Культура - музеї << Назад
 Презентуватимуть картини нововолинської художницi п. Наталiї Дем'янової
    2 грудня 2018 року о 14 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) презентуватимуть картини нововолинської художницi п. Наталiї Дем'янової на виставцi "Подих барв".
    Наталiя Дем'янова народилася у 1978 р. у м. Нововолинськ Волинської областi у творчiй родинi. Шлях у свiт образотворчого мистецтва вiдкрили їй дiдусь та мама - художники. Панi Наталiя закiнчила кафедру образотворчого мистецтва в Схiдноєвропейському нацiональному унiверситетi iм. Лесi Українки (м. Луцьк). Зараз працює дизайнером у нововолинськiй друкарнi, а у вiльний час займається улюбленою справою. Працює п. Наталiя олiйними та акриловими фарбами, а також займається графiкою, розписом на склi та каменi.
    Перша персональна виставка вiдбулася три роки тому у Нововолинському мiсцевому iсторичному музеї. Згодом її роботи двiчi експонувалися у м. Володимир-Волинському, пiзнiше - спiльна виставка з сестрою Олею Демчук у м. Нововолинську. Неодноразово брала участь у спiльних мiсцевих мистецьких проектах.
    На виставцi "Подих барв" у Червоноградi представлено 25 робiт художницi, творчiсть якої є рiзноплановою: це i пейзажi ("Осiнь", "Бiлгород-Днiстровська фортеця"), i натюрморти ("Осiннiй натюрморт"), i анiмалiзм ("Єгипетськi мотиви", "Великий дикий кiт"), i українська мiфологiя ("Мавка лiсова").
    Мiсто Червоноград - мала Батькiвщину художницi, так як тут народився її тато п. Олександр Федик. Пан Олександр також творча людина: вiн по професiї - музикант. На презентацi виставки "Подих барв" вiн виконає композицiї на саксофонi, якi стануть музично-фiлософським доповненням до робiт його доньки.
    На головну культура музеї...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради