Мiськi новини - подiя << Назад
 У ЧЕРВОНОГРАД З'ЇДУТЬСЯ ЖУРНАЛIСТИ-РОЗСЛIДУВАЧI
    16 вересня ц. р., це буде недiля, у нашому мiстi планується фестиваль за участю майже п'ятдесяти представникiв провiдних українських ЗМI, якi працюють як журналiсти-розслiдувачi, можуть критично оцiнювати i прискiпливо перевiряти факти. Попередньо свою участь пiдтвердили такi програми: Схеми, Слiдство. Iнфо, Нашi грошi з Денисом Бугусом, ЦРУ: Журналiстськi розслiдування вiд телеканалу "24, "Свiдомо", 4влада (Рiвне), Валентина Самар (Крим Реалiї), iншi:
    Про це розповiли гостi нашого мiста - представники ГО "Iнститут розвитку регiональної преси - IРРП", партнера програми "Антикорупцiйна iнiцiатива ЄС". А саме Дарина Шевченко (на фото - в центрi), керiвник проекту з розвитку журналiстських розслiдувань, Тетяна Колiсник, асистент керiвника проекту, та Олександр Волошин, юрист Iнституту розвитку регiональної преси. До речi, за зверненнями Олександра Волошина вiдкрито 27 кримiнальних проваджень, 120 заяв iз зафiксованими фактами подано до правоохоронних органiв. Вiн написав алгоритм перевiрки декларацiй, є визнаним фахiвцем iз їх перевiрки. Готовий проводити тренiнги для депутатiв, держслужбовцiв та працiвникiв мiсцевого самоврядування, як правильно заповнювати майновi декларацiї.
    У якому форматi планується спiлкування журналiстiв-розслiдувачiв з червоноградцями та гостями мiста, розповiла Дарина Шевченко. Отож, за задумом органiзаторiв, - це одноденний фестиваль, 16 вересня, у мiському парку. Виступлять або популярний гурт, або ж зi своєю виставою авангардний театр, частуватимуть пiдприємцi: Головний акцент - на тому, що мiстяни зможуть послухати виступи, поговорити з приїжджими журналiстами, розпитати про тонкощi роботи, матимуть змогу переглянути їх кращi фiльми-розслiдування: Тут якраз шанс для громадських активiстiв. Дарина Шевченко зазначила: якщо в мiсцевих громадських активiстiв є iнiцiатива, про яку б вони хотiли поговорити iз представниками ЗМI, то майданчик для такого спiлкування буде наданий. Не без того, що в Червоноградi є чимало тем, якi однозначно зацiкавлять журналiстiв-розслiдувачiв.
    Вiд влади на зустрiчi з представниками ГО "Iнститут розвитку регiональної преси - IРРП" були присутнi мiський голова Андрiй Залiвський та заступник мiського голови Вiталiй Гаманюк, а також представники МО ГО "Антикорупцiя та люстрацiя", радiо "Новий Двiр", Ехо Червонограда та "Новин Прибужжя".
    ДЕТАЛЬНIШЕ у номерi за 19 липня ц.р.
    Джерело...
    На головну...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради