Мiськi новини - подiя << Назад
 У ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ - ВШАНУЄМО ГЕРОЇВ ("Новини Прибужжя")
    У недiлю, 14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородицi, вiдзначатимуть День захисника України. З 2015 року це одне iз головних державних свят. Героїчний супротив українського вiйська росiйським окупацiйним армiйським та терористичним пiдроздiлам вивiв на новий рiвень сприйняття суспiльством Української армiї - як захисникiв, нащадкiв нацiонально-визвольного руху, що столiттями утримує Україну вiд розчинення в iмперському болотi, вiдстоює незалежнiсть та цивiлiзацiйний розвиток майбутнiх поколiнь українцiв.
    Святкування Дня захисника України поєднує гордiсть i пошану громади до українського козацтва, Героїв ОУН-УПА, сучасних Героїв росiйсько-української вiйни.
    План святкувань Дня захисника України у Червоноградi обговорили учасники оргкомiтету, створеного вiдповiдно до розпорядження мiського голови, серед яких - представники мiської ради, громадських органiзацiй, комунальних пiдприємств та ЗМI. Головував секретар Червоноградської мiської ради Олександр Грасулов.
    Вже традицiйно у Червоноградi освiтяни проведуть мiський дитячо-юнацький фестиваль "Сурми звитяги". Тематичнi iнформацiйно-просвiтницькi заходи вiдбудуться в освiтнiх закладах, бiблiотеках, молодiжних патрiотичних органiзацiях. Спортивнi заходи, присвяченi Дню захисника України, проходитимуть з 6 по 14 жовтня. В них вiзьмуть участь школи i спортивнi клуби. 12 жовтня стартують змагання "Iгри патрiотiв" на базi ЧЗШ №3.
    Пам`ять сучасних Героїв вшанують 13 жовтня на Бендюзькому цвинтарi. З такою iнiцiативою виступили активiсти ГО "Автомайдан Червоноград". Запрошують ветеранiв АТО, родини загиблих та всiх бажаючих своєю присутнiстю та молитвою вшанувати пам`ять полеглих у росiйсько-українськiй вiйнi червоноградцiв. Вiдправка автобусом о 10.00 вiд Червоноградської мiської ради.
    Урочистостi розпочнуться о 13.30 ходою вiд меморiалу Героям Небесної Сотнi та Героям росiйсько-української вiйни до Клюсiвського цвинтаря, де бiля пам`ятника полеглим воїнам УПА о 13.45 вiдбудеться молебень та вiче.
    Святковий концерт, присвячений Дню захисника України, вiдбудеться у понедiлок, 15 жовтня, о 16.00 на головнiй сценi мiста у Червоноградському Народному домi. Концертна програма, за участi балету "Життя" та естрадних виконавцiв Львова, пiдготовлена департаментом культури ЛОДА i проходитиме у всiх великих мiстах Львiвської областi. Вхiд вiльний.
    Джерело...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради