Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Безоплатна правова допомога Центр надання адмiнiстративних послуг Проект РЕОП Оплата комунальних послуг Сайт Президента України Асоцiацiя мiст України Сайт Верховної Ради України Сайт Кабiнету Мiнiстрiв України Львiвська обласна державна адмiнiстрацiя Державна податкова адміністрація у Львівській області Офiцiйний веб-сайт Державного реєстру виборцiв Iнститут полiтичної освiти Львiвська мiська рада
МНС Червонограда
Locations of visitors to this page Погода в Червоноградi
На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець
 Тиждень духовностi у ЧНВК № 10
    Напередоднi Великодня у Червоноградському навчально-виховному комплексi № 10 був проведений Тиждень духовностi. Учитель християнської етики Князєва Валентина Григорiвна органiзувала для школярiв перегляд християнських фiльмiв та обговорення презентацiй з питань морально-духовного виховання. На базi шкiльної бiблiотеки учнi 1-4 класiв взяли участь у конкурсi на краще виконання духовної поезiї: у своїх вiршах дiти зверталися до Бога, розповiдали iсторiю життя Iсуса Христа, просили допомоги для рiдних та України. Щоденно проводилися спiльнi молитви учнiв та вчителiв за участi священика Василя Палчинського. У формi цiкавого дiалогу вiдбулася зустрiч духiвника з педагогiчним колективом школи.
    Детальнiше...

 Хресна дорога по селищi Гiрник
    У недiлю, 2 квiтня, вiдбувалася Хресна дорога по селищi Гiрник.
    Активну участь у нiй взяли працiвники Червоноградський дошкiльний навчальний заклад № 4 та вихованцi з батьками.
    Очолив Хресну ходу о. Iван Квiтковський.
    Мешканцi Гiрника та гостi змогли застановитися над своїм життям та пригадати останнi днi життя Iсуса Христа на землi.
    Детальнiше...

 Тиждень Духовностi у Червоноградському НВК №3
    20 - 24 березняу Червоноградському НВК №3проходив тиждень Духовностi , який був насичений, змiстовний, пiзнавальний.
    Щоденна спiльна молитва збирала учнiвську й вчительську громаду. Настановчi проповiдi всечесних отцiв Романа Боруцького i Володимира Ващука з Церкви Пресвятої Богородицi Владичицi України вiдкрити кожне серце молитвi у час Великого посту, звернутися до слова Божого, спонукали замислитися над своїми вчинками й думками.
    Наталя Зiновiївна Гавецька i Галина Василiвна Лисейко, учителi християнської етики пiдготували програму тижня пiд керiвництвом заступника директора Надiї Федорiвни Вовчак.
    Детальнiше...

 Науково-пiзнавальний семiнар у Червоноградському НВК №3
    28 березня у Червоноградському НВК №3 вiдбувся науково-пiзнавальний семiнар з теми "Свiтовий освiтнiй простiр".
    Керiвник семiнару - заступник директора Ольга Василiвна Ромасевич.
    Учителi Любов Фiялковська, Галина Смолинець, Олена Бабiй доповiли про особливостi освiти у рiзних країнах свiту: США. Великобританiї, Фiнляндiї, Японiї. Учителi, учасники семiнару, обговорювали проблеми реформування освiти у нашiй країнi, пропонували шляхи реалiзацiї нових освiтнiх програм.
    Детальнiше...

 Свiтле свято Великодня у Червоноградськiй ЗШ I ст. № 11
    10 квiтня 2017 року вчителем 2-Б класу Чавс Уляною Миколаївною була органiзована i проведена лiнiйка на тему "Свiтле свято Великодня", на якому вчитель i його вихованцi вiдтворили давнi звичаї українцiв - пiдготовка i святкування Великодня.
    Мета заходу розширити знання учнiв про святкування Великоднiх свят; розкрити змiст їх; вiдроджувати звичаї та обряди нашого народу, примножувати його традицiї; виховувати у школярiв почуття любовi до свого народу.
    Детальнiше...

 Вивчаємо рiдний край (Червоноградська ЗШ I ст. № 11)
    Учнi 4 - Б класу з класним керiвником Куровець Снiжаною Валерiївною побували у Львовi.
    Вони вiдвiдали Львiвський цирк, де побачили захопливе шоу "Форсаж талантiв". Здiйснили екскурсiю по пiдземеллях Львова.
    Пiд час екскурсiї учнi дiзналися багато цiкавого про минуле древнього Львова, почули дивовижнi легенди та iсторичнi факти. Ознайомилися з цiкавими деталями побуту, життя, способiв лiкувань, розваг та навiть катувань з часiв середньовiччя.
    Детальнiше...

 Великоднi вiзерунки 2017 (Червоноградська ЗШ I ст. №11)
    Справжнiм святом єднання колективу у єдину дружню родину стала пiдготовка до участi у мiському фестивалi мистецтв "Великоднi вiзерунки - 2017", який вiдкрився 9 квiтня у музеї iсторiї релiгiї, що знаходиться у палацi Потоцьких.
    До виготовлення експонатiв композицiї були залученi всi - i учнi, i вчителi, i батьки. Обговорювали цiкавi iдеї наповнення, оформлення, виготовляли макети i обирали найбiльш вдалi варiанти.
    Учнi школи Пачковська Софiя, Буцко Тарас i Кошута Вiкторiя пiдготували святковi привiтання з нагоди свята i успiшно презентували виставку школи. Головна iдея нашої експозицiї - дерево життя України, сповнене яскравих життєствердних кольорiв, втiлених у вишитих писанках.
    Детальнiше...

 Акцiя "Вiд серця - до серця" в Червоноградськiй гiмназiї
    Саме пiд час Великоднього посту ми задумуємось над добрими справами, роздумуємо про турботу для наших ближнiх.
    Червоноградська гiмназiя в черговий раз долучилася до волонтерської дiяльностi: дiти писали писанки, малювали малюнки з привiтаннями для воїнiв АТО, щоб Пасха була для них солодкою - випiкали печиво.
    Все це, разом iз найкращими побажаннями було передано п. Оксанi Карназi, яка вiдправить смаколики у зону АТО.
    Детальнiше...

 "Книга i я - друзi назавжди" у Червоноградськiй ЗШ I ст. №11
    У п'ятницю 7 квiтня в ЧЗШ I ст. №11, пiд час Тижня дитячої книги, вiдбувся конкурс "Книга i я - друзi назавжди", який пiдготувала та провела завiдувач бiблiотеки Барнасюк Свiтлана Григорiвна.
    За звання кращих читачiв змагалися команди учнiв 3-х класiв: "Калинонька", "Пролiсок" та "Знайки". На учасникiв конкурсу чекали 10 цiкавих i пiзнавальних завдань. Домашнiм завданням для конкурсантiв була пiдготовка презентацiї улюбленої книги.
    Детальнiше...

 "Вернiсаж весняних квiтiв" у ЧЗШ I ст. №11
    Весна прийшла у гори й на поля,
    Покрилась первоцвiтами земля.
    Вiдкрився на Землi квiтковий рай:
    Тож бережи його, милуйся i вивчай!

    6 квiтня 2017 року вчителем 2-А класу Турко Марiєю Данилiвною був органiзований i проведений виховний захiд "Вернiсаж весняних квiтiв". Метою заходу було прищеплювати любов до природи, вчити жити в гармонiї з нею, бачити красу навколишнього свiту.
    Детальнiше...

 Мiський семiнар-практикум вчителiв-логопедiв ДНЗ м. Червонограда
    30.03.2017 в IМЦО вiдбувся семiнар-практикум вчителiв-логопедiв ДНЗ на тему: "Методика застосування дидактичних iгор в корекцiйнiй роботi з дiтьми iз порушеннями мовлення".
    У роботi семiнару взяли участь вчителi-логопеди дошкiльних навчальних закладiв мiста, завiдувач мiської ПМПК.
    У практичнiй частинi семiнару вчитель-логопед Катерина Зiнько показала фрагменти комплексного заняття з розвитку фонетико-фонематичних процесiв у дiтей старшого дошкiльного вiку.
    Вчитель-логопед Анна Семкiв висвiтлила форми та методи розвитку фонематичного слуху, якi застосовуються при логопедичнiй корекцiї у дiтей дошкiльного вiку.
    Детальнiше...

 Вчителi англiйської мови м. Червонограда на науково-методичному семiнарi у м. Львовi
    28 березня 2017 року вчителi англiйської мови Онанко Леся Миронiвна(ЧСШ 8), Пацалюк Оксана Дмитрiвна,Сiдельник Олена Михайлiвна(ЧЗШ 12) на чолi з методистом Iнформацiйно-методичного центру освiти Маркевич Полiною Василiвною були учасниками обласного науково-методичного семiнару, який вiдбувся вiдповiдно до плану роботи ЛОIППО.
    Семiнар "How to build 21st century competences" мав на метi пiдвищення компетентностi учителя щодо формування життєвих вмiнь учнiв через використання пiдручника.
    Детальнiше...

 Хресна дорога у Червоноградськiй ЗШ I ст. № 11
    Цiкавою i пiзнавальною була Хресна Дорога для учнiв 2-х класiв, органiзована вчителем християнської етики Кавецькою Лесею Василiвною за участi священослужителя о. Iвана Макуха.
    Пiд час перегляду вiдеофiльму, дiти роздумували над Хресною Дорогою Iсуса Христа, вiдчували бiль i страждання, якi пережив Iсус.
    Пiсля перегляду кожної стацiї було виголошено спiльну молитву за мир в Українi, адже вона є дуже важливою в очах Господнiх i має бiльшу силу.
    Завершилася Хресна Дорога пiснею "Боже, я молюсь за Україну".
    Детальнiше...

 Святкування 203-ї рiчницi вiд дня народження Т.Г.Шевченка у Червоноградському ДНЗ № 16
    9 березня у дошкiльному навчальному закладi № 16 святкували 203-ю рiчницю вiд дня народження Т.Г.Шевченка.
    Дiти ознайомилися iз життям та творчiстю видатного поета та художника. Дошкiльнята читали та слухали поетичнi твори Тараса Шевченка, спiвали пiснi з його творчостi, грали народнi iгри.
    Дiти пiзнали значимiсть постатi Кобзаря для всього людства, поглибили знання з краєзнавства, вiддали повагу i шану велетню української мови.
    Детальнiше...

 Початок Тижня духовностi у ЧЗШ I ступеня №11
    Традицiйно у час Великого посту у навчальних закладах мiста органiзовується проведення Тижня духовностi. Так, у понедiлок, 20 березня до нашої школи завiтав духовний наставник о.Iван Макух.
    З мудрим настановчим словом вiн звернувся до дiток з наукою про потребу молитви, милосердя i любовi у вiдношеннях один до одного. Дiти i вчителi уважно слухали кожне слово, роздумуючи над почутим.
    Спiльною молитвою завершили зустрiч i вiдправились на уроки вивчати премудростi наук.
    Детальнiше...

 Лiтературний Олiмп у Червоноградському НВК №3
    23 березня в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у Червоноградському НВК №3 вiдбувся цiкавий й пiзнавальний захiд - гра-конкурс "Лiтературний Олiмп". Учнi 6-А класу iз своїм класним керiвником i вчителем української мови i лiтератури Мирославою Михайлiвною Мигаль, вчителем зарубiжної лiтератури Оленою Павлiвною Бабiй, за сприяння бiблiотекаря школи Свiтлани Богданiвни Швець пiдготувалися до випробувань знавцiв лiтератури. Розпочалося лiтературне свято iз театралiзованого дiйства, адже на конкурс усiх запросили героїнi давньогрецької мiфологiї. Конкурс проходив у кiлькох турах. Учасники представляли три команди й здобували перемогу у конкурсах " Портретна галерея", "Географiчна зупинка", "Чорний ящик", "Мовознавча мозаїка", "Краса поетичного слова" тощо. Найрiзноманiтнiшi завдання виконували розумники й розумницi й продемонстрували високий рiвень знань з лiтератури, умiння працювати у групах, логiчно мислити, творити й наполегливо йти до перемоги.
    Детальнiше...

 Конкурс "Сторiнками Великого Кобзаря" у Червоноградськiй ЗШ I ст. № 11
    10 березня вчитель 4-А класу Клим'юк Вiталiя Михайлiвна провела конкурс мiж учнями четвертих класiв "Сторiнками Великого Кобзаря". Метою конкурсу було поглибити знання учнiв про життєвий i творчий шлях Тараса Шевченка, формувати в учнiв шанобливе ставлення до особистостi Кобзаря.
    Учням були запропонованi рiзнi завдання: з розсипаних слiв скласти вiдомi вислови Шевченка, виписати iз "Кобзаря" географiчнi назви, розв'язати задачi, змiст яких пов'язаний iз життям i творчiстю Тараса, iз розрiзаних частин вiдновити картину.
    Детальнiше...

 Мiжнародний математичний конкурс "Кенгуру - 2017" у м. Червоноградi
    16 березня 2017 року 996 учнiв 2-11 класiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв мiста сiли за парти у своїх школах, щоб вiдчути радiсть спiлкування з математикою. В цей день проходив Мiжнародний математичний конкурс "Кенгуру - 2017". Ця екзотична австралiйська тварина стала символом наймасовiшого конкурсу, який об'єднав двадцять країн Європи.
    Метою конкурсу є популяризацiя красивих та оригiнальних математичних iдей серед широкого кола учнiв, подолання ними психологiчного бар'єру перед "важкою, строгою та сухою" наукою.
    Детальнiше...

 Зустрiч з духовним наставником у Червоноградськiй ЗШ I ст. № 11
    У середу, 22 березня вiдбулася незабутня зустрiч учнiв 4-х класiв з духовним наставником нашої школи о. Iваном Макухом.
    Священник розповiв дiтям про важливiсть Божого слова, як джерела невичерпної мудростi, про Боже милосердя у прощеннi грiхiв людини та милосердя, як шлях до єднання i миру мiж людьми, зокрема - в родинi, колективi, цiлому народi, а також про важливiсть добродiяння.
    Отець Iванна голосив, що зараз час посту, а пiст - це час, протягом якого людина стримується вiд їжi, веселощiв, улюблених справ. Цим вона пiдноситься вище своїх бажань, стає ближчою до Бога, свого Творця. Людина показує, що Господь для неї важливiший.
    Детальнiше...

 День дитячого читання у Червоноградському НВК № 3
    20 березня - День дитячого читання на Львiвщинi. I у Червоноградському НВК № 3долучилися до читання учнi 1-х класiв. Бiблiотекар школи Свiтлана Богданiвна Швець провела голоснi читання з наймолодшими школярами. Дiтям презентовано книгу Оксани Радушинської "Павучок без iменi". Це .добра казка про родину Павукiв - маму Павучиху, тата Павука, злу тiтку Павучиху i найменшого Павучка, в якого немає iменi. А йому так хочеться мати красиве iм'я... i друзiв теж. I зовсiм не хочеться годити злiй тiтцi й ловити в тенета красивого метелика.
    Детальнiше...

 Декада духовностi у Червоноградському ДНЗ № 9
    З настанням весни християни перебувають у часi Великоднього посту, який спонукає кожного християнина до покаяння та молитви, духовного становлення i перосмислення цiнностей життя.
    З цього приводу з 13 по 24 березня у садочку "Ангелятко" традицiйно проводилась Декада духовностi, яка розпочалася iз загальної молитви дiтей, педагогiв пiд проводом о. Михайла Микити.
    Молилися за Україну, за мир i припинення вiйни на сходi нашої держави. Дiти мали можливiсть переглянути духовнi мультфiльми, зокрема про життя i дiяльнiсть єпископа Української греко-католицької церкви Йосипа Слiпого.
    Детальнiше...

 "Весна у гостi завiтала" у Червоноградськiй ЗШ I ст. № 11
    20 березня 2017 року вчителем 3-Б Пташкограй Олександрою Михайлiвною був органiзований i проведений виховний захiд на тему "Весна у гостi завiтала", на якому вчитель i його вихованцi вiдтворили давнi звичаї українцiв - зустрiчати весну.
    Учнi водили хороводи, спiвали веснянки i гаївки; читали вiршi, розiгрували сценки.
    Детальнiше...

 Просвiтянський вечiр "Спiвець правди й волi" у Червоноградськiй школi № 12
    10 березня 2017 року в ЧЗШ № 12 учнi 10 класу та класний керiвник Кашицька Наталiя Йосипiвна провели просвiтянський вечiр "Спiвець правди й волi" присвячену безмежнiй та неосяжнiй творчостi Тараса Григоровича Шевченка.
    Вчитель та клас доклали чимало зусиль, щоб ще раз нагадати всiм про унiкального митця українського народу, чудового наставника, який пройшов крiзь вiки. Читцi декламували вiршi, якi мiстили в собi мудрiсть та повчальний змiст, адже їх написав справжнiй мислитель та фiлософ . Також лунали пiснi, що були створенi на основi найвидатнiших вiршiв Кобзаря.
    Детальнiше...

 Лiтературне свято: "Мама, тато я - читає вся сiм'я" у Червоноградськiй школi № 12
    Шкiльний бiблiотекар ЧЗШ№12 Зубрицька Людмила Федорiвна разом з учнями 4-Б класу (класовод Бац Вiта Iванiвна) 23 березня 2017року провела лiтературне свято "Мама, тато я - читає вся сiм'я", яке стало вже традицiйним.
    Звучали вiршi i пiснi про книгу, а потiм була конкурсна програма для сiмейних пар. Цього разу було чотири команди: 1комада "Юнi читачi" (Тiщенко Юля, мама Тiщенко Iрина Юрiївна, Курман Дiана), 2команда "Читаю, значить живу" (Щурко Веронiка, мама Щурко Надiя Петрiвна, Мiшок Алiна), 3команда "Читайлик" (Стопчанський Назар, Стопчанська Наталя Богданiвна, Затхей Софiя), 4команда "Книголюби" (Муж Станiслав, Муж Ольга Борисiвна, Ростикус Мар'ян).
    Детальнiше...

 Конкурс "Чарiвна україночка" в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 12
    17 березня в ЧЗШ № 12 вiдбувся конкурс "Україночки" для учениць 5-их класiв.
    Кожен клас обрав двi претендентки, якi представляли його в змаганнi. Всi дiвчатка пiдготувалися до привiтання "Ой, гарна я, гарна", де в лаконiчнiй формi представили себе всiм присутнiм.
    Глядачi були щиро здивованi талантами та вмiннями учасниць, якi було продемонстровано у змаганнi "Моя родзинка". Окрiм завдань на талановитiсть та вроду, україночки змагалися у знаннi рiдної мови та вмiннi обдумано та лаконiчно висловлювати свої думки в ораторському змаганнi "Мово рiдна, слово рiдне".
    Детальнiше...

 Позакласний захiд з математики у Червоноградськiй школi № 12
    У понедiлок, 13 березня, вчителем Дилин Н.О. був проведений вiдкритий позакласний захiд з математики з учнями 6-б класу на тему "Додавання i вiднiмання рацiональних чисел".
    Учнi подорожували визначними мiсцями України, якi внесенi до Семи Чудес України. Школярi розповiдали про цi визначнi мiста, розв'язували цiкавi приклади i задачi, використовуючи iнтерактивну дошку. Розвивали своє логiчне мислення i виховували любов до рiдного краю.
    Детальнiше...

 Ювiлей Шептицького триває у Червоноградських школах
    Другий рiк у Львiвськiй та iнших областях України триває правдивий марафон з проведення учнiвських i студентських конференцiй присвячених вивченню велетенської духовної та культурної спадщини Митрополита Андрея Шептицького i увесь цей час заявлена тема викликає жвавий iнтерес серед її учасникiв.
    Як це не дивно, але здається органiзаторам заходу всупереч хибнiй тезi про, мовляв, збайдужiлу та безiнiцiативну молодь таки вдалось запропонувати їй живу i захоплюючу справу. Справу, яка наче унiверсальний iндикатор, через зiставлення минувшини i сучасностi висвiтлює ницiсть нинiшнiх "псевдодержавникiв", "коритникiв", "полiтиканiв" i гiднiсть та велич провiдникiв Церкви i нацiї у минулому. I найвищим еталоном правдивого християнина та державотворця є саме постать праведного Андрея Шептицького, на фонi якого якнайкраще видно справжню сутнiсть i вартiсть сучасних "державних дiлкiв".
    Детальнiше...

 Шевченкiвськi днi в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 6
    З метою вшанування всесвiтньо вiдомого українського поета Т.Г.Шевченка з 9 по 15 березня в Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi № 6 було проведено ряд заходiв.
    У початковiй школi проходили Шевченкiвськi читання. В гостi до молодших школярiв завiтали учнi 6-8 класiв, якi розповiли дiтям бiографiю поета. Присутнi на святi читали Шевченковi вiршi, спiвали пiснi на його слова.
    Вчитель української мови та лiтератури Шаловило Олена Федорiвна в 5-х класах провела конкурс читцiв "Шевченка слово житиме в вiках". Учнi декламували напам'ять улюбленi поезiї.
    Детальнiше...

 Семiнар вчителiв фiзики на базi Червоноградського НВК №3
    16 березня на базi Червоноградського НВК №3 вiдбувся мiський семiнар вчителiв фiзики з теми "Сучасний урок фiзики - спiльна творчiсть учителя та учнiв".
    Згiдно плану роботи семiнару вчитель фiзики Лiдiя Василiвна Шот виступила з доповiддю "Мультимедiйнi технологiї навчання як засiб творчої спiвпрацi учителя та учнiв".
    Вчитель презентувала досвiд роботи з використання персонального комп'ютера на уроках фiзики , разом iз учнями 7, 8 i 11-х класiв представила фрагменти урокiв з теми семiнару.
    Пiд час обговорення колеги Лiдiї Василiвни вiдзначили високий рiвень пiдготовки семiнару, насичену програму, учителi iз усiх шкiл мали змогу обмiнятися думками, пропозицiями, подiлитися досвiдом.
    Детальнiше...

 "Родинне свято" у Червоноградськiй ЗШ I ст. № 11
    Як немає дня без сонця i свiтла, весни без цвiту, а осенi без щедрих плодiв, так важко уявити сiм'ю без дитини, без її веселого щебетання. У кожного в серцi є милi обличчя мами i тата. Це велике щастя коли вони поруч з нами майже все життя.
    22 березня учнi 3-В класу нашої школи зiбралися, щоб хорошим словом подякувати твердому батькiвському плечу, вклонитись низько до землi материнськiй любовi, подякувати за турботи бабусям i дiдусям на "Родинному святi". Тут звучали i сумнi нотки, i веселi, адже в життi так близько межують радiсть i сльози, злагода i незгоди.
    Детальнiше...

 Мiжнародний математичний конкурс "Кенгуру - 2017" у Червоноградськiй загальноосвiтнiй школi I ступеня № 11
    Математика - цариця наук. Цей вислiв давньогрецького фiлософа Платона добре знають i розумiють учнi i вчителi нашої школи. З року в рiк ми - активнi учасники Мiжнародного математичного конкурсу "Кенгуру".
    Цьогорiч 72 школярiв 2-х,3-х та 4-х класiв приєдналися до усiх "кенгурят". Це наймасовiше математичне та iнтелектуальне змагання серед школярiв нашої держави.
    Метою конкурсу є залучення учнiв у цiкавий i пiзнавальний свiт математики. Учасником може бути кожен учень вiд 2-го по 11-й клас з усiх куточкiв України.
    Детальнiше...

 Казковi читання й презентацiя нової книги у Червоноградському НВК № 3
    В рамках Всеукраїнського тижня дитячої книги 14 березня бiблiотекар Червоноградського НВК № 3 Свiтлана Богданiвна Швець iнiцiювала проведення захопливих " казкових читань" з керiвником Громадської iнiцiативи "Лiт.ua." Iреною Янiцькою у 4-А класi.
    Школярi, їх вчитель Марiя Iванiвна Лозинська з нетерпiнням чекали дня презентацiї нової книги. Iрена Янiцька представила нову книгу Оксани Лущевської "Авiа, пташиний диспетчер", прочитала найцiкавiшi пригоди героїв-птахiв.
    Детальнiше...

 "Безпека в iнтернетi" у Червоноградськiй ЗШ I ст. № 11
    17 березня практичний психолог Притулка Галина Василiвна для вихованцiв групи продовженого дня 1-х класiв пiдготувала i провела виховне заняття "Безпека в iнтернетi" з використанням мультимедiйної системи.
    Дiти ознайомились iз правилами безпеки в iнтернетi, переглянули мультфiльм "Найгiрший тиждень Петрика".
    Обговоривши поведiнку хлопчика, дiти дiйшли висновку, що комп'ютер не тiльки приносить корисну iнформацiю, а й шкодить здоров'ю якщо ним зловживати.
    Детальнiше...

 Мiський семiнар учителiв трудового навчання у Червоноградському НВК № 13
    На базi Червоноградського навчально-виховного комплексу № 13 вiдбувся семiнар учителiв трудового навчання ЗНЗ мiста на тему "Виготовлення українських прикрас з бiсеру".
    Кутковський Мирон Васильович, методист iнформацiйно-методичного центру освiти пiдсумував роботу методичного об'єднання вчителiв трудового навчання ЗНЗ, вiдзначив результативну роботу усiх учителiв мiста, обговорили питання щодо пiдсумкiв олiмпiади, конкурсу "Таланти твої, Україно" та високу успiшнiсть учнiв з даного предмету.
    Детальнiше...

 Безпечна веб-країна Червоноградської ЗШ № 12
    10 березняв ЧЗШ №12 вiдбувся урок "Безпека дiтей в Iнтернетi".
    Провела його для учнiв 4-их класiв лейтенант Управлiння Патрульної полiцiї у м. Львiв Капись Т.В.
    Полiцейський розповiла школярам про правила безпечної роботи в Iнтернетi, про можливi небезпеки в мережi та способи їх подолання, мотивувала учнiв поширювати цю iнформацiю серед своїх знайомих та друзiв.
    Детальнiше...

 Вшанування 203-ої рiчницi вiд дня народження Тараса Шевченка в Червоноградськiй ЗШ №12
    Пiд час декади вшанування Т. Шевченка в ЧЗШ № 12 вiдбулося безлiч тематичних заходiв.
    Учителi української мови та лiтератури органiзували на уроках декламування поезiй Т. Шевченка, перегляд кiнофiльмiв про життя та творчiсть великого Кобзаря, квест для учнiв 5-их класiв "Дитинство Тараса Шевченка".
    Просвiтянське товариство "Соколи" органiзувало радiочитання творiв великого генiя українського народу.
    Детальнiше...

 Шевченкiвськi днi у ЧНВК № 10
    "Т.Г. Шевченко - найвидатнiший спiвець України, її минулого та майбутнього", - пiд такою назвою у Червоноградському навчально-виховному комплексi № 10 пройшли Шевченкiвськi днi. Учитель початкових класiв Константа Марiя Степанiвна органiзувала для учнiв 4В класу лiтературознавчий турнiр "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крiзь столiття", пiд час якого учнi ознайомилися з рiзними виданнями "Кобзаря" та опрацювали твори, вмiщенi у ньому. Цiкавими та пiзнавальними були екскурсiї учнiв 4В та 1В класiв до пам'ятника Великому Кобзаревi у мiстi Червоноградi (класнi керiвники Константа Марiя Степанiвна, Голубець Iванна Ярославiвна). При проведеннi конкурсу "Найкращий знавець вiршiв Шевченка" першокласники декламували твори та отримали вiдзнаки у виглядi емблем. Учитель початкових класiв Ковальчук Орися Юрiївна органiзувала книжкову виставку творiв Шевченка та обговорення книг, представлених на нiй.
    Детальнiше...

 Шевченка славетне iм'я поєднало в одну велику i дружну родину колектив Червоноградської загальноосвiтньої школи I ступеня №11
    9 березня у святково прибранiй актовiй залi школи вiдбулася година просвiти, присвячена 203 рiчницi з дня народження Великого Кобзаря.
    Учнi 3-х класiв пiдготували iнформацiю про життєвий шлях Тараса Григоровича, яка супроводжувалась демонстрацiєю слайдiв з рiзних перiодiв долi Шевченка.
    Школярi, вчителi та батьки читали поезiю, виконували пiснi на слова Кобзаря. Майстерно у ролi матерi iз малим Тарасом виступила Стефанiв Наталiя (голова батькiвського комiтету 3-А класу) iз сином Назаром. А юнi художники Анастасiя Конфедерат i Юрiй Прокопчук (3-Б клас) пiд час проведення заходу намалювали iлюстрацiї до творiв Шевченка.
    Детальнiше...

 Науково-практичний семiнар заступникiв директорiв ЗНЗ мiста Червонограда
    01.03.2017 року на базi Червоноградського НВК "Спецiалiзована школа I-II ступенiв - колегiум" № 3 вiдбувався науково-практичний семiнар заступникiв директорiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв мiст Червонограда, Соснiвки та смт. Гiрник на тему: "Шляхи iнтеграцiї України в мiжнародний освiтнiй простiр".
    Учасники семiнару - заступники директорiв шкiл з навчально-виховної роботи пiсля перегляду короткометражного вiдеофiльму "Вiн подав до суду на систему освiти",працювали в групах, дослiджували особливостi шкiльних освiтнiх систем Великобританiї, Японiї, Сингапуру, Голландiї, Фiнляндiї, визначали ключовi тенденцiї розвитку сучасного шкiльництва. Проекти "Сiм принципiв фiнської освiти", "Класична англiйська школа", "Освiта в Голландiї", "Шкiльна освiта в Сингапурi", "Найуспiшнiша школа свiту" презентували Кiщак Зоряна Мирославiвна (ЧЗШ №12), Солган Ольга Петрiвна (Червоноградська гiмназiя), Садiвська Людмила Володимирiвна (ЧЗШ № 4), Совгар Марiя Iванiвна (ЧСШ № 8), Мельник Оксана Петрiвна (ЧНВК № 13).
    Детальнiше...

 Свято рiдної мови i поезiї у Червоноградському НВК № 3
    10 березня, у день вшанування пам'ятi Тараса Григоровича Шевченка, у Червоноградському НВК № 3 вiдбувся цiкавий i пiзнавальний захiд "Свято рiдної мови i поезiї", який пiдготували учнi 7-10 класiв, члени учнiвського сенату, учасники гурткiв "Самоврядування" i "Дитяча анiмацiя" i керiвник Лiлiя Фiтель.
    Цiкава й насичена програма захопила глядачiв. Це i повiдомлення про iсторiю та розвиток рiдної мови, цiкавi факти з мовознавства та лiтератури, декламування вiршiв українських класикiв, веселi й дотепнi гуморески.
    Детальнiше...

 Зустрiч з лауреатами школи мистецтв у Червоноградськiй ЗШ I ст. №11
    9 березня у ЧЗШ I ст. №11 вiдбулася зустрiч учнiв 2-х класiв з лауреатами Червоноградської школи мистецтв.
    Дiти продемонстрували творчi здiбностi, високий рiвень виконання творiв вiдомих композиторiв на музичних iнструментах - скрипках та вiолончелi.
    Слухачi щиро аплодували юним артистам.
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Освiта - хронiка подiй с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради