Культура - музеї << Назад
 ВIДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦIЯ ВИСТАВКИ "СЕРЦЕМ I ДУШЕЮ"
    28 лютого о 14 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбудеться презентацiя виставки "Серцем i душею". Її автор - Надiя Яцина iз м. Володимир-Волинського.
    Надiя Петрiвна Яцина народилася у Росiї. Змалечку виявила хист до малювання: закiнчила художню школу, потiм художньо-графiчне вiддiлення педагогiчного училища. Вищу освiту здобула в Ленiнградському педагогiчному iнститутi iм. А.I. Герцена на художньо-графiчному факультетi за спецiальнiстю "Креслення та малювання". Згодом захистила дисертацiю на здобуття наукового ступеня кандидата педагогiчних наук, працювала доцентом кафедри образотворчого мистецтва в унiверситетi. Понад тридцять рокiв пропрацювала викладачем у навчальних закладах рiзних рiвнiв: викладала малюнок i живопис.
    Художниця була учасницею збiрних виставок i мiжнародних пленерiв в Iжевську, Чебоксарах, Єлабузi, Казанi, Володимирi-Волинському. У Червоноградi це вже буде її восьма персональна виставка.
    На виставцi "Серцем i душею" п. Надiя Яцина представить понад 60 живописних та графiчних робiт, створених впродовж 2007-2016 рр. На творчiсть художницю надихає усе, що її оточує. Вона працює у багатьох жанрах: пише як портрети ("Портрет професора архiтектури", "Олена", "Леся-осiнь"), так i натюрморти ("Нiжнiсть. Пiвонiї", "Натюрморт з калиною"), пейзажi ("Дорога до храму", "Свiтанок в Зимно"). Твори художницi вражають високою майстернiстю виконання. Панi Надiя працює з рiзними художнiми матерiалами: олiйними, акриловими та акварельними фарбами, кольоровими та графiчними олiвцями, соусом, сангiною, пастеллю, тушшю тощо.
    На урочистому вiдкриттi виставки виступатиме вiдома у Володимир-Волинському бардеса Ольга Щербина. Панi Ольга пише музику на вiршi сучасних українських поетiв, якi їй подобаються. Вона захоплюється творчiстю Лiни Костенко, Вiталiни Макарик (Гись) та iн.
    Виставка експонуватиметься для огляду до середини квiтня. Запрошуємо!!!
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради