Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Формування вiдповiдального громадянина на уроцi української лiтератури у Червоноградськiй ЗШ № 12
    Сьогоднi в освiтi вiдчутним є прiоритет загальнолюдських цiнностей. Сучасна українська школа повинна формувати вiдповiдального громадянина, що поважає права людини, критично мислить.
     З цiєю метою 19 лютого 2018 року у 8-Б класi ЧЗШ №12 був проведений урок української лiтератури, на якому за допомогою iнтерактивних вправ учитель з учнями намагалися реалiзувати наскрiзну програмову тематичну лiнiю "громадянська вiдповiдальнiсть". Педагог використала матерiали посiбникiв Ради Європи у рамках Всеукраїнської програми "Демократична школа".
    Детальнiше...

 Cемiнар учителiв української мови i лiтератури ЗЗСО м.Червонограда "Культура мовлення учасникiв навчально-виховного процесу" у ЧЗШ № 14
    28 лютого 2018 року на базi ЧЗШ №14 було проведено семiнар учителiв української мови i лiтератури на тему "Культура мовлення учасникiв навчально-виховного процесу".
    Педагоги вiдвiдали етнографiчний музей закладу, взяли участь у тренiнгу з профiлактики та подолання конфлiктних ситуацiй, дотримання толерантностi у спiлкуваннi, який провели Мар'яна Бап, заступник директора, та Марина Гарасим, практичний психолог.
    У семiнарi взяла участь Оксана Микитюк, доцент кафедри української мови Нацiонального унiверситету "Львiвська полiтехнiка", кандидат фiлологiчних наук. У своєму виступi на тему "Сучасне українське мовлення" акцентувала на особливостях мовленнєвої культури українцiв, презентувала навчальнi посiбники, якi вона уклала. Педагоги мали можливiсть поглибити свої знання, пiдвищити фахову майстернiсть. Вони висловили подяку дирекцiї школи за органiзацiю семiнару.
    Детальнiше...

 Мiський семiнар вихователiв-методистiв закладiв дошкiльної освiти м. Червонограда на базi дошкiльного навчального закладу № 16
    У Мiжнародний день рiдної мови, 21.02.2018, вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти на базi ДНЗ № 16 (Кравченко Наталя Iванiвна, директор закладу; Лобай Ольга Миколаївна, вихователь-методист) вiдбувся семiнар вихователiв-методистiв дошкiльних закладiв мiста на тему "Iнтерактивнi методи навчання як засiб формування навичок мовленнєвої взаємодiї старших дошкiльникiв".
    Кравченко Наталя Iванiвна ознайомила учасникiв семiнару з роботою ДНЗ. Лобай Ольга Миколаївна презентувала роботу педагогiчного колективу щодо формування навичок мовленнєвої взаємодiї старших дошкiльникiв, провела цiкавi тренiнги "Складiть характеристику тваринки за iм'ям хлопчика", "Вiдгадай казку навпаки" (робота у групах), "Намалюй штрих до малюнку" (за формою роботи "ланцюжок").
    Детальнiше...

 Семiнар "Iнновацiї на уроках математики" у Червоноградському НВК № 10
    01 березня 2018 року вiдповiдно до плану роботи IМЦО на базi ЧНВК № 10 був проведений семiнар вчителiв математики "Iнновацiї на уроках математики".
    Заступник директора з НВР Руслана Верескун презентувала школу та ознайомила усiх з основними напрямками роботи закладу. Практичний психолог Оксана Чумакова емоцiйно налаштувала усiх на позитивне сприйняття та рiзноманiтними вправами сприяла активiзацiї та мотивацiї педагогiв до роботи.
    Основна частина семiнару була присвячена темi "Майндмеппiнг - зручний та ефективний спосiб органiзацiї мислення учнiв", яку презентувала заступник директора, учитель математики Моравська Галина Олександрiвна. Учителi математики Бiлоус Марiя Миколаївна та Воєвода Наталя Степанiвна презентували досвiд своєї роботи з iнтелект-картами, демонстрували фрагменти урокiв.
    Детальнiше...

 Семiнар-практикум учителiв географiї та економiки ЗЗДО м.Червонограда
    13 лютого 2018 року, вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти м.Червонограда, Червоноградською ЗШ № 1 було органiзовано та проведено семiнар-практикум вчителiв географiї та економiки ЗЗДО мiста.
    Семiнар проводився на базi ТОВ "Клiнгспор", яке знаходиться у м. Великi Мости. Це спiльне українсько-нiмецьке пiдприємство, яке виготовляє вироби з абразивних матерiалiв.
    Пiд час семiнару вчителi географiї отримали iнформацiю з тематики iнновацiї технологiй, а також ощадливого та екологiчного факторiв виробництва, якi присутнi на пiдприємствi.
    Детальнiше...

 Свято рiдної мови в Червоноградськiй ЗШ №6
    21 лютого 2018 року у Червоноградськiй ЗШ № 6 вiдзначили День рiдної мови.
    Вчителi української мови та лiтератури (Сидор Зiновiя Михайлiвна, Остапчук Антонiна Iванiвна, Лапчак Зiна Ярославiвна, Шаловило Олена Федорiвна) провели ряд тематичних заходiв. Свято розпочалося з тематичної лiнiйки "Хто ти без рiдної мови", пiдготовленої учнями 7-А та 5-Б класiв, на якiй звучали вiршi та пiснi про рiдну мову. Закiнчилася лiнiйка демонстрацiєю фiльму, який змонтували учитель української мови та лiтератури Остапчук Антонiна Iванiвна та вчитель iнформатики Гуменюк Надiя Степанiвна. Для учнiв 5 - 11класiв було органiзовано конкурс стiнгазет та плакатiв. Цiкавими були виховнi години у початкових класах :"Звучи, рiдна мово", "Дзвенить струмочком рiдна мова", "О рiдна мовонько, о мово, в тобi вiд Бога кожне слово". У шкiльнiй бiблiотецi учнi мали змогу познайомитися iз виставкою лiтератури "Мови чарiвної голос".
    Детальнiше...

 Зустрiч з письменником Олександром Зiмбою у Червоноградськiй ЗШ № 14
    21 лютого 2018 pоку до Червоноградської ЗШ I-III ступенiв № 14 завiтав дитячий письменник Олександр Зiмба та презентував дiткам 2 - 4 класiв свої книги.
    Цiкавi пригоди Мурчика та Бровчика сподобалися учням. Дiти активно спiлкувалися з письменником, вiн вiдповiдав на їхнi запитання, а запитань було чимало. Олександр Зiмба подарував книги бiблiотецi, дiти придбали книги з автографом автора та сфотографувались на згадку про цiкаву зустрiч.
    Детальнiше...

 "Єдиний Всеукраїнський стрiлецький день" на базi вiйськової частини 2418 у м.Великi Мости за участю Червоноградського та Сокальського комiсарiату
    09 лютого 2018 року на базi вiйськової частини 2418 м. Великi Мости до "Єдиного Всеукраїнського стрiлецького дня" проводилися навчання на стрiльбищi, в яких взяли участь працiвники Червоноградського та Сокальського комiсарiатiв, викладачi предмету "Захист Вiтчизни", резервiсти, працiвники МНС.
    Метою заходу є створення територiальних громад оборони. На навчання демонтувалась бойова технiка Збройних Сил України, виготовлена в Українi (БТР "Козак", автомобiль для перевезення особового складу), стрiлецька зброя.
    Детальнiше...

 Тематична лiнiйка, присвячена рiчницi Майдану, у Червоноградськiй ЗШ № 6
    22 лютого 2018 року у Червоноградськiй ЗШ № 6 вiдбулась тематична лiнiйка, присвячена рiчницi Майдану.
    Учнi 10 класу пiд керiвництвом класного керiвника Васько Ольги Миколаївни розповiли про подiї, якi вiдбулись на Майданi у лютому 2014 р. Пiд час лiнiйки прозвучали пiснi "Пливе кача", "Небо падає", "Виростеш ти сину", були представленi фото- та вiдеоматерiали про героїв Небесної Сотнi. Усi школярi вшанували Ангелiв Небесної Сотнi хвилиною мовчання.
    Детальнiше...

 Нарада завiдувачiв бiблiотек ЗЗСО м. Червонограда
    На базi Червоноградської гiмназiї 22 лютого 2018 року вiдбулася нарада завiдувачiв бiблiотек закладiв загальної середньої освiти щодо замовлення пiдручникiв для учнiв 5-х класiв, що будуть видаватися за державний кошт у 2018-2019 навчальному роцi.
    Проаналiзовано замовлення пiдручникiв на заклади мiст Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник, висвiтлено iнформацiю на сайтах освiтнiх закладiв. Обговорено замовлення пiдручникiв для учнiв 1-х та 10-х класiв вiдповiдно до нової програми, а також з iнформатики та iсторiї для учнiв 5-х класiв, яких чекаємо допоки вiдбудеться конкурсний вiдбiр експертної комiсiї.
    Детальнiше...

 Творча зустрiч педагогiчних колективiв ДНЗ № 2, 9 та ЧЗШ № 2 м. Червонограда
    Вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти 27 лютого 2018 року дошкiльний навчальний заклад № 2 (директор Крамчанiнова Вiкторiя Вiкторiвна, вихователь-методист Олiярник Мар'яна Богданiвна) приймав педагогiв ДНЗ № 9 (директор Мастикаш Наталя Володимирiвна, вихователь-методист Дмитрук Наталя Валерiвна, вихователь старшої групи Альфавiцька Марiя Теодорiвна) та ЧЗШ № 2 (заступник директора Костюк Iрина Олександрiвна, завiдувач бiблiотеки Бобела Iрина Петрiвна, психолог Качур Оксана Богданiвна), IМЦО (методист з дошкiльної освiти Закус Галина Василiвна) для обмiну досвiдом роботи щодо виховання та навчання дiтей старшого дошкiльного вiку, пiдготовки їх до школи.
    Детальнiше...

 Засiдання-презентацiя педагогiчної ради у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I-III ст. № 12
    13 лютого 2018 року у ЧЗШ №12 вiдбулося засiдання-презентацiя педагогiчної ради "Нова українська школа та освiта розвинених країн".
    Заступник директора Кiшак Зоряна Мирославiвна звернула увагу на змiни, якi вiдбуваються в середнiй освiтi, ознайомила iз особливостями технологiй розвитку критичного мислення та компетентнiсного пiдходу; повiдомила про програму мiжнародного оцiнювання учнiв PISA.
    Педагоги школи мали можливiсть, виконуючи тестовi завдання, перевiрити свiй рiвень розвитку критичного мислення; практично виконували завдання, якi пропонує PISA, для визначення читацької та математичної компетенцiй. Працюючи в групах, учителi проаналiзували позитивний досвiд розвинених країн у реформуваннi середньої освiти, подiлилися думками з колегами. Учитель математики Ломоносова Тетяна Юрiївна презентувала власний досвiд роботи над науково-методичною проблемою "Розв'язування прикладних задач для формування ключових компетентностей учнiв на уроках математики у 5-6 класах".
    Детальнiше...

 Заняття "Наша безпека у наших руках" у дошкiльному навчальному закладi № 12 м.Червонограда
    27 лютого в ДНЗ №12 у групi молодшого дошкiльного вiку "Пiзнайко", яка працює за парцiальною програмою "Про себе треба знати, про себе треба дбати", вiдбувся взаємоогляд заняття "Наша безпека у наших руках".
    На заняттi дiти допомогли дiвчинцi Марiчцi, яка заблукала в лiсi i захворiла. На допомогу їй прийшов лiкар, який розказав дiтям про правила збереження здоров'я. Дiти читали вiршi, грали в iгри, працювали з коректурними таблицями, переглянули уривок повчального мультфiльму. Провела заняття вихователь Дякiв Ольга Петрiвна.
    Детальнiше...

 Iнтегроване заняття "Роби добро i воно до тебе повернеться" у дошкiльному навчальному закладi № 12 м.Червонограда
    14 лютого в ДНЗ №12 у молодшiй групi "Райдуга"вихователь Медвiдь Тетяна Михайлiвна провела iнтегроване заняття "Роби добро i воно до тебе повернеться". На заняттi педагог формувала уявлення дiтей про загальнолюдськi моральнi цiнностi, вчила дiтей оцiнювати позитивнi i негативнi вчинки. До дiтей на заняття прийшла казкова гостя з лiсу - Лисичка, яка поскаржилася малятам, що нiхто не хоче з нею дружити. Дiти вчили Лисичку робити добрi справи, а також переглянули разом з нею мультфiльм "Про добро". Лисичка з малятами взяла участь у грi "Назви добру справу". Також дiти за допомогою картинок визначали добрi i поганi вчинки. За допомогою ввiчливих слiв Лисичка вiдкрила чарiвну скриньку. На завершення заняття дiти прикрасили гарнi сердечка для майбутнiх друзiв Лисички.
    Детальнiше...

 Iнтегроване заняття "Зимуючi птахи" у логопедичнiй групi "Волошка" дошкiльного навчального закладу № 12 м.Червонограда
    22 лютого 2018 року в ДНЗ №12 у старшiй логопедичнiй групi "Волошка" вiдбулося iнтегрованого заняття "Зимуючi птахи".
    На заняттi дiти розширили свої знання про особливостi життєдiяльностi та поведiнки птахiв у холодну пору року. Малята вчилися складати речення про птахiв, описувати їх зовнiшнiй вигляд з опорою на картинку. З цiкавiстю вони працювали з коректурними таблицями та знаходили для кожної пташки її будиночок. В подарунок для пташок дiти виготовили пряники (на кружечках з солоного тiста викладали узори з гарбузового та соняшникового насiння). З цiкавiстю малята переглянули презентацiю про види гнiзд птахiв та прослухали спiв рiзних пташок. Не забули на заняттi i про чистомовки. За допомогою дзеркалець дiти спостерiгали за правильною артикуляцiєю звукiв, якi вони промовляли. Пiд кiнець заняття в гостi до дошкiльнят прилетiла тiтонька Сорока, якiй подарували намисто та пряники, якi виготовили дiти. Провела заняття вихователь Притула Леся Володимирiвна.
    Детальнiше...

 Iнтегроване заняття "Лабiринти казкового лiсу" у дошкiльному навчальному закладi № 12 м.Червонограда
    15 лютого 2018 року у ДНЗ №12 в старшiй групi "Бiлоснiжка" вiдбувся взаємоогляд iнтегрованого заняття "Лабiринти казкового лiсу" (логiко-математичний розвиток та елементи економiчної культури).
    До малят в садок прийшов лист вiд звiрят з казкового лiсу, в якому вони повiдомили, що злий чаклун забрав зайчика та зачинив у великому замку. Звiрята просили малят допомогти визволити їхнього друга Зайчика за допомогою розв'язання рiзних завдань вiд чаклуна. Дiти виконували цiкавi завдання з математики, визначали днi тижня, вiдшукували геометричнi фiгури у малюнках, вiдгадували математичнi загадки, називали числа-сусiди. Також дошкiльнята закрiпили знання про грошову одиницю України та купили в крамницi iграшки для лiсових звiрят. Здивуванню дiтей не було меж, коли на телефон прийшла СМС-ка вiд Зайчика, який надiслав їм своє фото та дякував за свiй порятунок. Провела заняття вихователь Сироїжко Уляна Павлiвна.
    Детальнiше...

 Допомога птахам учнями Червоноградської ЗШ № 14
    15 лютого 2018 року юнi лiсiвники Червоноградської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв №14 разом iз працiвниками Соснiвського лiсництва готуються до весни.
    У лiсi поблизу мiста учнi розвiшували шпакiвнi, щоб птахи мали куди повернутись пiсля зимiвлi. Працювали разом натхненно, бо допомагати природi - справа благородна i дуже важлива!
    А учнi 2 класу виготовили годiвнички та кожного дня слiдкують, щоб вони не були порожнiми, пiдсипаючи в них корм.
    Детальнiше...

 Майстер-клас для практичних психологiв закладiв дошкiльної освiти мiста Червонограда у дошкiльному навчальному закладi № 19
    Вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти м. Червонограда 28 лютого 2018 року на базi ДНЗ № 19 (Кожуховська Надiя Володимирiвна, директор; Жигайло Маряна Богданiвна, вихователь-методист) практичний психолог Письменюк Марина Вiталiївна провела для працiвникiв психологiчної служби ЗДО майстер-клас "Упровадження технологiй розвивального навчання та ефективної взаємодiї пiд час бiнарних занять".
    Детальнiше...

 Пам'ятi Героїв Небесної Сотнi у Червоноградськiй ЗШ № 14
    20 лютого 2018 року на знак вшанування вiдваги, сили духу i стiйкостi громадян, якi вiддали своє життя пiд час Революцiї Гiдностi, захищаючи iдеали демократiї, вiдстоюючи права i свободи людини, європейське майбутнє України учнi ЧЗШ № 14 переглянули документальний фiльм "Небесна Сотня. Зима, що нас змiнила".
    У 5 - 11 класах було проведено єдиний урок "Зима, що нас змiнила:". 21 лютого 2018 р. педагоги та учнi були присутнiми на урочистому вiче, присвяченому пам'ятi Героїв Небесної Сотнi, який вiдбувся в м. Соснiвка бiля пам'ятного знаку. Окрiм того, вiдбулася зустрiч iз Лесею Низовою, донькою Iвана Низового, українського письменника, поета, прозаїка, публiциста, журналiста, редактора, громадського дiяча.
    Детальнiше...

 Вiдкритий урок англiйської мови у Червоноградськiй ЗШ I-III ст. № 12
    20 лютого 2018 року у ЧЗШ №12 вiдбувся вiдкритий урок англiйської мови у 2-Б класi, який провела вчитель Остап Мирослава Василiвна.
    Школярi мандрували казковою країною iграшок. За допомогою змагання, пiсень, взаємних запитань, руханок, iгор школярi легко вивчили нову лексику. Учитель звертала увагу на правильну вимову слiв, створюючи ситуацiю успiху, допомагала другокласникам повiрити у власнi сили i не боятися помилятися. На етапi узагальнення i систематизацiї учнi за поданою схемою створювали проекти "Улюблена iграшка". На уроцi панувала атмосфера цiкавостi, позитиву, взаємодопомоги, толерантностi.
    Детальнiше...

 "Фiзичнi властивостi кислот, поширення у природi та застосування. Вплив на довкiлля i здоров'я людини" - вiдкритий урок хiмiї у Червоноградськiй ЗШ № 12
    23 лютого 2018 року у 8-Б класi ЧЗШ №12 вiдбувся вiдкритий урок хiмiї на тему "Фiзичнi властивостi кислот, поширення у природi та застосування. Вплив на довкiлля i здоров'я людини", який провела вчитель Мацях Наталiя Романiвна.
    Хiмiя є одним iз найважливiших предметiв для формування здоров'язберiгаючої компетенцiї школярiв. Учнi, вивчаючи властивостi речовин, особливостi хiмiчних виробництв, аналiзували їх вплив на здоров'я людини та збереження навколишнього середовища. Школярi брали участь у дискусiї, разом з учителем обговорювали вплив кислотних опадiв на довкiлля i здоров'я кожного.
    Детальнiше...

 Формування основних компетентностей учнiв у природничих науках та технологiях на уроцi фiзики у Червоноградськiй ЗШ № 12
    27 лютого 2018 року у ЧЗШ №12 вiдбувся вiдкритий урок фiзики у 9-Б класi, який провела вчитель Грица Галина Йосипiвна.
    Учнi узагальнили i систематизували все вивчене про звук, захищали власнi дослiдницькi проекти, презентували випереджувальнi домашнi завдання. Школярi дослiджували за допомогою сучасних цифрових засобiв звуковi коливання рiзноманiтних джерел звуку: дзижчання комара, голосу людини, свисту чайника, звучання струни гiтари. Аналiзували вплив вiбрацiй i шумiв на людський органiзм, визначали властивостi звукових хвиль рiзних частот, звернули увагу на проблему шуму в сучасному свiтi та значення звукiв у життi людини.
    Детальнiше...

 "Алгебра - це цiкаво та легко" - вiдкритий урок алгебри у Червоноградськiй ЗШ № 12
    28 лютого 2018 року у ЧЗШ №12 вiдбувся вiдкритий урок алгебри у 7-Б класi, який провела вчитель Дилин Наталiя Олексiївна.
    Пiд час вiртуальної подорожi за скарбами Чорного моря учнi узагальнили та систематизували вивчений теоретичний матерiал, змагалися, працювали в групах, виконували завдання, де застосовувалися формули скороченого множення. "Знання - це найбiльший скарб, який завжди буде з нами", - пiдсумували семикласники.
    Детальнiше...

 Усний журнал "У пошуках кращої долi", присвячений борцям за волю України у Червоноградськiй ЗШ I-III ст. № 12
    29 сiчня 2018 р. в Червоноградськiй ЗШ№12 учнi 8-Б класу (класовод Скалецька Наталя Богданiвна) разом iз шкiльним бiблiотекарем Зубрицькою Людмилою Федорiвною провели усний журнал "У пошуках кращої долi", присвячений борцям за волю України.
    Шкiльний бiблiотекар розкрила головнi сторiнки журналу, а саме: 1 сторiнка - "Аура нацiї", 2 сторiнка - "Борцi за волю України", 3 сторiнка - "Українська жiнка в нацiонально - визвольнiй боротьбi".
    Детальнiше...

 Майстер - клас "Як стати авторoм педагогiчного видання" з вихователями-методистами ЗДО м. Червонограда
    7 лютого 2018 року вiдповiдно до плану роботи iнформацiйно-методичного центру освiти на базi дошкiльного навчального закладу № 9 (Мастикаш Наталя Володимирiвна, директор; Дмитрук Наталя Валерiвна, вихователь-методист) м.Червонограда вiдбувся майстер - клас "Як стати автором педагогiчного видання" з вихователями-методистами ЗДО мiста, який провела Занiк Галина Вiталiївна, методист кабiнету розвитку освiти ЛОIППО.
    Пiд час тренiнгу розглянуто питання щодо написання статей у фаховi журнали, опрацьовано матерiали видавництва "Основа".
    Детальнiше...

 Профорiєнтацiйний захiд у Червоноградськiй гiмназiї
    З метою формування у гiмназистiв вiдповiдального ставлення до планування професiйної кар'єри за допомогою розширення знань про свiт професiйної працi, iнформування про розмаїття професiй i основнi правила вибору професiї 01 лютого 2018 року з гiмназистами 7(11) класiв був проведений профорiєнтацiйний захiд спецiалiстом Червоноградської мiської фiлiї Львiвського обласного центру зайнятостi Бластер Свiтланою Миколаївною.
    Детальнiше...

 "Без корiння сохне все живе" - результат роботи над проектом "Iсторiя моєї родини в iсторiї України" у Червоноградськiй ЗШ I-III ст. № 12
    Цю просту iстину добре розумiють десятикласники Червоноградської загальноосвiтньої школи №12, якi 6 лютого 2018 року продемонстрували однокласникам, педагогам результати роботи над проектом "Iсторiя моєї родини в iсторiї України".
    Балицька Софiя, Зьомбра Тетяна, Самсiн Юлiана, Ганжала Марта, Турко Вiталiй та iншi збирали iнформацiю про долi свої предкiв, старi свiтлини, розповiдi про важливi подiї з життя пращурiв, укладали свої родовiднi дерева. Мотивувала до цього дослiдження школярiв учитель iсторiї Шеремета Iрина Василiвна.
    Детальнiше...

 Мотивацiйна бесiда "Бережiть довкiлля" у Червоноградськiй гiмназiї
    05 лютого 2018 року гiмназисти 2(6)-А, В класiв пiдготували для своїх однокласникiв мотивацiйну бесiду про шкiдливий вплив смiття на навколишнє середовище.
    Юлiя Кузнєцова прочитала вiрш про те, як важливо берегти довкiлля, Гудзик Дiана, Штикало Марта, Марусевич Марта, Макутра Софiя за допомогою танцю продемонстрували, як правильно сортувати смiття. Гiмназисти разом з педагогом органiзатором Каспрук Ольгою Володимирiвною заспiвали пiсню "Живi та здоровi" i побажали усiм берегти та пiклуватися про нашу планету Земля.
    Детальнiше...

 Майстер-клас "Iнтерактивнi технологiї формування комунiкативної компетенцiї компетентностi дошкiльнят" у дошкiльному навчальному закладi № 19 м.Червонограда
    01 лютого 2018 року у ДНЗ №19 м.Червонограда ( Кожуховська Надiя Володимирiвна, завiдувач; Жигайло Маряна Богданiвна, вихователь - методист) вихователь Амбрiс Iрина Володимирiвна провела майстер - клас "Iнтерактивнi технологiї формування комунiкативної компетенцiї компетентностi дошкiльнят".
    Пiд час роботи Поручинська Iрина Дмитрiвна, спецiалiст вiддiлу освiти з дошкiльного виховання, Закус Галина Василiвна, методист IМЦО та вихователi мiста познайомились з досвiдом роботи Амбрiс Iрини Володимирiвни.
    Детальнiше...

 Лiнiйка, присвячена 100-лiтнiй рiчницi бою пiд Крутами у Червоноградськiй ЗШ I ст.№11
    Кажуть, що iсторiю треба не тiльки любити, але її треба мати. На жаль, у нас чимало сторiнок iсторiї написанi кров'ю.
    01 лютого 2018 року у Червоноградськiй ЗШ I ст. № 11 вiдбулась лiнiйка, присвячена 100-лiтнiй рiчницi бою пiд Крутами, яку провела Пташкограй Олександра Михайлiвна разом зi своїми вихованцями - учнями 4-Б класу.
    У вiршах i розповiдях учнi перенеслися у недалеке минуле, вiдчули значимiсть цiєї кровопролитної битви для долi України, зрозумiли, що в iсторiї подiї мають властивiсть повторюватись. Пом'янули полеглих юнакiв хвилиною мовчання.
    Детальнiше...

 Година спiлкування у Червоноградськiй гiмназiї
    З метою формування поняття "справжня дружба" 05 лютого 2018 року практичним психологом Червоноградської гiмназiї Фялковською Оксаною Теодорiвною була проведена година спiлкування з учнями 3(7)-Б класу.
    У ходi заняття були виконанi такi завдання: розвиток навичок критичного мислення, самоповаги та вiдстоювання власної думки, навички вiдрiзняти справжнi дружнi стосунки вiд несправжнiх.
    Детальнiше...

 Вечiр зустрiчi з випускниками у Червоноградськiй гiмназiї
    03 лютого 2018 року гiмназiя гостинно вiдкрила дверi, запросивши всiх на вечiр зустрiчi випускникiв. Випускники знову повернулися у такi незабутнi роки юностi, якi залишилися у пам'ятi, як перше кохання, першi свiтанки, першi успiхи та невдачi.
    Iз словами привiтання звернулась до своїх колишнiх учнiв директор гiмназiї Савченко Наталiя Дмитрiвна. Усi були щасливi побачитись знову та подiлитись своїми iсторiями iз класними керiвниками: хто де працює, хто з ким ще й досi дружить, у кого сiм'я та дiти. Дуже приємно, що нащадки наших випускникiв iдуть стежкою своїх батькiв та навчаються у гiмназiї.
    Детальнiше...

 Вечiр пам'ятi "Вiд Героїв Крут до Героїв Небесної Сотнi" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 5
    30 сiчня 2018 року у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 5 вiдбувся вечiр пам'ятi "Вiд Героїв Крут до Героїв Небесної Сотнi".
    Вчитель iсторiї Рогуля Лариса Романiвна разом iз учнями 8-Б класу пiдготували вечiр пам'ятi героїв України - Героїв Крут та Героїв Небесної Сотнi.
    Вiд трагiчних подiй пiд Крутами, якi вiдбулись наприкiнцi сiчня 1918 року, нас вiддiляє вже сотня рокiв. Цiла рiка часу минула, Україна зазнала значних змiн i багатьох потрясiнь, значно бiльших, анiж те протистояння юних патрiотiв України i бiльшовикiв.
    Детальнiше...

 Iнтегроване заняття "Птахи нашого краю" у дошкiльному навчальному закладi № 12 м. Червонограда
    06 лютого 2018 року в ДНЗ №12 у групi раннього вiку "Сонечко" вiдбувся колективний перегляд iнтегрованого заняття "Птахи нашого краю".
    У гостi до малят завiтав горобчик, який загадував загадки, малята їх успiшно розгадували. На заняттi дiти продемонтрували свої знання про птахiв, їх будову, колiр пiр'я i їхнi звуки. Iз задоволенням дошкiльнята виконували пальчиковi вправи, а також читали невеликi вiршики про рiзних птахiв. Дiти вмiло називали назву насiння, яке люблять їсти пташки та описували його. За всi умiння горобчик подарував годiвничку для птахiв, яку малята разом з вихователем розмiстять на майданчику та будуть пiдгодовувати пташок. Пiд кiнець заняття дiти за допомогою прищiпок причепили крильця i хвостик площинним пташкам. Провела заняття вихователь Струк Оксана Михайлiвна.
    Детальнiше...

 Формування вiдповiдального громадянина на уроцi української лiтератури у Червоноградськiй ЗШ № 12
    Сьогоднi в освiтi вiдчутним є прiоритет загальнолюдських цiнностей. Сучасна українська школа повинна формувати вiдповiдального громадянина, що поважає права людини, критично мислить.
    З цiєю метою 19 сiчня 2018 року на уроцi української мови та лiтератури у Червоноградськiй ЗШ №12 учнi 8-Б класу за допомогою iнтерактивних вправ намагалася реалiзувати наскрiзну програмову тематичну лiнiю "громадянська вiдповiдальнiсть". Учитель використала матерiали посiбникiв Ради Європи у рамках Всеукраїнської програми "Демократична школа".
    Детальнiше...

 Тематична лiнiйка "У єдностi наша сила" у Червоноградськiй ЗШ I ст. №11
    З метою поглиблення знань учнiв з iсторiї виникнення свята Соборностi України, формування iнтересу до вивчення iсторiї України, виховування патрiотичних почуттiв та поваги до державної атрибутики, 22 сiчня 2018 року для учнiв 4-х класiв педагог-органiзатор Прокопчук Марiя Iванiвна провела тематичну лiнiйку "У єдностi наша сила".
    У патрiотичних вiршах та пiснях дiти довели, що Соборнiсть - це бентежна iсторiя мужнього народу, що вiками боровся за волю, за єднiсть, за своє щастя, свiдками чого є високi в степах обелiски, могили й пам'ятники. А також учнi переглянули документальне вiдео "Акт злуки УНР та ЗУНР", де побачили подiї 22 сiчня 1919 року, що вiдбулися на площi перед Київською Софiєю. Вiримо, що територiальна цiлiснiсть України, скрiплена кров'ю мiльйонiв незламних борцiв, навiки залишатиметься непорушною.
    Детальнiше...

 Вiдкритий урок української мови "Мово моя, материнська, батькiвська, українська" у Червоноградськiй ЗШ № 12
    24 сiчня у ЧЗШ №12 вiдбувся вiдкритий урок української мови у 5-В класi, який провела вчитель Плевницька Алла Павлiвна.
    Учнi вчилися писати есе, працювали у парах, добирали епiтети до слова "мова", виконували завдання iз культури мовлення, створювали асоцiативнi кущi, презентували випереджувальне домашнє завдання - прислiв'я, приказки та акровiршi про українську мову . "Мова - єднає народ та родини. Це - iсторiя наша. Вона - єдина, як мати, її треба боронити й вивчати", - пiдсумували п'ятикласники.
    Детальнiше...

 Засiдання методичної ради у Червоноградськiй ЗШ № 12
    24 сiчня 2018 року у Червоноградськiй ЗШ №12 вiдбулося засiдання методичної ради.
    Заступник директора Кiшак Зоряна Мирославiвна проаналiзувала результати участi учнiв школи у мiському етапi предметних олiмпiад, конкурсi знавцiв української мови iменi П.Яцика, мовно-лiтературному конкурсi iменi Т.Шевченка, а також успiшнiсть учнiв школи у I семестрi 2017-2018 н.р. Директор школи Свйонтек Уляна Павлiвна зазначила, що у загальному мiському рейтингу шкiл за кiлькiстю призових мiсць, здобутих на мiському етапi предметних олiмпiад, школа отримала I мiсце, а за загальною кiлькiстю балiв усiх учасникiв - II. Директор подякувала педагогам на наполегливу працю, майстернiсть, сумлiннiсть у роботi з обдарованими школярами.
    Детальнiше...

 День Соборностi України у Червоноградськiй гiмназiї
    22 сiчня 2018 року учнiвський парламент Червоноградської гiмназiї органiзував вiкторину "Мандруючи Україною" для учнiв 1(5)-х класiв.
    Вiкторина складалася iз чотирьох конкурсiв. У першому, гiмназисти обирали собi одну з рубрик: "Iсторiя рiдного краю", "Звичаї та традицiї", "Моя країна" та давали вiдповiдi на 12 запитань. У другому конкурсi "Секрет" кожна команда вiдгадувала загадки. У вiкторинi "Українськi факти" учнi повиннi були вiдгадати задумане слово за трьома фактами. Останнiй етап - це конкурс капiтанiв "У рiдному краї i серце спiває".
    Детальнiше...

 Формування соцiальної та громадянської компетентностей на уроках математики у Червоноградськiй ЗШ № 12
    Реалiзуючи Всеукраїнську програму "Демократична школа", учителi математики Червоноградськiй ЗШ №12 з 15 по 22 сiчня 2018 року провели уроки, на яких особливу увагу придiляли формуванню соцiальної та громадянської компетентностей школярiв.
    Навчаючи учнiв 6-В класу будувати кругову дiаграму, учитель Ломоносова Тетяна Юрiївна використала вправу "Бюджет участi" про участь мешканцiв нашого мiста у голосуваннi за рiзнi проекти для розвитку Червонограда. Учням 9-А класу (уч. Осiпова Олена Iванiвна) вправа "Зробiть крок уперед" допомогла зрозумiти не тiльки можливiсть застосування числових нерiвностей у моделюваннi економiчних ситуацiй, а й поглибила розумiння дев'ятикласниками прав людини. На уроках у 5-А та 5-Б класах (уч. Воньо Марiя Петрiвна, Пирiг Iрина Володимирiвна ) школярi за допомогою гри розраховували сiмейний бюджет та можливiсть здiйснення великих покупок, п'ятикласники зрозумiли, як можна використовувати математичнi знання у власному життi. Цiкавою була вправа "Бюджет участi" для учнiв 6-А та 6-Б класiв (уч. Балас Галина Iванiвна).
    Детальнiше...

 Формування демократичних цiнностей на уроках географiї, iсторiї у Червоноградськiй ЗШ № 12
    Розбудовувати українську державу може лише справжнiй громадянин, патрiот, формування такої особистостi вiдбувається також i за шкiльною партою.
    З 15 по 22 сiчня 2018 року вчителi географiї, iсторiї ЧЗШ №12 Мельник Iрина Мар'янiвна, Шеремета Iрина Василiвна, Мацькiв Лiдiя Iллiвна провели уроки, на яких разом iз вивченням навчального матерiалу велику увагу придiляли вихованню нацiонально-свiдомої, вiдповiдальної особистостi. Готуючись до урокiв, педагоги використовували посiбники Ради Європи з ОДГ/ОПЛ.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради