Культура - музеї << Назад
 Вiдбулися урочистостi з нагоди 60-рiччя з дня заснування Червоноградської дитячої школи мистецтв
    1 березня 2020 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулися урочистостi з нагоди 60-рiччя з дня заснування Червоноградської дитячої школи мистецтв.
    Заклад був створений у 1960 роцi як музична школа. У 2003 роцi школа була реорганiзована в школу мистецтв i до музичної приєднали художню школу (її було вiдкрито у 1977 р.). Сьогоднi на художньому вiддiлi пiд керiвництвом восьми педагогiв 240 обдарованих у мистецтвi дiтей здобувають у школi початкову мистецьку освiту. Результатом багаторiчної успiшної дiяльностi вiддiлу стало вiдкриття пiд час урочистостей виставки "Художники Школи Мистецтв до ювiлею", на якiй представленi роботи викладачiв та їх талановитих учнiв.
    Завiдувачка Червоноградського музею iсторiї релiгiї п. Галина Гриник привiтала колектив i засновникiв школи iз ювiлеєм, а також вiдзначила тих викладачiв, якi ще працюють в царинi сакрального мистецтва. Завiдувачка художнiм вiддiлом п. Леся Яценко познайомила присутнiх iз викладачами вiддiлу та розповiла про досягнення його випускникiв. Вiд першої директорки та спiвзасновницi Червоноградської художньої школи п. Елли Сенчукової-Бачi присутнi дiзналися про дiяльнiсть художньої школи iз перших днiв її заснування та характернi риси викладацької роботи її вчителiв. Пiсля виступу п. Еллу привiтали її вихованцi та випускники художньої школи. На завершення урочистостей директорка Червоноградської дитячої школи мистецтв п. Наталiя Зiнькiв подякувала юним художникам за їх працю, численним гостям заходу за їх пiдтримку та теплi слова, а музейним працiвникам за спiвпрацю. На захiд завiтали друзi, випускники закладу та їхнi колеги.
    Традицiйно гостей святкування колектив школи привiтав святковим концертом за участю Ансамблю бандуристiв (керiвник п. Оксана Андрейчук) та Квартету саксофонiстiв (керiвник п. Павло Захарченко).
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради