Культура - музеї << Назад
 Вiдбудеться вiдкриття виставки "Живопис Володимира Карвасарного"
    30 червня 2019 року, до Дня мiста, о 14 годинi в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбудеться вiдкриття виставки "Живопис Володимира Карвасарного".
    Володимир Карвасарний - визначний художник-графiк, живописець та дизайнер, є членом Нацiональної Спiлки художникiв України. В перелiку досягнень пана Володимира - участь та неодноразовi перемоги у мiжнародних конкурсах в Києвi, Варшавi, Лейпцигу, Парижi, Софiї, Москвi, Тамбовi,Улан-Баторi тощо. Його твори знаходяться в музеях та приватних колекцiях України, Болгарiї, Югославiї, Польщi, Францiї, США, Росiї.
    Iм'я цього хмельницького митця червоноградцям уже вiдоме - минулого року у червоноградському музеї були представленi мальованi фарбами плакати, у яких художник порушував важливi iсторичнi та соцiальнi проблеми, закликав людей задуматися, оцiнити i зробити висновки.
    На цьогорiчнiй виставцi пан Володимир експонуватиме 32 живописнi роботи на релiгiйну тематику. Виставка "Живопис Володимира Карвасарного" є результатом внутрiшнього дiалогу, спробою вiдповiсти перш за все собi на сакраментальнi питання щодо становлення людини як творiння Божого, її духовного, морального розвитку, поєднання у її свiтовiдчуттi небесного та земного, вiчного та швидкоплинного:
    Саме вiдповiддю на цi фiлософськi питання є картини сакральної тематики: "Христос з закритими вустами", "Розп'яття", "Вiра", "Христос у Гефсиманському саду", "Тайна вечеря", "Покладання у гроб", "Христос i грiшниця", "Трiйця", "Благовiщення", "Апостол Петро", "Апостол Андрiй" та iн.
    Виставку можна оглянути до кiнця липня цього року.
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради