Культура - музеї << Назад
 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) пiдготувала цiкаву та насичену програму
    18 травня 2019 року свiтова спiльнота вiдсвяткувала Мiжнародний день музеїв пiд гаслом "Музеї як культурнi хаби: майбутнє традицiй". В наш час ця тема є актуальною, оскiльки суспiльна роль музеїв змiнюється. Вони стають бiльш iнтерактивними, ведуть дiалог з аудиторiєю. Музеї стають "культурними центрами, що функцiонують як платформи, де творчiсть поєднується зi знаннями, i вiдвiдувачi також можуть створювати, дiлитися та взаємодiяти".
    Вiдповiдно до цьогорiчної теми Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) пiдготувала цiкаву та насичену програму. Для людей, якi цiкавляться iсторiєю нашого мiста та краю, науковцi органiзували музейну вiтальню. Учасники зустрiчi подiлилися своїми знахiдками, дослiдженнями, напрацюваннями та планами на майбутнє.
    Основною частиною святкувань стало вiдкриття експозицiї "Пiдземелля Кристинопiльського палацу". Гостi музею дiзналися цiкавi факти з його понад 250-лiтньої iсторiї та захоплюючi легенди. Пiдготувати примiщення пiд експозицiю музейникам допомогла Червоноградська мiська рада, яка щороку реалiзовує на базi музею мiський молодiжний проект "Krystynopol summer camp" (куратор - Надiя Земницька), та небайдужi червоноградцi.
    Секретар Червоноградської мiської ради п. Олександр Грасулов привiтав музейних працiвникiв та нагродив їх почесними грамотами за високий професiоналiзм, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи i збереження культурного надбання та з нагоди Мiжнародного дня музеїв.
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради