Мiськi новини - подiя << Назад
 ГОВОРИТЬ IВАН ВОВК!... А ЩЕ - 60 РОКIВ ВИШИВАЄ ("Новини Прибужжя")
    Знаменита Книжкова толока, що мандрує Україною, знову вiдбулася в Червоноградi. Жителi та гостi мiста мали щастя вiдкрити для себе цiкавий та захоплюючий свiт людей, поцiлованих Богом. I серед них - наш земляк, а мiй сусiд - Iван Миколайович Вовк. Людина з добрим серцем, великим почуттям вiдповiдальностi та неймовiрною жагою до життя.
    Iван Миколайович - член Нацiональної спiлки журналiстiв України, в минулому - радiожурналiст мiсцевого радiомовлення, постiйний дописувач газети "Шахтар Червонограда". Червоноградцi старшого поколiння добре пам'ятають, як по "колгоспнику" звучало "Говорить Iван Вовк!", а далi - про все, чим жив на той час шахтарський край. Вiд роботи влади, гiрничих пiдприємств, i : до того, що на колгоспному ринку продають всяку живнiсть.
    - Чи згадуєте свою роботу на радiо? Як то було?, - запитуємо в Iвана Миколайовича, який натхненно вишивав навiть на Книжковiй толоцi бiля стенда, на якому були представленi його майстернi картини на полотнi.
    - Спочатку я робив на шахтi, а потiм заочно закiнчив журналiстику у Львiвському унiверситетi i пiшов на радiо, - згадує вiн. - Там була мала зарплата, 50 карбованцiв, то казали, нащо то тобi! Але я все одно пiшов i працював 15 рокiв редактором радiо в Червоноградi. Але перед пенсiєю знов вернувся на шахту, щоби мати гiрницьку, бiльшу пенсiю, - зiзнається щиро.
    - Роботу на радiо ви любили?
    - О, страшенно! Я вставав зрання, в шостiй годинi їхав на шахту до гiрникiв, щоби їх записати на першому нарядi: Пам'ятаю своїх колег Дубину, Навроцьку:
    А ще Iван Миколайович аматор, для якого вишивка вже понад 60 рокiв є непереборним захопленням. Його роботи зачаровують i милують око, бiля них нiхто не залишиться байдужим. В свiй поважний вiк, 84 роки, вiн вишиває без окулярiв. Хрестик - в одну нитку!..
    Продовження - в номерi газети за 6 червня ц.р.
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради