Культура - Червоноградський Народний дiм << Назад
 7 березня 2021 року в Народному домi вiдбувся щорiчний великий Звiтний концерт нашого легендарного колективу Народний ансамбль танцю "Молодiсть"
    Учасники старшої групи Зразкового ансамблю народного танцю "Первоцвiт", вихованцi гуртка народної хореографiї "Первоцвiтики" та випускниця Зразкового дитячого театру пiснi "Апельсин" Дiана Прiбега - презентували свої виступи при змiнi номерiв "Молодостi".
    Таким концертом кожного року нашi народники зi стажем звiтують про свою рiчну дiяльнiсть. Протягом двогодинної концертної програми глядачi побачили вже знайомi постановки та новi танцi, але це далеко не весь репертуар наших народних хореографiв!
    Варто слiдкувати за розвитком нашої нацiональної гордостi - українського традицiйного мистецтва танцю, яке червоноградцi активно i успiшно розвивають, здобуваючи щороку безлiч нагород. А ще презентують українську культуру в Європi та свiтi!
    Також гостi заходу мали нагоду порадiти за цьогорiчних випускникiв колективу! Як би не склалися їхнi долi, який би шлях вони не обрали, їм завжди будуть радi в колективi та в Народному домi! Це вiдзначила i керiвниця колективу, балетмейстер - Людмила Прiбега Доєднуємося до привiтань i ми!
    Успiхiв випускникам i подальшого зростання колективу "Молодостi"!!!
    На головну культура Червоноградський Народнй дiм...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради