На початок<< Вверх<< Культура - музеї с.1 >>Вниз >>На кiнець

Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких)
80102, м. Червоноград Львiвської обл., вул. Пушкiна, 10
Тел. (03249) 3-90-35, 3-97-43
Завiдувач фiлiєю Гриник Галина Євгенiвна
www.musej-krs.org
e-mail: palac_potockyh@bigmir.net
Музей працює з 9 до 17 години, вихiдний день - понедiлок
Вартiсть вхiдного квитка: для дорослих - 40 грн.; для студентiв - 30 грн.; для учнiв - 20 грн.
Вартiсть екскурсiї: для дорослих - 60 грн.; для дiтей - 40 грн.
 ВIДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦIЯ ВИСТАВКИ "СЕРЦЕМ I ДУШЕЮ"
    28 лютого о 14 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбудеться презентацiя виставки "Серцем i душею". Її автор - Надiя Яцина iз м. Володимир-Волинського.
    Надiя Петрiвна Яцина народилася у Росiї. Змалечку виявила хист до малювання: закiнчила художню школу, потiм художньо-графiчне вiддiлення педагогiчного училища. Вищу освiту здобула в Ленiнградському педагогiчному iнститутi iм. А.I. Герцена на художньо-графiчному факультетi за спецiальнiстю "Креслення та малювання". Згодом захистила дисертацiю на здобуття наукового ступеня кандидата педагогiчних наук, працювала доцентом кафедри образотворчого мистецтва в унiверситетi. Понад тридцять рокiв пропрацювала викладачем у навчальних закладах рiзних рiвнiв: викладала малюнок i живопис.
    Детальнiше...

 Ювiлейний рiк для Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї
    2020 рiк для Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї є ювiлейним - 40 рокiв тому музей було вiдкрито для вiдвiдувачiв.
    Впродовж цих рокiв працiвники музею активно займаються виставковою, просвiтницькою, науковою, дослiдницькою, експедицiйно-пошуковою та реставрацiйною роботою.
    18 листопада 2020 року Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдсвяткувала свiй ювiлей урочистою презентацiєю каталогу "Скарби Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї" та вiдкриттям виставок "Iкона: дотик до духовностi" та "Вiдкритваємо фонди: рiдкiсна книга, стародруки, тканина, дерево, живопис, метал, скульптура".
    Детальнiше...

 Виставка "Пiд Покровом Пресвятої Богородицi"!
    З 13 жовтня 2020 року в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) дiятиме виставка "Пiд Покровом Пресвятої Богородицi"!
    14 жовтня церкви схiдного обряду (православнi та греко-католицькi) вiдзначають християнське i народне свято Покрови Пресвятої Богородицi (повна назва - Покрова Пресвятої Владичицi нашої Богородицi i Приснодiви Марiї).
    Це свято є одним iз найважливiших у християнськiй традицiї, хоча воно i не входить до 12 головних церковних свят року (не є дванадесятим).
    Детальнiше...

 Вiдбулася неймовiрна зустрiч iз актором та волонтером Миколою Мохом з Харкова!!!
    25 серпня 2020 року в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулася неймовiрна зустрiч iз актором та волонтером Миколою Мохом з Харкова!!!
    Вiдвiдувачi дiзналися про творче життя актора, почули вiршi Кобзаря, Симоненка та уривок iз твору Iвана Карпенка-Карого у його виколнаннi, а також дiзналися про волонтерську дiяльнiсть у мiстi Харковi та в зонi АТО. Пiсля заходу спiлкування продовжилося i було домовлено про майбутню спiвпрацю.
    Детальнiше...

 З 20 червня 2020 року Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдновила свою роботу для вiдвiдувачiв!!!
    Наразi можна оглянути 8 виставок:
    -"Iсторiя Кристинополя у XVII-XX ст.";
    -"Кристинопiльський палац - пам'ятка архiтектури середини XVIII ст.";
    -"Пiдземелля Кристинопiльського палацу";
    -"Побут Сокальщини";
    -"Кристинопiль-Червоноград: наше мiсто у фотографiях";
    -"Незалежнiсть без монтажу: Вiдновленню не пiдлягає!" (фотороботи Р. Данилюка, м. Червоноград);
    Детальнiше...

 Вiдбулася музейна вiтальня - зустрiч iз художницею, писанкаркою, вишивальницею, педагогом та iлюстратором друкованої продукцiї Вiрою Чипурко
    17 сiчня 2020 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулася музейна вiтальня - зустрiч iз художницею, писанкаркою, вишивальницею, педагогом та iлюстратором друкованої продукцiї Вiрою Чипурко.
    Пiд час зустрiчi панi Вiра провела майстер-клас по плетiнню ангелiв iз талашу (кукурудзяного листя) та презентувала 25 своїх графiчних робiт за мотивами "Книги Перемiн. Українське тлумачення".
    Музичнi номери виконали вихованцi Червоноградської школи мистецтв, за що висловлюємо їм щиру вдячнiсть!
    Детальнiше...

 Вiдбулися урочистостi з нагоди 60-рiччя з дня заснування Червоноградської дитячої школи мистецтв
    1 березня 2020 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулися урочистостi з нагоди 60-рiччя з дня заснування Червоноградської дитячої школи мистецтв.
    Заклад був створений у 1960 роцi як музична школа. У 2003 роцi школа була реорганiзована в школу мистецтв i до музичної приєднали художню школу (її було вiдкрито у 1977 р.). Сьогоднi на художньому вiддiлi пiд керiвництвом восьми педагогiв 240 обдарованих у мистецтвi дiтей здобувають у школi початкову мистецьку освiту. Результатом багаторiчної успiшної дiяльностi вiддiлу стало вiдкриття пiд час урочистостей виставки "Художники Школи Мистецтв до ювiлею", на якiй представленi роботи викладачiв та їх талановитих учнiв.
    Детальнiше...

 Вiдбувся бал "Легенди галицького версалю"
    У недiлю, 12 сiчня 2020 року, в часи святкування рiздвяних свят у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбувся бал "Легенди галицького версалю".
    Органiзатором заходу був Червоноградський вiддiл Товариства польської культури у м. Червоноградi.
    Такi заходи сприяють вивченню та пiзнанню давньої iсторiї нашого мiста.
    Вiд усiх присутнiх на заходi ми чули лише слова вдячностi та захоплення.
    Детальнiше...

 Дослiдження мацев на мiському цвинтарi у Сокалi
    Дослiдження мацев на мiському цвинтарi у Сокалi: п. Максим Мартин- завiдувач вiддiлу "Юдаїзм" Львiвського музею iсторiї релiгiї, п. Юрiй Гринiв-спецiалiст Червоноградського вiддiлу культури та Галина Гриник- завiдувач Чф ЛМIР.
    Детальнiше...

 Дослiдження розвитку шкiльництва у Червоноградi продовжується!
     24 сiчня 2020 року у музеї науковцi разом iз краєзнавцями Олександром Коркiшком та Iваном Напорою провели зустрiч iз Юрiєм Грунтасом, який у 1956-59 рр. навчався у червоноградськiй школi №1, що на той час розмiщувалася в палацi Потоцьких.
    Детальнiше...

 Завiтав iз концертом видатний Камерний оркестр "Вiртуози Львова"
    11 лютого 2020 року до Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацу Потоцьких) завiтав iз концертом видатний Камерний оркестр "Вiртуози Львова" (керiвник Сергiй Бурко). Захiд вiдбувся за пiдтримки зонального методоб'єднання викладачiв струнно-смичкових iнструментiв (голова Надiя Iванишин) та колективу Червоноградської дитячої школи мистецтв. Це було неймовiрно!!!
    Детальнiше...

 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) запрошує вiдвiдати виставковий проєкт "Battle of memories: мiфи та реалiї радянської доби"
    Iз 1 лютого 2020 року Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) запрошує вiдвiдати виставковий проєкт "Battle of memories: мiфи та реалiї радянської доби".
    Вiн побудований на основi колекцiї раритетiв радянського перiоду, який зiбрали науковцi Музею iсторiї мiста Кам'янського у спiвпрацi з Українським iнститутом нацiональної пам'ятi i за пiдтримки Українського культурного фонду.
    Мета виставкового проєкту - розвiнчати мiфи про життя у Радянському Союзi та запустити процес внутрiшньої декомунiзацiї. Для показу органiзатори взяли епоху Леонiда Брежнєва (1960-80-тi рр.), адже чимало українцiв досi ностальгують саме за цими часами.
    Детальнiше...

 Вiдбудеться презентацiя виставки графiчних робiт "Осмислення перемiн" Вiри Чипурко
    17 сiчня 2020 р. о 15. 00 год. у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбудеться презентацiя виставки графiчних робiт "Осмислення перемiн" Вiри Чипурко зi с. Спасiв, що на Сокальщинi.
    Вiра Чипурко - художниця, писанкарка, майстриня народної вишивки, спiвавторка i дизайнерка книжок по символiцi i технiцi вишивання, колекцiонерка народного одягу.
    На виставцi презентуватиметься 25 графiчних робiт-iлюстрацiй за мотивами "Книги перемiн. Українське тлумачення" Михайла Зiнька. У своїх творах "Осмислення перемiн" художниця показує увесь життєвий цикл людини з огляду на свiтогляднi уявлення нашого народу: нове життя розпочинається ще, власне, до народження самої дитини; прийшовши у цей свiт дитина розпочинає свiй життєвий шлях, вiдповiдно до християнських традицiй, з прийняття Святого Духа (хрещення); далi вiдбувається цикл неперервних змiн - дитинство, юнiсть, зрiлiсть, старiсть i зрештою закiнчення земного шляху. Графiчнi роботи п. Вiри пройнятi любов'ю до української землi, наших традицiй та української iсторiї. На картинах перед нами постають українцi в образi козакiв, християнськi вiрування та звичаї, українська сiльська хата, прибрана iконами та рушниками, та й самi українцi одягненi у нацiональний стрiй:
    Детальнiше...

 Вiдбулася презентацiя виставки "Життя мов диво"
    17 листопада 2019 року в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулася презентацiя виставки "Життя мов диво". Її автор - львiвська художниця, директорка студiї "Артдизайну" Дарiя Туманова.
    Дарiя Туманова народилася у 1972 роцi в Бiлорусiї. Закiнчила Львiвське училище прикладного i декоративного мистецтва iм. I. Труша та Українську академiю друкарства. Живе у Львовi та виховує 5-ох дiтей. Бажання творити та можливiсть творити - це двi рiзнi речi, тож лише пiсля появи на свiт п'ятої дитини Дарiя змогла знайти засоби та стимули малювати. Перша персональна виставка вiдкрилася у 2015 роцi в Харкiвському художньому музеї, далi були презентацiї у Львовi, Києвi та за кордоном - в Нiмеччинi (м. Мюнхен, м. Любек). Роботи Дарiї Туманової зберiгаються у фондах Львiвського етнографiчного музею та приватних колекцiях України, Iталiї, Нiмеччини, Францiї, Китаю, Америки.
    Детальнiше...

 Вiдбувся концерт талановитої та вiдомої київської пiанiстки Антуанетти Мiщенко
    10 листопада 2019 року в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбувся концерт талановитої та вiдомої київської пiанiстки Антуанетти Мiщенко. Її iм'я вже увiйшло в iсторiю України завдяки символiчним мистецьким акцiям та вуличним концертам класичної музики пiд час трагiчних подiй зими 2013-2014 року в Києвi. Адже саме з її iнiцiтиви було встановлене "революцiйне пiанiно", на якому вона несла музичну варту, за що ввiйшла в п'ятiрку героїв Євромайдану по версiї https://focus.ua/ukraine/293346
    Детальнiше...

 Проходив мiський молодiжний проект "Krystynopol Summer camp"
    Впродовж тижня, з 1 по 7 серпня 2019 р. в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) проходив мiський молодiжний проект "Krystynopol Summer camp". В рамках програми проекту для його учасникiв музейники провели екскурсiю по музею та пiшу екскурсiю старою частиною мiста Червонограда. Вiд завiдувача вiддiлом "Юдаїзм" Львiвського музею iсторiї релiгiї Максима Мартина i завiдувачки Червоноградської фiлiї ЛМIР Галини Гриник таборяни почули доповiдь "Єврейська iсторiя. Кристинопiль та євреї". Вiдбулися цiкавi та гострi панельнi дискусiї "Палац Потоцький - магнiт для промоцiї мiста" та "Розвиток туризму мiста. Основнi об'єкти. Бачення", доповiдачами яких були завiдувачка музею Галина Гриник, головний спецiалiст Служби мiстобудiвного кадастру управлiння мiстобудування та архiтектури Мар'яна Волоско, головний спецiалiст вiддiлу економiки Червоноградської мiської ради Олег Павлiвський, мiськi активiсти Юрiй Гринiв та Свiтлана Бордун, а також учасники "Krystynopol Summer camp".
    Детальнiше...

 Палац Потоцьких вiдвiдав Гiдон Шiран
    Червоноградську фiлiю Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдвiдав Гiдон Шiран iз родиною, батько якого наприкiнцi 30-х рр. ХХ ст. виїхав з Кристинополя до Палестини. Завiдувачка музею Галина Гриник показала йому старi фотографiї, а також провела екскурсiю по мiсту - на мiсця, де знаходилися синагоги та єврейське кладовище.
    Детальнiше...

 Клуб краєзнавцiв при Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї та члени секцiї краєзнавчого туризму Червоноградського клубу туристiв вiдвiдали Польщу
    21 вересня 2019 року клуб краєзнавцiв при Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) та члени секцiї краєзнавчого туризму Червоноградського клубу туристiв вiдвiдали Польщу. Вони подорожували давньоруськими мiстами та селами Холмського та Грубешiвського повiтiв. Побували у Холмi - столичному мiстi короля Данила Галицького: вiдвiдали храм, у криптах якого похований володар, Княжу гору, мiсцевi музеї та будинок, у якому народився Михайло Грушевський. А також милувались крутими берегами лiвого берега Бугу, вiдвiдали "Готське село" та напилися води iз святого джерела.
    Детальнiше...

 Фестиваль документального кiно просто неба "Lampa.doc"
    Iз 6 по 8 вересня 2019 року на територiї Червоноградської фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацу Потоцьких) втретє проходив фестиваль документального кiно просто неба "Lampa.doc". Це унiкальний культурно-мистецький захiд, котрий популяризує сучасне документальне кiно в регiонах України. До цьогорiчної програми додався i дитячий блок, в якому йшлося про дбайливе ставлення до природи та про iсторiю кiнематографа.
    Детальнiше...

 Мистецько-документальний проект "Молитва до Митрополита. Софiя"
    1 вересня у Червоноградськiй фiлiї ЛМIР (палацi Потоцьких) було запрезентовано мистецько-документальний проект "Молитва до Митрополита. Софiя". Представила проект його авторка Олена Бiлоус зi Львова. Слова подяки вiд iменi музею прозвучали вiд його завiдувачки Галини Гриник, вiд iменi мiста - вiд секретаря Червоноградської мiської ради Олександра Грасулова. Про життя та побут митрополита Андрея Шептицького розповiв настоятель Святоюрського монастиря оо. Василiян о. Iгнатiй Москалюк (м. Червоноград).
    Детальнiше...

 Презентували виставку "Графiчний погляд художницi Iрини Гарасим" (Польща)
    1 серпня 2019 р. в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) презентували виставку "Графiчний погляд художницi Iрини Гарасим" (Польща).
    Iрина Гарасим - художниця, дизайнер, сценограф, графiк дитячих iлюстрацiй для книжок. Уродженка селища Гiрник, згодом - мешканка м.Червонограда, творить у мiстi Варшава, де упродовж тривалого часу проживає. Свої художнi працi майстриня виставляє у багатьох галереях, як у Польщi, так i поза її межами. На даний час на виставцi представлено 24 композицiї, виконанi графiчною технiкою: рапiдографом, пером та тушшю, де показанi мiста України, Польщi, Англiї, Нiмеччини та Америки. У кожнiй з праць - реальна архiтектура мiст, скомпонована в певну симетрiю, творить цiлiсну композицiю.
    Детальнiше...

 Презентуватимуть мистецько-документальний проект "Молитва до Митрополита
    1 вересня 2019 року о 14 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) презентуватимуть мистецько-документальний проект "Молитва до Митрополита. Софiя", присвячений матерi митрополита Андрея графинi Софiї Шептицькiй. Мiсто Червоноград тiсно пов'язане iз долею Митрополита, адже у Кристинопольському монастирi оо. Василiян 11 серпня 1892 року вiн склав вiчнi обiти. А цього року минають 75-тi роковини з дня смертi Андрея Шептицького.
    Детальнiше...

 Вiдбудеться вiдкриття виставки "Живопис Володимира Карвасарного"
    30 червня 2019 року, до Дня мiста, о 14 годинi в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбудеться вiдкриття виставки "Живопис Володимира Карвасарного".
    Володимир Карвасарний - визначний художник-графiк, живописець та дизайнер, є членом Нацiональної Спiлки художникiв України. В перелiку досягнень пана Володимира - участь та неодноразовi перемоги у мiжнародних конкурсах в Києвi, Варшавi, Лейпцигу, Парижi, Софiї, Москвi, Тамбовi,Улан-Баторi тощо. Його твори знаходяться в музеях та приватних колекцiях України, Болгарiї, Югославiї, Польщi, Францiї, США, Росiї.
    Детальнiше...

 Музей розпочав перший етап святкування Дня мiста
    У Червоноградськiй фiлiї ЛМIР (палацi Потоцьких) можна побачити ще двi пам'ятки сакральної спадщини мiста Кристинополя поряд з костелом Св. Духа з монастирем оо. Бернардинiв та церквою Св. Юрiя з монастирем оо. Василiян!
    13 червня музей розпочав перший етап святкування Дня мiста презентацiєю виставки макетiв кристинопiльської синагоги та барокового придорожного хреста (автор - Сергiй Солодкий). Якщо придорожний хрест досi стоїть на роздорiжжi мiж вулицями Володимира Великого та Василя Бобинського, то синагога збереглася лише на старих свiтлинах.
    Детальнiше...

 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) пiдготувала цiкаву та насичену програму
    18 травня 2019 року свiтова спiльнота вiдсвяткувала Мiжнародний день музеїв пiд гаслом "Музеї як культурнi хаби: майбутнє традицiй". В наш час ця тема є актуальною, оскiльки суспiльна роль музеїв змiнюється. Вони стають бiльш iнтерактивними, ведуть дiалог з аудиторiєю. Музеї стають "культурними центрами, що функцiонують як платформи, де творчiсть поєднується зi знаннями, i вiдвiдувачi також можуть створювати, дiлитися та взаємодiяти".
    Детальнiше...

 Вiдбулося вiдкриття виставки "Ярослав Гладкий - аристократ чорного штриха"
    20 сiчня 2019 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулося вiдкриття виставки "Ярослав Гладкий - аристократ чорного штриха". Для червоноградського рiзьбяра Ярослава Гладкого вона є ювiлейною - 30! У музеї це вже шоста персональна виставка гравера i саме тут у 1996 роцi вiдбулася його перша презентацiя робiт. Твори червоноградського митця експонувалися у Сокалi, Львовi, Днiпрi та Києвi.
    Детальнiше...

 Презентуватимуть картини нововолинської художницi п. Наталiї Дем'янової
    2 грудня 2018 року о 14 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) презентуватимуть картини нововолинської художницi п. Наталiї Дем'янової на виставцi "Подих барв".
    Наталiя Дем'янова народилася у 1978 р. у м. Нововолинськ Волинської областi у творчiй родинi. Шлях у свiт образотворчого мистецтва вiдкрили їй дiдусь та мама - художники. Панi Наталiя закiнчила кафедру образотворчого мистецтва в Схiдноєвропейському нацiональному унiверситетi iм. Лесi Українки (м. Луцьк). Зараз працює дизайнером у нововолинськiй друкарнi, а у вiльний час займається улюбленою справою. Працює п. Наталiя олiйними та акриловими фарбами, а також займається графiкою, розписом на склi та каменi.
    Детальнiше...

 Вiдбувся концерт Мар'яни Зiнь (драматичне сопрано)
    18 листопада 2018 року в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдбувся концерт Мар'яни Зiнь (драматичне сопрано) за участю викладача Червоноградської дитячої школи мистецтв, концертмейстра Зiнаїди Важнової та камерного хору "Кристинопiль", керiвником якого є директор школи мистецтв Наталiя Зiнькiв.
    Уродженка м. Червонограда, Мар'яна Зiнь, яка тепер проживає в Iталiї, вже втретє виступила у палацi Потоцьких. В її виконаннi звучали шедеври оперної музики.
    Детальнiше...

 Музейники прийняли учасникiв IХ Мiжнародної наукової археологiчної конференцiї
    10 листопада 2018 року музейники прийняли учасникiв IХ Мiжнародної наукової археологiчної конференцiї "На пограниччi культур та етносiв: взаємоконтакти як спосiб комунiкацiї та еволюцiї", яка щорiчно вiдбувається у Винникiвському iсторико-краєзнавчому музеї.Серед присутнiх були науковцi львiвських, київських, харкiвських, запорiзьких, одеських, тернопiльських, луцьких академiчних, вузiвських та музейних установ, Жешiвського, Торунського, Ягеллонського, Люблiнського, Лодзького унiверситетiв Польщi та iн.
    Детальнiше...

 Вiдбулася зустрiч iз українським полiтиком i громадським дiячем
    19 вересня 2018 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулася зустрiч iз українським полiтиком i громадським дiячем, президентом Благодiйного фонду "Україна-Русь" Ростиславом Новоженцем. На заходi п. Ростислав на науково-популярних мапах Благодiйного фонду розповiв про важливi етапи української iсторiї.
    Детальнiше...

 Вiдбулося урочисте вiдкриття виставки "На ретро-хвилi"
    28 серпня 2018 року у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбулося урочисте вiдкриття виставки "На ретро-хвилi" (спiльно з червоноградською радiостудiєю "Новий Двiр").
    На презентацiї органiзатори виставки завiдувач музею Галина Гриник та п. Михайло Махник розповiли про iсторiю розвитку радiо в свiтi та Українi, а також провели екскурс по експонатах виставки. Вiд колишнього журналiста радiостудiї "Новий Двiр" п. Петра Корчука присутнi дiзналися про створення та дiяльнiсть мiсцевого радiо.
    Детальнiше...

 Вiдкриття виставки вiнницького художника Михайла Мiгрiна "У плинi часу"
    До Дня Незалежностi України та Дня шахтаря 26 серпня 2018 року о 14 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбудеться вiдкриття виставки вiнницького художника Михайла Мiгрiна "У плинi часу". Виставка є результатом давньої спiвпрацi мiж червоноградським музеєм та Музеєм iсторiї м. Кам'янського.
    Михайло Михайлович Мiгрiн народився 15 квiтня 1941 р. у м. Вiнницi. Художник був учасником обласних, республiканських та всесоюзних виставок з 1988 р., а iз 1992 р. є членом Нацiональної спiлки художникiв України.
    Детальнiше...

 Вiдкрили нову виставку "Плакати Володимира Карвасарного"
    У Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) 13 липня 2018 р. вiдкрили нову виставку "Плакати Володимира Карвасарного" (м. Хмельницький).
    Плакат - один iз найоперативнiших та найємнiших за образною, iдейною виразнiстю видiв образотворчого мистецтва. Його можна порiвняти iз дзвоном, який оповiщає про головнi подiї, актуальнi iдеї, стає на захист, миттєво реагує на змiни i устремлiння часу. Плакат мобiлiзує думки i почуття людей, закликає i переконує.
    Детальнiше...

 Вiдбудеться вiдкриття виставки плакатiв українського художника-графiка та живописця з Хмельниччини Володимира Карвасарного
    13 липня 2018 року о 14 годинi в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбудеться вiдкриття виставки плакатiв українського художника-графiка та живописця з Хмельниччини Володимира Карвасарного.
    Володимир Карвасарний вiдомий як визначний художник-графiк, живописець та дизайнер, є членом Нацiональної Спiлки художникiв України. В перелiку досягнень В. Карвасарного - участь та неодноразовi перемоги у мiжнародних конкурсах в Києвi, Варшавi, Лейпцигу, Парижi, Софiї, Москвi, Тамбовi,Улан-Баторi тощо. Його твори знаходяться в музеях та приватних колекцiях України, Болгарiї, Югославiї, Польщi, Францiї, США, Росiї.
    Детальнiше...

 Вiдкриття виставки молодої художницi Лiдiї Матвiєнко "Серцевина. Все в менi"
    Виставка дiятиме до серпня 2018 р.
    Детальнiше...

 Вiдбудеться вiдкриття виставки молодої художницi Лiдiї Матвiєнко
    1 липня 2018 р. о 14 годинi в Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палацi Потоцьких) вiдбудеться вiдкриття виставки молодої художницi Лiдiї Матвiєнко "Серцевина. Все в менi".
    Лiда Матвiєнко народилася в м.Переяслав-Хмельницький, що пiд Києвом, проте виросла у м.Сокаль. Малює вiдтодi, як навчилася тримати олiвець: спочатку по стiнах, потiм на паперi, пiзнiше на полотнi, тканинi, деревi, i знову на стiнах, уже бiльш вмiло володiючи iнструментом. Навчалася в художнiй школi в Сокалi, потiм у Львовi - в художньому училищi (ЛВПХУ), згодом в Академiї Мистецтв (ЛНАМ), де закiнчила магiстратуру за спецiальнiстю "Дизайн одягу". Панi Лiдiя мала досвiд виготовлення арт-продукцiї з використанням власних малюнкiв та принтiв. Вона виготовляла еко-торби, чашки, одяг з зображеннями власного дизайну. Паралельно - не полишала створення картин, iлюстрацiй, i пiзнiше знову повнiстю повернулася до цього заняття. Лiдiя Матвiєнко пiдписує свої роботи як LidikArt: "Lidik" - тому що так називає її дiдусь, "Art" - мистецтво.
    Детальнiше...

 Музей вiдсвяткував День мiста
    У Червоноградськiй фiлiї ЛМIР (палацi Потоцьких) тепер можна побачити найдавнiшi пам'ятки сакральної архiтектури XVIII ст. у м. Червоноградi!
    У недiлю, 24 червня, музей вiдсвяткував День мiста презентацiєю виставки макетiв костелу Зiслання Святого Духа з монастирем оо. Бернардинiв та церкви Святого Юрiя з монастирем оо. Василiян (автор -Сергiй Солодкий). Виставку представили завiдувач музею Галина Гриник, автор макетiв Сергiй Солодкий та керiвник секцiї краєзнавчого туризму Червоноградського клубу туристiв Олександр Коркiшко. Мiсцевi краєзнавцi подарували музею видання "Maly krol na Rusi i jego stolica Krystynopol" Jana Czerneckiego (Krakow, 1939 р.)
    Детальнiше...

 Подарунок краєзнавцiв до Дня мiста!
    24 червня 2018 р. о 13 годинi у Червоноградськiй фiлiї Львiвського музею iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдбудеться вiдкриття виставки макетiв костелу Зiслання Святого Духа з монастирем оо. Бернардинiв та церкви Святого Юрiя з монастирем оо. Василiян у тому виглядi, який вони мали у XVIII ст. Цi макети стануть експонатами роздiлу "Релiгiйне життя Кристинополя у XVIII ст." постiйно дiючої експозицiї "Кристинопiль у XVII-XX столiттях".
    Детальнiше...

 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдсвяткувала своє професiйне свято - Мiжнародний день музеїв
    Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї вiдсвяткувала своє професiйне свято - Мiжнародний день музеїв.
    Заступник мера м. Червонограда п. Наталiя Турко та начальник вiддiлу культури п. Тетяна Забава привiтали музейних працiвникiв та нагродили їх почесними грамотами за високий професiоналiзм, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи i збереження культурного надбання та з нагоди Мiжнародного дня музеїв.
    На музейну вiтальню - зустрiч з геологом, краєзнавцем та художником Сергiєм Солодким (м. Червоноград) завiтали давнi друзi музею - мiсцевi краєзнавцi. Приємною несподiванкою для митця Сергiя Солодкого стало нагородження грамотою вiд мiської адмiнiстрацiї за активну участь у культурно-мистецькому життi мiста.
    Детальнiше...

 Червоноградська фiлiя Львiвського музею iсторiї релiгiї запрошує усiх червоноградцiв та гостей мiста долучитися до святкування Мiжнародного дня музеїв, яке вiдбудеться 18 травня 2018 року
    Працiвники музею пiдготували цiкаву програму, розраховану на людей рiзного вiку та вподобань. Перш за все, о 12 годинi заплановано музейну вiтальню - зустрiч з геологом, краєзнавцем та художником Сергiєм Солодким (м. Червоноград). У музеї вiн вже тричi представляв свої олiйнi та графiчнi роботи на персональних виставках. Минулого року до 325-рiччя мiста Кристинопiль-Червоноград п. Сергiй подарував вiдтворений у мiнiатюрi палацово-парковий комплекс Потоцьких середини XVIII столiття, який став окрасою експозицiї "Кристинопiль у XVII-XX ст.".
    Детальнiше...

 Вiдвiдали палац Потоцьких
    24 квiтня Червоноградський музей iсторiї релiгiї (палац Потоцьких) вiдвiдали колишнi мешканцi м. Кристинополя, тепер жителi Iзраїлю, Майєр та Любов Кагани (брат та сестра) разом iз своїми дiтьми. Родина Каганiв залишили Кристинопiль у 1939 роцi, у першi днi окупацiї нiмцями мiста. Вони подiлилися iз науковцями музею спогадами про важкий воєнний перiод для їхньої родини...
    Детальнiше...

На початок<< Вверх<< Культура - музеї с.1 >>Вниз >>На кiнець

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради