Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Безоплатна правова допомога Центр надання адмiнiстративних послуг Проект РЕОП Оплата комунальних послуг Сайт Президента України Асоцiацiя мiст України Сайт Верховної Ради України Сайт Кабiнету Мiнiстрiв України Львiвська обласна державна адмiнiстрацiя Державна податкова адміністрація у Львівській області Офiцiйний веб-сайт Державного реєстру виборцiв Iнститут полiтичної освiти Львiвська мiська рада
МНС Червонограда
Locations of visitors to this page Погода в Червоноградi
На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Правовий квест у ЧНВК № 10
    15 лютого 2017 року у Червоноградському навчально-виховному комплексi № 10 начальником вiддiлу iнформацiї та консультацiї Червоноградського мiського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Марчук Мар'яною Євгенiвною цiкаво та пiзнавально був органiзований правовий квест, учасниками якого були школярi 5А класу (класний керiвник Колочун Олена Володимирiвна), а квесторами - учнi 11Б класу (класний керiвник Маркевич Полiна Василiвна). П'ятикласники розподiлилися на п'ять команд, кожна з яких придумала назву та гасло команди. Вiдповiдно до назв станцiй "Аналiтик", "Щасливий випадок", "Iнтелектуальний штурм", "Пантомiма", "Малюнок", "Загадка", "Казка" школярi виконували iнтерактивнi вправи та завдання: давали вiдповiдi на запитання про права людини, iнсценiзували ситуацiї, читали поезiї та виконували творчi завдання.
    Детальнiше...

 Мiсячник правових знань у ЧНВК № 10
    Протягом лютого 2017 року у Червоноградському навчально-виховному комплексi № 10 проходить мiсячник правових знань. Вiдповiдно до плану роботи усi класнi керiвники проводять вiдкритi заходи, спрямованi на попередження злочинностi серед школярiв, насильства серед дiтей та щодо дiтей, а також з питань попередження суспiльно небезпечних узалежнень
    Класнi керiвники Папаєвич Оксана Григорiвна та Равлик Наталiя Василiвна органiзували виховну годину "Вплив шкiдливих звичок на органiзм людини", на яку запросили керiвника соцiальних проектiв громадської органiзацiї "Розвиток громади" Бiлецьку Уляну Володимирiвну. Учнi 6А,Б класiв переглянули та обговорили мультимедiйну презентацiю "Шкiдливi узалежнення".
    Детальнiше...

 Благодiйна акцiя "Серце любовi" у ЧНВК № 10
    14 лютого у Червоноградському навчально-виховному комплексi № 10 лiдерами учнiвського самоврядування спiльно з педагогом-органiзатором Момоток Ольгою Михайлiвною було проведено благодiйну акцiю "Серце любовi", мета якої - моральна та матерiальна пiдтримка вiйськовослужбовцiв, якi беруть участь в антитерористичнiй операцiї. Учнi 1-11 класiв спiльно з класними керiвниками органiзували рiзноманiтнi смаколики, а члени Ради менеджменту вмiло пiдiйшли до їх оформлення i у вестибюлi школи органiзували ярмарку. За зiбранi кошти будуть придбанi медикаменти та переданi головi громадської органiзацiї "Суспiльна перспектива" Предку Володимиру Миколайовичу, який 23 лютого 2017 року вирушає на Схiд.
    Детальнiше...

 Українськi вечорницi у Червоноградському НВК № 3
    9 лютого у Червоноградському НВК № 3 вiдбувся особливий захiд.Завершили цикл зимових свят веселi, захопливi й дотепнi забави, що пiдготували учнi 9-Б класу, їх класний керiвник, режисер шкiльного театру "Фантазiя" Свiтлана Михайлiвна Козак.
    Українськi вечорницi сподобалися усiм глядачам i учасникам дiйства. Адже сучаснi школярi перенеслися у минуле, вiдтворили давнi українськi традицiї дня святого Андрiя, рiздвяних свят. Це i ворожiння, бешкетування хлопцiв, забави з калитою. I вареники на сценi виявилися не бутафорними, а дуже смачними. I господарi свята не лише розважили гостей, а й пригостили смачненьким.
    Детальнiше...

 Вiтаємо переможцiв!- III мiсце у мiському турнiрi iнтелектуальних клубiв "Що? Де? Коли?"
    8 лютого 2017 року вiдбувся мiський турнiр iнтелектуальних клубiв "Що? Де? Коли?" серед команд загальноосвiтнiх навчальних закладiв мiста.
    Команда учнiв Червоноградської загальноосвiтньої школи №6 "Що? Де? Коли?" у складi Кусого Дениса-10кл, Вашкiв Iрини,Оданчука Владислава, Iлькiв Катерини, Лагоди Iгоря - 11кл, Козловської Марiї-9-а кл, Мазурука Олександра-8-а кл посiла III мiсце у черговiй грi мiського турнiру iнтелектуальних клубiв "Що? Де? Коли?" серед команд ЗНЗ мiста.
    Детальнiше...

 Йорданське благословення у Червоноградському ДНЗ №4
    31.01.2017 р. у ДНЗ я/с завiтав о. Iван Квiтковський з свяченою водою та добрим словом.
    Отець провiв зустрiчi з вихованцями ДНЗ. Дiти були радi своєму духовному батьку.
    Детальнiше...

 Освячення примiщення Червоноградського дитячого садочку № 16
    03 лютого вiдбулося освячення примiщення дитячого садочку "Дюймовочка".
    Тепер заклад, де виховуються дiтки, захищений i буде оберiгатися вiд зла i негараздiв добрими силами. Обряд освячення здiйснював отець Роман з собору св. Йосафата.
    А щоб малеча росла здоровою, активною i завжди була в гарному настрої, священик (за дозволом самих дiтей) окропив їх водичкою, яка у цi днi є особливо цiлющою. I, звичайно, на кожнiй групi залишив подарунок - молитву "Живої парафiї".
    Детальнiше...

 Вiдкрите iнтегроване заняття "В гостях у казки" у Червоноградському садочку № 16
    9 лютого у групi раннього вiку № 11 вiдбувся колективний перегляд iнтегрованого заняття "В гостях у казки".
    На заняттi дiти поглибили свої знання про лiсових мешканцiв, закрiпили свої знання про кольори, розмiри. Малята з захопленням грали гру з лисичкою, яка до них завiтала. Для розвитку дрiбної моторики використали прищiпки, якi дiти прикрiплювали до великих та малих ялиночок. Маленькi вихованцi проводили свої першi дослiди з пiском.
    Провела заняття Назарук Марiя Миколаївна.
    Детальнiше...

 Вiдкрите заняття у Червоноградському ДНЗ я/с № 4
    25.01.17р. у ДНЗ я/с № 4 вiдбулося вiдкрите заняття з розвитку мовлення на тему: "Лялька Алла захворiла" у II молодшiй групi № 3.
    Метою заняття було закрiпити знання дiтей про те, що лiки - не iграшка, що багато хвороб можна лiкувати за допомогою вiтамiнiв, якi мiстяться в овочах i фруктах.
    Вихованцi поринули у свiт медицини та вiдчули себе дорослими i вiдповiдальними за життя своїх дiтей-iграшок. Продемонстрували умiння надавати їм допомогу та бути доброзичливими одне до одного.
    Детальнiше...

 У Червоноградському ДНЗ №12 вiдбувся колективний перегляд заняття у середнiй групi "Казка"
    "Ми нащадки козакiв" - пiд такою назвою 9 лютого у ДНЗ №12 проведено колективний перегляд заняття у середнiй групi "Казка".
    На заняттi дiти отримали знання про iсторичну спадщину українцiв - Запорiзьку Сiч та козакiв, державнi символи.
    До малят завiтали козаки. Вони запросили їх в козацький музей та розказали про зброю козакiв, показали як i з чого варять кулiш, разом з дiтьми пограли у гру "Горю-дуб".
    Дiти читали для козакiв вiршi, розказували прислiв'я та затанцювали веселий гопак.
    Провела заняття вихователь середньої групи Подолянчук Ганна Теофiлiвна та музичний керiвник Гурська Людмила Василiвна.
    Детальнiше...

 Експерементально-дослiдницька дiяльнiсть у Червоноградському ДНЗ № 7
    Кожна дитина - дослiдник вiд народження. Завдання дорослих - пiдтримати її пiзнавальний iнтерес, навчити рiзнобiчно обстежувати навколишнi предмети i явища, розмiрковувати i робити власнi висновки.
    09.02.2017 вiдкрите заняття з елементами дослiдницької дiяльностi провела вихователь другої молодшої групи Залiванська Марiя Iванiвна. Входi роботи дiти розширили уявлення про снiг як природне явище. Розвитку сенсорної сфери дошкiльнят сприяло залучення рiзних видiв аналiзаторiв до обстеження природних матерiалiв та порiвняння їх мiж собою.
    Детальнiше...

 День святого Валентина у Червоноградському НВК № 3
    14 лютого, у день всiх закоханих у Червоноградському НВК № 3 вiдбувся святковий вечiр, який пiдготували учнi 9-А класу, класний керiвник Iрина Михайлiвна Кузовкiна.
    Урочисто й зворушливо лунали вiршi про кохання, зачаровували пiснi й музика, захоплювали виконавцi вальсу. Ведучi Лiлiя Нiколаєва i Юлiя Андрiйчук розповiли глядачам про iсторiю свята - дня святого Валентина. А родзинкою вечора стала цiкава гра-конкурс серед старшокласникiв на визначення найромантичнiшої пари i присудження титулiв "Валентин i Валентина школи - 2017".
    Детальнiше...

 Вечiр-зустрiч з випускниками у Червоноградськiй гiмназiї
    04.02.2017 у Червоноградськiй гiмназiї вiдбувся урочистий концерт з нагоди вечора зустрiчi з випускниками.
    Учнiвське самоврядування зiбрали колаж свiтлин та оформили стiннiвку "Випускникiв до себе рiдна гiмназiя кличе". Святковий концерт проходив у стилi 95-го кварталу. Учнi розважали гостей смiшними гiмназiйними новинами i вiдеороликами. Прикрасою стали нашi солiсти Каспрук Ольга Володимирiвна, лаборант, Терновскова Каролiну, учениця 6(10)-А класу, Дроцик Таїсiя, учениця 5(9)-В класу та зразковий хореографiчний ансамбль "Веселинка", керiвник Свiтлана Монченко.
    Детальнiше...

 Вiдкритий урок з математики в 10 класi у Червоноградськiй школi № 6
    10.02.2017 в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi №6 вчителем математики Гевко Марiєю Петрiвною був проведений вiдкритий урок до атестацiї з теми "Розв'язування тригонометричних рiвнянь".
    Педагог успiшно працює над науково-методичною проблемою: "Використання сучасних освiтнiх технологiй для формування ключових компетентностей учнiв". Тому на уроцi були використаннi iнформацiйно- комп'ютернi технологiї, метод "мiкрофон", цiкавi математичнi завдання. Вчитель успiшно керувала навчальним процесом, залучала учнiв до самостiйної роботи. Продовж всього часу був тiсний зв'язок з учнiвською аудиторiєю, спостерiгався iнтерес учнiв до уроку, як наслiдок - вiдмiнне закрiплення вивченого матерiалу.
    Детальнiше...

 Акцiя милосердя у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 6
    З 23.01 по 26.01.2017р. у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 6 проводилась акцiя милосердя "Допоможи врятувати життя".
    Завдяки учнiвським пожертвам вдалося зiбрати 3200 грн на лiкування Казмiрука Олега Олександровича, учня 4 класу ЧЗШ №5.
    Детальнiше...

 Вiдкритий урок iсторiї в Червоноградськiй школi № 12
    "Творячи нацiональну державу, мусимо розумiти сучасне, а це не можливо без знання своєї минувшини", - стверджували учнi 9-В класу на вiдкритому уроцi iсторiї України, який провела вчитель Мацькiв Лiдiя Iллiвна.
    Працюючи у групах, дев'ятикласники з'ясовували суть фiнансової, шкiльної, судової, цензурної, мiської, вiйськової реформ у другiй половинi 19 столiття в Українi, яка була роздiлена мiж Австрiйською та Росiйською iмперiями. Учнi висловлювали своє ставлення до змiн, що вiдбувалися, доповнювали вiдповiдi своїх однокласникiв, аналiзували, порiвнювали. Зрозумiти причини реформ допомiг школярам перегляд вiдеофiльму, Учнi самостiйно з'ясували суть поняття "реформа", порiвняли своє визначення iз формулюванням словника, проводили паралелi зi всесвiтньою iсторiєю, сучаснiстю та правознавством.
    Детальнiше...

 Шкiльний етап масштабного освiтнього проекту "Вiдкривай Україну" в Червоноградськiй школi № 12 - це творчий простiр для шкiльного самоврядування
    7 лютого закiнчився шкiльний етап масштабного освiтнього проекту "Вiдкривай Україну".
    15 учнiв та вчитель-тренер ЧЗШ № 12 стали активними його учасниками.
    Школярi створили команду, практикували роботу з iдеями, комунiкацiєю, критичним мисленням та проектним менеджментом. Учнi вирiшили, що для активної та творчої роботи їм не хватає свого простору, тому, домовившись з шкiльною адмiнiстрацiєю, вони вирiшили це змiнити. Пiд час зимових канiкул школярi провели пiдготовчi роботи, знайшли кошти на втiлення своєї iдеї та поклеїли шпалери, а у перший тиждень навчання у другому семестрi остаточно облаштували свiй творчий простiр.
    Детальнiше...

 Участь у конференцiї з нагоди початку другого циклу Всеукраїнської програми "Демократична школа" в м. Києвi
    01.02.2017 року директор школи Свйонтек Уляна Павлiвна взяла участь у конференцiї, яка вiдбулась у м. Києвi з нагоди початку другого циклу Всеукраїнської програми "Демократична школа".
    Школа подала заявку i була вiдiбрана для участi у проектi, який триватиме протягом двох рокiв. Метою проекту є: демократизацiя шкiльного врядування та середовища в школi, планування та здiйснення загально - шкiльного проекту, поглиблення спiвпрацi з громадою. Програма реалiзовується Європейським центром iменi Вергеланда у спiвпрацi з Мiнiстерством освiти i науки України та Радою Європи. Пiд час конференцiї директором школи та нацiональним координатором Програми була пiдписана Декларацiя про спiвпрацю. На конференцiї були присутнi:
    Детальнiше...

 Подбаймо про братiв наших менших!
    Цього року зима дуже холодна, та лебедi не зрадили нам i прилетiли зимувати на рiчку Захiдний Буг.
    Учнi 8-А класу разом з класним керiвником Цьох Оксаною Богданiвною на виховнiй годинi "Подбаймо про братiв наших менших" вирiшили не на словах, а на дiлi подбати про лебедiв. Взяли хлiб, пшеницю, пшоно i пiшли пiдгодувати птахiв.
    Восьмикласникам така виховна година дуже сподобалася, сподiваємося, що братам нашим меншим теж.
    Не забуваймо, що навколо нас багато iстот, яким потрiбна наша увага i особливо у лютi морози.
    Детальнiше...

 Книжковi Сталкери 2017 у Червоноградськiй школi № 12
    Протягом сiчня 2017 року вiдбувався Перший загальномiський конкурс читачiв "Книжковий Сталкер", який за медiйної пiдтримки телеканалу Бужнет органiзовувала ГI Лiт/ UA i учнi ЧЗШ№12 взяли активну участь в цьому конкурсi, особливо учнi 4-Б класу (класовод Бац Вiта Iванiвна): Ямборко Анастасiя, Якимiв Алiна, Лiщенко Дiана, Мiшок Алiна, Клепак Софiя, Стопчанський Назар. А також учениця 5-Б класу Дебеляк Анастасiя (класовод Пацалюк Оксана Дмитрiвна), та ученицi 10 класу: Думич Антонiна i Винник Таня (класовод Кашицька Наталя Йосипiвна).
    Детальнiше...

 Зустрiч шкiльних друзiв Червоноградської школи № 12
    Традицiйно в першу суботу лютого в ЧЗШ №12 вiдбувся вечiр зустрiчi випускникiв.
    Школа гостинно вiдчинила дверi, запрошуючи своїх випускникiв у рiднi стiни i дала гарну нагоду повернутися у тi незабутнi роки юностi, якi залишаються в пам'ятi назавжди. До школи завiтало багато гостей. Вони дiлилися спогадами про шкiльнi роки, розповiли про навчання, про успiхи, яких досягли за цей час,про свої плани на майбутнє.
    Детальнiше...

 Урочисте вiдкриття нового комп'ютерного класу у Червоноградськiй ЗШ №12
    03.02.2017 року у ЧЗШ №12 вiдбулось урочисте вiдкриття нового комп'ютерного класу.
    Ця подiя стала можливою завдяки депутатам Верховної Ради України Вiктору Кривенку та Павлу Кишкарю. Особлива вдячнiсть за змiцнення матерiально - технiчної бази школи, турботу про молоде поколiння українцiв випускнику школи Iгорю Корнату, який працює в апаратi Верховної ради України.
    На вiдкриттi були присутнi: голова комiсiї з питань освiти Червоноградської мiської ради Наталiя Курiвчак, начальник вiддiлу освiти Iгор Гомонко.
    Детальнiше...

 В ДНЗ №12 колективний перегляд бiнарного логопедичного заняття
    8 лютого в ДНЗ №12 вiдбувся колективний перегляд бiнарного логопедичного заняття "Життя природи взимку".
    На заняттi дiти уточнили знання про ознаки зими, закрiпили вмiння добирати слова ознаки i слова дiї. Дiти з задоволенням грали в словеснi iгри, виконували пальчикову вправу, психогiмнастику, робили звуковий аналiз слiв.
    Провели заняття вчитель-логопед Шалiєвська Олена Миколаївна та вихователь Боруцька Галина Iванiвна.
    Детальнiше...

 Превентивне виховання у Червоноградському НВК № 10
    З метою належного виконання Комплексної програми профiлактики правопорушень, суспiльно небезпечних узалежнень та превентивного виховання дiтей на 2016-2020 р.р. у Червоноградському навчально-виховному комплексi № 10 протягом сiчня 2017 року проведено ряд цiкавих та корисних заходiв.
    Класний керiвник Шевчук Марiя Теодорiвна органiзувала зустрiч одинадцятикласникiв з директором Клiнiки дружньої до молодi Гуменюк Надiєю Володимирiвною. Бесiда була спрямована на профiлактику наркоманiї та алкоголiзму.
    Детальнiше...

 Вiдкритi уроки англiйської мови у Червоноградськiй ЗШ №12
    Вiдкритий урок - це лiнза, яка фокусує основнi iдеї iндивiдуальної педагогiчної технологiї та демонструє рiвень професiйної компетентностi вчителя. А ще сьогоднi кожна освiчена людина повинна знати англiйську, бо це - мова мiжнародної комунiкацiї, бiзнесу, науки, культури.
    26.01.2017 усi охочi могли бути присутнiми на вiдкритих уроках англiйської мови у ЧЗШ №12.
    Учитель Камiнецька Наталiя Михайлiвна разом з учнями 4-Б класу повторила назви пiр року та мiсяцiв, розвивала школярськi навички усного мовлення, аудiювання, читання. Дiти у формi гри вчились активно використовувати у мовленнi граматичнi форми теперiшнього тривалого часу. Засвоїти нову лексику школярам допомогли вiршi, перегляд навчального мультфiльму, змагання "Вгадай пору року за описом". Учнi виконували рiзноманiтнi вправи, описували особливостi природи весни, лiта, осенi та зими.
    Детальнiше...

 Iнтелектуально-розважальне шоу кмiтливих та начитаних у Червоноградськiй ЗШ №12
    25.01.2017р. в ЧЗШ№12 шкiльний бiблiотекар Зубрицька Людмила Федорiвна разом з учнями 6-А класу (класовод Буджерин Лiля Володимирiвна) провела iнтелектуально-розважальне шоу кмiтливих i начитаних, де змагалися двi команди: "Розумнi зiрочки" (дiвчатка), "Мудрагелики" (хлопчики).
    Конкурсна програма була цiкавою i насиченою, але головне завдання шоу була презентацiя улюбленого твору.
    Двi команди вибрали твори одного автора Роальда Дала, але рiзнi твори: дiвчатка "Матильду", хлопцi "Чарлi i шоколадну фабрику". Дiти створили плакати з рекламою свого твору, а також емблеми для своєї команди.
    Детальнiше...

 Вшанування пам'ятi героїв Крут у Червоноградськiй школi № 12
    "Спом'янiмо тую славу, що лишилась нам з-пiд Крут!" саме пiд такою назвою, 27.01.2017 в ЧЗШ №12, вiдбулася iнформацiйна Просвiта для учнiв 7-11 класiв, яку пiдготували i провели учнi 10 класу i вчитель iсторiї Кашицька Наталiя Йосипiвна.
    Учнi вiддали шану як юним студентам, якi у 1918 роцi стали на захист української держави, так i сучасним героям, що кладуть свої життя за Україну. Молодь школи ще раз довела, що вони свiдомi громадяни держави, якi вивчають iсторiю України та пам'ятають подвиги героїв.
    Детальнiше...

 Зимова Олiмпiада спорту у ДНЗ № 12 м.Червонограда
    25 сiчня у ДНЗ №12 проведено Зимову Олiмпiаду спорту пiд назвою "Зимовi пригоди".
    Особливiстю цьогорiчної Олiмпiади було те, що в змаганнях брали участь ще й малята з ДНЗ №13. До малят на Олiмпiаду завiтали мiсяць Лютий у кожусi та весела Снiгова баба.
    Малята змагались у витривалостi, силi та спритностi. Порадували малят веселi естафети на лижах, на санчатах, з хокейними ключками та снiговими кулями.
    I як завжди - перемогла дружба!!!
    Провела свято фiзiнструктор Козловська Людмила Василiвна.
    Детальнiше...

 Конкурс ерудитiв у Червоноградськiй гiмназiї
    25.01.2017 у Червоноградськiй гiмназiї пройшов традицiйний конкурс ерудитiв "Мандруючи Україною" для гiмназистiв 1(5) -х класiв.
    Учнiвське самоврядування пiдготовили для учасникiв низку запитань з курсу української лiтератури, iсторiї України, географiї. Питання були не з легких, але кожен клас гiдно захистив свою команду.
    Беручи участь у таких розумоворозвиваючих заходах, учнi мають змогу повторити вiдомий матерiал та дiзнатися про щось нове з курсу гуманiтарних наук.
    Детальнiше...

 II етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дiтей та юнацтва "Олiмпiйське лелеченя" м. Червонограда
    На базi Червоноградської гiмназiї 26 сiчня вiдбувся II етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дiтей та юнацтва "Олiмпiйське лелеченя".
    Змагання вiдбулися з метою популяризацiї олiмпiйського руху серед учнiвської молодi, у яких взяли участь учнi загальноосвiтнiх навчальних закладiв мiста. Олiмпiйський дух витав серед учасникiв змагань. Нелегко було здобути перемогу, оскiльки всi команди були фiзично пiдготованi. Допомагали здобути перемогу i активнi вболiвальники.
    Детальнiше...

 Виховна година у Червоноградськiй школi № 12
    20.01 2017 в 7-А класi вiдбулася виховна година "Введення прийшло - празникiв навело:".
    Учнi розповiдали про свята зимового циклу. Українське народне прислiв'я стверджує, що "сумний грудень у свято i будень". Та це прислiв'я не для молодi. Адже саме в груднi молодь збирається майже щодня.
    3 останнiм мiсяцем року пов'язано чи не найбiльше народних свят, значна кiлькiсть рiзноманiтних звичаїв, обрядiв i повiр'їв, а також угадування майбутньої долi, ворожiння, ритуальне кусання калити.
    Детальнiше...

 Днi науки у Червоноградськiй ЗШ № 12
    Майбутнє нашої держави у руках молодого поколiння, сьогоднiшнiх учнiв, тому з метою розвитку пiзнавальних iнтересiв школярiв до дослiдницької роботи, для самореалiзацiї i професiйного самовизначення учнiвської молодi у ЧЗШ №12 з 16 по 19 сiчня 2017 року органiзовано Днi науки.
    Старшокласники разом iз своїми науковими керiвниками, вчителями, працювали над дослiдженнями з математики, фiзики, iнформатики, української фiлологiї, iсторiї, англiйської мови.
    19 сiчня свої роботи учнi презентували однокласникам та вчителям, дискутували з ровесниками, вiдповiдали на запитання, що стосуються їхнiх наукових дослiджень. Пацалюк Юлiя (учитель Мацькiв Л.I.) iнформувала про українських остарбайтерiв та про своїх рiдних, що були вивезенi на примусовi роботи в Нiмеччину. Про унiкальне поєднання лiтератури, малярства, музичного мистецтва у творi Б.Лепкого "Мотря" повiдомила Кiшак Мар'яна (учитель Цьох О.Б.).
    Детальнiше...

 Свято "Ой радуйся, земле" у Червоноградському НВК № 10
    24 сiчня у З-А класi Червоноградського навчально-виховного комплексу № 10 пройшло родинне свято "Ой радуйся, земле" (класний керiвник Салабай Марiя Богданiвна). Батьки та школярi виготовили для свята рiздвяного дiдуха.
    Учнi згадали про українськi звичаї святкування рiздвяних свят, показали рiздвяний вертеп, головними героями якого були пастушки, ангели, царi.
    Продовжували свято посiвальники, якi розповiдали, як святкували свято Святого Василя.
    Закiнчилося святкування щедрiвками вiд дiвчаток. Щедрiвницi згадали про свято Богоявлення Господнього.
    Детальнiше...

 День Соборностi України у Червоноградськiй гiмназiї
    20.01.2017 року учнiвське самоврядування Червоноградської гiмназiї проявили свою пiдтримку та солiдарнiсть до Дня Злуки. День Соборностi України - свято України, що вiдзначається щороку 22 сiчня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республiки й Захiдноукраїнської Народної Республiки, що вiдбулося в 1919 роцi.
    З нагоди цiєї iсторичної подiї була проведена загальногiмназiйна лiнiйка. Гiмназисти спiльно з учнями ЧЗШ № 12 утворили живий ланцюг мiж школами пiд гаслом "Схiд i Захiд разом". Це не тiльки романтика. Це акт повернення українського духа в українське тiло, державотворчий акт.
    Детальнiше...

 Зимове свято у 1-А класi Червоноградського НВК № 3
    20 сiчня наймолодшi учнi - школярi 1- А класу Червоноградського НВК № 3 i їх вчитель Наталя Зiновiївна Гавецька запросили гостей, своїх батькiв на перше шкiльне свято, приурочене вшануванню улюбленого дiтьми святого - Миколая, новорiчним i рiздвяним традицiям.
     веселi пiснi, й колядки, цiкавi вiршi й дотепнi сценки пiдготували першокласники, продемонстрували свої таланти й здiбностi.
    Детальнiше...

 "Рiздвяна iсторiя". Захопливе свято у 2-В класi Червоноградського НВК № 3
    18 сiчня учнi 2-В класу Червоноградського НВК №3, їх вчитель Iрина Василiвна Куць, музичний керiвник Ольга Ярославiвна Пляцко запросили батькiв, учителiв на дивовижне свято "Рiздвяна iсторiя".
    У святково прибраному класi вiдбулося цiкаве театралiзоване дiйство. Учнi представили захопливу вертепну iсторiю народження Iсуса Христа.
    Школярi з радiстю вiншували гостей, колядували, передали пiднесену атмосферу усiх зимових свят.
    Детальнiше...

 "Святвечiр в українськiй родинi" у Червоноградському НВК №3
    Особливе рiздвяне свято вiдбулося у Червоноградському НВК №3 20 сiчня.
    Учнi 4-А класу, класний керiвник Марiя Iванiвна Лозинська, музичний керiвник Оксана Володимирiвна Горська, батьки учнiв стали учасниками театралiзованого дiйства.
    Усi глядачi поринули у свiт давнини й побачили народнi традицiї й звичаї. Родинна вечеря на Святвечiр, рiздвянi колядки, вертепнi герої,вiншування - усе майстерно представлено талановитими юними акторами та батьками.
    Детальнiше...

 Червоноград на Всеукраїнському науково-практичному семiнарi у м. Києвi
    20-22 сiчня 2017 року в Києвi проходив Всеукраїнський науково-практичний семiнар для вчителiв iсторiї "Iсторичний наратив та методи усної iсторiї у викладаннi iсторiї Другої свiтової вiйни та Голокосту" за участю науковцiв Бостонського унiверситету, волонтерiв з Нiмеччини та Iталiї, авторiв пiдручникiв Iгора Щупака та Тетяни Ладиченко.
    Наше мiсто представляла учитель iсторiї Червоноградської гiмназiї Войценко Олена Анатолiївна.
    вона брала учать у роботi семiнару, дiлилася досвiдом з використання усної iсторiї.
    Детальнiше...

 I вкотре перемога Зразкового хореографiчного ансамблю "Веселинка" Червоноградської гiмназiї
    З 18-22 сiчня 2017 року у столицi Литовської Республiки м. Вiльнюс проведено II Мiжнародний фестиваль дитячо-молодiжної творчостi "Литовська феєрiя" на якому Зразковий хореографiчний ансамбль "Веселинка" Червоноградської гiмназiї (керiвник Монченко Свiтлана Святославiвна) у номiнацiї "Хореографiя" посiв I мiсце за оригiнальнiсть i високий рiвень виконавської майстерностi.
    Фестиваль органiзовано Всеукраїнською молодiжною громадською органiзацiєю "Серце до серця" за пiдтримки Мiнiстерства культури України, Мiнiстерства молодi та спорту України, Посольства Литви в Українi, Посольства України в Литвi на базi Литовського центру дiтей i молодi.
    Детальнiше...

 Свято молитви у ЧНВК № 10
    20 сiчня 2017 року у Червоноградському навчально-виховному комплексi № 10 вiдбулося Свято спiльної молитви. Свято вiдбулося бiля Куточка духовностi: священик церкви Святого Йосафата Василь Палчинський прочитав молитву, до якої приєдналися учнi,вчителi, батьки та усi працiвники школи. Учнями школи було пiдготовлено лiтературно-музичну композицiю: щиро та душевно звучали пiснi вокального ансамблю "Кришталевi нотки" (музичний керiвник Сторощук Iрина Олександрiвна), одинадцятикласницi-вокалiстки Химко Алiна та Зубик Анастасiя зворушили присутнiх пiснею "Марiя", духовнi вiршi звучали у виконаннi читцiв 4-5 класiв.
    Детальнiше...

 Рiздвяна коляда у ЧНВК № 10
    З 16 по 20 сiчня 2017 року учитель початкових класiв Прачун Свiтлана Степанiвна залучила учнiв 1-Б класу Червоноградського навчально-виховного комплексу № 10 до рiзноманiтних рiздвяних заходiв: провела iнтегрованi уроки "Колядує Україна, колядує вся земля", пiд час яких учнi вiдтворювали українськi традицiї, розв'язували ребуси та кросворди, були залученi до iнтерактивних iгор, колядували. Школярi вiдвiдали церкву Святого Йосафата та помолилися бiля рiздвяної шопки. Спiльно з батьками було органiзовано свято "Iван Предтеча забрав свята на плечi". Театралiзоване дiйство було цiкавим та веселим: учитель розповiла притчi про Iвана-Хрестителя, учнi вiдтворювали забутi традицiї коляди та Рiздва Христового, а батьки пригощали усiх присутнiх рiздвяними стравами. Завершилося свято спiльною молитвою.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради