Проект Статуту територiальної громади мiста Червоноград Громадська рада при виконкомi Червоноградської мiської ради Платформа реалiзацiї iдей для покращення твого мiста
Мiськi новини - подiя << Назад
 НАПРИКIНЦI БЕРЕЗНЯ ВIДБУДЕТЬСЯ ТРАДИЦIЙНЕ СХОДЖЕННЯ НА НАЙВИЩУ ВЕРШИНУ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ - "ГОВЕРЛЯНА-2017"
    Управлiння фiзичної культури та спорту обласної державної адмiнiстрацiї спiльно з обласною федерацiєю спортивного туризму та туристсько-альпiнiстським центром "Скеля" запрошують усiх бажаючих до участi у традицiйному масовому сходженнi на гору Говерла "ГОВЕРЛЯНА-2017". Сходження вiдбудеться 25 березня 2017 року.
    Похiд та сходження, зокрема, буде здiйснюватися зi сторони селища Ворохта Iвано-Франкiвської областi ущелиною рiчки Прут - через Карпатський нацiональний природний парк та урочище "Заросляк".
    Учасниками сходження можуть бути усi фiзично здоровi та активнi особи вiком вiд 14 рокiв, якi є прихильниками здорового способу життя, спорту та туризму, бажано з навичками участi у зимових походах вихiдного дня (дiти молодшi 14 рокiв - тiльки у супроводi дорослих). Перед початком сходження кожен учасник отримує iнструктаж iз технiки безпеки та правил поведiнки, а пiд час сходження зобов'язаний неухильно виконувати розпорядження штабу, iнструкторiв та членiв пошуково-рятувального загону.
    Очолює сходження та прокладає маршрут на вершину, здiйснюючи контроль за безпеку руху, штурмова група, яка складається з досвiдчених iнструкторiв-альпiнiстiв.
    Учасники пiднiмаються на вершину кожен у своєму загонi. Загальний час сходження (пiдйом i спуск) близько 8 годин.
    Учасникам сходження потрiбно мати: теплий вiтронепроникний костюм, куртку, шапку, рукавицi, сонцезахиснi окуляри, теплi шкарпетки, черевики типу "вiбрам" з бахiлами, запасний змiнний одяг, взуття, харчi для споживання у вагонi потяга та в польових умовах, термос з гарячим чаєм, сухофрукти, яблука, лимон, солодощi тощо.У випадку вiдсутностi необхiдного спорядження учасник до сходження допускатися не буде
    Збiр та реєстрацiя учасникiв сходження передбачається у п'ятницю, 24 березня о 21 годинi в центральному залi головного залiзничного вокзалу станцiї Львiв. Учасники "Говерляни-2017" органiзовано розсаджуються у вагони спецiального поїзда, який вiдправляється зi Львова о 22 годинi i який прибуде на станцiю Ворохта Iвано-Франкiвської областi о 5.00 годинi ранку 25 березня.
    Далi туристiв автобусами органiзовано пiдвезуть до верхiв'я ущелини, звiдки почнеться пiшохiдна частина сходження.
    Пiсля завершення сходження та спуску з вершини учасникiв "Говерляни" автобусом пiдвезуть до поїзду. Вiдправлення спецiального поїзду зi станцiї Ворохта - 25 березня о 22.00 годинi.
    До Львова спецiальний поїзд прибуде 26 березня о 4-5.00 годинi ранку (орiєнтовно).
    Участь у сходженнi є добровiльною та фiнансується за рахунок учасникiв або органiзацiй.Органiзацiйний внесок вiд учасника сходження - 350грн.
    Попереднi груповi заявки вiд туристських клубiв, осередкiв фiзичної культури та спорту, пiдприємств, навчальних закладiв та iнших органiзацiй для резервування мiсць у спецiальному поїздi подавати до Львiвської обласної органiзацiї спортивного туризму (м. Львiв, вул. Залiзнична, 16) до голови оргкомiтету МихайлаСiдорова за телефонами 096-608-90-54, 093-624-16-62, 261-31-95.
    На головну мiських новин...

2017 Виконавчий комiтет Червоноградської мiської ради