    Опублiковано 28.03.2019
    Детальнiше...

 Вiдбулася нарада директорiв закладiв дошкiльної освiти
    Згiдно плану роботи вiддiлу освiти на 2018-2019 26 березня 2019 року на базi ЗДО № 7 проведено нараду директорiв закладiв дошкiльної освiти.
    Перед керiвниками ЗДО виступили начальник вiддiлу освiти Iгор Гомонко та спецiалiст з дошкiльного виховання Iрина Поручинська.
     В ходi наради начальник вiддiлу освiти звернув увагу на питання електронної реєстрацiї та прийому дiтей у заклади дошкiльної освiти у 2019-2020 н.р.Спецiалiст вiддiлу освiти iнформувала присутнiх про результати вивчення стану соцiально-педагогiчногопатронату в ЗДО, виконання статтi 11Закону України "Про дошкiльну освiту".
    Опублiковано 27.03.2019
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради