Культура - музеї << Назад
 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї запрошує усiх червоноградцiв та гостей мiста долучитися до святкування Мiжнародного дня музеїв, яке вiдбудеться 18 травня 2018 року
    Працiвники музею пiдготували цiкаву програму, розраховану на людей рiзного вiку та вподобань. Перш за все, о 12 годинi заплановано музейну вiтальню - зустрiч з геологом, краєзнавцем та художником Сергiєм Солодким (м. Червоноград). У музеї вiн вже тричi представляв свої олiйнi та графiчнi роботи на персональних виставках. Минулого року до 325-рiччя мiста Кристинопiль-Червоноград п. Сергiй подарував вiдтворений у мiнiатюрi палацово-парковий комплекс Потоцьких середини XVIII столiття, який став окрасою експозицiї "Кристинопiль у XVII-XX ст.".
     О 12:50 вiдбудеться презентацiя виставки "Геологiчна Україна", на якiй будуть експонуватися 75 геологiчних знахiдок з рiзних регiонiв та областей України, в тому числi з м. Червонограда та його околиць. В її основi - мiнералогiчно-палеонтологiчна колекцiя Сергiй Солодкого, яку вiн подарував музею. Виставка представляє окремi роздiли геологiї: палеонтологiю, мiнералогiю та кориснi копалини. Серед мiнералiв є взiрцi коштовного камiння: аметист, опал, бурштин.
    Для молодших вiдвiдувачiв о 13:30 буде органiзовано пiзнавальну гру "Знайди та дослiди мiнерал!", яка стане пiдсумком презентацiї та закрiпить отриманi знання.
    О 16 годинi для людей, якi цiкавляться краєзнавством, буде проведено екскурсiю по мiсту.
    18 травня 2018 р. Вхiд до музею вiльний.
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради